جهانی واکنش های ایجاد شده در برابر چین بیش از Coronavirus

بروکسل — استرالیا خواستار تحقیق در مورد منشاء این ویروس. آلمان و انگلیس در حال مردد دوباره در مورد دعوت از غول تکنولوژی Huawei. رئیس جمهور تهمت و سرزنش کرده چین برای سرایت است و به دنبال مجازات آن است. برخی از دولت ها می خواهند به شکایت پکن خسارت و غرامت.

در سراسر جهان یک واکنش است که ساختمان در مقابل چین برای نخستین نادرست از بحران کمک کرد که سست coronavirus در جهان ایجاد عمیقا پلاریزه نبرد از روایات و تنظیم پشت چین جاه طلبی برای پر کردن خلاء رهبری چپ توسط ایالات متحده است.

چین هرگز پذیرای خارج از انتقاد و با احتیاط از آسیب به آن کنترل داخلی و اقتصادی رسیدن به پاسخ پرخاشگرانه ترکیب کمک های پزشکی به کشورهای دیگر با سخت ملی و بلاغت و مخلوط کردن خواسته برای قدردانی با تهدید اقتصادی.

در نتیجه تنها اضافه شده حرکت به مقاومت و رشد بی اعتمادی چین در اروپا و آفریقا و تضعیف چین تصویر مورد نظر به عنوان سخاوتمندانه جهانی بازیگر.

حتی قبل از این ویروس در پکن نمایش داده شدید با رویکرد روابط عمومی از یک سبک تهاجمی به نام “گرگ جنگجو” دیپلماسی به نام بعد از دو ultrapatriotic چینی فیلم های بد توطئه و آتشین مرگ به رهبری آمریکا مزدوران خارجی.

با پاک کردن تشویق از رئیس جمهور شی جینپینگ و قدرتمند گروه تبلیغات حزب کمونیست چین نسل جوان از دیپلمات چینی شده اند اثبات وفاداری خود را با ئی ملی و گاهی اوقات تهدید پیام در کشورهایی که در آنها بر اساس.

“شما باید یک نام تجاری جدید از دیپلمات چینی که به نظر می رسد برای رقابت با یکدیگر به رادیکال تر و در نهایت توهین به کشوری که در آن اتفاق می افتد به نوشته” گفت: François Godement یک مشاور ارشد برای آسیا در پاریس مستقر در انستیتو Montaigne. “آنها بدست به مبارزه با هر اروپای شمالی کشور با آنها باید علاقه داشته و آنها بیگانه هر یک از آنها.”

از آنجا که ویروس تن تنها سخت, اندازه گیری چقدر جدی خطر رهبران چین در نظر گرفتن ویروس خود را در خانه ایستاده که در آن به سوخت خشم و نابود رشد اقتصادی و همچنین در خارج از کشور.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

  • سازمان ملل مقابله با این احتمال که بازگشایی ممکن است سخت تر از قفل کردن.
  • چرا ویروس آمار برخی از کشورها به مقابله با یک نظر اجمالی به دیگران ؟
  • جهانی مقاومت ایجاد شده در برابر چین بیش از شیوع کروناویروس.

در چند هفته گذشته حداقل هفت چینی سفیران — به فرانسه و قزاقستان و نیجریه و کنیا و اوگاندا غنا و اتحادیه آفریقا — فراخوانده شده اند توسط میزبان خود را برای پاسخ به اتهامات اعم از گسترش اطلاعات غلط به “نژادپرستانه بدرفتاری” آفریقایی در گوانگژو.

فقط در هفته گذشته چین را تهدید به خودداری از کمک های پزشکی از هلند برای تغییر نام آن دفتر نمایندگی در تایوان شامل کلمه تایپه. و قبل از آن که سفارت چین در برلین sparred علنا با روزنامه آلمانی Bild پس از تلخیص خواستار 160 میلیارد دلار غرامت از چین برای خسارت وارده به آلمان از ویروس.

