جولیانی به دنبال کمک برای مشتری در دیدار با اوکراین رسمی

کیف اوکراین — که رودلف W. جولیانی ملاقات با یک مشاور به اوکراین رئیس جمهور در تابستان گذشته او در مورد چشم انداز یک آرزو کاخ سفید برای ملاقات با رئیس جمهور در حالی که به دنبال تعهد اوکراین را به برخی از تحقیقات است که می تواند به نفع رئیس جمهور تهمت سیاسی است.

آقای جولیانی نیز انداخت در درخواست خود: کمک به شهردار کیف نگه داشتن شغل خود را.

شهردار ویتالی کلیچکو یک قهرمان بوکس حرفه ای تبدیل سیاستمدار و دوست دیرین و مشتری سابق آقای جولیانی را در آستانه اخراج از وظایف خود نظارت کیف را 2 میلیارد دلار بودجه است.

شلیک آقای کلیچکو را متناسب با رئیس ولدیمیر Zelensky را وعده انتخاباتی برای مبارزه با اوکراین را تثبیت منافع و به او اجازه داد به جای سیاسی دشمن با یک وفادار در یکی از کشور مهم ترین پست ها.

اما با وجود این واقعیت است که آقای Zelensky کابینه مورد تایید آقای کلیچکو را حذف او باقی می ماند وجود دارد امروز ترک دشمنان خود را در تیره و پر سود جهانی از اوکراین شهری سیاست به تعجب که آیا آقای تهمت شخصی وکیل ممکن است نوک فلس به نفع خود.

“تصادف در زمان بین Klitschko جلسه با جولیانی و تحولات در حکومت کیف قابل توجه بود” گفت: Oleksandr تاچنکو عضو پارلمان اوکراین که آقای Zelensky شده است انتظار می رود برای معرفی به عنوان آقای کلیچکو را جایگزین.

آقای جولیانی تلاش خود را برای کمک به دوست و مشتری سابق برای اولین بار در گزارش واشنگتن پست ریختن تازه نور در سابق نیویورک شهردار mingling شخصی, کسب و کار و منافع سیاسی با نقش خود به عنوان شخصی وکیل به رئیس جمهور ایالات متحده است.

در مصاحبه با نیویورک تایمز آقای جولیانی اذعان بحث آقای Klitschko موقعیت در یک جلسه با یک دستیار ارشد آقای Zelensky, آندری Yermak در مادرید در اوت. 2.

“من گفت:,” من نمی دانم, من از خارج, اما او به نظر می رسد مانند یکی از بچه های خوب'” آقای جولیانی گفت: یادآوری گفتگو. “”و من صحبت کردن, صحبت کردن, صحبت کردن به عنوان یک دوست شخصی و نه به عنوان نماینده دولت و یا هر چیز دیگری.'”

در همان جلسه آقای جولیانی مورد بحث ممکن است دفتر بیضی بازدید توسط آقای Zelensky که رئیس جمهور اوکراین تا به حال دنبال شده است و در خواست از تعهد دولت خود به دنبال تحقیقات به معاون سابق رئیس جمهور آمده است. او پسر و اوکراین که منتشر آسیب رساندن به اطلاعات در مورد آقای تهمت کمپین 2016.

در این جلسه صورت گرفت در زمانی که رئيس جمهور جدید اوکراین به دنبال به سیمان پشتیبانی از ایالات متحده آمریکا کشور قدرتمند متحد در جنگ علیه روسیه و به ایجاد رابطه با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

آقای جولیانی گفت که او روشن ساخته است که او مربوط به خود را مشاهده شخصی از آقای کلیچکو که نه از دولت. “من آن را به عنوان نظر من — و نه دولت — و ما بر اساس روابط شخصی” او گفت:.

آقای Yermak همچنین اذعان کرد که این دو مورد بحث آقای Klitschko سرنوشت.

“جولیانی پرسید: به نظر من در مورد ویتالی کلیچکو به عنوان یک شهردار” آقای Yermak گفت: در بیانیه ای در پاسخ به یک پرسش از زمان است. “او بلافاصله صادر شده سلب مسئولیت که من نباید سوال خود را به عنوان تلاش برای نفوذ در من است.”

