جهانی Coronavirus مرگ و میر صلیب 100,000, ترسناک یک نقطه عطف به موارد تصویب 1.6 میلیون: به روز رسانی زنده

新冠病毒疫情最新消息

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • میر جهانی صلیب 100,000 مخربی عوارض به عنوان موارد خروش گذشته 1.6 میلیون نفر است.
  • روسیه شیوع سریع در حال رشد زور زدن منابع پزشکی.
  • در عزای بیش توزیع مواد غذایی در کنیا.
  • مسلمانان پاکستان به مبارزه طلبیده دولت به منظور جمع برای نماز.
  • پاریس اسقف اعظم دارای یک جمعه خوب خدمات در سوخته کلیسای جامع نوتردام.
  • کره جنوبی پرس جلوتر با پارلمانی پای صندوقهای رای با وجود بیماری همه گیر.
  • بریتانیا بارها که در آن آبجو جریان در طول جنگ جهانی را تمام بسته است.
اعتبار…ویکتور مریما برای نیویورک تایمز

میر جهانی صلیب 100,000 مخربی عوارض به عنوان موارد خروش گذشته 1.6 میلیون نفر است.

تعداد مرگ و میر مرتبط با coronavirus در سراسر جهان را تصویب کرده است تا 100000 به عنوان شناخته شده عفونت رسید گذشته 1.6 میلیون, با توجه به داده های جمع آوری شده توسط نیویورک تایمز

حداقل 177 کشور باید موارد گزارش شده. اخیر بود جنگ زده یمن است که در گزارش اول خود را coronavirus مورد در روز جمعه.

مرگ و میر در ایالات متحده پیشی گرفته است که اسپانیا با تقریبا 18,000 مرگ و میر مربوط به این ویروس گزارش شده است بعد از ظهر جمعه. فقط ایتالیا گزارش شده مرگ و میر بیشتر.

اگر چه برخی از دولت ها با توجه به کاهش محدودیت مستندات در حال گسترش در سراسر جهان به عنوان آخر هفته عید پاک و پلیس اقدامات پا است.

توکیو فرماندار جدا از راه با ژاپن دولت ملی درخواست بسته شدن طیف وسیعی از کسب و کار — از جمله کاباره ها کارائوکه میله ورزشگاه و سینما — در طول یک وضعیت اضطراری اعلام کرد این هفته است.

جاکارتا اندونزی پایتخت رفت و به بخشی از مستند که نگرانی این کشور با کمبود بودجه روبرو شده و understaffed سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند به راحتی غرق شود.

نخست وزیر بوریس جانسون از انگلستان نقل مکان کرد و از مراقبت های ویژه در روز پنج شنبه و در دفتر خود گفت: بعد از ظهر جمعه بود که او به خوبی انجام می دهند اما همچنان در بیمارستان است. دولت هنوز تصمیم گیری در برنامه ریزی برای گسترش مستند اقدامات احتمالا هفته.

این بیماری همه گیر در ادامه گسترش در بریتانیا است که گزارش آن بالاترین تک روز شمار کشته شدگان روز جمعه 980 بالا بردن مجموع به حدود 9,000. تقریبا 74,000 مردم باید آزمایش مثبت برای ویروس.

فرانسه وزیر کشور کریستف Castaner گفت: در این هفته که مقامات محلی می تواند به پیاده سازی دقیق تر سلول اقدامات اگر آنها تشخیص داده شده “نشانه های شلی” بیش از آخر هفته عید پاک.

“ویروس نمی دانید تعطیلات” آقای Castaner گفت: در هفته گذشته.

روسیه شیوع سریع در حال رشد زور زدن منابع پزشکی.

افزایش coronavirus موارد تحت فشار قرار دادند تا مسکو را در سیستم مراقبت های بهداشتی به آن حد طولانی قبل از وقوع اوج این شهرستان را به مقامات هشدار داد در روز جمعه.

تعداد افراد بستری در مسکو با Covid-19 بیماری ناشی از این ویروس بیش از دو برابر در هفته گذشته معاون شهردار گفت. دو سوم از این کشور 12,000 گزارش شده عفونت در مسکو اما کارشناسان می گویند که دولت پنهان شده است میزان واقعی شیوع.

شهردار مسکو سرگئی سوبیانین گفت: این ویروس بود “به دست آوردن شتاب.”

ویروس ها نیز شروع به انتقام ویران کردن در روسیه پهناور کشور ، در Ufa, 700 مایلی شرق مسکو پرسنل پزشکی و بیش از یک هزار بیمار دستور داده شده است به ترک بیمارستان بعد از 170 نفر وجود تست مثبت است. دورتر از شمال چندین بیمارستان در منطقه کومی نیز قرنطینه.

