برو به جهنم: شهر ارائه می دهد رایگان مراسم عروسی اما سالگرد خواهد بود یک مشکلمن شنیده ام از آن گفت: هیچ نقطه ای در رفتن به بهشت چرا که تمام افراد سرد در جهنم خواهد بود. من در حال حاضر می دانیم این است که احتمالا درست نیست – چرا که هر کس نمی خواهد جا: جهنم این است که یک شهر کوچک با جمعیت تنها 70 نفر در میشیگان.

آن را نیز یک محل که در آن شما می توانید ازدواج به صورت رایگان. که برای تلفن های موبایل مانند یک معامله خوب از محبوب Netflix فیلم ازدواج داستان باعث می شود ازدواج به نظر می رسد مانند هفتم دایره دوزخ دانته. این یک تعجب می کنم که هر کسی که هنوز هم می پردازد برای امتیاز.

هفته آینده در 29 فوریه در 2.29 ساعت, 29 رایگان مراسم عروسی هستند تا برای grabs برای هر کسی که خیالات ازدواج در جهنم است. این یک جهش روز به طوری که آنها فقط باید سالگرد هر چهار سال – اما شاید ارائه بهتر خواهد بود.

ما کجا ثبت نام کنم ؟ وجود دارد در واقع یک فرایند است که — فقط نیاز به متن officiating ميزبان خود را با نام کامل و آدرس و تایید آنها امن معتبر مجوز ازدواج – با توجه به Detroit Free Press.

برگرد ایوان ویلیامز که officiate مراسم هفته آینده دارای یک چشم انداز مثبت در کل امر. “هنگامی که شما در جهنم وجود دارد هیچ جایی برای ازدواج خود را برای رفتن اما تا,” او می گوید. وجود دارد در واقع 40% شانس آن به پایان خواهد رسید در طلاق – بنابراین من حدس می زنم او ضربه ناخن بر روی سر.

این اولین بار نیست جهنم شده است در اخبار. در سال 2017 یک شهردار و یک بار صاحب جهنم (که بعدا بیشتر) دانیل الیاس اعلام دگرجنسگرایی غیر قانونی در این شهر است. که باعث خشم – احساس مداوم دیده می شود و شنیده می شود می تواند خسته کننده به اندازه کافی به آن را به صورت مستقیم به فرد باشه ؟ – اما همچنین جهنم به نظر می رسد مثل یک بازی بسیار سرگرم کننده را به محل زندگی می کنند.

دانیل پرداخت می شود شهر دهندگان به او را شهردار جهنم در سال 2017; او استیضاح در مدت کوتاهی پس از شیرین کاری. که اگر امروز سیاست هر چیزی به رفتن به معنی هیچ چیز به هر حال همه تگرگ شهردار دانیل شهر جهنم!

دانیل آمد و دو سال بعد و خریداری شهر – هر کسی می تواند تبدیل به صاحب جهنم (برای یک مقدار محدود از زمان) با رفتن بر روی وب سایت خود و پرداخت هزینه. او آن را تغییر نام داد, گی, جهنم و گفت: تنها غرور و افتخار پرچم می تواند پرواز وجود دارد پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممنوع سفارتخانه پرواز غرور پرچم.

دانیل الیاس
(@elijahdaniel)

پیش از غرور ماه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قرار داده ممنوعیت سفارت پرواز غرور پرچم.

به طوری که امروز من در حال حاضر مالک جهنم میشیگان. من کل شهر است.

و من برای اولین بار به عنوان صاحب من تغییر نام شهر من, به, گی, جهنم, MI.

این پرچم تنها مجاز به پرواز در حال غرور و افتخار است. pic.twitter.com/AKOcZm2Jvm

17 ژوئن 2019

بنابراین شما ممکن است تماس بگیرید تهمت و دانیل یک مسابقه ساخته شده در جهنم است. نیازی به گفتن نیست, من اصلا انتظار دیدن دو ازدواج هر زمان به زودی.

به هر حال دمای هوا در حال حاضر زیر صفر در جهنم بنابراین اگر شما فکر شده است در حالی که “آره حق با من ازدواج که مرد در هنگام Hell freezes over” در حال حاضر فقط ممکن است زمان خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im