آقای Yermak گفت: او گفت: آقای جولیانی که او تا به حال طولانی شناخته شده آقای کلیچکو و که او تا به حال حمایت از اوکراین شهروندان است.

“بود که در پایان صحبت در مورد Klitschko” آقای Yermak گفت. “به عنوان یک نتیجه, من رد هر گونه حدس و گمان است که آقای جولیانی به هیچ وجه به دنبال نفوذ به نظر من یا به من را قبول برخی از روایت در مورد شهردار ویتالی Klitschko.”

با توجه به پیچیده و مبهم طبیعت از سیاست اوکراین آن است که روشن نیست که آیا آقای جولیانی را مداخله نیروی تعیین کننده اجازه می دهد شهردار به نگه داشتن شغل خود را.

اما روشن است که او تلاش کرد.

آقای Klitschko سابق سنگین وزن بوکس جهان, قهرمان, اول استخدام آقای جولیانی به عنوان یک مشاور برای خود اجرا ناموفق برای شهردار کیف در سال 2008.

پس 2014, آقای Klitschko اتحاد برگزار شد دو نقش ها: هر دو تا حد زیادی تشریفاتی انتخاب موقعیت از کیف شهردار و قدرتمند موقعیت رئیس کیف شهرستان دولت دولت, انتصاب توسط رئیس جمهور اوکراین. دومی موقعیت را به او می دهد نظارت از مسائل از جمله بودجه شهرستان مجوز ساخت و ساز و حمل و نقل وجوه او را به یکی از قدرتمند ترین افراد در کشور است.

آقای Klitschko پشتیبانی از آقای Zelensky را حریف وقت پترو O. Poroshenko در بهار گذشته انتخابات ریاست جمهوری در اوکراین. آقای Zelensky را با پیروزی به نظر می رسد برای augur آقای Klitschko سیاسی بودند.

آقای Zelensky یک کمدین بود اغلب lampooned آقای Klitschko در Saturday Night Live-انواع سبک نشان می دهد تصویر او را به عنوان یک dunderheaded عضو اوکراین سایه فاسد نخبگان. در یکی skit آقای Zelensky بازی یک مترجم برای یک بوکس-کمربند-پوشیدن آقای کلیچکو که قادر به رشته با هم یک فهم حکم.

پس از به دست گرفتن قدرت در ماه مه آقای Zelensky تا به حال هیچ راهی برای حذف آقای Klitschko به عنوان شهردار اما می تواند او نوار از نفوذ بیشتر پست به عنوان سر از کیف دولت. اوکراین سیاستمداران و تحلیلگران انتظار می رود او را به انجام این کار.

یک محرم از آقای Klitschko که صحبت خواست نامش فاش نشود چرا که او نگران آسیب به کسب و کار خود را اگر او علنا صحبت کرد و گفت که تا پایان ماه جولای “روشن بود که تنها دخالت خارجی می گویند که رئیس جمهور ایالات متحده و یا هر کسی که از طرف او” می تواند نجات آقای کلیچکو از اخراج. به عنوان قدرت مبارزه تشدید آقای Klitschko پرواز به نیویورک به ملاقات با آقای جولیانی.

در تاریخ 30 ژوئیه در یک آشکار مقدمه ای برای اخراج آقای Zelensky است رئیس ستاد آندری Bohdan به نام یک کنفرانس خبری و متهم آقای Klitschko اجازه می دهد فساد را شکوفا در کیف. بدون ارائه شواهد آقای Bohdan گفت: او ارائه شده بود و 20 میلیون دلار رشوه برای آقای Klitschko باقی می ماند و سر از کیف دولت.

روز بعد آقای Klitschko ارسال شده عکس در Facebook از ملاقات با آقای جولیانی خود را “دوست قدیمی و یکی از معتبر ترین شهرداران در جهان است.” دو بحث “وضعیت در اوکراین,” او گفت: “آینده همکاری بین ایالات متحده و اوکراین” و موضوع “محلی خود حکومت” — اشاره آشکار به آقای Klitschko نبرد برای حفظ قدرت در خانه.

