جهانی coronavirus گزارش: ماسک ساخته شده اجباری در هنگ کنگ و فرانسه و ملبورن

اعضای عمومی در هنگ کنگ, فرانسه و بخش هایی از استرالیا دستور داده شده است به پوشیدن ماسک زمانی که در خارج از خانه های خود به عنوان دولت ها در سراسر جهان تلاش برای جلوگیری از گسترش Covid-19 دلیل افزایش نرخ ابتلا به عفونت و مرگ عوارض.

این ویروس در حال حاضر آلوده تقریبا 14.5 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 605,000.

این ایالات متحده – بدترین آسیب دیده کشور تا کنون – ثبت کرده است تقریبا 3.7 میلیون عفونت و 140,00 مرگ و میر. در عین حال این کشور در تلاش برای قاب سازگار پاسخ به بحران با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع از دستور ماسک پوشیدن در تماس با کاخ سفید بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci “کمی از جنجال آفرینی”.

مقامات در ایالت ویکتوریا استرالیا گرفته اند یک رویکرد سخت تر. ماسک و پوشش اجباری خواهد بود برای حدود پنج میلیون نفر در داخل و اطراف ملبورن از روز شنبه با تهدید از 140 دلار جریمه برای ستمکاران. منطقه ثبت 275 مورد در روز دوشنبه. تقریبا 150 نفر هستند در بیمارستان از جمله 31 در بخش مراقبت های ویژه.

“بسیاری از ما نمی خواهد خانه را ترک بدون ما کلید ما نمی خواهد ما را ترک خانه بدون تلفن همراه ما. شما نمی قادر خواهد بود به ترک خانه بدون ماسک خود را گفت:” ویکتوریا برتر Daniel Andrews.

در فرانسه بیش از حد مردم را در معرض خطر جریمه 135 یورو ($154) شروع در روز دوشنبه برای عدم تطابق با یک حکم جدید به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی در داخل خانه.

هنگ کنگ نیز سفت اقدامات خود را با رهبر کری لام تایید در یکشنبه روزانه عفونت عبور از 100 در برای اولین بار در این سرزمین است.

لام در حال حاضر دستور تعطیلی کسب و کار و ماسک صورت اجباری در حمل و نقل عمومی اما او گفت: آن را به زودی خواهد بود اجباری به پوشیدن آنها را در داخل هر مکان داخل سالن محل برگزاری.

در ایالات متحده, اما تهمت حاضر به دستور ماسک پوشیدن.

صحبت به فاکس نیوز روز یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “همه بود گفت:” نمی پوشیدن ماسک,’ ناگهان همه عاشق پوشیدن یک ماسک و همانطور که می دانید ماسک باعث مشکلات بیش از حد. با این حال گفت: من معتقد به ماسک من فکر می کنم ماسک خوب هستند. اما من آن را ترک به فرمانداران.”

نیویورک تایمز گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به ترک ماسک قوانین به فرمانداران “منجر به یک درهم آمیخته از سیاست. بیش از نیمی از کشورهای صادر ماسک مورد نیاز اما با بسیاری از آمریکایی ها احساس که ماسک سفارشات تجاوز در آزادی های فردی برخی فرمانداران در حال برگزاری است.”

رهبران اروپایی در ضمن در ضمن تلاش برای نجات محاصره €750bn ($860bn) ویروس بازیابی بسته در یک نشست در روز یکشنبه. بهبود اقتصادی در خط مقدم سیاستگذاران ذهن با این قاره رو به یک رکود اقتصادی فلج کننده و هنوز هم قادر به توافق در شرایط عظیم آن بسته به کمک بیشتر کشورها را تحت تاثیر قرار.

در یک سخنرانی قلبی رئیس شورای اتحادیه اروپا با چارلز میشل یادآوری بلوک 27 رهبران ویرانگر انسانی هزینه های همه گیر – 600,000 مرده از جمله 200,000 در اروپا – و خواست آنها را به گرد هم می آیند برای تکمیل یک “ماموریت غیر ممکن”.

“سوال این است: آیا 27 رهبران مسئول برای مردم اروپا قادر به ساختن وحدت اروپا و اعتماد کرد؟” میشل گفت.

“خواهد شد و یا ما در حال حاضر به صورت ضعیف اروپا و تضعیف بی اعتمادی?”

دیگر تحولات مهم در این بیماری همه گیر عبارتند از:

  • آفریقای جنوبی‘ثانیه مرگ و میر از coronavirus گذشت 5,000 علامت با توجه به آمار و ارقام رسمی منتشر شده در روز یکشنبه. آفریقای جنوبی ثبت شده 85 جدید و میر ناشی از این ویروس در گذشته 24 ساعت آوردن تلفات به 5,033. در مجموع 13,449 عفونت های جدید نیز رسما تشخیص داده و در نظر گرفتن تعداد به 364,328 آمار و ارقام منتشر شده توسط وزارت بهداشت و درمان نشان داد.

  • چین ثبت کرده است 17 مورد از coronavirus در استان غربی سین کیانگ. پایتخت اورومچی وارد یک “جنگ”دولت است.

  • رئیس جمهور السالوادور, نایب Bukele کرد و گفت که او را به تعویق فاز دوم اقتصادی کشور بازگشایی, میله میله برای شروع پنج شنبه پس از ارزیابی ورودی از کارشناسان و السالوادور وزارت بهداشت.

  • کره شمالی‘s” کیم جونگ سازمان ملل متحد berated مدیران ساخت و ساز به صورت نامشخص مشکلات در ساخت یک نمونه ممتاز ویژه نمایش بیمارستان در نظرات گزارش روز دوشنبه که ممکن است نشان می دهد این کشور در تلاش برای امن لوازم میان داعش و coronavirus مستند.

  • پاپوآ گینه ثبت شده خود را برای اولین بار Covid-19-مربوط به مرگ – اولین اقیانوس آرام جزیره مرگ و میر در خارج از سرزمین ما و برای اولین بار در آسیا و اقیانوسیه – آن را به عنوان به دنبال حاوی یک شیوع در بیمارستان اصلی در پایتخت آن پورت مورسبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de