جهانی Coronavirus با شدت گرفتن جنگ در میان ‘برق امید’

جهان شروع این هفته به دیدن کوچک اما نشانه های دلگرم کننده است که تلاش های هماهنگ به شدت تغییر رفتار انسان — به حالت تعلیق روزمره با ماندن در خانه در حال کاهش موذی گسترش این رمان coronavirus که به کشته شدن دهها هزار نفر و بیمار بیش از یک میلیون نفر دیگر در سراسر چندین قاره است.

اما یک کلمه ساده که اپیدیولوژی می گویند نمی توان به اندازه کافی تاکید کرد این نشانه های اولیه در حالی که امیدوار کننده نباید به این معنی است که همه به خوبی خواهد بود در تابستان اول روز. اگر چه رئیس جمهور تهمت توییتی روز دوشنبه در مورد یک نور در انتهای تونل, هشدار دانشمندان و دیگر مقامات دولتی التماس یک بسیار طولانی تونل.

در شهر ووهان که در آن coronavirus عموم پدید آمده در ماه دسامبر پایان به یک monthslong مستند به ساکنان در نظر گرفتن گام های کودک نسبت به برخی از نسخه نرمال. در ایتالیا که در آن بعد از ویروسی موج به کشته شدن بیش از 17,000 یک تاخیر اما متعهد به حل و فصل ماندن در داخل تا حد زیادی کاهش نرخ سرایت.

و در ایالات متحده مرگ و میر در حال حاضر در حال رشد و بیش از یک هزار نفر در روز را ادامه داد تا به قله کوه چند روز گذشته این کشور مرگبارترین تا کنون در این بیماری همه گیر. در عین حال دکتر Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در فاکس نیوز که او شروع به دیدن “برخی از براق کننده ها از امید” به طوری که او انتظار می رود که بینی های قبلی 100,000 تا 200,000 ویروس های مربوط به مرگ و میر را کاهش داد.

حتی در شهر نیویورک در حال حاضر رنگ پریده کانون که در آن صدها نفر همچنان به مرگ هر روز مقامات استناد به کاهش بستری شدن در بیمارستان به عنوان شواهدی وجود دارد که اجتماعی فاصله و دیگر تغییرات — حداقل نه خاموش شدن از شهر را طراوت و چالاکی و اقتصاد مشغول به کار هستند.

“ما در حال مسطح منحنی” رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو نیویورک روز چهارشنبه گفت: یک روز که دولت گزارش داد بیش از 700 مرگ و میر. “خدا را شکر. خدا را شکر. با تشکر از. خدا.”

بدون شک ترسناک تحولات ادامه به ظهور در بسیاری از مکان ها در سراسر ایالات متحده و دانشمندان و رهبران سیاسی هشدار می دهند که این تصویر تغییر روز به روز. میان علت خو خوش بینی جدید بود چشمک می زند از بدبختی است.

در شهرستان Wayne Mich., که شامل دیترویت 192 مرگ و میر شده است این هفته اعلام کرد. در Mahoning County, Ohio که شامل حامی مرگ و میر رشد در چهارشنبه 28 از 19. در ایلینوی مقامات دولتی گزارش 82 اضافی مرگ و میر بسیاری در منطقه شیکاگو. و در نزدیکی سنت لوئیس که در آن موارد و مرگ و میر شده است به سرعت در حال افزایش, the Missouri گارد ملی بود که تبدیل به یک هتل به درمان سایت آماده پذیرش بیماران در هفته آینده.

هنوز هم به گفته کارشناسان وجود دارد سیگنال های آزمایشی از اطمینان. به این دلیل است که نسبتا عنصری با توجه به Ashish Jha مدیر هاروارد بهداشت جهانی موسسه: “در یک سطح بسیار ساده, شما نمی توانید به این ویروس را به شخص دیگری اگر شما از لحاظ جسمی در نزدیکی آنها.”