آناستازیا نیست که منجر مستقل پزشکان اتحادیه بازداشت شده بود در هفته گذشته پس از آنکه مقامات عمدا misclassifying Covid-19 موارد به عنوان ذات الریه.

وزیر بهداشت میخائیل Murashko آمد نزدیک به اذعان او نقطه در تلویزیون دولتی گفت که بیمارستان ها آغاز خواهد شد برای درمان پنومونی در بیماران مبتلا به کروناویروس مبتلا ،

نامه ای به مسکو بیمارستان ها از دولت شهر بود که به بیرون درز آنلاین, اذعان کرد که آمار و ارقام بر اساس تست شد به خطر بیافتد توسط “تعداد بسیار بالا از نتایج نادرست است.”

مسکو هفته گذشته به دستور ساکنان به جز برای خرید مواد غذایی و یا دارو و یا راه رفتن سگ خود را در نزدیکی خانه. اما مشتاق برای جلوگیری از اقتصادی اختلال در آنها انجام داده اند کمی به اعمال محدودیت.

رئیس جمهور ولادیمیر V. پوتین که معمولا طول می کشد سرب با هیاهو در زمان بحران بیشتر ماند در پس زمینه عقب نشینی به کشور محل اقامت و خروج از آقای سوبیانین و نخست وزیر میخائیل Mishustin به آدرس این بیماری همه گیر publicly.

در عزای بیش توزیع مواد غذایی در کنیا.

برنامه ریزی توزیع مواد غذایی تبدیل به خونین غوغا روز جمعه در یک منطقه ضعیف از نایروبی کنیا که در آن بسیاری از درآمد مردم را تبخیر در این بیماری همه گیر.

یک جمعیت از مردم سعی به زور از طریق دروازه در سایت توزیع در کیبرا شلوغ زاغه که در آن بسیاری از مردم زندگی می کنند و بدون امکانات اولیه مانند آب در حال اجرا. آنها عقب رانده شدند توسط نیروهای امنیتی.

عکس و فیلم نشان داد ساکنان صف پشت به پشت به آنها منتظر کمک های غذایی در خارج از منطقه ، با توجه به گزارش های خبری, هزاران نفر در بین جمعیت بودند و به عنوان آنها سعی در فشار راه خود را در پلیس شلیک گاز اشک آور و مجروح شدن چند نفر است.

تصاویر در رسانه های اجتماعی نشان داد مردم با کبودی و خون به trickling پایین چهره خود و برخی از دروغ گفتن بر روی زمین ظاهرا صدمه دیده است. مردان در تلاش برای عقب نگه داشتن جمعیت ضربه آنها را با چوب و فریاد زد: “برو عقب” در سواحلی.

مقامات بهداشت در روزهای اخیر شناسایی نایروبی پایتخت کنیا به عنوان یکی از کلیدی ترین نقاط داغ برای کوروناویروس. بسیاری از ساکنان کیبرا منطقه کار رسمی اقتصاد eking کردن زندگی روز به روز با هیچ پس انداز. بسیاری شده اند بیبهره از کار به عنوان کنیا طول می کشد اقدامات حاوی ویروس است.

از بعد از ظهر جمعه کنیا تا به حال 189 تایید coronavirus موارد و هفت, مرگ و میر, وزارت بهداشت گزارش داد هر چند اپیدیولوژی ترس وقوع است بسیار بزرگتر است.

مدارس را تعطیل, تمام پروازهای لغو شده است و سفر غیر ضروری در داخل و خارج از نایروبی ممنوع شده است.

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 1,633,000 مردم در حداقل 177 کشور جهان است.

مسلمانان پاکستان به مبارزه طلبیده دولت به منظور جمع برای نماز.

از شهر بندری کراچی به پایتخت اسلام آباد هزاران نفر از مسلمانان با حضور در نماز جمعه در مخالفت با دولت پاکستان دستور به ماندن در خانه را امتحان کنید برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

پاکستان بیش از 4,600 مورد تأیید و 68 مرگ اما کمی در تست انجام شده است و تعداد واقعی است که به احتمال زیاد بالاتر است.

برای سومین هفته متوالی کاهش پیدا نمازگزاران در سراسر کشور تبدیل شده تا در خیل برای شهدای جمع آوری خارج از دروازه های توقیف مساجد و یا در حال طلیعه داخل توسط رادیکال روحانیون که وعده داده شده به سرپیچی از قوانین است.

