Gilead و AWS برای توسعه و ارائه داروهای جدید به بیماران با یکدیگر همکاری می کنند


سیاتل، ایالات متحده:
Gilead با AWS به عنوان ارائه‌دهنده ابر ترجیحی خود، از یادگیری و تجزیه و تحلیل ماشینی AWS برای اطلاع‌رسانی بهتر طراحی کارآزمایی بالینی و افزایش تصمیم‌گیری مبتنی بر داده و در عین حال اولویت دادن به محرمانه بودن و امنیت بیمار استفاده می‌کند.

Gilead همچنین حجم کاری برنامه ریزی منابع شرکتی خود را به AWS تبدیل کرد تا SAP S / 4HANA را در تجارت جهانی خود پیاده سازی کند.

امروزه، خدمات وب آمازون، Inc. (AWS)، یک شرکت در Amazon.com، Inc. (NASDAQ: AMZN)، اعلام کرد که Gilead Sciences, Inc. (Nasdaq: GILD)، یک شرکت داروسازی زیستی که داروهای نوآورانه ای را برای پیشگیری و درمان بیماری های تهدید کننده زندگی توسعه می دهد، AWS را به عنوان ارائه دهنده ابر ترجیحی خود انتخاب کرده است. Gilead با نوآوری در AWS و با کمک کارشناسان و شرکای AWS در علوم بهداشتی و زیستی، آخرین پیشرفت‌ها در یادگیری و تحلیل ماشین را در اختیار دانشمندان داده خود قرار می‌دهد. این قابلیت ها به تصمیم گیری پایگاه داده در سراسر سازمان – از کشف نشانگرهای زیستی گرفته تا ساخت و استخدام آزمایشات بالینی – کمک می کند و بینش هایی را ارائه می دهد که می تواند به Gilead در بهبود خط لوله دارویی خود کمک کند. این شرکت همچنین به AWS برای میزبانی همه بارهای کاری برای پروژه تبدیل برنامه ریزی منابع شرکتی (ERP) خود برای پیاده سازی SAP S / 4HANA متکی است.

این بیانیه مطبوعاتی شامل چند رسانه ای است. نسخه کامل را اینجا ببینید: https://www.businesswire.com/news/home/20211129005047/fa/

مارک برسون گفت: “با AWS به عنوان ارائه دهنده ابر ترجیحی ما، محققان ما می توانند از مجموعه خدمات AWS برای به دست آوردن بینش، انعطاف پذیری و امنیت مورد نیاز برای تحویل سریع داروهای جدید و درمان افراد بر اساس نیازهای منحصر به فرد آنها و نه فقط بیماری استفاده کنند.” ، معاون ارشد و مدیر ارشد اطلاعات در Gilead. کارایی، زیرساخت و مقیاس AWS پایه‌هایی هستند که بر اساس آن تحول ERP خود را تکمیل کرده و به یک تجارت ابری کارآمدتر، چابک‌تر، ایمن‌تر و مبتنی بر داده تبدیل می‌شویم.

Gilead در حال بازنگری در زیرساخت محاسباتی خود برای بیوانفورماتیک در ابر پیشرو جهان است. با استفاده از محاسبات، یادگیری ماشینی و قابلیت های پایگاه داده AWS، به تجزیه و تحلیل و ادغام انواع مجموعه داده های ژنومی، تصویربرداری و تجربی برای پشتیبانی از پیشرفت در نحوه تشخیص و درمان بیماری ها توسط Gilead کمک می کند. برای مثال، با تجزیه و تحلیل قابل اعتماد داده‌های ژنومی بیمار در مقیاس AWS برای آشکار کردن الگوها، Gilead می‌تواند بینش‌هایی را در مورد نحوه واکنش افراد مبتلا به سرطان به گزینه‌های درمانی موجود نشان دهد و به طور بالقوه کشف درمان‌های جدید را تسریع کند.

علاوه بر این، در سازمان فناوری اطلاعات خود، Gilead از AWS برای میزبانی تمام بارهای کاری برای پروژه تبدیل ERP خود برای پیاده سازی SAP S / 4HANA استفاده می کند. این سیستم ها از فرآیندهای حیاتی تجاری در زمینه هایی مانند زنجیره تامین، امور مالی، عملیات و فروش در تمامی حوزه های درمانی و واحدهای تجاری پشتیبانی می کنند. پیاده سازی این فرآیندها در AWS زمینه را برای پیاده سازی SAP S / 4HANA توسط Gilead فراهم می کند. همچنین به شرکت کمک می‌کند تا چرخه‌های به‌روزرسانی سخت‌افزار را کوتاه کند، انعطاف‌پذیری در آزمایش و استقرار را افزایش دهد و برای بهبود برنامه‌ریزی کسب‌وکار، دیده شود.