پس از بازگشت به کیف آقای Klitschko گفت دستیاران خود را که آمریکا متحدان کمک خواهد کرد او را به نگه داشتن شغل خود را با توجه به چند نفر که از او شنیده می شود نظرات را در جلسات ستاد و صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود چرا که آنها هنوز هم در شهری, سیاست و ترس به شناسایی هنگامی که بحث در مورد مسائل مربوط به آقای Klitschko.

“این مسخره است” آقای Klitschko گفت: در بیانیه ای در روز جمعه. پرسید: در مورد جلسه با آقای جولیانی آقای Klitschko گفت: “من از کسی بپرسید نه برای هر گونه کمک.”

آقای Klitschko گفت که او هرگز به حال یک رابطه کسب و کار با آقای جولیانی ادعا در تضاد با آقای جولیانی که مشورت سابق بوکس 2008 مبارزات انتخاباتی. آقای جولیانی گفت که او تا به حال به طور رسمی به نمایندگی آقای Klitschko در سال “حتی اگر من هنوز هم او را توصیه.”

اما دو روز بعد آقای جولیانی صحبت شد در مورد آقای Klitschko به آقای Yermak در مادرید.

در سپتامبر. 4 آقای Zelensky را به تصویب کابینه اخراج آقای کلیچکو که سر از کیف دولت.

اما در سپتامبر. 6 آقای جولیانی اخراج کردن یک صدای جیر جیر: “کاهش قدرت شهردار Klitschko در کیف یک نشانه بسیار بد به خصوص بر اساس توصیه های یک مشاور به رئیس جمهور اوکراین که شهرت یک دلال. سابق قهرمان بسیار تحسین و احترام در ما است.”

صدای جیر جیر به عنوان آقای Zelensky در تکاپوی ایجاد ثبات خود را در رابطه با آقای ترامپ پس از پیدا کردن است که آمریکا کمک های نظامی به کیف شده بود متوقف به دلایل غیر قابل توضیح.

آخرین مرحله نیاز به اخراج رسمی آقای Zelensky امضا در اخراج — تشریفات به نظر می رسید پس از آن آقای Zelensky است که به دنبال تایید برای شلیک در وهله اول.

اما امضای هرگز آمد.

پاسخ به این پرسش خبرنگاران در اکتبر آقای Zelensky گفت که او هنوز هم فکر کردن در مورد اینکه آیا یا نه به ثبت نام.

“هنگامی که یک مسئله بحث برانگیز مطرح می شود او تلاش می کند تا به تعادل منافع مختلف” یک کیف تحلیلگر سیاسی ولدیمیر Fesenko گفت: آقای Zelensky غیر منتظره کردند. “او تصمیم گرفت برای ایجاد یک حرکت ناگهانی.”

جدا از هر گونه نفوذ آقای جولیانی ممکن است تا به حال آقای Fesenko امتیاز به مبارزه قدرت در درون جناح های مختلف در آقای Zelensky دولت به عنوان یکی دیگر از عوامل همراه با آقای Zelensky خود رو به کاهش سرمایه سیاسی در میان انتقاد شدید از مخالفان سیاسی داخلی است که او بیش از حد نرم در روسیه است.

از طریق یک سخنگوی آقای Klitschko کاهش یافته است به نظر در مادرید ملاقات بین آقای جولیانی و آقای Yermak و یا چرا آقای Zelensky تصمیم به نگه داشتن او را در دفتر. او در توصیف آقای جولیانی به عنوان “یک دوست بزرگ اوکراین و یکی از موفق ترین شهرداران جهان است.”

آقای جولیانی خود شد مملو رقم در اوکراین به عنوان استیضاح تحقیقات آشکار در کاپیتول هیل.

“شروع در اواخر سپتامبر جولیانی موضوع شد بسیار سمی” آقای Fesenko گفت. “به نظر می رسید Klitschko تیم متوقف هل دادن ارتباط با جولیانی.”

Ronen برگمن و آنتون Troianovski گزارش از کیف و کنت P. وگل از واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im