آقای ترامپ هفته گذشته گفت که دولت او بود انجام “تحقیقات جدی” به پکن را از دست داده و از شیوع کروناویروس.

او را تحت فشار سازمان های اطلاعاتی آمریکا برای پیدا کردن منبع از این ویروس نشان می دهد آن را ممکن است پدید آمده اند به طور تصادفی از یک ووهان سلاح آزمایشگاه اگر چه بسیاری از سازمان های اطلاعاتی شک و تردید باقی می ماند. و او ابراز علاقه کرده است در تلاش برای شکایت پکن برای خسارت با ایالات متحده به دنبال 10 میلیون دلار برای هر آمریکایی مرگ است.

جمهوری خواهان در ایالات متحده نقل مکان کرد و به حمایت از آقای تهمت حملات در چین است. میسوری دادستان کل اریک اشمیت طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال به دنبال برگزاری پکن مسئول شیوع.

یک سخنگوی وزارت امور خارجه, Geng Shuang به نام کت و شلوار “بیهوده و بیمعنی” و اضافه کرد که آن را به حال “هیچ حقیقی و حقوقی بر اساس” و “تنها دعوت تمسخر.”

کت و شلوار به نظر می رسد به هدف کمتر در تامین پیروزی در دادگاه که بعید است بیش از تلنگر کنگره به تصویب قانون به آن را آسان تر برای شهروندان ایالات متحده به سو خارجی متحده برای خسارت.

“از پکن دیدگاه معاصر این تماس تاریخی اکو غرامت پرداخت می شود پس از بوکسور شورش” گفت: ترزا, Fallon, مدیر مرکز برای روسیه و اروپا و آسیا و مطالعات با اشاره به ضد امپریالیستی و ضد مسیحی و ملی گرایان افراطی قیام در اطراف 1899-1901 در چین به پایان رسید که در شکست با پرداخت غرامت برای هشت کشور بیش از چند دهه آینده. “حزب کشت تحقیر روایت باعث می شود آن را از لحاظ سیاسی غیر ممکن است برای یازدهم تا کنون موافقت به پرداخت هر گونه غرامت.”

به جای آن شده است ضروری برای آقای یازدهم به نوبه خود روایت اطراف فرمان آن را از یک داستان بی کفایتی و شکست — از جمله سرکوب زودهنگام هشدارها در مورد ویروس — به یکی از پیروزی بر بیماری, یک پیروزی به دست آورد از طریق وحدت ،

در آخرین تکرار از نو چینی به روایت دشمن — ویروس — و نه حتی از چین آمده اما از ارتش ایالات متحده و یک اتهام بی اساس ساخته شده توسط چین مبارز سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian.

چینی دیپلمات را تشویق به مجادله و پکن گفت: سوزان تمايلات و چین محقق و مدیر قرن 21 چین مرکز در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو ، ارتقاء آقای ژائو به سخنگوی و بیانیه خود را در مورد ارتش ایالات متحده “سیگنال برای همه در چین است که این خط رسمی, بنابراین شما می توانید این اثر بلند گو حرف زدن” او گفت:, و اضافه کرد که آن را می سازد هر گونه مذاکرات سخت تر است.

اما در اجرا دیگر چین است که بذر بی اعتمادی و آسیب رساندن به منافع خود گفته خانم شرک که در حال کار بر روی یک کتاب به نام “نفس بیش از حد” در مورد چگونه چین سیاست داخلی باید از خط خارج جاه طلبی های خود را برای ظهور صلح آمیز به عنوان یک ابرقدرت جهانی.

“چین شروع به گرفتن کنترل این ویروس آغاز شده و این سلامت دیپلماسی شده اند می تواند این فرصت را برای چین به تاکید خود را دلسوز سمت و بازسازی اعتماد و شهرت خود را به عنوان یک مسئول قدرت های جهانی” او گفت:. “اما این تلاش های دیپلماتیک کردم ربوده شده توسط گروه تبلیغات حزب با یک مقدار بیشتر قاطعانه تلاش به اهرم کمک های خود را به ستایش برای چین به عنوان یک کشور و یک سیستم و عملکرد آن در متوقف کردن گسترش ویروس.”

