جولیانی متحدان Spar بیش از دادن مدارک به آمریکا

(Bloomberg) — دو متهم همکاران دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل رودی جولیانی در حال مبارزه بر سر اینکه آیا شواهد بیشتری از خود به نیویورک پرونده باید بیش از تبدیل به دموکرات کنگره به دنبال رئیس جمهور را استیضاح با دادستان فدرال پیوستن به نزاع.

لو Parnas به کشت غیر منتظره ای عمومی نقش مهمی در هفته های اخیر اعطای تلویزیون ملی مصاحبه دادن شواهد به کنگره و ارائه به شهادت در سنا محاکمه رئیس جمهور بود که استیضاح ماه گذشته به اتهام از جمله سوء استفاده از قدرت. Parnas انجام شده است همه از این در حالی که تحت کیفرخواست برای شکستن مالی مبارزات انتخاباتی قانون است.

این سومین بار در Parnas به دنبال قضایی تصویب به ارائه شواهد به خانه استیضاح مدیران. این درخواست با مخالفت Parnas همکاری متهمان که نگه داشته ام پایین تر مشخصات و گفت که این مواد می تواند به خطر اندازد خود را وکیل مشتری امتیاز و همچنین به عنوان توسط دادستان فدرال.

قاضی در مورد برنامه ریزی یک جلسه برای Jan. 30.

Parnas و شرکت متهم ایگور Fruman درگیر شدند در تلاش جولیانی مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل خصوصی به حفاری تا خاک سیاسی در اوکراین در جو بایدن از رئیس جمهور اصلی رقبای سیاسی در انتخابات آینده. Parnas و Fruman به اتهام قاچاق منابع مالی خارجی برای ایالات متحده در مبارزات سیاسی و پوشش منبع سیاسی سهم. وکلای Parnas تا به حال نشانه تمایل خود را به همکاری با کنگره استیضاح پرس و جو پس از دستگیری او.

هر دو التماس کرد گناه نیست.

ادامه مطلب: جولیانی متحد کردم 1 میلیون دلار از اوکراین Oligarch وکیل

در یک سری از تاول براده در شنبه وکلای متهمان معامله اتهام و اعتراض. تاد بلانش یک وکیل برای Fruman به نام Parnas رویکرد “غیر قابل قبول است.” Parnas وکیل یوسف بوندی, شات که Fruman بود و تلاش برای جلوگیری از او در کنگره احضاریه “در حال حاضر با آقای جولیانی کمک در تلاش خود را” بدون توضیح بیشتر. بوندی نمی بازگشت یک تماس را به دنبال اظهار نظر در مورد اتهام.

مشخص نیست دقیقا چه نوع از شواهد Parnas می خواهد به نوبه خود بیش از در حال حاضر, اما از آن است که “ضروری است به این کمیته توانایی اثبات قدرت آقای Parnas بالقوه شهادت” با توجه به تشکیل پرونده توسط بوندی. آن توضیح داده شده است در دادگاه مقاله به عنوان مواد تولید شده برای دادستان توسط Apple Inc. از Parnas را حساب آیکلاد در پاسخ به این دولت Oct. 21 احضاریه.

در خود تشکیل پرونده دادستان فدرال در منهتن گفت: این مواد شامل گزارش های ایجاد شده توسط دفتر تحقیقات فدرال با استفاده از اطلاعات مرتبط با حساب.

در یک جداگانه تشکیل پرونده بلانش گفت به اعتقاد او این مواد به طور مشترک متعلق به متهمان و بنابراین نمی تواند بیش از تبدیل بدون Fruman اجازه.

براده ارسال شد به قاضی طی دو هفته گذشته اما ساخته شده توسط دادگاه تنها در روز سه شنبه.

قبلی: جولیانی اوکراین متفقین دستگیر و با یک راه بلیط پرواز

در مورد ایالات متحده v. Parnas, 19-cr-725 ایالات متحده دادگاه منطقه منطقه جنوب نیویورک (منهتن).

(به روز رسانی با شنیدن)

برای تماس با خبرنگار در این داستان: مسیحی Berthelsen در نیویورک در [email protected]

برای تماس با سردبیران مسئول این داستان: دیوید Glovin در [email protected] پیتر جفری جو اشنایدر

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com

مشترک شدن در حال حاضر به ماندن بگیرید پیش با اعتماد ترین اخبار کسب و کار منبع.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im