در هفته گذشته چندین استانی دولت تحمیل سه ساعت منع رفت و آمد در روز جمعه از نماز ظهر و هر کسی که پا خارج در معرض خطر دستگیری و ضرب و شتم از پلیس. در صحنه یک بار غیر قابل تصور روحانیون دستگیر شدند و مساجد و مهر و موم شده برای نقض مستند.

دست سنگین نیروهای امنیتی — که قدرت و با استفاده از اسلامگرایان رادیکال به عنوان سیاست داخلی و خارجی ابزار — تنها به نظر می رسد به استناد بیشتر خشم در میان مؤمنان این هفته است. برخی تبدیل شده تا روز جمعه به دنبال یک مبارزه است.

“دولت نباید دخالت مردم در امور دینی گفت:” خلیل Swati که به مبارزه طلبیده مستند در کراچی. “با متوقف کردن نمازگزاران از نماز جمعه با دولت بیشتر خواهد شد دعوت از خشم خدا.”

Coronavirus مستندات را در معرض کلاس تقسیم در سراسر جهان و موضوع نماز جمعه در پاکستان ارائه می دهد یک مثال دیگر. مساجد در بیشتر محله های مرفه در کراچی بیشتر abided سفارشات به ماندن بسته در روز جمعه اما در محله های فقیرنشین مؤمن و برخی از روحانیون به مبارزه طلبیده مستند و درگیری با پلیس.

پاریس اسقف اعظم دارای یک جمعه خوب خدمات در سوخته کلیسای جامع نوتردام.

کلیسای جامع نوتردام پاریس در جشن یک پیام از امید روز جمعه یک هفته خجالتی سالگرد آتش سوزی ویرانگر که تقریبا نابود شده در سال گذشته است.

تنها با تعداد انگشت شماری از مردم در حال حاضر به کلیسای کاتولیک روم مقامات از جمله اسقف اعظم پاریس, میشل Aupetit برگزار شد مراسم به احترام یکی از این آثار گرانبها که جان سالم به در برد آتش: تاج از خار است که مفتخر به کسب عنوان شده پوشیده شده توسط عیسی مسیح در زمان مصلوب شدن.

یک ویولونیست بازی باخ و دو تن دیگر از هنرمندان خواند سرود و خواندن متون مذهبی همه از آنها با پوشیدن کامل سفید bodysuits برای محافظت از خود از سرب با گرد و غبار پراکنده شد ،

کلیسای جامع خود را هنوز هم ساختاری شکننده باقی می ماند و به روی عموم بسته است اما این مراسم پخش زنده شبکه های تلویزیونی. عمومی کروبی و عید پاک توده ها لغو شده است چرا که فرانسه مستند اقدامات است.

سقف و منار مخروطی از Notre-Dame که سوخته و سقوط در شعله سوراخ سوراخ در کلیسای جامع خرک. کارگران به سختی آغاز شده به دقت کاهش جوش جمعی از داربست بالای کلیسای جامع — باقی مانده از کار نوسازی قبل از آتش — زمانی که ساخت و ساز سایت تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در واتیکان عید توده در روز یکشنبه برگزار خواهد شد و در ساعت 11 صبح به وقت محلی در داخل کلیسای سنت پیتر. پاپ فرانسیس است که انتظار می رود به ریاست بدون حضور وفادار که قادر خواهد بود به شرکت از طریق رادیو و تلویزیون و واتیکان اخبار سایت. در پایان از جمعی پاپ است که انتظار می رود به ارائه خود را در “Urbi e Orbi” (“به شهر و به جهان”) پیام و به او برکت عید پاک.

کره جنوبی پرس جلوتر با پارلمانی پای صندوقهای رای با وجود بیماری همه گیر.

به کره جنوبی فشرده پیش رو با اولین انتخابات پس از coronavirus همه گیر شروع نقاب رای دهندگان نشان داد تا در روز جمعه در این کشور 3,500 انتخابات ایستگاه.

آنها نیاز به ایستادن در سه پا فواصل مالش دست خود را با مایع ضد عفونی کننده و قرار دادن بر روی دستکش یکبار مصرف پلاستیکی است که مقامات توزیع خارج از غرفه رای گیری.

این بیماری همه گیر است که اخلال در تقویم سیاسی در سراسر جهان باعث تاخیر در انتخابات مقدماتی حزب در ایالات متحده و تحریک انتخابات هرج و مرج و خشم رای دهندگان در مکان هایی مانند ویسکانسین که در آن بسیاری از رای غیابی موفق به وارد و رای دهندگان از ترس به سلامت خود را در معرض خطر با رفتن به حوزه های رأی گیری.

