رهبران جهانی اصرار G20 برای مقابله با دوقلو سلامت و بحران اقتصادییک گروه از 165 رهبران جهانی نامیده می شود به صورت فوری و هماهنگ بین المللی اقدام برای مقابله با دوقلو های بهداشتی و اقتصادی در شرایط اضطراری ناشی از Covid-19 بیماری همه گیر.

گذشته و حال سیاستمداران – از جمله سه پیشین بریتانیا, نخست وزیران – پیوست دانشگاهیان و نمایندگان جامعه مدنی هشدار می دهند G20 که این ویروس باز خواهد گشت مگر اینکه اقدام فوری گرفته شده است به تقویت سیستم های بهداشتی در کشورهای فقیر آفریقا و آمریکای لاتین است.

نگرانی که مبارزه با Covid-19 است که مانع عدم ایالات اقدام توسط بدن است که نشان دهنده پیشرو توسعه یافته و کشورهای در حال توسعه جهانی گفت: رهبران $8bn (£6.4 میلیارد دلار) از اورژانس بهداشت بودجه باید تصویب شود برای جلوگیری از موج دوم از عفونت است.

نامه ای از این گروه خواست G20 به راه اندازی یک گروه ضربت با قدرت اجرایی برای کمک به هماهنگی مبارزه با Covid-19.

آن را به نام برای بدهی های امدادی برای فقیرترین کشورها و افزایش بودجه در دسترس برای صندوق بین المللی پول و بانک جهانی.

“ما در حال نوشتن به صورت فوری در سطح بین المللی هماهنگ عمل ظرف چند روز آینده به آدرس ما تعمیق بهداشت جهانی و بحران اقتصادی از Covid-19” در این نامه می گوید.

آن می افزاید: “در 2008-10 فوری بحران اقتصادی می تواند غلبه هنگام اقتصادی خط گسل – تحت-capitalisation از سیستم بانکی جهانی – عهده گرفت. در حال حاضر اقتصادی اضطراری حل شود تا بهداشت و درمان اضطراری به طور موثر خطاب: بهداشت و درمان اضطراری به پایان خواهد رسید به سادگی با غلبه بر این بیماری در یک کشور به تنهایی اما با حصول اطمینان از بهبودی از Covid-19 در همه کشورها است.”

در این نامه امضا شده توسط, در میان دیگران, گوردون براون, تونی بلر و جان عمده سابق رئيس جمهور از بانک مرکزی اروپا ژان کلود تریشه سابق نخست وزیر استرالیا کوین راد اسقف اعظم سابق کانتربری روآن ویلیامز سابق دبیرکل سازمان ملل متحد بان کی مون سرمایه جورج سوروس و برنده جایزه نوبل اقتصاد جوزف استیگلیتز.

در این نامه گفت که در علاوه بر این به $8bn اضطراری هزینه های بهداشتی کشورهای در حال توسعه خواهد نیاز به $150bn به مبارزه دوقلو پزشکی و چالش های اقتصادی است.

هر دو صندوق بین المللی پول و بانک جهانی بوده است اصرار طلبکار کشورهای به تاخیر پرداخت سود دو جانبه فقیر-کشور بدهی این سال, صرفه جویی در آنها را $14bn اما گروهی از 165 رهبران گفت: جامعه بین المللی باید بیشتر و توافق بیشتر سخاوتمندانه بسته به ارزش $44bn به آفریقا به تنهایی.

صندوق بین المللی پول و بانک جهانی برگزار خواهد شد بهار جلسات تلفنی با وزرای بحث در مورد برنامه های به گوشت گاو تا منابع مالی از دو واشنگتن-بر اساس سازمان.

نامه به G20 گفت: صندوق بین المللی پول مورد نیاز اضافی $500-600bn در قالب حقوق نقشه کشی ویژه: یک فرم از ارز بین المللی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به افزایش ذخایر کشورهای عضو است. بودجه اضافی نیز مورد نیاز خواهد بود برای کمک به بانک جهانی خواسته برای کمک به.

با استناد به تحقیقات توسط امپریال کالج لندن در این نامه گفت 1.2 میلیون Covid-19 مرگ و میر بودند ممکن است در آفریقا و آسیا فقیرترین کشور جهان است.

آن گفت: حتی بهترین تامین سلامت سیستم در تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر. “اگر ما چیزی به عنوان گسترش بیماری در فقیر آفریقایی و آسیایی و آمریکای لاتین شهرستانها و در جوامع شکننده است که باید کمی تست تجهیزات هواکش و تجهیزات پزشکی و اجتماعی که در آن فاصله و حتی شستن دست و دشوار برای رسیدن به Covid-19 باقی بماند وجود دارد و دوباره ظهور به آمار بقیه جهان با بیشتر دور است که طولانی کردن بحران است.”

آن افزود: “بسیار انجام شده توسط دولت های ملی برای مقابله با اسلاید رو به پایین از اقتصاد خود را. اما یک اقتصاد جهانی مشکل نیاز به اقتصاد جهانی پاسخ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>