اقامت در خانه سفارشات تقریبا متوقف سفر برای بسیاری از آمریکایی ها در اواخر مارس تحليل ناشناس محل تلفن همراه داده ها توسط نیویورک تایمز در بر داشت. آمریکایی ها در بسیاری از شرق میانه و غرب با پیروی از دستورات از دولت و مقامات محلی به خانه ماندن داده ها نشان می دهد اما تاخیر در تصویب چنین سفارشات در دیگر مناطق از جمله بخش هایی از جنوب شرقی به طور بالقوه ضعیف تاثیر اجتماعی فاصله گرفته است.

“این فقط ریاضی” ناتالی دین استادیار آمار زیستی در دانشگاه فلوریدا گفت. “اگر مردم به طور چشمگیری کاهش می دهد تعداد زیادی از مردم آنها در حال تعامل با آن را کاهش می دهد گسترش این بیماری است.”

“این نوع از استراتژی های کار کرده,” او اضافه شده است.

اما بسیاری از متغیرها در بازی — ابتدا با طبیعت غیر قابل پیش بینی از ویروس و تقاضا است که اثربخشی این استراتژی قرار داده شده در متن.

در ایالات متحده وجود دارد تصمیم گیری توسط برخی از کشورها به اعمال stay-at-home سفارشات; ترس است که آب و هوای گرمتر خواهد فریب مردم به معاشرت و به خصوص کم و متناقض در دسترس بودن تست یک ابزار اساسی در ردیابی این بیماری و جلوگیری از گسترش.

“آنچه که ما دیده ایم در کوتاه مدت این است که بسیار دقیق اقدامات است که بسیاری از اجتماعی, تاثیر بوده است, موثر در کاهش نرخ رشد” گفت: یوسف Lewnard استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • C. D. C. مسائل جدید بازگشت-به-کار دستورالعمل برای کارگران ضروری.
  • در نیویورک که در آن وجود دارد یک رکورد تعداد مرگ و میر, ‘خبر بد این است که در واقع وحشتناک است.’
  • این ویروس ممکن است محو در آب و هوای گرم آکادمی ملی علوم هشدار می دهد.

“متاسفانه مسطح منحنی ما در حال حاضر لزوما به رنگ یک تصویر گلگون در مورد بازگشایی جامعه به عنوان آن را قبل از بیماری همه گیر” او گفت:.

بدون واکسن هر گونه پیشرفت شکننده است موقت. اجتماعی فاصله اقدامات همچنان نمی تواند برای همیشه لطفا برای. و اگر آنها آرام و بدون دقیق تست و جداسازی بیماران جدید محققان می گویند تعداد عفونت و مرگ و میر به احتمال زیاد افزایش می یابد دوباره.

دکتر Lewnard و دکتر جها گفت: ماه می تواند قبل از آمریکایی ها خواهد بود قادر به بازگشت به خود را قبل از همه گیر زندگی بدون محدودیت در حرکت است. حتی پس از آن آنها گفت: چنین بازگشت خواهد بهترین محل در مرحله, با دولت باقی مانده هوشیار نشانه هایی از شیوع بیماری است.

“من می توانید تصور کنید که ممکن است به ماه ژوئن ما ممکن است چیزهایی که باز با 25 تا 50 درصد” دکتر Jha گفت. “ما ممکن است به 70 تا 80 درصد در تابستان اما هیچ اجتماعات بزرگ, هیچ, بیس بال بازی ها هیچ سوپر-سواحل شلوغ.

“ما باید برای آزمایش.”

آنچه دکتر Jha پیش بینی برای ایالات متحده در یک زن و شوهر از ماه است که در شهر ووهان اساسا در حال حاضر — عمدتا به دلیل سخت گیرانه اقدامات انجام شده توسط چین استبدادی دولت از جمله نیاز است که مردم حتی با علائم خفیف بود remanded به جرم قرنطینه سایت.

اعتبار…گتی ایماژ

در ماه دسامبر پزشکان در ووهان بيمارستان صدا زنگ در مورد مرموز pneumonialike بیماری تنها به مواخذه برای پخش شایعات. دولت چین در نهایت در زمان اقدام, اما تنها پس از تاخیر در رسیدگی به این ویروس و اطلاع رسانی عمومی در مورد امکان از انسان به انسان انتقال است.

