گزارش های جهانی: Anthony Fauci و دو دیگر کاخ سفید Covid-19 اعضای گروه ضربت به خود قرنطینهسه نفر از اعضای کاخ سفید coronavirus گروه ضربت قرار داده شده خود را در خود قرنطینه پس از تماس با کسی که تست مثبت برای Covid-19. این می آید به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون آماده به پرده خود را “نقشه راه” به نرمال در یک پخش ملی و جهانی عفونت تصویب چهار میلیون نفر است.

دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و کمیسیون از سازمان غذا و داروی آمریکا, استفان هان که انتظار می رود به کار از راه دور با توجه به پتانسیل قرار گرفتن در معرض Covid-19.

Fauci موسسه گفت که او را آزمایش کرده است منفی ها برای Covid-19 ادامه خواهد داد و به آزمایش می شود به طور منظم. آن اضافه شده است که او در نظر گرفته شده است در خطر نسبتا پایین بر اساس مدرک خود را از قرار گرفتن در معرض, و او خواهد بود در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب برای کاهش خطر ابتلا به تماس های شخصی در حالی که هنوز انجام وظایف خود. در حالی که او را به ماندن در خانه و telework, Fauci را به کاخ سفید, اگر به نام و هر احتیاط این موسسه گفت.

Redfield خواهد بود teleworking برای آینده دو هفته پس از آن مشخص شد او کم خطر قرار گرفتن در معرض یک فرد در کاخ سفید CDC گفت: در بیانیه شنبه شب. این بیانیه گفت که او احساس خوب و بدون علائم است.

چند ساعت قبل غذا و داروی آمریکا تایید کرد که هان آمده بود در تماس با کسی که تا به حال آزمایش مثبت بود و در قرنطینه برای دو هفته آینده. او آزمایش منفی برای ویروس.

هر سه نفر به شهادت برنامه ریزی شده قبل از اینکه یک کمیته مجلس سنا در روز سه شنبه و آن را درک و آنها را مجاز به انجام این کار از طریق ویدئو کنفرانس.

سیاسی گزارش هان تا به حال در تماس با کتی میلر معاون رئیس جمهور مایک پنس را دبیر مطبوعاتی که آزمایش مثبت برای این ویروس در روز جمعه. شوهرش استفان میلر است که یک مشاور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. روز پنج شنبه کاخ سفید تایید کرد thata عضو از خدمت نظامی به عنوان یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن valets نیز آزمایش مثبت برای Covid-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن که علنا شناسایی میلر مثبت آزمون گفت که او نگران این ویروس گسترش در کاخ سفید است. مقامات گفته بودند پله تا پروتکل های ایمنی.
Dr Robert Redfield, director of the Centers for Disease Control and Prevention, at a White House briefing

Redfield به دنبال استفاده از قرار گرفتن در معرض به عنوان یک تعلیم لحظه. CDC بیانیه ای گفت: اگر او باید به کاخ سفید برای تحقق هر گونه مسئولیت به عنوان بخشی از coronavirus نیروی کار او را دنبال CDC شیوه برای زیرساخت های حیاتی کارگران است.

کسانی که دستورالعمل های تماس برای Redfield و هر کسی مشغول به کار در نیروی کار خود را به حرارت گرفته شده و به نمایش علائم هر روز پوشیدن چهره و پوشش و فاصله خود از دیگران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقاومت کرده است با پوشیدن یک ماسک. در یک جلسه با ملت و رهبران نظامی در شنبه شب او نمی پوشیدن ماسک در طول مختصر بخشی که خبرنگاران اجازه داده شد برای مشاهده. ژنرال در سراسر تهمت نیز آشکار اما شرکت کنندگان در تحصن چند پا دور از یکدیگر.

کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع گفت: دولت بود و پله کاهش تلاش. آن را در حال حاضر نیاز به دمای روزانه چک از هر کسی که وارد این مجموعه شده و تشویق اجتماعی فاصله میان کسانی که مشغول به کار در ساختمان است.

