تجارت جهانی Sputters ترک بیش از حد در اینجا بیش از حد کمی وجود دارد

واشنگتن — کارخانه ها idled. کارگران در مستند. کالا ها ستون در برخی از بنادر در حالی که در جای دیگر بادبان کشتی کانتینر خالی است. دامداران در حال آزادسازی شیر خود را در حالی که کاغذ توالت راهرو در فروشگاه مواد غذایی شده اند برداشت لخت.

گسترش coronavirus است مختل جهانی زنجیره تامین منجر به کمبود و افزایش قیمت ها هستند که آبشاری از کارخانه ها به بنادر به فروشگاه های خرده فروشی به مصرف کنندگان است. در حالی که کارخانه ها در چین شده است به آرامی راه اندازی مجدد به عنوان کشور اپیدمی محو بسیاری از تولید کنندگان در ایالات متحده آمریکا و اروپا در حال تأمین انرژی پایین و یا در حال اجرا در بخشی از ظرفیت.

این اختلال در تجارت جهانی می تواند به رشد بیشتر قابل توجه در ماه به عنوان مصرف کنندگان ذخیره کردن محصولات و کشورهای سرکوب صادرات تجهیزات پزشکی و حتی مواد غذایی است. خریداران ممکن است بیشتر کمبود های غیر منتظره از محصولات از جمله لپ تاپ و کاغذ توالت و دارو. برخی از شرکت ها می توانند خود را فاقد مواد خام و اجزای یک دستور غذا برای بیشتر مشکل مالی.

در کاخ سفید در روز جمعه رئیس جمهور تهمت و گفت: او اختصاص حداقل 16 میلیارد دلار به آمریکا و کشاورزان و دامداران و تولید کنندگان کشاورزی به نگه داشتن مواد غذایی آمریکا عرضه پایدار است.

“در این زمان بحران ما باید با حفظ زنجیره تامین در حال حرکت از ابتدا درست از ابتدا تا پایان,” او گفت:.

روز چهارشنبه ایالات متحده را به محدودیت های صادرات در لوازم پزشکی مورد نیاز برای مبارزه با ویروس بازتاب ممنوعیت در اروپا و هند و ترکیه و جاهای دیگر که منتقدان گفته اند که می تواند برخی از نقاط جهان ،

در پخش زنده سخنان که صبح روبرتو Azevedo مدیر کل سازمان تجارت جهانی گفت: رکود در تجارت جهانی در این سال خواهد بود “زشت” به نمایندگی از بیشترین کاهش در تجارت بین المللی در یک نسل. سازمان تجارت جهانی است و پیش بینی است که حجم تجارت جهانی می تواند کوچک در بین 13 درصد و 32 درصد و یا حتی بیشتر در مقایسه با سال قبل است.

“ما پروژه ای است که تجارت در سال 2020 سقوط خواهد کرد شدت در هر منطقه ای از جهان و در واقع در سراسر همه بخش ها” آقای Azevedo گفت.

تجارت جهانی رشد در حال حاضر کاهش در سال گذشته به پایین ترین سطح خود از زمان بحران مالی گرفتار یک جنگ تجاری بین ایالات متحده و چین و کاهش اقتصاد در اروپا و آسیا است.

اما همه گیر شده ناودان ترمز در بخش های مختلف از تجارت جهانی. حجم ظرف در شانگهای جهان شلوغ ترین بندر کاهش یافت و 20 درصد سال بیش از سال در ماه فوریه در حالی که حجم محموله غرق 23 درصد در بندر لس آنجلس در همان دوره زمانی.

آخرین به روز رسانی: بازار و کسب و کار

  • به عنوان یک معامله در تولید نفت نزدیک تولید کنندگان گیج رئیس جمهور تهمت را وعده داده است.
  • حدود 30,000 اخبار رسانه های کارگران گذاشته شده است خاموش furloughed و یا دچار کاهش پرداخت.
  • اپل و گوگل تیم به ‘تماس با ردیابی’ coronavirus.