ووهان یک شهرستان از 11 میلیون دلار قفل شده بود به اطراف هوبئی استان با نزدیک به 60 میلیون نفر. در مورد تنها کهیر از فعالیت های انسانی بودند غرق بیمارستان که در آن وجود دارد بیش از حد چند کیت های آزمایش برای بیش از حد بسیاری از بیماران که در نوبت بودند آلوده دیگران از جمله کارکنان مراقبت های بهداشتی.

در سراسر کشور تصویب مائو دوران اجتماعی کنترل محدود جنبش شهروندان و کاهش اقتصاد به نزدیکی متوقف. شدید ترین اقدامات هر چند اعمال شد به ووهان, که در آن بیمار و به طور بالقوه در معرض از هم جدا شدند از خانواده و ارسال به جرم مراکز قرنطینه و جداسازی سایت.

“مهم ترین چیز بود که مستند” گفت: Xihong Lin, استاد آمار در دانشگاه هاروارد که به تازگی در یک مقاله بررسی دولت در پاسخ اپیدمی در ووهان. “مهم ترین چیز بود به منبع عفونت خارج از شبکه به طوری که اعضای خانواده می تواند محافظت می شود.”همانطور که از چهارشنبه coronavirus تا به حال رسما بیمار 81,865 و کشته 3,335 در چین هر چند این کشور متهم شده است توسط مقامات اطلاعاتی آمریکا بسیار کم گزارش دهی آن اپیدمی آمار. علاوه بر این دولت اقدامات شدید شد به هیچ وجه بی عیب و نقص; سوء مدیریت هزینه های زندگی و تاثیر آن بر اقتصاد و سلامت روانی هنوز به تعیین خواهد شد.

کارشناسان معتقدند که چین سویفت اگر ظالم اقدامات ریشه نامرئی جزر و مد. “هر کشور می تواند با استفاده از ووهان را تجربه و با آن انطباق خود به خود وضعیت و فرهنگ” دکتر لین گفت.

روز چهارشنبه به عنوان نامحدود ووهان پا با تردید به آن تغییر آینده یک تفسیر منتشر شده توسط ایسنا دولت-اجرای آژانس خبری جشن شهرستان تعیین و کار سخت از طریق این بیماری همه گیر — اما اشاره کرد که “محتاط رفع انسداد است به دور از یک پیروزی نهایی بر تهدید سلامت.”

از ووهان coronavirus نقل مکان کرد و در بیشترین شدت به ایتالیا. یک بار دیگر تاخیر در انجام کامل بویژه شکل اجتماعی فاصله داشتند مرگبار نتیجه.

زمانی که یک مرد در ایتالیا لمباردی منطقه تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس, on Feb. 20 او به احتمال زیاد آلوده بسیاری از جمله کسانی که در یک بیمارستان محلی است. سه روز بعد مقامات بهداشت در بر داشت ظاهرا نامربوط شیوع.

این کشور منطقه شمال شروع به بسته شدن مدارس و موزه ها و قرار دادن منع رفت و آمد در میله های زندان در حالی که در همان زمان برخی از سیاستمداران در رم بودند اطمینان جهان است که ایتالیا امن بود برای بازدید و که تنها درصد بسیار کمی از ایتالیایی ها تا به حال ویروس.

که به زودی تغییر کند. در حالی که برخی در شارژ استدلال و dithered ویروس شد آتش سوزی با صدها مورد ضرب به هزاران نفر. در زمان دولت بسته کل کشور — بی سابقه ای مستند برای یک دموکراسی غربی در مارس 10, امواج عفونت بودند swamping شمال ایتالیا را تحت الشعاع نظام سلامت پزشکان را مجبور به خداگونه تصمیم گیری در مورد که بیماران را امتحان کنید و صرفه جویی در آن را به خلاص شدن از تنفس تجهیزات.

برای اکثر ایتالیایی ها ماند, در خانه, به عنوان مرگ و میر نصب شده و روزانه صدها نفر است. و در اوایل ماه آوریل آن اقدامات محدود کننده به نظر می رسید به کاهش نرخ سرایت. روز سه شنبه مقامات گزارش بدترین تعدادی از عفونت های جدید از اولین روز پس از ملی مستند.

