Ghislaine Maxwell آموزش دیده زیر سن قانونی دختران به عنوان بردگان جنسی اسناد محرمانهGhislaine ماکسول مورد آزار جنسی دختران زیر سن قانونی و پیوست جفری اپستاین در کارگردانی ویرجینیا رابرتز Giuffre به آزار جنسی توسط دیگران Giuffre ادعا کرد در یک کش از اسناد و مدارک است که unsealed در ایالات متحده است.

او “روت من به عنوان یک برده جنسی”, Giuffre به نقل از.

این اسناد بخشی از در حال حاضر حل و فصل دعوی قضایی مدنی در برابر جامعه و شامل ادعا می کند در مورد او اتهام دخالت در قاچاق طرح اپستاین دیرین او را محرم اسرار و محکوم مجرم جنسی.

اسناد بنیادی از یک 2015 مدنی علیه ماکسول توسط Giuffre, که ادعا کرده ماکسول اغوا او را به اپستاین مدار به عنوان یک نوجوان تحت پوشش ارائه کار به عنوان یک گر.

او گفت: این زن و شوهر پس از آن تحت فشار او را به داشتن رابطه جنسی با متعدد غنی و یا قابل توجه مردان از جمله شاهزاده اندرو به ما سیاستمداران ثروتمند کارآفرینان یک دانشمند مشهور و یک طراح مد.
Virginia Roberts Giuffre (centre) holds a press conference in August 2019

ماکسول و همه را متهم کرده است را تکذیب کرد کسانی که اتهامات.

این فایل شامل ایمیل های شخصی بین اپستاین و ماکسول و همچنین به عنوان اطلاعات از بحث بین Giuffre و وکیل او.

“‘آن را مشاجره که Ghislaine ماکسول تا به حال رابطه جنسی با دختران زیر سن قانونی تقریبا هر روز زمانی که من در اطراف او’, درست است؟” Giuffre خواسته شد در طول یک مارس 2016 رسوب موجود در این سند کش.

“بله.”

“همه حق است. با آنها را Ghislaine ماکسول در حضور شما?” او پرسید.

“نیز وجود دارد بسیاری از دختران که درگیر شدند. ما در اول نام و نام خانوادگی پایه و اساس با هر یک از دیگر. من نمی قادر خواهد بود به شما لیستی از نام های دختران است. آن را مستمر” Giuffre پاسخ داده است.

مدت کوتاهی پس از گفت و اپستین جزایر ویرجین آمریکا و مستغلات بود “جایی که در آن مجالس ثابت چیز که صورت گرفت”, Giuffre او گفت: “تا به حال به” انجام رابطه جنسی دهانی ماکسول در اپستاین حضور استخر.

وقتی پرسیده شد که چه کسی ماکسول کارگردانی او به داشتن رابطه جنسی با Giuffre گفت: “من قصد دارم برای ادامه به شما بگویم که آنها هر دو به کارگردانی من به آن را انجام دهد. این بخشی از آموزش است. آنها هر دو به من گفت: “شما رو بلیط به اینجا بروید. این است که شما در جلسه هستید و این چیزی است که شما انجام می دهند.’

“من در تلاش هستم تا به شما بگویم که هر دو آنها انجام Ghislaine و جفری هر دو به کارگردانی من است. آنها هر دو به من پرداخت می شود و آنها هر دو به کارگردانی من” Giuffre گفت: زمانی که فشار داده شده است.
Audrey Strauss, acting US attorney for the Southern District of New York announces charges against Ghislaine Maxwel in New York on 2 July.

“شما باید درک کنند که جفری و Ghislaine پیوست هیپ توسط [این] هیپ باشه ؟ به طوری که آنها هر دو گفتند من. Ghislaine مرا در به منظور قاچاق می شود. جفری شد فقط به عنوان یک بخشی از آن را به عنوان او بود. او فقط به عنوان یک بخشی از آن را به عنوان او بود” Giuffre گفت. “آنها گفتند من به بسیاری از مردم. و به صداقت وجود دارد این است که مردم من می توانم نام و سپس مردم هستند که فقط یک تاری. وجود دارد بسیار اتفاق می افتد.

“Ghislaine ماکسول مرا به قاچاق میباشد. او کسی است که آزار من به طور منظم. او که یکی از تهیه me به من گفت چه کار آموزش من به عنوان یک برده جنسی مورد آزار قرار گرفته من از لحاظ جسمی مورد آزار قرار گرفته من ذهنی” Giuffre همچنین گفت.

بسیاری از اسناد در این مورد شده اند موضوع را به شدید قانونی نبرد. ماکسول وکلای مدافع در کت و شلوار مدنی استدلال کرده بود به نگه داشتن بسیاری از پرونده های تحت مهر و موم حفظ قبلا که “این سری از تقریرات نگرانی [تلاش] برای وادار Ms ماکسول برای پاسخ به نفوذی سوال در مورد زندگی جنسی او”.

اسناد و مدارک آنها استدلال هستند “بسیار شخصی و محرمانه و موضوع قابل سوء استفاده توسط رسانه ها”.

منهتن دادگاه فدرال قاضی Loretta Preska حکومت در 23 جولای که آنها باید بدون سیل داشتند اما گفت: “دادگاه در می یابد که مخالف منافع شناسایی موفق به مقابله با فرض دسترسی عمومی.”