این اولین استقرار Gilead از سیستم‌های ERP تولیدی در مقیاس بزرگ در فضای ابری است و AWS زیرساخت مقیاس‌پذیر، ایمن و با کارایی بالا را به تیم تحول فناوری اطلاعات این شرکت ارائه می‌کند. Gilead با کار با AWS، محیط های SAP خود را با طیف گسترده ای از فناوری های پیشرفته AWS در زمینه هایی مانند تجزیه و تحلیل و یادگیری ماشین، کشف ارزش تجاری و تحریک نوآوری ادغام خواهد کرد. با حرکت رو به جلو، با AWS به عنوان مبنایی برای محیط جدید SAP مبتنی بر ابر خود، این شرکت از انواع مختلفی از نمونه‌های Amazon Elastic Compute Cloud (Amazon EC2) استفاده خواهد کرد، از جمله نمونه‌های X1 و X1e که برای پایگاه‌های داده با کارایی بالا، پایگاه‌های داده درون حافظه طراحی شده‌اند. و سایر پایگاه های داده سازمانی برنامه های کاربردی حافظه فشرده برای انجام کارآمدتر بارهای کاری ERP.

علاوه بر این، Gilead بیش از 50 درصد از مرکز داده خود را طی 12 ماه گذشته از طریق یک برنامه انتقال سریع ابری با خدمات حرفه ای AWS به AWS منتقل کرده است. این شرکت همچنین قصد دارد صدها برنامه کاربردی را به AWS منتقل کند، که شامل برنامه‌های کاربردی حیاتی است که از دستورالعمل‌ها و مقررات بهترین شیوه‌های صنعت (GxP) در زمینه‌هایی مانند تولید، ذخیره‌سازی و توزیع دارو پشتیبانی می‌کنند. در نتیجه، Gilead در حال تسریع برنامه های خود برای ارتقاء عملیات IT خود با AWS است، در حالی که از هزینه اولیه به روز رسانی سخت افزار و هزینه پایدار حفظ چشم انداز فناوری اطلاعات محلی “همیشه روشن” که برای استفاده اوج استفاده می شود اجتناب می کند. به عنوان یک عنصر اضافی از مهاجرت، این شرکت در حال ایجاد یک محیط بازیابی خودکار بلایا در AWS است. این به Gilead IT اجازه می‌دهد تا فرآیندهای بازیابی بلایای خود را در فضای ابری بهینه و مقیاس‌بندی کند تا انعطاف‌پذیری را بهبود بخشد.

با کمک خدمات حرفه ای AWS و کارشناسان علوم بهداشتی و زیستی AWS، تیم های تحقیق و توسعه Gilead به دنبال راه هایی برای نوآوری در فضای ابری هستند. آنها یک رویکرد توسعه محصول انعطاف پذیر را اعمال می کنند که از میکروسرویس ها برای بهینه سازی و خودکارسازی فرآیندهای عملیاتی در سراسر شرکت استفاده می کند و معماری داده های جدیدی را برای تسهیل کشف بینش های جدید ایجاد می کند. از طریق این همکاری، Gilead قصد دارد حوزه‌های اولویت‌دار مانند طراحی و تحقیق برنامه‌های بالینی، تجربه بیمار و نظارت متمرکز آماری تطبیقی ​​را تغییر دهد، که به Gilead کمک می‌کند تا به سرعت مشکلات بالقوه مرتبط با مدیریت کارآزمایی‌های بالینی را شناسایی و رسیدگی کند.

Gilead همچنین یکی از اولین کاربران AWS for Health بود که خدمات منتخب AWS و راه‌حل‌های شبکه شریک AWS (APN) را ارائه کرد که اکنون توسط هزاران مشتری در مراقبت‌های بهداشتی و علوم زیستی در سراسر جهان استفاده می‌شود. AWS for Health قابلیت‌های اثبات‌شده و به راحتی قابل دسترسی را ارائه می‌کند که به سازمان‌ها کمک می‌کند سرعت نوآوری را افزایش دهند، پتانسیل داده‌های سلامت را باز کنند و رویکردهای شخصی‌سازی‌شده‌تری برای توسعه درمانی و مراقبت در 16 حوزه حیاتی مراقبت‌های بهداشتی، ژنومیک و راه‌حل‌های بیودارویی توسعه دهند.

