Glee بازیگر Naya Rivera مرده را پس از غرق شدن در کالیفرنیا دریاچهاین Glee بازیگر Naya Rivera یافت شده است مرده پس از غرق شدن در کالیفرنیا دریاچه. Rivera, 33, که به نظر می رسد در رایان مورفی سری بین سال های 2009 و 2015, رفت, گم, گذشته یکشنبه در دریاچه Piru. او چهار سال از پسر Josey داشت با پوشیدن یک ژاکت زندگی در یک قایق که ریورا اجاره کرده بود.

تایید ریورا مرگ در یک کنفرانس مطبوعاتی امروز لایحه ایوب از Ventury شهرستان کلانتر گفت که بر اساس محل که در آن بدن پیدا شده بود فيزيكي و این واقعیت است که هیچ کس دیگری تا به حال گزارش شده است از دست رفته در منطقه آنها “اعتماد به نفس” است که بدن یافت می شد که از ریورا.

یک کالبد شکافی دقیق تنظیم شده است را با کلانتر تکرار کرد که آنها باور دارند که این بازیگر به مرگ شده اند اتفاقی و ایوب بیان کرد که “هیچ نشانه ای از خباثت و هیچ نشانه ای از این بود خودکشی”.

متولد شده در لس آنجلس ریورا شروع زندگی حرفه ای خود را در طنزهای تلویزیونی CBS خانواده سلطنتی که او در ظاهر از سن چهار سالگی. او همچنین تا به حال نقش های کوچک در نشان می دهد از جمله Fresh Prince of Bel-Air و Baywatch.

بهترین و شناخته شده به عنوان تشویق کننده سانتانا لوپز در سرور و نشاط ریورا نامزد یک جایزه گرمی همراه با co-stars برای بازیگران این نسخه از سفر don’t Stop Believin’. او سومین عضو بازیگران از نمایش به درگذشت زیر علامت Salling – که به کشته شدن خود را در سال 2018 پس از شفاعت گناه به اتهام کودک آزاری تصاویر – و Cory Monteith که در سال 2013 پس از هروئین و الکل مصرف بیش از حد.

ریورا ازدواج بازیگر Ryan دورسی در سال 2014 با آنها او تا به حال ، زن و شوهر طلاق گرفته در سال 2018 است. پس Glee, Rivera امضا یک قرارداد ضبط با کلمبیا با انتشار یک تک با او دوست پسر سابق Big Sean و ادامه داد: برای عمل های مختلف در فیلم و تلویزیون پروژه از جمله عمر را Devious Maids.

روز یکشنبه ریورا را Glee شرکت ستاره Heather Morris که نقش بریتنی پیرس به دادگاه تجدید نظر به بخش کلانتر به شهروندان اجازه پیوستن به عملیات جستجو و نجات. او بعد افزود: “درک این 110 درجه در اینجا و اگر شما بسیار آموزش دیده در جستجو و نجات, این می تواند در نهایت یک مقدار وضعیت خطرناک تر برای همه درگیر. لطفا نوع و مهربان و دلسوز برای کسانی که به دنبال ما نیا.”

پیشرو در مراسم تجلیل از Rivera, Jane Lynch, که بازی, cheerleading, مربی سو سیلوستر گفت: استراحت شیرین نیا. چه نیرویی شما بودند. عشق و صلح را به خانواده خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net