Ghislaine ماکسول به نظر می رسد در دادگاه از طریق ویدئو خوراک برای تفهیم اتهام در مورد قاچاق

Ghislaine ماکسول است که با توجه به نظر می رسد در روز سه شنبه در دادگاه فدرال منهتن از طریق ویدئو خوراک برای تفهیم اتهام و به قید وثیقه استدلال مربوط به او اتهام مشارکت در جفری اپستین قاچاق جنسی جزئی از دختران است.

انگلیسی ها از اپستاین درخواست وثیقه در حالی که دادستان ها در حال مبارزه آزادی قبل از محاکمه.

Maxwell, 58 دستگیر شد در تاریخ 2 ژوئیه در برادفورد, نیوهمشایر و مستغلات. او متهم است در یک 17-صفحه کیفرخواست با توطئه برای جلب افراد زیر سن قانونی برای سفر به تعامل با غیر قانونی جنسی اعمال, ترفند جزئی برای سفر به تعامل با غیر قانونی اعمال جنسی توطئه برای حمل و نقل افراد زیر سن قانونی به قصد شرکت در, جنایی, فعالیت جنسی, حمل و نقل از جزئی به قصد شرکت در, جنایی, فعالیت جنسی و دروغ. اگر محکوم ماکسول چهره تا 35 سال در زندان فدرال.

ماکسول بارها تکذیب تخلف و وکیل او گفته اند که او “به شدت تکذیب اتهامات” است و “حق به اصل برائت”.

در مدارک دادگاه دوشنبه دادستان مخالف ماکسول وثیقه درخواست و اصرار دارد که او یک “خطر شدید از پرواز” با توجه به ثروت عظیم و پس زمینه. ماکسول شهروند فرانسه و انگلستان و آمریکا در اختیار داشتن گذرنامه برای هر سه کشور است. فرانسه آنها اشاره کرد در دادگاه مقالات “نمی استرداد شهروندان خود را به ایالات متحده به موجب قانون فرانسه”.

ماکسول آنها بیشتر ادعا کرد “به نظر می رسد ماهر در زندگی در خفا”. زمانی که ماموران اف بی آی وارد و در او “از راه دور” 156 هکتار ملک ماکسول “تلاش برای فرار”. عوامل کشف یک “تلفن همراه پیچیده شده در فویل قلع” که آنها حفظ شد “ظاهر غلط تلاش برای فرار از تشخیص … با اجرای قانون”.

دادستان همچنین گفت: آنها متوجه شدند که ماکسول “تا به حال استخدام یک شرکت امنیتی کارکنان با اعضای سابق ارتش بریتانیا به گارد متهم در نیوهمپشایر ملک در چرخش”.

“وجود دارد هیچ شرایط وثیقه که اطمینان متهم از حضور در دادگاه در این مورد. بر این اساس هر گونه نرم افزار برای وثیقه باید رد” آنها نوشت.

ماکسول وکلای نوشت: در قبل از مدارک دادگاه که او “به شدت تکذیب اتهامات” و “در نظر دارد برای مبارزه با آنها”. در درخواست وثیقه ماکسول وکلا معتقد است که Covid-19 خطر ماکسول و محدودیت های قانونی و دفاع. آنها اصرار دارند که او را یک خطر فرار و باقی مانده از نمایش عمومی برای جلوگیری از رسانه های زیر اپستاین بازداشت ژوئیه گذشته. اپستاین خودش را کشته بود در زندان فدرال در ماه اوت گذشته.

“در این دادگاه اشاره کرده است که Covid-19 همه گیر نشان دهنده بی سابقه ای خطر سلامت به افراد زندانی و Covid-19-مربوط به محدودیت در وکیل ارتباطات با پیش از محاکمه بازداشت شدگان به طور قابل توجهی مختل متهم توانایی آماده دفاع از او” ماکسول وکلا نوشت: روز جمعه در استدلال خود برای وثیقه. “به سادگی قرار داده و تحت این شرایط اگر خانم ماکسول همچنان به بازداشت سلامت او را در معرض خطر جدی و او نمی خواهد بود قادر به دریافت یک محاکمه عادلانه.”

آنها درخواست قاضی به انتشار ماکسول در $5 متر شخصی تعهد باند همکاری امضا توسط شش مسئول مالی افراد حمایت ملک در انگلستان به ارزش بیش از $3.75 متر. ماکسول تیم حقوقی نیز پیشنهاد محدود کردن زمانی jet-setter سفر به شهر نیویورک در منطقه تبدیل در گذرنامه نیاز به خانه حبس در شهر نیویورک با محل GPS, نظارت و محدود کردن بازدید کنندگان به خانواده و دوستان نزدیک و وکلای مدافع.

دادستان ها همچنین نشان داد در دادگاه تشکیل پرونده که آنها انتظار دارند “یک یا بیشتر قربانیان حق خود را به شنیده می شود” در ماکسول تفهیم اتهام “خواهد شد و اصرار دادگاه به اعطای وثیقه”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im