Ghislaine ماکسول به نظر می رسد در دادگاه به عنوان جزئیات تازه از دستگیری ظهورGhislaine ماکسول که متهم از نظافت زیر سن قانونی برای قربانیان سوء استفاده جنسی توسط خوار ما سرمایه جفری اپستین برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در یک دادگاه نیویورک در این هفته به عنوان تازه جزئیات ظهور از دستگیری او در یک FBI حمله.

بیش از 20 عوامل مسلح و پلیس در حال گزارش به دست گرفته اند و در اوایل صبح عملیات در روز پنج شنبه که منجر به حضور پلیس در منزوی روستایی عقب نشینی در نیوهمپشایر و به زندان برده شد.

ماموران گفته اند که شکسته درب جلو در 156 هکتار ملک است که به نام دور. دستگیری او به پایان رسید تقریبا یک سال از گمانه زنی ها از محل اختفای او را پس از مرگ اپستاین در نیویورک زندان در تابستان گذشته برخی گزارش پیشنهاد کرده بود او در لس آنجلس دیگران است که او تا به حال به پاریس نقل مکان کرد.

مشخصات

که Ghislaine ماکسول?

دنیا در مزون لفیت, Île-de-France در سال 1961 Ghislaine ماکسول جوانترین از نه نفر از بتی و رابرت ماکسول, رسانه ها, سرمایه دار خیلی مهم صاحب آینه گروه

Ghislaine شد شایعه های مورد علاقه خود را فرزند و سابق کار MP خود را به نام او £15m ($18.6 متر) قایق بادبانی بانوی Ghislaine پس از او. او را دختر خود را مسئول باشگاه فوتبال خود را متعلق به او Oxford, United, و هنگامی که او به دست آورد New York Daily News, او بنا به گزارش ارسال Ghislaine برای گرم کردن منهتن جامعه برای ورود او.

پس مرگ پدرش در سال 1991 – ظاهرا پس از سقوط در دریا از بانوی Ghislaine در نزدیکی جزایر قناری – Ghislaine ماکسول پرواز به نیویورک پردازنده کنکورد. او پشت یک داد و بیداد بیش از $460m یافت می شود از دست رفته از شرکت های بازنشستگی صندوق.

خانواده او ثروت, وضعیت و تاثیر قابل توجهی تخلیه ماکسول در بر داشت چیزی از جایگزینی در رابطه با جفری اپستین. رابطه خود را در ابتدا عاشقانه اما این تکامل به چیزی بیشتر شبیه به یک دوست مورد اعتماد و دستیار شخصی. اپستاین بعدها به اتهام جرائم جنسی و پس از آن در زندان درگذشت در سال 2019.

در سال 2015 ویرجینیا Giuffre یکی از اپستین شاکیان شکایت ماکسول ادعا انگلیسی مقتدر هتاکان او با این ادعا او یک دروغگو در برابر اتهامات ماکسول و اپستاین. Giuffre متهم کرده است ماکسول از استخدام او به عنوان اپستین گر در سن 15 سالگی زمانی که او یک قفسه اتاق اپراتور در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو در جنوب فلوریدا. اسناد منتشر شده به عنوان بخشی از طرح دعوی در دادگاه شامل lurid ادعا می کند در مورد اتهام قاچاق جنسی.

در ماه جولای سال 2020 پس از داشتن شده است در پنهان ماکسول دستگیر شد توسط FBI به اتهام مرتبط با جفری اپستین.


عکس: لورا Cavanaugh/گتی ایماژ, شمال امریکا

Maxwell, 58, یک دوست نزدیک از شاهزاده اندرو است که برگزار می شود در زندان شهرستان Merrimack, New Hampshire. او با توجه به انتقال به نیویورک و به دادگاه آورده شد.

کوچکترین فرزند این ناشر رابرت ماکسول Ghislaine چهره شش اتهامات از جمله توطئه برای جلب افراد زیر سن قانونی برای سفر به تعامل با غیر قانونی جنسی اعمال, ترفند جزئی برای سفر به تعامل با غیر قانونی اعمال جنسی توطئه برای حمل و نقل افراد زیر سن قانونی به قصد شرکت در, جنایی, فعالیت جنسی, حمل و نقل از جزئی به قصد شرکت در, جنایی, فعالیت جنسی و دروغ.

اگر به جرم او می تواند تا 35 سال در زندان است. او بارها و بارها هرگونه تخلف است.

نیویورک دادستان که رهبری این تحقیق گفته اند که آنها را در مخالفت با هر گونه وثیقه نرم افزار بر این اساس او ممکن است فرار. وکلای ماکسول انتظار می رود به استدلال می کنند که او لذت می برد ایمنی تحت قبلی معامله اپستاین ساخته شده با دادستان در فلوریدا و که اتهامات علیه او خارج از زمان هستند و در نتیجه محروم توسط ما اساسنامه محدودیت ها.