Gilead از عملکرد اثبات شده ابر پیشرو در جهان برای نوآوری، مقیاس و ارائه درمان های قدرتمند برای بیماری هایی مانند HIV و سرطان و همچنین استانداردهای پیشرفته برای پزشکی دقیق استفاده می کند. مت گارمن، معاون ارشد فروش و بازاریابی در آمازون، گفت: با ساده‌سازی عملیات فناوری اطلاعات خود با AWS و استفاده از AWS ما برای سلامت، Gilead این توانایی را دارد که به طور مستمر رویکرد خود را در زمینه آزمایش‌های بالینی، توسعه دارو، تولید و توزیع بهبود بخشد. خدمات وب، شرکت AWS امنیت و محرمانه‌ای را که شرکت‌های مراقبت‌های بهداشتی و علوم زیستی به آن نیاز دارند، و همچنین تخصص و وسعت و عمق خدماتی را که می‌توانند برای ایجاد راه‌حل‌های مراقبت‌های بهداشتی متحول کننده که سلامت و رفاه را بهبود می‌بخشد، تکیه کنند، ارائه می‌کند.

درباره خدمات وب آمازون
برای بیش از 15 سال، خدمات وب آمازون جامع ترین و گسترده ترین ارائه دهنده ابر در جهان بوده است. AWS به طور مداوم خدمات خود را برای پشتیبانی از هر حجم کاری ابری گسترش می دهد و اکنون بیش از 200 سرویس با ویژگی های کامل برای محاسبات، ذخیره سازی، پایگاه های داده، شبکه ها، تجزیه و تحلیل، یادگیری ماشین و هوش مصنوعی (AI)، اینترنت اشیا، دستگاه های تلفن همراه دارد. امنیت، ترکیبی، مجازی و واقعیت افزوده (VR و AR)، توسعه رسانه و اپلیکیشن، استقرار و مدیریت 81 منطقه دسترسی در 25 منطقه جغرافیایی، با برنامه های اعلام شده برای 27 منطقه دسترسی دیگر و 9 منطقه AWS دیگر در استرالیا، کانادا، هند، اندونزی، اسرائیل، نیوزلند، اسپانیا، سوئیس و امارات متحده عربی. میلیون‌ها مشتری – از جمله استارت‌آپ‌های با سریع‌ترین رشد، بزرگ‌ترین کسب‌وکارها و سازمان‌های دولتی پیشرو – به AWS برای تامین انرژی زیرساخت‌هایشان، انعطاف‌پذیرتر کردن آن و کاهش هزینه‌ها اعتماد دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد AWS، به aws.amazon.com مراجعه کنید.

درباره آمازون
آمازون بر اساس چهار اصل هدایت می شود: وسواس مشتری به جای تمرکز بر رقبا، اشتیاق به اختراع، تعهد به تعالی عملیاتی و تفکر بلندمدت. آمازون در تلاش است تا مشتری مدارترین شرکت روی زمین، بهترین کارفرمای روی زمین و امن ترین مکان برای کار روی زمین باشد. نظرات مشتریان، خرید با یک کلیک، توصیفات شخصی، Prime، تحقق از آمازون، AWS، انتشار مستقیم Kindle، Kindle، انتخاب شغل، تبلت‌های آتش، Fire TV، Amazon Echo، Alexa، فناوری Just Walk Out، استودیوهای آمازون و The Climate Pledge برخی از چیزهایی است که توسط آمازون ایجاد شده است. برای اطلاعات بیشتر به سایت amazon.com/about مراجعه کرده و @AmazonNews را دنبال کنید.

درباره Gilead Sciences, Inc.
Gilead Sciences, Inc. یک شرکت بیودارویی است که بیش از سه دهه است که به دنبال و دستیابی به پیشرفت‌هایی در پزشکی است تا دنیایی سالم‌تر برای همه مردم ایجاد کند. این شرکت متعهد به توسعه داروهای نوآورانه برای پیشگیری و درمان بیماری های تهدید کننده زندگی، از جمله HIV، هپاتیت ویروسی و سرطان است.

برای بیش از 30 سال، Gilead یک مبتکر پیشرو در زمینه HIV بوده است که باعث پیشرفت در درمان، پیشگیری و تحقیقات درمانی شده است. محققان گیلاد یازده دارو برای HIV ساخته اند، از جمله اولین قرص درمان HIV با یک دوز و اولین قرص ضد رتروویروس خوراکی یک بار در روز برای پیشگیری قبل از مواجهه (PrEP) برای کاهش خطر ابتلا به عفونت HIV. این پیشرفت‌ها در تحقیقات پزشکی کمک کرده است تا HIV به یک بیماری قابل پیشگیری و مزمن برای میلیون‌ها نفر تبدیل شود. Gilead متعهد به نوآوری های علمی مستمر برای ارائه راه حل هایی برای نیازهای در حال رشد افراد مبتلا به HIV در سراسر جهان است. از طریق مشارکت و همکاری، این شرکت همچنین قصد دارد آموزش را بهبود بخشد، دسترسی را گسترش دهد و موانع مراقبت را برطرف کند تا به همه‌گیری HIV برای همه و همه جا پایان دهد.

Gilead در بیش از 35 کشور در سراسر جهان، مستقر در شهر فاستر، کالیفرنیا، فعالیت می کند.

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر