Ginsburg: حقوق برابر متمم حامیان باید بیش از شروع

1 / 3

دادگاه عالی Ginsburg

حکم دیوان عالی عدالت دانشیار اموزش Bader Ginsburg صحبت می کند در طول یک بحث در 100 سالگرد تصویب 19 متمم در دانشگاه جورج تاون مرکز قانون در واشنگتن روز شنبه, فوریه. 10, سال 2020 است. (AP Photo/پاتریک Semansky)

واشنگتن (AP) — دیوان عدالت اموزش Bader Ginsburg روز دوشنبه گفت که کسانی مانند او که در حمایت از حقوق برابر متمم قانون اساسی باید بیش از شروع در تلاش برای به دست آوردن آن گذشت به جای شمارش تنفس زندگی را به تلاش ناموفق از 1970s.

“من می خواهم برای دیدن یک آغاز جدید” Ginsburg گفت: در طول یک رویداد در جورج تاون در دانشکده حقوق در واشنگتن است. “من می خواهم آن را به بیش از شروع.”

کنگره فرستاده متمم قانون اساسی که تضمین مردان و زنان حقوق برابر تحت قانون ایالات متحده در سال 1972 است. آن را به کشورهای هفت سال به تصویب آن بعد از تمدید این مهلت تا 1982. اما اصلاح نبود تصویب مورد نیاز سه چهارم متحده قبل از مهلت.

ماه گذشته, اما, ویرجینیا, نمایندگان مجلس با رای به تصویب متمم تبدیل شدن به 38 و نهایی دولت مورد نیاز است. وزارت دادگستری گفت: آن را خیلی دیر شده و طرح دعوی در دادگاه است که در حال حاضر در حال انجام.

در علاوه بر این به ویرجینیا میزوری و ایلینویز نیز رای به تصویب این اصلاحیه پس از مهلت در سال 2017 و 2018 شد. پنج متحده نقل مکان کرد به لغو مصوبات قبلی خود را.

“وجود دارد بیش از حد بحث در مورد دیر بدو خدمت” Ginsburg گفت. “به همراه تعدادی از ایالت خارج شده خود را به تصویب. بنابراین اگر شما تعداد latecomer در سمت به علاوه چگونه می تواند به شما بی اعتنایی می گوید که گفت: ما تغییر ذهن ما هستند؟”

Ginsburg قبلا با بیان این که اصلاحیه “سقوط سه کشور از تصویب.”

Ginsburg شده است یک قهرمان اصلاحیه حقوق برابر برای چند دهه. و استاندارد در پاسخ به این سوال که چگونه او را بهبود اساسی است که اشاره به دوران است.

Ginsburg روز دوشنبه گفت که او اغلب پرسید: “آیا شما از طریق این خودرو از 14 متمم برابر حفاظت از بند” و بعد فورا رفت واز به “همان محل که در آن شما خواهد بود با دوران?” او گفت: او جواب “نه کاملا.”

Ginsburg اشاره کرد که هر قانون اساسی در جهان نوشته شده است از سال 1950 اتحاد معادل یک برابر حقوق متمم.

“من می خواهم به من نشان می دهد که نوه برابر شهروندی قد مردان و زنان اساسی انسان حق” Ginsburg گفت: انعکاس نظرات او شده بود.

او افزود: “اتحادیه کامل تر خواهد بود وقتی که بیانیه ساده — که مردان و زنان با افراد برابر شهروندی قد — بخشی از اساسی ما ابزار دولت است. بنابراین حتی اگر این استدلال است که آن را تا حد زیادی نمادین آن است که بسیار مهم نماد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su