اما کره جنوبی مطمئن باشید آن 44 میلیون رای دهنده واجد شرایط است که آن را بی خطر به ترک خانه های خود و رای حتی آن را به عنوان از آنها خواست برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ و حفظ اجتماعی فاصله.

نشانه های اولیه نشان داد که رای گیری شد و اقدام به جای یکپارچه.

برای آماده سازی کره جنوبی, بسیج ارتش از خدمتگزاران مردم از جمله مردان جوان انجام وظیفه مدنی به جای خدمت نظامی اجباری. برای هفته آنها را ضد عفونی انتخابات ایستگاه در سراسر کشور به مناسبت خطوط در سه پا فواصل بنابراین رای دهندگان می تواند اجتناب از ایستادن بیش از حد نزدیک است.

رسما انتخابات برای کره جنوبی 300-عضو شورای ملی صورت می گیرد در روز چهارشنبه. اما میلیون ها نفر از رای دهندگان اجازه داده شد بازیگران برگه های رای در روز جمعه و شنبه در پیشبرد رای گیری که در خدمت به عنوان یک نوع از لباس تمرین.

بریتانیا بارها که در آن آبجو جریان در طول جنگ جهانی را تمام بسته است.

از طریق دو جنگ جهانی بریتانیا بارها باز ماند. اما در حال حاضر برای اولین بار در تاریخ این کشور هر میخانه بسته است.

“من قبول نمی کند که آنچه ما انجام می دهند فوق العاده است. ما در حال گرفتن دور, باستان حق مسلم freeborn مردم بریتانیا برای رفتن به میخانه” نخست وزیر بوریس جانسون گفت: زمانی که او اعلام کرد از تعطیلی تمام, میخانه ها, رستوران ها, میله ها و کافه ها در 20 مارس.

حتی در قرن 20 جنگ نمی بستن بارها.

“در طول دو جنگ جهانی گاهی اوقات وجود دارد کمبود آبجو و بارها تا به حال نزدیک به همین دلیل” گفت: Paul Jennings, یک مورخ و نویسنده چندین کتاب در مورد, میخانه, فرهنگ و مصرف الکل در بریتانیا. او افزود که برخی از بارها به خصوص کسانی که در لندن ممکن است بسته اند و در دوران طاعون بزرگ از 1665 اما که “هیچ سابقه برای بستن همه آنها شبیه به این.”

در طول تاریخ بارها باز است 24 ساعت در روز, اما که شروع به تغییر در اوایل قرن 19 زمانی که آنها را به طور خلاصه در روزهای یکشنبه به کلیسا. همه چیز تغییر کرده در طول جنگ جهانی اول آقای جنینگز توضیح داد که دولت در آن زمان ادعا کرد که مستی بود و تضعیف تلاش های جنگی. (“این نبود که احتمالا” آقای جنینگز گفت.)

بارها شد و سپس دستور داد به ماندن بسته حداقل تا اواخر صبح و سپس به طور خلاصه نزدیک دوباره در بعد از ظهر و نزدیک برای شب حدود 9 p. m. روز از گرفتن 6 صبح پاینت در راه به کار پس از پایان جنگ ،

کسانی که به طور کلی ساعات تا حد زیادی در آنجا ماند همان طریق جنگ جهانی دوم است. “چرچیل بود مشتاق به مطمئن شوید که آنها هنوز هم تا به حال آبجو عرضه” آقای جنینگز گفت. “در آن دیده می شد به خوبی برای روحیه.”

اروپا تقویت lockdown اجرای بیش از آخر هفته عید پاک.

به عنوان طولانی آخر هفته عید پاک در بسیاری از اروپا را تهدید به از خط خارج تلاش برای حفظ اجتماعی فاصله اقدامات ادارات پلیس در سراسر این قاره تشدید اجرای تلاش.

در فرانسه که در آن آفتابی آب و هوا انتظار می رود که بیش از آخر هفته پلیس افزایش چک برای منصرف کردن مردم از نقض محدودیت در حرکت است.

با این نحو نامشخصی آب و هوای گرم تعداد فزاینده ای از مکان های شهر سن-اتین به دنبال پاریس سرب در منع یا محدود کردن فعالیت های فیزیکی مانند دویدن و یا در حال اجرا در طول روز. در منطقه ساحلی از Bouches-du-Rhône حدود 1,200 افسران خواهد گشت زنی در خیابان ها و بزرگراه پیاده روی مسیرهای پیاده روی و خط ساحلی مدیترانه.

بریتانیا که انتظار آفتاب در سراسر بسیاری از تعطیلات آخر هفته ramped تا تلاش برای توقف سفر با نیروهای پلیس هشدار بازدید کنندگان بالقوه به دور ماندن.

این دوون و کورنوال خدمات پلیس در جنوب غربی انگلیس گفت که منطقه بسته شد به خارجی ها به دنبال به صرف یک آخر هفته طولانی در کشور است.

“لطفا مراجعه کنید ما در حال حاضر” این گروه در توییتر نوشت. “شما استقبال خواهد شد به عقب هنگامی که زمان مناسب است.”

پلیس در اسپانیا گرفته اند مشابه اقدامات توقف رانندگان در ایست های بازرسی در جاده های منتهی مادرید و دیگر شهرهای بزرگ برای جلوگیری از مردم از سفر به خانه های تعطیلات. کسانی که به نقض مستند اقدامات صورت جریمه هزار یورو است.

در Calanda یک روستا شناخته شده برای یک جمعه خوب جشن — به نام La Rompida de la Hora — که در آن هزاران نفر از مردم به طور معمول جمع آوری در روستا پلازا برای ضرب و شتم (درامز) در اتحاد به جای دیدم ساکنان بخشی از بالکن. افسران نظامی محافظت خیابان در وانت و کامیون ها به عنوان یک هلیکوپتر پرواز بر فراز روستا.

با مرگ و میر در کشور در کمترین روزانه تلفات در 17 روز با 605 مرگ و میر در کشور اسپانیا ممکن است گذشته در اوج بحران اما کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند در برابر لغو محدودیت های بیش از حد به زودی.آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان هشدار داد مردم را وسوسه به پرسه زدن در خارج و جمع. “ما نمی تواند بی پروا,” او گفت: در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه. “ما نمی توانیم اجازه می دهد خودمان را به آرام به یک از امنیت کاذب.”

این بیماری همه گیر است که یک جبهه جدید برای ناسیونالیسم.

به عنوان آنها مبارزه با یک بیماری همه گیر کوروناویروس که بدون توجه به مرزهای رهبران از برخی از بزرگترین کشورهای در حال مبارزه برای برتری بر محصولات که ممکن است تعیین کند که زندگی می کند و کسی که می میرد.

ایالات متحده بی نظیر علمی قدرت رهبری یک رئیس جمهور که آشکارا scoffs در همکاری های بین المللی در حالی که به دنبال یک جنگ تجارت جهانی. هند که به تولید مقدار متناوب از مواد مخدر توسط یک ناسیونالیست هندو که ratcheted تا رویارویی با همسایگان. چین یک منبع غالب دنده محافظ و داروهای خم در یک ماموریت برای بازگرداندن سابق خود را imperial glory.

صفر-مجموع رویکرد به بحران در حال حاضر تضعیف تلاش جمعی برای اهلی سرایت — در لحظه ای که جهان نیاز دانشمندان به کار در سراسر مرزها برای ایجاد واکسن و برای تولید کنندگان به منظور هماهنگی تحویل بحرانی منابع.

حداقل 69 کشور را ممنوع یا محدود صادرات تجهیزات حفاظتی, دستگاه های پزشکی و یا دارو با توجه به تجارت جهانی هشدار پروژه در دانشگاه سنت Gallen در سوئیس. سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که حمایت از تولیدات داخلی می تواند در حد جهانی در دسترس بودن واکسن است.

“احزاب با عمیق ترین جیب امن خواهد شد این واکسن و دارو و اساسا بسیاری از کشورهای در حال توسعه خواهد بود به طور کامل از تصویر” گفت: Simon J. Evenett متخصص در تجارت بین المللی است. “ما باید سهمیه بندی با قیمت. آن را بی رحمانه خواهد بود.”

یمن گزارش اول خود را تایید عفونت است.

یمن که در آن پنج سال از جنگ داخلی باعث شده بزرگترین بحران انسانی, گزارش اول خود را coronavirus مورد در روز جمعه.

فرد آلوده است سردار کارگر در جنوب شهرستان بندر al-Shihir در Hadramout استان با توجه به بهداشت محلی رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن چرا که او مجاز به صحبت با رسانه های خبری. مورد بود که بعد از تایید در یک توییت یمن عالی ملی کمیته اضطراری.

سلامت رسمی گفت: کارگر سیگاری سنگین در 60s که به احتمال زیاد گرفتار این ویروس از ملوانان خارجی در بندر. او در بیمارستان تحت درمان بود اما تماس با حداقل 20 نفر قبل از او جدا شد ،

مقامات قفل شده پایین شهر و اعزام سربازان به نگه داشتن ساکنان در خانه.

سازمان کمک شده اند و صدایی زنگ مورد تهدید coronavirus مطرح می تواند به یمن که اقتصاد و زیرساخت های بهداشت و درمان شده اند ویران شده توسط پنج سال از جنگ که در طی آن عربستان سعودی و متحدان آن باید مبارزه برای به عقب راندن حوثی ها گروه های شورشی و بازگرداندن دولت است.

عربستان سعودی اعلام کرد یک طرفه آتش بس آغاز شده است که در روز پنج شنبه گفت: می خواستم برای ایجاد فضایی برای مذاکرات صلح و اجازه می دهد هر کس به تمرکز بر روی coronavirus تهدید. اما این کشور هنوز برای ورود به آتش بس و تحلیلگران می گویند موفقیت آن چهره بسیاری از موانع.

کارگران مهاجر شده اند گسترش این ویروس ایجاد خطرات برای جمعیت آسیب پذیر.

Coronavirus اول گسترش از طریق گردشگران بندگان شرکت کنندگان در کنفرانس و دیگر مسافران بین المللی.

اما صدها میلیون نفر از کارگران مهاجر سفر در سراسر مرزهای ملی و یا در داخل کشورهای خود ، و به عنوان coronavirus گسترش آنها نه تنها قربانیان اما بردار که آوردن این بیماری همه گیر به روستاها است که بیمار مجهز برای مقابله با یک بحران بهداشتی.

“هنگامی که حملات ویروس کسانی که آسیب پذیر هستند مثل من احساس می کنم وجود دارد برای کمک به ما گفت:” Ko Zaw برنده قدح یک کارگر مهاجر از میانمار که تست مثبت پس از بازگشت به کشور خود را زمانی که او از دست داده و کار خود را در بانکوک.

یک داستان مشابه در حال وقوع است در افغانستان که در آن هزاران نفر از کارگران باید جریان اصلی از ایران در هند که در آن مهاجران داخلی درهم به بازگشت به خانه پس از شغل خود تبخیر یک شبه و در فیلیپین که در آن بسیاری از بازگشت مهاجران نمی شد به نمایش در آمد برای ویروس.

یک موضوع مشترک: مهاجران کار و زندگی در شرایط شلوغ است که در خدمت به عنوان زمینه برای پرورش سرایت. حتی جوامع است که پشتیبانی آنها از طریق حواله باید استقبال کسانی که بازگشت با سوء ظن.

ده ها تن از خدمه در فرانسه ناو هواپیمابر تست مثبت برای کوروناویروس.

حداقل 50 خدمه در فرانسه ناو هواپیمابر شارل دوگل را آزمایش مثبت برای Covid-19 مقامات روز جمعه تایید کرد که کشتی به رهبری نسبت به آن پورت است.

فرانسه وزارت دفاع در بیانیه ای گفت: در روز جمعه که موارد تایید شد پس از تست های پزشکی تیم, پردازنده, اما که هیچ یک از خدمه بودند در یک “بدتر شدن” سلامت دولت است. با پوشیدن ماسک در حال حاضر اجباری در کشتی این وزارتخانه اضافه شده است.

سه ملوانان تخلیه شدند با هلیکوپتر به لیسبون گرفته شده و سپس با هواپیما به بستری در فرانسه به عنوان یک اقدام احتیاطی وزارت گفت.

زمانی که وزارت برای اولین بار اعلام کرد که موارد مشکوک در این هفته گفت که این کشتی که می تواند تا 2000 ملوانان خواهد بود بازگشت به تولون آن پایگاه در سواحل مدیترانه زودتر از برنامه ریزی شده.

فرانسه گزارش کرده است بیش از 86,000 عفونت و بیش از 12,200 مرگ و میر ناشی از شیوع آغاز شد اما تعداد کل بیماران در بخش مراقبت های ویژه کاهش یافت در این هفته برای اولین بار نشانه مقامات باید با احتیاط به نام دلگرم کننده است.

وجود دارد و دیگر افت برای یک کشور در بحران است. Notre-Dame cathedral در پاریس برگزار می شود یک سرویس برای روز جمعه برای اولین بار پس از آن بود زخمی توسط یک آتش سوزی ویرانگر نزدیک به یک سال پیش.

چند کاتولیک رومی مقامات از جمله میشل Aupetit اسقف اعظم پاریس برگزار شد مراسم کوچک به احترام تاج از خار یکی از این آثار است که جان سالم به در آتش است.

در یک مراسم, پخش زنده تلویزیون فرانسه, یک ویولونیست بازی باخ و هنرمندان خواند سرود و خواندن متون مذهبی. همه آنها سفید میپوشید bodysuits برای محافظت از خود از سرب با گرد و غبار پراکنده شد ،

یونان قرنطينه رم اردوگاه.

