جهانی سهام افت بیش از Coronavirus نگرانی

گسترش شیوع کروناویروس در ایتالیا و کره جنوبی بیش از آخر هفته تبعیض گسترده اسلاید در بازارهای جهانی سهام در روز دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران به نظر می رسد به ترس که اقتصادی اختلال در حال حاضر دیده می شود در چین ممکن است بر دیگر اقتصاد نیز هست.

بازارهای آتی نشان داد که وال استریت رنج می برند کاهش بیش از 2 درصد زمانی که معاملات شروع شد و در ایالات متحده با شرکت هواپیمایی و فن آوری سهام آمار در premarket تجارت. خطوط هوایی دلتا و آمریکا هر دو بیش از 3 درصد پایین تر در حالی که ارزش سهام اپل کاهش 3.5 درصد است. قیمت نفت نیز تضعیف.

کره جنوبی بازار به پایان رسید 3.9 درصد کاهش پس از افزایش موارد این بیماری کروناویروس درخواست رئیس جمهور مون جائه در روز یکشنبه برای قرار دادن این کشور در بالاترین سطح هشدار.

در اروپا اکثر سهام معیار بود را 3 درصد و یا بیشتر است.

FTSE 100 بریتانیا در تضعیف 3 درصد در حالی که شاخص CAC 40 در فرانسه بود 3.5 درصد است. این شاخص DAX در آلمان نیز کاهش 3.5 درصد است.

FTSE MIB شاخص که اقدامات سهام در Borsa ایتالیایی در میلان, کاهش 4.6 درصد است. دولت ایتالیا قفل شده حداقل 10 شهرها بیش از آخر هفته در نزدیکی میلان مالی این کشور سرمایه و یک کلید صنعتی مرکز پس از نمرات از موارد جدید پدید آمده وجود دارد.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. 10, 2020

  • چه Coronavirus?
   این یک رمان است ویروس به نام تاج مانند خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از سرماخوردگی به شرایط خطرناک مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس.
  • چگونه مسری است که ویروس ؟
   با توجه به تحقیقات اولیه به نظر می رسد نسبتا عفونی شبیه به سارس است و احتمالا انتقال از طریق هوا. دانشمندان تخمین زده اند که هر فرد آلوده می تواند آن را به جایی بین 1.5 و 3.5 مردم بدون موثر مهار اقدامات است.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   ویروس سرچشمه در ووهان چین و بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و حداقل دو دوجین دیگر کشورها است.
  • چگونه نگران من باید باشد ؟
   در حالی که این ویروس جدی بهداشت عمومی و نگرانی و خطر ابتلا به بسیاری از افراد در خارج از چین باقی مانده بسیار کم و آنفلوآنزای فصلی بیشتر تهدید فوری.
  • که در حال کار برای جلوگیری از ویروس ؟
   سازمان بهداشت جهانی مقامات ستایش چین تهاجمی پاسخ به این ویروس توسط بسته شدن حمل و نقل مدارس و بازار. این هفته یک تیم از کارشناسان از W. H. O. وارد پکن به ارائه کمک.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   ایالات متحده و استرالیا به طور موقت انکار ورود برای غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را اغلب مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید همراه با ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

پناهگاه سرمایه گذاری مانند طلا و خزانه بسیج در حالی که سهام در لوکس شرکت LVMH و Kering سقوط کرده. سهام در EssilorLuxottica فرانسوی-ایتالیایی high-end عینک ساز بود پایین تقریبا 5 درصد است. سهام در سفر و اوقات فراغت گروه نیز پایین تر است.

بازارهای سهام در آسیا کاهش یافته و فراتر از کره جنوبی اگر چه تا حدودی کمتر است. استرالیا در بازار کاهش یافت و بیش از 2 درصد است. سهام در هنگ کنگ بودند 1.8 درصد کاهش در بعد از ظهر دوشنبه.

بازارهای سهام در سرزمین اصلی چین به نظر می رسید بیشتر سیستم ایمنی روز دوشنبه به فروش جاهای دیگر. شانگهای بازار سهام پایین بود فقط کمی. در جنوب شرقی چین tech-سنگین شنژن بازار سهام در واقع افزایش یافت.

مقامات چینی که به نظر می رسد برای سرپا نگه داشتن این کشور در بازارهای سهام داخلی در روزهای اخیر پس از یک شیب اسلاید زمانی که آنها برای اولین بار بازگشایی زیر قمری تعطیلات سال جدید که دولت چین توسعه یافته در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

“بدتر از شیوع ویروس بهتر شانس بانک مرکزی به انتشار” پول بیشتر به سیستم مالی که تمایل به حمایت از قیمت سهم گفت: Hao هنگ پژوهشی مدیر عملیات بین المللی از چین بانک از ارتباطات است.

دولت چین گفته است که مدیران صندوق که اگر آنها به فروش سهام آنها باید خرید کمی تعداد بیشتری از سهام آقای هنگ گفت.

بازار سهام در ژاپن بسته شد در روز دوشنبه یک روز تعطیل عمومی وجود دارد به افتخار امپراتور تولد.

قیمت نفت دوباره تحت فشار به عنوان نگرانی های رشد بیش از این ویروس در اثر فعالیت های اقتصادی و تقاضای انرژی.

قیمت نفت خام برنت بین المللی معیار کاهش بیش از 3.5 درصد به حدود 56.40 بشکه در روز دوشنبه. وست تگزاس اینترمدیت اصلی ایالات متحده معیار کاهش یافت و در مورد همان مقدار به حدود 51.50 در هر بشکه رسید. قیمت های پایین تر اضافه خواهد شد به فشار بر اوپک و روسیه را به اتخاذ اقدامات برای کاهش عرضه نفت خود را در نشست بعدی که قرار است برای اوایل ماه مارس در وین.

تا کنون روغن تولید شده اند قادر به رسیدن به یک توافق در مورد اقدامات اضطراری برای جلوگیری خروجی.

Coronavirus بیماری همه گیر در چین در حال حاضر به شدت محدود رشد اقتصادی در چین است. که به نگرانی ها دامن زد که اقتصادهای دیگر نیز ممکن است آسیب به عنوان ویروس گسترش بیشتر.

کارخانه ها در چین آهسته بوده است به بازگشایی و از سرگیری تولید کامل حتی یک ماه پس از پکن علنا اذعان کرد شدت این بیماری همه گیر توسط قفل کردن ووهان شهرستان از 11 میلیون نفر است. که تا حدودی به دلیل جرم قرنطينه مانع بسیاری از کارکنان از بازگشت به شغل خود.

تقاضا در چین نیز سقوط حداقل به طور موقت برای طیف گسترده ای از محصولات محدود کردن انگیزه برای صاحبان کسب و کار به راه اندازی مجدد تولید. فروش خودرو کاهش یافت, 92 درصد در چین در طول دو هفته اول ماه مارس نسبت به زمان مشابه در سال گذشته.

استنلی نی و Amie Tsang کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im