بیش از آخر هفته تصاویر جدیدی از Ghislaine ماکسول و بازیگر آمریکایی کوین اسپیسی نشسته بر تاج و تخت متعلق به ملکه و دوک ادینبورگ در طول سفر به کاخ باکینگهام در سال 2002.

ماکسول که یکی از دوستان نزدیک شاهزاده اندرو که بازدید اپستاین در خانه خود را در نیویورک و جاهای دیگر. شاهزاده متهم شده است که از داشتن رابطه جنسی با یک دختر ارائه شده توسط اپستین ویرجینیا Giuffre زمانی که او 17 – ادعای او را قاطعانه رد می کند.

دادگستری آمریکا در حال درک فرستاده اند, انگلستان, دفتر خانه رسمی درخواست معاضدت قضائی بیش از این مورد است که می تواند منجر به شاهزاده اندرو در حال احضار به حضور در دادگاه برای پاسخ به سوالات در مورد دانش خود را از این ادعا است.

روز یکشنبه دفتر خانه دوباره کاهش یافته و به تایید می کنند که آیا تا به حال شده است یک رویکرد رسمی. یک سخنگو گفت: “به عنوان یک ماده در بلند مدت سیاست و عمل ما نه تایید و نه انکار وجود معاضدت قضائی درخواست است.”

وکلا برای دوک نیویورک در ماه گذشته با صدور بیانیه ای ما را متهم محققان گمراه کننده عمومی و نقض خود را محرمانه قوانین خود را در دست زدن به پرس و جو. گفتند سه ارائه می دهد کمک داوطلب شده توسط شاهزاده شده بود را رد کرد. وکلای او کاهش یافته است را به هر گونه نظر بیشتر در روز یکشنبه.

جدول زمانی

جفری اپستین Ghislaine ماکسول و شاهزاده اندرو

در اوایل 90s Ghislaine Maxwell, دختر انگلیسی, رسانه های سرمایه دار خیلی مهم رابرت ماکسول ملاقات بانکدار سرمایه گذاری و سرمایه جفری اپستاین. رابطه خود را در ابتدا عاشقانه اما این تکامل به چیزی بیشتر شبیه به ماکسول که از دوستان نزدیک محرم و دستیار شخصی.

دوک یورک شاهزاده اندروبود گزارش به معرفی اپستاین از طریق دوست مشترک خود ماکسول در سال 1999 و اپستاین گزارش بازدید ملکه‘s خصوصی عقب نشینی در Aberdeenshire.

برخی پیشنهاد کرده اند که مقدمه ای بود که قبلا ساخته شده است. 2011 نامه ای به تایمز لندن از شاهزاده سپس خصوصی, منشی, Alastair واتسون نشان می دهد اندرو و اپستاین می دانستم که هر یک از دیگر از اوایل 90s.

اندرو ماکسول و اپستاین دیده می شود با هم در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن‘s Mar-a-لاگو باشگاه در فلوریدا. بعد از آن که در سال اپستاین و ماکسول حضور مشترک جشن تولد در قلعه ویندسور توسط ملکه.

اندرو و اپستاین تعطیلات با هم هستند و تصویر بر روی یک قایق بادبانی در پوکت تایلند, احاطه شده توسط زنان بی انتها. تایمز لندن گزارش داد شاهزاده تعطیلات برای پرداخت اپستاین.

در همان سال ویرجینیا Giuffreو سپس 17 ادعا می کند که تا به حال رابطه جنسی با اندرو در ماکسول در Belgravia لندن. Giuffre که نام خانوادگی شد رابرتز در آن زمان ادعا حوادث می گوید او با اندرو دو برابر بیشتر در اپستین خانه نیویورک و در یک “موج” در جزیره خصوصی در دریای کارائیب.

اپستاین حبس برای 18 ماه توسط یک ایالت فلوریدا در دادگاه پس از شفاعت گناه به prostituting افراد زیر سن قانونی.

به زودی پس از آزادی او اپستاین بازدید توسط اندرو در نیویورک است. جفت عکس با هم در پارک مرکزی. فیلم پدیدار سال بعد بنا به گزارش شات در 6 دسامبر که به نظر می رسد برای نشان دادن اندرو داخل اپستین منهتن عمارت تکان دادن خداحافظی به یک زن از پشت درب.

اندرو واریز نقش خود به عنوان فرستاده تجاری انگلیس پس از یک گزارش باشگاه خبرنگاران پارک مرکزی عکس.