اسناد و مدارک مربوط ماکسول رسوب کرده اند هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده است در حال بررسی درخواست تجدید نظر وکلای ماکسول.

اپستاین خودش را کشته بود در تابستان گذشته در حالی که در انتظار محاکمه در رابطه جنسی-قاچاق اتهامات عنوان شده علیه.
Donald Trump and his then girlfriend Melania Knauss pictured with Jeffrey Epstein and Ghislaine Maxwell at Trump’s Mar-a-Lago club in Palm Beach, Florida, in February 2000.

در یک مورد جداگانه فدرال و مقامات ماکسول در 2 جولای و اتهام او به اتهام شرکت در اپستین جنس قاچاق. ماکسول از اواخر ناشر رابرت ماکسول التماس کرد گناه نیست در 14 ژوئیه و در بازداشت و در انتظار محاکمه در نیویورک است.

ماکسول بارها رد میشوند ، وکیل او گفته اند که او “به شدت تکذیب اتهامات” است و “حق به اصل برائت”.

Giuffre شده است در مصاحبه با FBI اما اتهامات آورده بودند بر اساس اتهامات او را و او است یکی از سه متهم قربانیان در جریان پرونده جنایی علیه ماکسول.

اسناد منتشر شده در پنج شنبه کمک به روشن ماکسول و اپستین ارتباط است. در یکی از ایمیل های شخصی بین اپستاین و ماکسول اپستاین نوشت: در 25 ژانویه 2015: “شما هیچ کار اشتباهی انجام داده و من woudl [sic] مصرانه از شما را به شروع به اقدام مانند آن است. “رفتن به خارج سر بالا نه به عنوان یک esacping[sic] محکوم است. رفتن به احزاب است. مقابله با آن است.”

بورس به دنبال یک درخواست از ماکسول بود که شاعرانه مرتبط با اپستین به دور از او زندگی دوستیابی.

این ایمیل همچنین به نظر می رسد در تضاد با خود وکلا ادعا می کنند که ماکسول بود نه تماس با اپستاین برای بیش از 10 سال است که به گفته آنها در ساخت یک استدلال برای وثیقه.

برخی از اسناد نیز مربوط به ادعای قبلی از Giuffre مانند رئیس جمهور سابق آمریکا بیل کلینتون در اپستین هواپیما و اتهامات در مورد وکیل Alan Dershowitz. Dershowitz که تا به حال مشغول به کار به عنوان اپستین وکیل بارها تکذیب سوء رفتار.

“من به دنبال انتشار تمام اسناد زیرا آنها ثابت کند که تمام اتهامات علیه من هستند false” Dershowitz گفت: در یک ایمیل به نگهبان زمانی که خواسته از نظر.
Alan Dershowitz.

در طول بازجویی در مورد بیل کلینتون اسناد و مدارک نشان می دهد Giuffre گفت: او را دیدم رئیس جمهور سابق در اپستین جزیره است. نمایندگان برای کلینتون بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

کلینتون فاصله خود را از اپستاین و در یک 2019 بیانیه سخنگوی گفت: “کلینتون رئیس جمهور می داند هیچ چیزی در مورد جنایات وحشتناک جفری اپستاین التماس کرد گناه را به در فلوریدا چند سال پیش و یا کسانی که با او به تازگی به اتهام در نیویورک است.”

این اسناد همچنین نشان می دهد که Giuffre خواسته شده بود در یک مصاحبه که آیا اپستاین همیشه bragged مورد سن دختران هر کسی که با او روابط جنسی. “بله ، او تمام وقت,” او گفت:. “بدترین که من شنیده ام از دهان خود [این] pretty 12 سال دختران او پرواز کرده بود در روز تولد خود را. این یک سورپرایز تولد هدیه ای از یکی از دوستان خود را و آنها را از فرانسه و” او ادعا.

اپستاین گفت Giuffre قدرتمند مردم را بدهکار كه با توجه به اسناد و مدارک. “بسیاری از مردم را بدهکار نعمت از آنچه او به من گفت … به همین دلیل من اعتقاد دارم که او می کند بسیاری از نعمت در وهله اول است.”

Giuffre نیز خواسته شد که آیا شاهزاده اندرو – او ادعا کرد که او تا به حال رابطه جنسی با یک نوجوان در اپستاین دستور – آیا باید اطلاعات در مورد سرمایه.

او خواهد می دانم که بسیاری از حقیقت” او گفت:.

در سال 2015 یک قاضی زده از مواد مربوط به شاهزاده اندرو به عنوان “بی اهمیت و بی ربط”. او به شدت رد اتهامات سوء رفتار.

ماکسول ملاقات Giuffre در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو در جنوب فلوریدا که در آن پس از آن نوجوان مشغول به کار بود به عنوان یک قفل-همراه اتاق.

در دعوی در دادگاه مدنی است حل و فصل Giuffre ادعا کرد که ماکسول تا به حال هتاکان او با بیان این که او یک دروغگو برای متهم اپستاین و ماکسول از ناشایستگی.

مجموعه گسترده ای از اسناد و مدارک در این مورد نیز unsealed در ماه اوت سال 2019 که برجسته ادعا می کند پس از انکار کرد که رهبران جهان برای شرکت در اپستاین ادعا حلقه جنسیت. این براده فاش شد در مدت کوتاهی پس از اپستاین بازداشت ژوئیه گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>