در اوایل این سال های زیادی است که سقوط ناشی از اختلال در محصولات آینده از چین که در آن بسیاری از کارخانه ها قفل شده بودند پایین. است که به ویژه تحت تاثیر صنایع مانند الکترونیک و ماشین آلات صنعتی که تکیه به شدت در کارخانه ها در چین به قدرت جهانی زنجیره تامین. لپ تاپ و صادرات از چین به ایالات متحده کاهش یافت به عنوان مثال فقط به عنوان تقاضای فزاینده به عنوان شرکت تبدیل به کنترل از راه دور کار می کنند و دانش آموزان محوری به آموزش از راه دور.

اما مانند ویروس که از چین به سایر نقاط جهان نیز خواهد اقتصادی اختلال که به احتمال زیاد به شدت در سال به آمده است. برای شرکت ها و مصرف کنندگان که آمده اند به تکیه بر قادر بودن به کشتی کالا به سرعت و یکپارچه در سراسر جهان اختلال می تواند به عنوان یک شوک است.

“چین به ما نشان داده چگونه شدید و رکود در فعالیت های صنعتی می توان گفت:” کریس راجرز جهانی تجارت و تدارکات تحلیلگر در Panjiva. او گفت که seaborne حمل و نقل از چین به ایالات متحده بودند پایین 45 درصد در دو هفته اول ماه مارس در مقایسه با مدت مشابه سال قبل است.

برای چند ماه گذشته کارخانه ها در چین شده است به آرامی در حال بازگشت به زندگی هر چند بسیاری از آنها هنوز هم عامل در بخشی از ظرفیت و می تواند تعطیل اگر ویروس resurfaces. اما در حالی که کارخانه های چینی بهبود تقاضا برای بسیاری از محصولات است cratering در جای دیگر.

آن مکان شامل ایالات متحده و اروپا که تقاضا برای کالا و خدمات است که در حال سقوط به عنوان کارگران از دست دادن شغل و کاهش هزینه های ترک شرکت های آمریکایی تقلا برای لغو سفارشات از چین است.

در سراسر جهان, کارخانه های در حال سازندگان: برای دلایل مختلف. کارگران در حال قرنطینه و یا ماندن در منزل برای مراقبت از کودکانی که از مدرسه در حالی که برخی از کارخانه ها و کمبود قطعات و مواد اولیه. دیگر به سادگی و بدون نیاز به تولید محصولات از آنجا که هیچ کس آنها را خرید.

خودروسازان و دیگر تولید کنندگان عمده از جمله فولکس واگن و پژو فورد و جنرال موتورز idled کارخانه ها در ایالات متحده و اروپا در اواسط ماه مارس به نوبه خود به کاهش تقاضا برای فولاد و الکترونیک و سایر اجزاء.

کسانی که روند کاشته اند هرج و مرج و سردرگمی در بازارهای جهانی حمل و نقل. محصولات شده اند تا ستون در پایانه های کانتینری در چین در حالی که برخی از کشتی های خروج از ایالات متحده شده اند قایقرانی خالی برنامه ریزی را انتخاب کنید تا کالا در بندر.

به عنوان هواپیما ترافیک کاهش مییابد باربری هوایی — اغلب استفاده می شود برای بیشتر سبک وزن و گران قیمت اقلام مانند اپل و خرچنگ — تبدیل شده است گران. یو پی اس, DHL, جهانی و فدرال اکسپرس را به حالت تعلیق در تضمین خدمات گفت: آنها انتظار تاخیر در حمل و نقل به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

“حتی اگر coronavirus بودند به طرزی جادویی ناپدید می شوند فردا آن را هنوز هم طول می کشد هفته اگر نه دیگر برای زنجیره تامین به حرکت دوباره و احتمالا ماه قبل از اینکه شما احساس می کردم همه چیز نرمال بود دوباره گفت: Robert M. Landry, رئیس تجاری افسر بندر نیواورلئان.

این وضعیت به احتمال زیاد به بدتر شدن بیش از چند ماه آینده. مایک Jette معاون رئیس جمهور از خدمات مشاوره در GEP فراهم می کند که زنجیره تامین نرم افزار و استراتژی برای General Mills اکسون موبیل میسی خارج شده و دیگر شرکت های بزرگ پیش بینی شده است که اوج اختلال به صورت عمده با شرکت های بین المللی زنجیره تامین به احتمال زیاد اتفاق می افتد سه سال از هم اکنون.

آقای Jette گفت که شرکت های ساخت و الکترونیک و لوازم خانگی و دیگر محصولات خواهد اگزوز خود را به “ایمنی انبار” برای قطعات در هفته های آینده.

در دیگر اجرای زنجیره تامین, کارشناسان می گویند بحران ممکن است منجر به تجدید ساختار — که در آن پوشاک الکترونیک و شرکت های دارویی تجدید نظر در زنجیره تامین خود را به مطمئن شوید که آنها در سطح جهان متنوع و کمتر وابسته تنها در یک محل مانند چین است.

اما برای لحظه بحران است unfurling تا به سرعت که شرکت ها اغلب قادر به برنامه ریزی.

“در حال حاضر شرکت در حال تلاش برای کشف کردن اگر آنها در حال رفتن به در کسب و کار در ماه” گفت: Jon طلا, معاون رئیس جمهور برای زنجیره تامین و آداب و رسوم سیاست در فدراسیون ملی خرده فروشی. “آنها به طور کامل دوباره ارزیابی چگونه زنجیره تامین در حال رفتن به محل کار چه ضریب اطمینان مصرف کننده در حال رفتن به و چه مصرف کنندگان در حال خرید است.”

تا کنون بسیاری از کمبود محصول در ایالات متحده و اروپا نمی بنیادی از عدم واقعی کالا بلکه موجی از تقاضا عصبی مصرف کنندگان که در حال انباشت سفید کننده کاغذ توالت پوشک خشک و لوبیا.

دیگر کمبود رخ می دهد به عنوان تولید کاغذ توالت و مواد غذایی و دیگر محصولات سعی کنید به شکل از چگونه به پیکربندی زنجیره تامین است که مجموعه به ارائه فله محموله به رستوران ها و مدارس به جای دیدار با خانواده تقاضا است.

“وجود دارد هیچ کمبود کالری موجود در آن را فقط آنها در اشتباه اندازه کیسه” آقای راجرز گفت.

شرکت هایی که فروش بشکه بشکه آبجو به رستوران ها و رول بزرگ تجاری کاغذ توالت به فرودگاه ها و مدارس نمی تواند به بسته بندی و توزیع محصولات خود را به مدت یک شب. برای صنایع با محصولات فاسد شدنی است و با یک مشکل عمده. دامداران مجبور به تخلیه شیر آنها می توانید به مصرف کنندگان و یا در نظر گرفتن حذف آنها از گله.

مت Herrick, یک معاون ارشد بین المللی غذاهای لبنی انجمن گفت: صنایع لبنی نبود مواجهه با هر گونه تولید نمایند. بر خلاف بخش های دیگر اقتصاد لبنی و کشاورزان نمی تواند تعطیل — گاو خود را همچنان به تولید شیر است. اما بر خلاف گوشت یا دانه, شیر, نمی توان منجمد و یا ذخیره شده برای مدت زمان طولانی.

این بدان معناست که این صنعت با آن مواجه است امکان میلیون ها پوند از زباله های مواد غذایی یک هفته در حال حاضر که شیر دیگر در تقاضا از رستوران, بستنی, فروشگاه, کافی شاپ ها و امتیاز می ایستد آقای Herrick گفت. درست است که برای بازارهای صادراتی مانند کانادا و مکزیک و چین و همچنین در ایالات متحده, که در آن مواد غذایی تجاری خدمات حساب برای تقریبا نیمی از فروش مواد غذایی است.

بسیاری از مواد غذایی تولید شده اند تعیین شده به عنوان “ضروری” کسب و کار و به کار خود ادامه حتی از طریق بیماری همه گیر. اما برخی خود را کاهش خروجی مطابق با اجتماعی فاصله گرفته است. و برخی از مزارع و شرکت نیز شاهد کمبود کامیون رانندگان و کارگران مهاجر که به طور معمول در کاشت و برداشت میوه ها و سبزیجات است.