Elon Musk در ضمن اعلام کرد که او تحت پیگرد مقامات در کالیفرنیا بیش از Covid-19 محدودیت های است که باید خود را نگه داشته فرمونت کارخانه بسته شده و تهدید به حرکت خود عمل کردن دولت است.

“اگر ما حتی حفظ فرمونت فعالیت تولید در همه آن را وابسته به چگونه تسلا درمان در آینده” او هنوز توییتی.

در بریتانیابوریس جانسون است که انتظار می رود به پرده coronavirus سیستم هشدار دهنده برای انگلستان هنگامی که او به تشریح برنامه به تدریج کاهش مستند در یک آدرس به ملت در روز یکشنبه.

این قابل درک است که یک سیستم هشدار اداره جدید “مشترک امنیت زیستی مرکز” را شناسایی محلی را افزایش می دهد در میزان عفونت با هدف تغییر محدودیت های محلی در انگلستان است. این هشدار را از محدوده سبز در سطح یک به قرمز در سطح پنج. جانسون است که انتظار می رود که ملت به عنوان یک کل است که نزدیک به در حال حرکت به پایین از چهار به سه.

بریتانیا در رتبه دوم مرگ و میر از این ویروس در 31,662 با بیش از 266,500 عفونت. روز شنبه دولت گفت: شرکت های هواپیمایی این امر معرفی 14 روز دوره قرنطینه برای بسیاری از افراد پس از رسیدن از خارج از کشور به سعی کنید برای جلوگیری از یک دوم اوج شیوع کروناویروس.

کره جنوبی پایتخت دستور بسته شدن تمام باشگاه ها و میله پس از پشت سر هم از موارد جدید موجب ترس از دوم coronavirus موج.

در مکزیک ، coronavirus بيماران در حال تبدیل شده به دور از بیمارستان ها در روز شنبه به عنوان هر دو خصوصی و عمومی تجهیزات پزشکی به سرعت پر شده و تعدادی از عفونت های جدید به افزایش ادامه داد. از 64 بیمارستان های دولتی در پایتخت آلاینده مترو منطقه تعیین شده برای دریافت Covid-19 بیماران 26 به طور کامل, کامل, با توجه به شهر دولت داده است.

مکزیک اعلام کرد 1,938 مورد جدید از این ویروس در شنبه آوردن مجموع به 33,460 همراه با 193 اضافی مرگ و میر آوردن تلفات به 3,353.

در دیگر coronavirus تحولات:

  • جهانی شمارش از تایید موارد گذشت 4 میلیون تقریبا با 280,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب.

  • رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه گفت: ما می خرید $3bn لبنی و گوشت و تولید از کشاورزان به عنوان بیکاری soars و قیمت است که کشتارگاه پرداخت کشاورزان برای حیوانات کاهش یافته است و در میان coronavirus بیماری همه گیر.

  • سه فرزند خود در نیویورک درگذشت از نادر سندرم التهابی تصور می شود مربوط به رمان coronavirus فرماندار اندرو کومو اعلام کرد.

  • چین در گزارش جدید 14 تایید coronavirus موارد در روز یکشنبه بیشترین تعداد پس از 28 آوریل تا از تنها یک مورد یک روز پیش از آن. از موارد جدید دو وارد شد عفونت. باقی مانده 12 مورد تأیید بودند به صورت محلی منتقل می شود از جمله 11 نفر در شمال شرق استان جیلین.

  • استرالیا‘s پرجمعیت ترین ایالت نیو ساوت ولز آغاز خواهد شد کاهش آن coronavirus محدودیت از روز جمعه با 10 نفر مجاز در اجتماعات در فضای باز, از دو.

  • هوایی فرانسه شروع خواهد شد چک کردن مسافران درجه حرارت زمانی که فرانسه‘s مستند اقدامات کاسته روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>