اتهامات که اندرو رابطه جنسی داشته با Giuffre ظهور در اسناد دادگاه در فلوریدا مربوط به اپستاین. مقالات می گویند او مجبور به رابطه جنسی با اندرو زمانی که او 17 است که در زیر سن قانونی تحت قانون فلوریدا. کاخ باکینگهام را انکار اتهامات. ادعا می کند در برابر اندرو بعد زده از ما مدنی دادگاه پرونده پس از یک قاضی فدرال حکم.

اندرو متهم جنسی بی مناسبتی توسط یک دوم ادعا اپستاین قربانی یوهانا Sjoberg. او ادعا می کند او را لمس سینه در billionaire’s آپارتمان در منهتن در سال 2001. کاخ باکینگهام می گوید این اتهامات هستند ‘مطلقا نادرست’.

اپستاین است مرده را در سلول زندان خود پس از این که دوباره دستگیر و به اتهام قاچاق جنسی. یک معاینه پزشکی می گوید: مرگ یک خودکشی است.

یک خلبان در اپستین جت خصوصی بعد که ماه ادعا اندرو یک مسافر در گذشته پرواز با سرمایه و Giuffre.

اندرو طول می کشد در یک فاجعه تلویزیون بی بی سی مصاحبه که در طی آن او ادعا می کند او نمی توانست به حال رابطه جنسی با Giuffre چرا که او در خانه بود پس از بازدید از پیتزا اکسپرس در وکینگ که او شرح خود را با او از قبل نمی تواند درست باشد چرا که او قادر به عرق و که او تا به حال هیچ کدام از همیشه دیدار این بانوی”. پس از چند روز واکنش منفی اندرو اعلام کرد او به قدم به عقب از وظایف ‘برای آینده قابل پیش بینی’.

ما دادستان جفری برمن می دهد یک بیانیه عمومی پیشنهاد شده است وجود دارد ‘صفر همکاری با این تحقیقات از اندرو.

پس از برمن دوباره ادعا می کند شاهزاده است ‘به طور کامل بست’ در همکاری با تحقیقات آمریکا در ماه مارس وکلا برای اندرو اصرار او بارها و بارها ارائه شده به همکاری و ما را متهم به دادستان گمراه کننده عمومی و نقض محرمانه بودن.

ماکسول که به ندرت دیده شده است در سال های اخیر دستگیر شده است توسط FBI به اتهام مرتبط با اپستاین.

لورا گلدمن سابق سرمایه گذاری های بانک از Ghislaine ماکسول گفت: در تعطیلات آخر هفته او بر این باور Maxwell خواهد “هرگز” افشای اطلاعات در مورد دوک یورک.

Goldman, که گفت که او تا به حال شناخته شده ماکسول از او نقل مکان کرد و به ما گفت: رادیو بی بی سی او را “باید” برای درخواست مقابله با دادستان.

گلدمن افزود: “[Ghislaine] همواره به من گفت که او هرگز چیزی در مورد [شاهزاده اندرو]. من فکر می کنم او احساس او بود و او هرگز رفتن به می گویند هر چیزی در مورد او.”

گلدمن گفت: او در آخرین صحبت ماکسول “از چند هفته پیش” اضافه کرد: “او می دانست که او بود به پایان راه است.” ماکسول او گفت: قربانی یک اپستاین و همیشه “کمی ترس” از او.

جفری برمن نیویورک وکیل است که رهبری این تحقیقات را به اپستاین و همچنین به برخی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران اخراج شد توسط رئیس جمهور در ماه گذشته اضافه کردن بیشتر از بعد سیاسی به حماسه. در روز سه شنبه برمن است که با توجه به شواهد به کنگره قضائیه کمیته در یک جلسه که ممکن است به فاش کردن اطلاعات بیشتر در مورد بررسی است.

انگلیسی, قربانیان اپستاین هنوز به جلو آمده و با توجه به یک وکیل تماس با ما برای یک صندوق جبران خسارت برای کمک به کسانی که مورد آزار قرار گرفته بودند. Jordana فلدمن معمار از برنامه گفت: “ما معتقدیم قربانیان وجود دارد و در عین حال به جلو آمده و در سراسر جهان از جمله در انگلستان است.”

جیل سبز سر از صدمه شخصی در لندن Fieldfisher گفت: “من کار کردن با قربانیان صندوق به اطمینان حاصل شود که محرمانه بودن انگلستان قربانیان ساخته شده است که به این فرایند کافی است برای حفاظت از آنها. این بسیار مهم است با توجه به اینکه انگلستان قربانیان تجاوز جنسی هستند اعطا اتوماتیک گمنامی است که به صورت خودکار در ایالات متحده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de