در حال حاضر دولت ایتالیا آماده می کند اندازه گیری بازگشایی. مدارس خواهد شد و به احتمال زیاد باقی می ماند بسته شده و تا ماه سپتامبر و خروج از خانه ممکن است مشروط نتایج آزمون.

“این فوق العاده نتیجه” ایتالیا به, وزیر بهداشت, روبرتو Speranza گفت: در تلویزیون سه شنبه شب پس از آخرین آمار نشان داد که میزان سرایت کاهش یافته بود از یک فرد آلوده در اطراف سه نفر به یک نفر آلوده فقط یک. “اقدامات کار کرده اند و ما در نهایت می توانید شروع به برنامه ریزی آینده است.”

اما او تاکید کرد که ایتالیا نمی تواند استطاعت به اجازه دهید آن گارد. “در آن طول می کشد کمی برای از بین بردن کار ما تا کنون انجام داده اند” آقای Speranza گفت. “این فقط طول می کشد اشتباه در زمان اشتباه و رفتار برخی از سبکی — خوش بینی بیش از حد.”

پس از ایتالیا و جهان coronavirus نقطه داغ شد ایالت نیویورک که در آن 6,268 فوت کرده اند در این بیماری همه گیر از جمله 779 در این هفته یک روز. در حالی که بسیاری از مرگ و میر — بیش از 4000 — شده اند در معرض آرام شهر نیویورک صدها نفر گزارش شده است در حومه شهر وستچستر و در لانگ آیلند و مقامات می گویند که دیگران احتمالا مرگ در خانه uncounted به عنوان قربانیان ویروس.

به طور معمول کارگران از شهرستان را از رئیس پزشکی قانونی می رسند و در عرض چند ساعت به جمع آوری یک بدن. در حال حاضر صبر کنید می تواند به عنوان طولانی به عنوان 24 ساعت به گفته سرهنگ ادوین ریموند یک افسر پلیس است که با این نسخهها کار در شمال بروکلین و که در پاسخ به نه 911 تماس مربوط به بدن مرده را در شش روز.

آمبولانس آژیر تبدیل به موسیقی متن فیلم از این شهر به عنوان مرگ و میر افزایش یافت ستوان ریموند گفت. “این چیزی — از سرفه به یک تب برای تلفظ در عرض یک هفته.”

در میان به احتمال زیاد دلایل بالا بودن تعداد کارشناسان می گویند این شهر تراکم جمعیت بالا و زمان طولانی قبل از اقامت در خانه سفارشات بودند به محل قرار داده. “شما فقط یک دست بد برای شروع با” جورج رادرفورد یک استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو گفت: به یک خبرنگار در تماس تلفنی از شهر نیویورک است.

در طول روزانه خود را در کنفرانس خبری روز چهارشنبه فرماندار کومو هیچ وجه به حداقل برسد وحشت از مرگ در چنین مقیاس در زمانی که حتی پایه آیین های عزاداری شده اند طرح میتوانست. همین دلیل است که او گفت که او “احساسات” بیش از این خبر که تعدادی از بستری شدن در بیمارستان افتاده بود در روزهای اخیر نشان می دهد که اجتماعی فاصله اقدامات حداقل در حال حاضر بودند و صاف به سمت بالا قوس از عفونت.

“اگر ما آنچه که ما انجام می دهند, شما خواهید دید که منحنی تغییر” آقای کومو گفت.

فرماندار بسیار مجرب حس پیشرفت به اشتراک گذاشته شده توسط جفری شمن استاد علوم بهداشت محیط زیست در دانشگاه کلمبیا است که مشاوره شهر نیویورک است.

“وجود دارد برخی از اتاق را برای برخی از خوش بینی در این جبهه” دکتر شمن گفت. اما او همچنین هشدار داد که “ما نباید پربرکت و نه جلوتر از خودمان” و گفت که دو هفته دیگر ممکن است بگویید که آیا نیویورک منحنی غیر قابل انکار است تراز وسط قرار دارد.

استاد جستجو برای حق اصطلاح برای توصیف وضعیت خود را از ذهن قبل از اقامت در “با صبر و حوصله و خوش بینانه است.”

در جای دیگر در کشور که در آن جوامع هستند یا دست و پنجه نرم کردن با یا نیروبخش برای همه گیر لحظه مقامات دولت با تاکید بر ضرورت اجتماعی فاصله با استناد به آمار است که به طور همزمان ناراحت کننده و اطمینان بخش است.

در ایالت واشنگتن که در ماه فوریه ویروس rampaged از طریق یک خانه سالمندان در کرکلند در نهایت کشتن 37 نفر میزان گسترش را آغاز کرده است به سطح و برخی از راحتی گرفته شده است که تعداد مرگ و میر است نه افزایش به عنوان به سرعت به عنوان در کشورهای دیگر.

بیش از آخر هفته Gov. جی Inslee گزارش داد که دولت بازگشت فن های ارائه شده توسط دولت فدرال است. و روز چهارشنبه اعلام کرد که ارتش بیمارستان صحرایی دولت فدرال تا به حال ساخته شده است در کنار سنچریلینک درست در سیاتل خواهد بود برداشته شده که در حال حاضر نگرانی در مورد بیمارستان ظرفیت مشکلاتی روبرو شده اند.

“این سربازان بی خانمان زندگی خود را برای کمک به واشنگتن زمانی که ما نیاز به آنها بیشتر” آقای Inslee گفت. “از آن پس آن را تبدیل به آشکار است که کشورهای دیگر به آنها نیاز دارید بیشتر از ما انجام دهد.”

شواهد بیشتر از تاثیر اجتماعی فاصله در کالیفرنیا یافت می شود که در آن بسیاری از استان ها منتقل زود به تحمیل stay-در-خانه سفارشات و که در آن محققان کاهش مرگ و میر بینی. دولت در حال حاضر loaning صدها نفر از هواکش به مکان های دیگر نیاز دارند.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز سه شنبه حتی اشاره به یک “حس خوش بینی” است که دولت تا به حال نگه داشته و نرخ آن از عفونت در زیر سطح که فشار بیمارستان.

معتدل که خوشبینی مطلق اعداد در کالیفرنیا — 17,000 coronavirus موارد و حداقل 440 مرگ و میر — و همچنین به عنوان پیش بینی توسط مقامات دولتی که امواج از عفونت خود ادامه خواهد داد. دکتر مارک Ghaly دبیر California Health and Human Services Agency گفت: دولت در اوج خواهد آمد در اواخر ماه مه.

با بسیاری از ابهامات در مورد این دوره از coronavirus در بازی — در اندازه گیری خوب از آنجا که کمی واقعی تست انجام شده — شهر و رهبران دولت باید در ایران آشکار اثرات اجتماعی فاصله به عنوان یک راه برای افزایش امید و تجمع جوامع خود بماند.

در دیترویت است که گزارش شده بیش از 5800 موارد و بیش از 250 مرگ و میر در بیمارستان ها نمی تواند رسیدگی به این تعداد بیمار و یک مرکز کنوانسیون تبدیل شده است به یک بیمارستان صحرایی. صدها نفر از کارمندان دولتی شده اند قرنطینه و هزاران نفر از کارکنان مراقبت های بهداشتی باید آزمایش مثبت برای ویروس. ترس pulsates از طریق خیابان های خالی از شهرستان.

اما شهردار مایک دوگان روز سه شنبه گزارش داد آنچه که او به نام “اولین روشنایی ضعیف تابیدن نور” — نشانه های اجتماعی که فاصله شد کاهش این شهر مرگ و میر.

او به نظر می رسید به کانال وینستون چرچیل در هر دو خود را با خلوص و صداقت و اطمینان است.

“ما در حال رفتن به از دست دادن مقدار زیادی از همسایگان ما در روزهای آینده” دیترویت شهردار گفت. “این رفتن به بدتر قبل از آن بهتر می شود. اما ما می توانید ضرب و شتم این اگر ما نگه داشتن انجام آنچه ما انجام می دهیم.”

گزارش شد کمک توسط مایک بیکر جان Eligon توماس فولر جیمز Glanz یوسف گلدشتاین, Jason Horowitz, Danielle عاج سارا Kliff امی شین, Mitch اسمیت و کارن Yourish.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>