گزارش های جهانی: مرگ و میر ناشی از کوروناویروس پاس نیم میلیوناین بیماری همه گیر کوروناویروس کشته شدن نیم میلیون نفر در بیش از شش ماه با عوارض عبور حزن انگیز نقطه عطف 500,000 شناخته شده مرگ و میر در یکشنبه شب.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) برای اولین بار منتشر شده توسط مقامات چین در مورد یک رشته از ذات الریه-مانند موارد در ووهان یک شهرستان از 11 میلیون نفر در 31 دسامبر 2019. پس از 10 میلیون نفر در حال آزمایش مثبت برای این ویروس به گفته محققان در دانشگاه جانز هاپکینز در حداقل 188 کشور و مناطق در سراسر جهان با توجه به تجزیه و تحلیل توسط al-Jazeera.

واقعی مرگ و میر و تعداد موارد اعتقاد بر این است بالاتر با توجه به متفاوت تست میزان و علت مرگ تعاریف تاخیر در گزارش و مشکوک underreporting. اما موارد در حال افزایش حدود یک میلیون تا یک هفته هشدار داد که در هفته گذشته با نرخ سرایت دو برابر پس از 21 ماه مه با توجه به تجزیه و تحلیل توسط AFP.

تعاملی

این ایالات متحده است که تا کنون بیشترین تعداد موارد تایید شده در سطح جهان با بیش از 2.5 میلیون و 125,803 مرگ و میر. برزیل با بالاترین موارد تایید شده و مرگ و میر و 1.3 میلیون شناخته شده عفونت و 57,622 مرگ و میر ثبت شده است.

همه گیر باعث شده است که توده بیکاری در بسیاری از کشورها به عنوان مستندات نگه داشته و مردم در خانه های خود و مسدود فعالیت های اقتصادی. در حال حاضر به عنوان بسیاری از کشورهای سهولت محدودیت در امید خود را راه اندازی مجدد اقتصاد شیوع بیماری های جدید در حال ظهور است.

سخت ترین ضربه بخش ما در جنوب و غرب که در آن بسیاری از رهبران دولت تا به حال تحت فشار قرار دادند برای اوایل اقتصادی reopenings.

در پاسخ به افزایش در ایالات متحده موارد فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom روز یکشنبه دستور داد بارها در هفت شهرستان – مساحت خانه به 13.5 میلیون نفر – به نزدیک است. کالیفرنیا در حال حاضر دستور داد برخی از مناطق برای بازگرداندن stay-در-خانه سفارشات و سان فرانسیسکو اعلام کرد که “مکث” در آن بازگشایی.

در فلوریدا فرماندار ران DeSantis اذعان شده است یک “انفجار” در موارد جدید به عنوان دولت بریده یک رکورد 9,585 موارد در 24 ساعت. جوان مردم نا امید شده توسط ماه حبس باید ریخت به دولت را در سواحل boardwalks و میله اغلب بدون ماسک و ظاهر جونگ اجتماعی در مورد فاصله.

میامی اعلام سواحل خواهد دید بیش از 4 جولای تعطیلات آخر هفته و بارها نیز بستن درهای خود را. جدید کروناویروس موارد شده اند صعودی در بیش از نیمی از ایالات آمریکا به بالاترین رکورد.

وزیر بهداشت آمریکا الکس آذر روز یکشنبه هشدار داد که “پنجره بسته است” در متوقف کردن گسترش ویروس در کشور است.

چند کشور دیگر نیز اعمال محدودیت های جدید برای مقابله با تازه شیوع.

در استرالیا‘s ایالت ویکتوریا مقامات ضبط شده خود را در کمترین روزانه پرش در محلی به دست آورد Covid-19 مورد از این بیماری همه گیر شروع با 75 نفر تست مثبت در روز دوشنبه و تنها یک تایید به یک بازگشت مسافر بین المللی.

دولت سوار بر یک تست حمله رعد اسا در ملبورن کانون حومه. دوشنبه مشخص پنجم بعد از تست تلاش با 15,000 تست های انجام شده در 24 ساعت گذشته. مقامات بهداشت هشدار داد آنها انتظار اعداد به بدتر در روزهای آینده و با توجه به بیشتر مستندات.

در انگلستاندولت هشدار داد که ممکن است مجبور به قفل کردن شهر لستر به دلیل افزایش موارد اما هنوز برنامه ای برای بازگشایی, میخانه ها, رستوران ها و آرایشگاه در سراسر انگلستان در 4 جولای لقب “سوپر شنبه”.

دیگر کلید های اخیر تحولات جهانی در این بیماری همه گیر عبارتند از:

  • برزیل ثبت 30,476 موارد جدید در 24 ساعت گذشته و 552 اضافی مرگ و میر وزارت بهداشت گفت: در روز یکشنبه. ملت در حال حاضر ثبت نام 1,344,143 تعداد موارد تایید شده از ویروس و 57,622 مرگ و میر.

  • بزرگترین شغل ایجاد بسته در زمان صلح و مورد نیاز است برای انگلستان برای جلوگیری از بدترین بحران بیکاری برای یک نسل پیشرو thinktank هشدار داد.

  • در فیلیپین‘ به شدت اجرا coronavirus مستند به شدت مختل دسترسی به خدمات تنظيم خانواده و می تواند منجر به بیشترین تعداد تولد در دو دهه گذشته با, پیش بینی توسط دانشگاه فیلیپین جمعیت موسسه و صندوق جمعیت ملل متحد نشان می دهد اضافی 214,000 نوزادان می تواند متولد سال آینده به عنوان یک نتیجه از حاملگی های ناخواسته ناشی از این بیماری همه گیر.

  • فقط بیش از نیمی از ساکنان توکیو ژاپن فکر نمی کنم به تعویق افتاد 2020 المپیک برگزار می شود باید در سال آینده حمایت یا بیشتر تاخیر و یا آشکار لغو به دلیل ترس بیش از coronavirus اساس یک نظرسنجی منتشر شده دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im