بازارهای جهانی جست و خیز کردن برای دومین روز در میان ترس از coronavirus گسترشسرمایه گذاران با فروش سهام در سراسر جهان برای دومین روز سه شنبه به عنوان ترس از تاثیر اقتصادی coronavirus به رشد خود ادامه داد.

در نیویورک بازارهای عمده با تجربه خود بزرگترین افت در دو سال که نگرانی رو به رشد شیوع ویروس را قرار دادن ترمز در اقتصاد جهانی و بیشتر شرکت ها هشدار داد شیوع بیماری صدمه دیده خواهد شد و منابع مالی خود را.

داو جونز از دست 877 یا 3.1% و تکنولوژی-سنگین نزدک کاهش یافته است 2.7% و S&P 500 با کاهش 3% زیر شبیه ضرر و زیان در سراسر اقیانوس اطلس.

در لندن FTSE 100 بسته در پایین ترین سطح خود در یک سال پایین 1.9% در 7,018 کاهش ارزش بریتانیا آبی-شرکت تراشه در حدود £35bn و کمک به دو روز کاهش حدود £100bn. آلمان داخ کاهش 1.8 درصد و در فرانسه CAC کاهش یافت 1.94%.

بازارهای سهام همچنان نزدیک به بالاترین سطح خود رسیده و تنها در هفته گذشته به عنوان سرمایه گذاران این ویروس می تواند تنها در کوتاه مدت اختلال در اقتصاد جهانی است. اما مورد جدید از این ویروس گزارش شده در اروپا و خاور دور در خارج از شیوع تمرکز اولیه در چین و نگرانی که این ویروس می تواند از گسترش بیشتر است.

فروش به سرعت پس از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار داد که coronavirus را تحت تاثیر ما. “این بسیار یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد در این کشور اما یک سوال که چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: در روز سه شنبه.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: coronavirus است “بسیار تحت کنترل” در آمریکا که بازار سهام بود “شروع به نگاه بسیار خوب به من!” خود را پیام حمایت لری Kudlow ما در شورای اقتصاد ملی, مدیر روز سه شنبه گفت که واشنگتن پست: “اگر شما یک سرمایه گذار بلند مدت شما به طور جدی باید در نظر خرید این نرخهای پایین.”

Donald J. Trump
(realDonaldTrump)

Coronavirus بسیار تحت کنترل در ایالات متحده آمریکا است. ما در تماس با هر کس و مربوط به همه کشور است. CDC & بهداشت جهانی کار سخت شده است و بسیار هوشمند. بازار سهام شروع به نگاه بسیار خوب به من!

24 فوریه سال 2020

بدترین سناریو برای سرمایه گذاران تغییر نکرده در چند هفته گذشته که در آن گسترش ویروس در سراسر جهان و فلج زنجیره تامین و اقتصاد جهانی اما احتمال این اتفاق می افتد افزایش یافته است گفت: Yung-یو کارشناسی ارشد, مدیر ارشد سرمایه گذاری استراتژیست در BMO مدیریت ثروت.

“این ترکیب کره جنوبی و ژاپن و ایتالیا و حتی ایران” گزارش ویروس موارد Ma گفت. “که واقعا از خواب بیدار بازار است که این چهار مکان در مکان های مختلف در سراسر جهان می تواند از کم نگرانی به نگرانی بالا در یک موضوع روز است و ما به طور بالقوه می تواند از خواب بیدار یک هفته از هم اکنون و از آن می تواند پنج تا 10 اضافی مکان.”

سهام تکنولوژی که تکیه به شدت در چین برای هر دو فروش و زنجیره تامین, یک بار دیگر منجر به کاهش است. اپل کاهش یافته است 1.4% و chipmaker Nvidia کاهش 4.2%.
قیمت اوراق قرضه همچنان در حال افزایش است. عملکرد 10 ساله خزانه داری کاهش یافت و به 1.32% یک رکورد کم از 1.37% اواخر دوشنبه. شرکت های انرژی کاهش پیدا کرد و قیمت نفت خام به رهبری پایین تر است.

از شیوع ویروسی که در چین نشات گرفته است و در حال حاضر آلوده بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان با مواردی که گزارش شده در اروپا و خاورمیانه است.

هواپیمایی متحده کاهش یافت و 5.2% پس از برداشت مالی خود پیش بینی برای سال به دلیل تاثیر بر تقاضا برای مسافرت هوایی. مسترکارت کاهش یافته است 5.2% پس از گفت تاثیر مرزی سفر و کسب و کار می تواند برش را به درآمد خود را بسته به مدت و شدت شیوع ویروس.

رئیس خطر است که بازار سهام در حال حاضر “قیمت به کمال” و یا چیزی نزدیک به آن را قبل از ویروس نگرانی منفجر شد به گفته برایان نیک مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در Nuveen.

پس از گرفتن سود سه از کاهش نرخ بهره از سوی فدرال رزرو در سال گذشته و کمال از یک “مرحله 1” ایالات متحده-چین معامله تجارت, سرمایه گذاران مایل به پرداخت قیمت های بالا برای سهام در انتظار است که سود خواهد در آینده رشد کند.

اما اگر رشد سود نمی کند تا سطح شیب دار در این سال, که باعث می شود بسیار قیمت بازار سهام و حتی بیشتر آسیب پذیر است. پس از تعداد فزاینده ای از شرکت ها را کاهش و یا برداشت خود را از درآمد و سود پیش بینی برای سال, تحلیلگران کاهش انتظارات خود را برای S&P 500 رشد درآمد به 7.9 درصد برای این سال را از انتظارات از 9.6 درصد در آغاز سال 2020 با توجه به FactSet.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im