گلاسکو حمله: سه باور مرده و گمان شاتسه نفر کشته شده اند منابع پلیس گفته اند که نگهبان و اتهام مجرم ضرب گلوله کشته شده توسط افسران در طول یک حمله در مرکز گلاسکو.

پلیس اسکاتلند تایید کرد که شش نفر در بیمارستان با صدمات از جمله یک افسر که در “بحرانی اما با ثبات وضعیت”. آن را مسلح گفت: ماموران با حضور حادثه و یک مرد مظنون به ضرب گلوله کشته شد.

مسلح ماموران وارد یک ساختمان در کنار پارک مسافرخانه هتل در غرب جورج خیابان به عنوان اعضای عمومی خارج شد با سلاح های خود را مطرح و با توجه به شاهد فیلم آنلاین پست. بیش از یک دوجین از خودروهای پلیس به صحنه رفت. این هتل یکی از شماره استفاده می شود برای پناهجویان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

نگهبان می داند که مبارزه با تروریسم پلیس در حال نظارت بر وضعیت.

تعاملی

در بیانیه پلیس اسکاتلند دستیار ارشد پاسبان استیو جانسون گفت: “ما در حال ادامه برای مقابله با این حادثه در غرب جورج خیابان و درخواست مردم برای جلوگیری از این منطقه است. اما, من می خواهم برای اطمینان دادن به مردم که این یک حادثه موجود است و گسترده تر است در معرض خطر نیست.”

وی افزود: “فردی که به ضرب گلوله کشته شد توسط پلیس مسلح درگذشت. شش نفر دیگر در بیمارستان برای درمان برای صدمات خود را از جمله یک افسر پلیس است که در یک بحرانی اما با ثبات بیماری است.”

جانسون گفت: پلیس به دنبال نه برای هر کس دیگری در رابطه با این حادثه و خواست عمومی به حدس و گمان و یا به اشتراک گذاری اطلاعات تایید نشده در رسانه های اجتماعی مورد آنچه اتفاق افتاده بود.

نخست وزیر بوریس جانسون در توئیتر خود نوشت: “عمیقا متاثر شده این حادثه وحشتناک در گلاسکو افکار من با همه قربانیان و خانواده های آنان است. با تشکر از شما به ما شجاع خدمات اورژانس که در پاسخ.”

اولین وزیر Nicola Sturgeon گفت که این گزارش “واقعا وحشتناک” است و او در حال به روز رسانی وضعیت. خانه منشی, Priti پاتل خواست مردم به دنبال پلیس مشاوره و جلوگیری از این منطقه است.

اسکاتلند پلیس فدراسیون که نشان دهنده رتبه و فایل ماموران گفت: آن آگاه گزارش می دهد که یک افسر پلیس شده بود با ضربات چاقو در این حادثه. “مقامات ما در حال حاضر به ارائه پشتیبانی لازم است. لطفا اجازه می دهد تا همکاران ما فضا برای انجام شغل خود را. به روز رسانی بیشتر ارائه خواهد شد هنگامی که ما قادر به انجام این کار است.”

شاهدان گزارش دیدن یک فرد گرفته شده به یک آمبولانس در یک برانکارد. یک مرد را دیدم که پس از حمله خونین دیدن دو نفر دروغ گفتن در قسمت پذیرش هتل مبتلا به زخم چاقو در ناحیه شکم.

مرد که خواسته بود به نام گفته گاردین “یکی از آنها بود و مبارزه برای زندگی خود را برای نفس نفس نفس زدن”. او توضیح داده بودن هشدار به حادثه زمانی که او شنیده خواستار کمک از طبقه همکف.

ماهیان خاویاری گفت: “گزارش ها از مرکز شهر گلاسکو واقعا وحشتناک است. افکار من با همه درگیر است. من در حال به روز به وضعیت واضح تر می شود. لطفا کمک خدمات اورژانس انجام شغل خود را با دور ماندن از این منطقه – و لطفا به اشتراک نگذارید اطلاعات تایید نشده.”

ترافیک اطلاعات بولتن صادر شده توسط شورای شهر گلاسکو گفت: “با توجه به جدی پلیس حادثه زیر جاده ها در حال حاضر تا اطلاع ثانوی بسته: غرب جورج استریت – بین خیابان هوپ و نیل غربی خیابان; Renfield خیابان – بین غرب خیابان نایب السلطنه و St Vincent خیابان. Renfield ترافیک خیابان است منحرف بر روی نیل غربی خیابان و جاده ها کاربران باید به جلوگیری از این منطقه در صورتی امکان پذیر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de