مقامات یونان قرار داده اند یک رم حل و فصل در لاریسا در یونان مرکزی تحت مستند پس از چندین نفر وجود تست مثبت برای coronavirus.

اردوگاه حدود 3000 مردم قرار داده شد و تحت قرنطینه در اواخر روز پنجشنبه پس از 32 سال آزمایش مثبت برای ویروس. پس از 20 بیشتر عفونت های تایید شده اند به گفته تلویزیون دولتی اگر دولت را بلافاصله گزارش تعداد موارد مثبت.

حرکات ساکنان اردوگاه شده اند محدود با پلیس cordoning کردن چند بلوک و افسران گشت زنی در خیابان. مقامات را تحویل غذا و دارو و سایر ملزومات تا آوریل 22, زمانی که مستند بررسی خواهد شد.

یونان و رم جمعیت برآورد شده در بين 100000 تا 350,000 شده است به حاشیه رانده شده. رم اغلب با تبعیض مواجه هستند و کسانی که در اردوگاه های موقت در سراسر کشور همیشه حمایت دولت است.

دولتهای مختلف ساخته شده است تلاش برای ادغام رم به گسترده تر جامعه در درجه اول از طریق آموزش و پرورش و مراقبت های بهداشتی و برنامه های, اما تلاش شده است ناسازگار گروه های حقوق بشر می گویند. Giorgos Kaminis شهردار سابق آتن روز پنجشنبه گفت که او تا به حال خواسته دولت یونان به توضیح اقدامات انجام شده برای حفاظت از جوامع رم اما هیچ پاسخی دریافت نکرده.

“متاسفانه چند ساعت بعد اولین مورد از coronavirus ثبت شد,” او گفت: با اشاره به شیوع این بیماری در لاریسا.

یونان یک ملت از 10.7 میلیون بود 1,855 تایید coronavirus عفونت و 86 و میر به عنوان روز پنج نشانه آن است که این کشور ممکن است به طور موثر موفق به مهار گسترش این ویروس در مقایسه با کشورهای اروپایی مشابه با جمعیت. پرتغال مرگ و میر بیش از 400 در حالی که بلژیک گزارش شده بیش از 2 ، 000 مرگ و میر.

E. U. مقامات موافقت کردند به صرف به شدت به تقویت اقتصاد, اما تنها به یک نقطه.

اتحادیه اروپا و وزرای مالی توافق کردند که دوشنبه شب به یک طرح خواستار اقدامات جدید به ارزش بیش از یک و نیم تریلیون یورو به حفاظت از اقتصاد خود را در برابر یورش coronavirus.

اما وزرای ضربه به بلوک بدترین ضربه اعضای ایتالیا و اسپانیا توسط sidestepping درخواست خود را به موضوع مشترک بدهی.

حتی در مواجهه با بحران بی سابقه اقتصادی ناشی از یک ویروس است که به کشته شدن بیش از 50,000 E. U. شهروندان ثروتمند شمال کشور بودند و تمایلی به حمایت مالی از بدهی ارزان برای شدت ضربه جنوبی.

و در حالی که آلمان و هلند و دیگران نشان داد سخاوت بیشتری از آنها در بحران های قبلی جزئیات این اقدامات نشان داد که آنها تا به حال به طول های بزرگ رفته برای محدود کردن و کنترل از راه کمک های مالی استفاده می شود.

این برنامه ها از نشست وزیران دارایی توافق کردند که به آنها توصیه می کنیم به کشورهای “ائتلاف” برای تصویب نهایی شامل €100 میلیارد وام طرح توجیهی برای مزایای بیکاری €200 میلیارد وام برای کسب و کارهای کوچک و دسترسی به €240 میلیارد وام برای کشورهای منطقه یورو را به منظور جلب از اروپا. (€1 در حدود $1.09.)

اما وزرای قادر به رسیدن به یک توافق در صدور اوراق قرضه مشترک شناخته شده به عنوان تاج-اوراق قرضه پس از سرسخت مقاومت از آلمان و هلند و دیگران.

توکیو فرماندار بسته کسب و کار هجوم دولت مرکزی مشاوره.

فرماندار توکیو, Yuriko Koike جدا روش با ژاپن دولت مرکزی در روز جمعه با درخواست بسته شدن طیف وسیعی از کسب و کار — از جمله کاباره ها ورزشگاه و سینما — تحت یک وضعیت اضطراری اعلام کرد در اوایل این هفته.