در روزهای اخیر رسانه های دولتی چین اجرا شده است متعدد التهابی اظهارات گفت که استرالیا پس از اعلام تمایل خود را برای پرس و جو به این ویروس بود “آدامس گیر به ته چین کفش.” پکن هشدار داده است که استرالیا در معرض خطر آسیب طولانی مدت به آن تجارت همکاری با چین که یک سوم از استرالیا-صادرات.

“شاید مردم عادی می گویند” چرا ما باید نوشیدن شراب استرالیا? خوردن گوشت گاو استرالیا?'” چین سفیر چنگ Jingye گفت: بررسی های مالی استرالیا. استرالیا وزیر خارجه Marise Payne را رد کرد چین تلاش به عنوان “اقتصادی اجبار است.”

حتی در کشورهای اروپایی مانند آلمان “بی اعتمادی چین شتاب به سرعت با این ویروس که هیچ وزارت می داند که چگونه به مقابله با آن گفت:” آنجلا Stanzel یک چین متخصص با موسسه آلمانی و بین المللی در امور امنیت.

در آلمان نيز در بریتانیا, در علاوه بر این به سوالات جدید در مورد مطلوبیت چیزی بخاطرسودمندی ان از استفاده از Huawei جدید 5G سیستم های نگرانی نیز رشد کرده در مورد وابستگی به چین برای مواد حیاتی و داروسازی.

فرانسه که به طور سنتی روابط خوبی با پکن نیز خشمگین بحرانی اظهارات دیپلمات چینی از جمله یک مسئول که بود و عمدا خود را ترک ساکنان مسن به مرگ در خانه های سالمندان. که باعث ملامت از وزیر امور خارجه فرانسه, Jean-Yves Le Drian و خشم قانونگذاران با وجود اولیه متقابل تبادل کمک های پزشکی مانند ماسک.

اخیرا دولت آلمان شکایت کرده است که دیپلمات چینی بودند درخواست نامه حمایت و قدردانی برای پکن کمک و تلاش در برابر ویروس از مقامات دولتی و سران اصلی شرکت های آلمانی.

همان درست بوده است در لهستان گفت: سفیر آمریکا در ورشو ژرژت Mosbacher در مصاحبه ای توصیف چینی فشار بر رئیس جمهور آندره Duda به تماس با آقای یازدهم و با تشکر از او را برای کمک تماس چینی منادی در خانه.

“لهستان بود که به این مسائل مگر اینکه تلفن تماس ساخته شده بود به طوری که آنها می تواند با استفاده از آن تماس تلفنی” برای تبلیغات خانم Mosbacher گفت.

وجود دارد برخی از ناخشنودی در چین با زمان دیپلماتیک شد. در اخیر مقاله زی Zhongyun در حال حاضر 89, دیرین متخصص در امریکا در آکادمی چینی علوم اجتماعی می بیند تشابه در سخت ناسیونالیستی و بیگانه حرف از گرگ رزمندگان امروز با دوره های اطراف بوکسور شورش در برابر نفوذ غرب در چین است.

خانم زی گفت: چنین واکنش های در معرض خطر گرفتن از دست.

“من می توانم بگویم بدون شک” او به این نتیجه رسیدند که تا زمانی که باکسر-مانند فعالیت هستند و با توجه به رسمی مهر تایید به عنوان ‘میهنی” و به عنوان طولانی به عنوان “نسل بعد از نسل ما همکار چینی تحصیل کرده هستند و القا با یک بوکسور مانند ذهنیت از آن خواهد شد غیر ممکن است برای چین به جای خود را در میان مدرن و ملل متمدن جهان است.”

ایزابلا Kwai کمک, گزارش, از, سیدنی, استرالیا. Monika Pronczuk کمک تحقیقات از بروکسل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>