آقای طلا از فدراسیون ملی خرده فروشی است که شامل خارج, هدف, و دیگر مواد غذایی عمده فروشان گفت که خیلی زود به می گویند که آیا مصرف کنندگان می توانید ببینید کمبود برخی از اقلام مواد غذایی در ماه های آینده. اما او گفت که نیاز به هماهنگی به اطمینان حاصل شود که تمام لینک ها در تامین مواد غذایی و زنجیره ای باز مانده و در ادامه به تابع.

“این فقط تسهیلات ساخت این مزرعه حمل و نقل امکانات توزیع تسهیلات” آقای طلا گفت.

در سراسر جهان دیگر مستندات می تواند حاکی از کمبود در فلزات و دارو. در آفریقای جنوبی یک مستند است idled جهان بزرگترین معادن پلاتین و پالادیوم. در هند فراهم می کند که 40 درصد از آمریکایی generic عرضه مواد مخدر و همچنین به عنوان بسیاری از مواد فعال دارویی است که به ساخت داروهای, سلامت, کارشناسان هشدار می دهند که stay-at-home سفارشات می تواند اخلال در عرضه محصولات دارویی به ایالات متحده است.

هند منع صادرات چند کلید مخدر در ماه گذشته اما معکوس محدودیت هایی در این هفته تحت فشار شدید از سوی ایالات متحده است. در سراسر کشور مستند هنوز هم می تواند پیچیده تر از روند ساخت و توزیع مواد مخدر ضروری است گفت: Yanzhong هوانگ, یک عضو ارشد بهداشت جهانی در شورای روابط خارجی.

جمعه, 75 دولت در حال حاضر قرار دادن محدودیت بر صادرات تجهیزات پزشکی با توجه به پیگیری توسط سیمون Evenett استاد تجارت بین المللی در دانشگاه سنت Gallen در سوئیس.

کسانی که دولت ها عبارتند از: ایالات متحده آمریکا است که رسما اعمال خود ممنوعیت صادرات از ماسک و دستکش و ماسک های جراحی در این هفته از پیوستن به اتحادیه اروپا و هند و چین و ترکیه است. این موارد در حال حاضر نمی تواند ترک ایالات متحده بدون موافقت سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

محدودیت هایی که چین قرار داده و در صادرات ماسک صورت, پنکه, دماسنج و دیگر محصولات در هفته گذشته نیز متوقف شرکت های آمریکایی از حمل و نقل دنده محافظ برای کارکنان خود را به استفاده از در سراسر جهان است.

برخی از کشورها شروع به محدود کردن صادرات مواد غذایی به عنوان به خوبی. ویتنام دارای منع صادرات برنج تایلند, مسدود شده, تخم مرغ, روسیه محدود کرده است دانه در حالی که قزاقستان جلوگیری از گندم و سیب زمینی و دیگر محصولات از ترک.

دکتر Evenett گفت: مواد غذایی ممنوع شد به هیچ وجه نزدیک به عنوان فراگیر به عنوان محدودیت در لوازم پزشکی — و یا محدودیت در مواد غذایی رخ داده است که بین سال های 2006 و 2008 زمانی که قیمت برخی از مواد غذایی جهانی کالاهای مشخصی. اما بالقوه برای ممنوعیت گسترده تر مطرح می کند یک نگرانی او گفت:.

سازمان هایی مانند بانک جهانی و سازمان تجارت جهانی خواسته اند که کشورها برای خودداری از تحمیل جدید محدودیت های صادرات به خصوص در محصولات بهداشتی و به نقشه یک پاسخ هماهنگ به سطح شیب دار بالا تولید.

“هیچ کشور خود به اندازه کافی مهم نیست که چقدر قدرتمند و یا پیشرفته آن ممکن است” آقای Azevedo گفت: در یک ویدیو ارسال شده به سازمان تجارت جهانی سایت در ماه مارس است. “نگه داشتن تجارت باز و سرمایه گذاری جریان حیاتی خواهد بود برای نگه داشتن قفسه های فراوان و قیمت مقرون به صرفه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>