نخست وزیر ژاپن بر دولت خواست فرمانداران منتظر دو هفته به درخواست کسب و کار به ترس از آسیب رساندن به اقتصاد است. دولت نمی باید قدرت قانونی برای وادار کسب و کار به اما فرمانداران می توانید درخواست کنید که کسب و کار تعلیق عملیات برای کمک به مهار گسترش عفونت کروناویروس.

در اعلام وضعیت اضطراری که شامل هفت استان به نمایندگی از ژاپن بزرگترین مراکز جمعیتی آقای آبه خواست شهروندان برای جلوگیری از غیر ضروری گردش و جلوگیری از کسب و کار مانند کاباره ها و موسیقی سالن که در آن جمعیت دیدار در نزدیکی و یا صحبت کردن یا آواز خواندن در محدوده نزدیک.

خانم Koike استدلال کرد که تنها راه برای واقعا قطع کردن ویروس را گسترش خواهد بود به درخواست که چنین کسب و کار نزدیک است. در میان کسب و کارهای او خواسته به موثر نیمه شب روز شنبه شامل pachinko سرو قمار های باشگاه ها و استخرهای شنا.

“ما شده است و دریافت اطلاعات است که توکیو سیستم پزشکی است که در یک حالت بحرانی هر روز” او به خبرنگاران گفت: در روز جمعه. “ما احتمالا نمی تواند صبر کنید.”

خانم Koike همچنین درخواست شده است که رستوران ها و کافه نزدیک 8 p. m. و جلوگیری از خدمت به الکل 7 p. m. اگر چه او تنها قدرت را به درخواست تعطیلی نام هر کسب و کار است که منطبق نیست می توان به اطلاع عموم. Coronavirus موارد شده است به طور پیوسته در حال افزایش در توکیو با موارد مثبت دو برابر بیش از شش روز است.

لهستان هل دوباره به ممنوعیت سقط جنین. در این زمان هیچ کس نمی تواند به خیابان.

به عنوان لهستان در تلاش برای مهار یک coronavirus شیوع محافظه کار حاکم بر قانون و عدالت را بار دیگر به ارمغان بیاورد تا برای رای گیری در مجلس جارو ممنوعیت سقط جنین و قوانین به جرم آموزش مسائل جنسی.

راست مقامات پیشنهاد چنین اقدامات چندین بار در سال های اخیر اما تلاش شده است تهيه شده توسط تظاهرات خیابانی نقاشی ده ها هزار نفر از زنان و مردان است.

حزب حاکم گفت که از هر دو صورتحساب بودند شهروندان ابتکارات آنها تا به حال برای تجدید نظر شود توسط مجلس ممکن است. رئیس جمهور آندره Duda در حال حاضر اعلام حمایت خود را از اقدامات.

اما با تجمع جرم ممنوع در لهستان و بسیاری از نقاط جهان به دلیل coronavirus همه گیر آن خواهد بود تقریبا غیر ممکن است به مرحله تظاهرات عمومی. مجلس انتظار می رود که برای رای دادن بر روی اسکناس در سه شنبه حقوق زنان و سازمان های ابراز خشم در حال حرکت است.

“به نظر می رسد مانند تلاش در منحرف هر کس از این دولت تلاش ناکافی در مدیریت این بیماری همه گیر” گفت: باربارا Nowacka رهبر چپ لهستانی ابتکار ،

لهستان موجود در قانون سقط جنین در حال حاضر یکی از محدود کننده ترین در اروپا اما این قانون پیشنهادی, نوشته شده توسط یک سازمان به نام توقف سقط جنین را جرم همه ختم. زنان و پزشکان و هر کسی که با کمک این روش می تواند تا پنج سال در زندان است.

لایحه دیگری نیز به طور موثر پاک جنسیت آموزش و پرورش از دوره های آموزشی در لهستانی مدارس که در آن است در حال حاضر تقریبا وجود ندارد.

گزارش شد کمک توسط Joanna Berendt اندرو هیگینز عبدی Latif Dahir ماریا Abi-حبیبه ضیا ur-Rehman, Aurelien Breeden, Elisabetta Povoledo نیکی Kitsantonis رافائل Minder مگان Specia, Yonette یوسف Elian Peltier بن هوبارد, Mike ایوس, آلیسون مک کین چو سنگ-Hun, Motoko غنی جین وو ایلین یو ریموند زونگ, Richard C. واتومبیل های Muktita Suhartono ریک گلدستون مایکل Levenson, cctvnews-Gridneff, Norimitsu Onishi ثابت Méheut هدر مورفی K. K. ربکا لای و Aimee Ortiz.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>