قیمت طلا رکورد بازدید بالا در میان ترس بیش از coronavirus بحرانقیمت طلا به صعود به یک رکورد رسیدن به دلار 1,943.93 (£1,513) هر اونس سرمایه گذاران به گرفتن پول خود را به این فلز گرانبها نگرانی در مورد تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس در اقتصاد جهانی و وخیم تر شدن آمریکا و چین تجارت ردیف.

نقطه قیمت طلا افزایش یافت 2.2% در صبح دوشنبه سبقت آن رکورد قبلی از بحران مالی در ماه سپتامبر 2011 اضافه کردن به هفته گذشته داشت.

طلا شده است به عنوان یک “پناهگاه امن” دارایی یک مکان امن برای سرمایه گذاران به قرار دادن پول خود را هنگامی که سرمایه گذاری های دیگر در حال فرار و راه مصون سازی در برابر سقوط در دارایی مانند سهام یا ارز.

طلا نمودار قیمت

اقتصاد در سراسر جهان در حال تلاش برای بازگشایی زیر coronavirus مستندات و تهدید بزرگ جهانی رکود اقتصادی شدند.

دلار آمریکا بوده است کشویی در هفته های اخیر و کاهش یافت و به پایین ترین سطح خود در یک yearas نگرانی ها را افزایش داده اند در مورد بازیابی آمریکا و تشدید تجارت ردیف بین دو اقتصاد بزرگ.

طلا دیده می شود به عنوان “بیمه از تلاطم ارز در بازار” گفت: Carlo Alberto De Casa رئیس تحلیلگر در پلت فرم تجارت آنلاین ActivTrades. “در حالی که ارز را می توان چاپ محدود طبیعت از طلا و نقره باعث می شود آنها بهتر فروشگاه از ارزش در این دوران عدم قطعیت” او گفت:.

آخرین افزایش طلا آمد که مقامات چینی در زمان بیش از کنسولگری آمریکا در شهر چنگدو. چین دستور داده بود این بسته در پاسخ به واشنگتن برای چینی کنسولگری در هوستون برای بسته می شود.

قیمت طلا در انتظار افزایش بیشتر به دلیل تنش های سیاسی گفت: علامت Haefele ارشد مدیر سرمایه گذاری UBS Global مدیریت ثروت.

“به نظر ما اصلی رانندگان طلا قیمت هستند و آن همبستگی منفی برای نرخ های بهره واقعی و دلار. ما فکر می کنیم این عوامل در ترکیب با عرضه محدود رشد به عنوان معدن در ادامه به کاهش هزینه های سرمایه خواهد درایو طلا قیمت بالاتر” Haefele گفت.

تحلیلگران پیش بینی است که طلا می تواند به 2000 دلار در هر اونس برای اولین بار به عنوان انتظار می رود که دلار تحت فشار باقی می ماند قبل از آینده فدرال رزرو آمریکا, جلسه, که در آن بانک مرکزی می تواند تصمیم به نگه داشتن نرخ بهره پایین برای دیگر.

قیمت نقره است و بسیج همراه با قیمت طلا, افزایش بیش از 6 ٪ به $24.36, رسیدن به بالاترین سطح از سپتامبر 2013.

سرمایه گذاران بزرگ مانند بانک های خصوصی شده است خرید طلا همراه با سرمایه گذاران فردی که منتقل شده به فلز در تعداد رو به رشد در طول شش ماه اول سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de