Ghislaine ماکسول درخواست وثیقه آزاد با توجه به ‘بی سابقه’ Covid-19 خطراتGhislaine ماکسول باید قید وثیقه آزاد شد در حالی که در انتظار محاکمه او به اتهام دخالت در جفری اپستین قاچاق جنسی کودکان حلقه زیرا از “Covid-19 بحران و تاثیر آن بر بازداشت متهمان”, انگلیسی مقتدر وکلا استدلال در دادگاه فدرال منهتن مقالات ظ روز جمعه.

Maxwell, 58 دستگیر شد در تاریخ 2 ژوئیه در برادفورد, New Hampshire, صفحه اصلی. او چهره تا 35 سال در زندان فدرال اگر محکوم کرد.

وکیل او اصرار داشت که ماکسول است نه یک پرواز خطر و گفت که او در تلاش است برای حفظ مشخصات پایین در میان بی امان “کارناوال مانند” بررسی رسانه های.

“در این دادگاه اشاره کرده است که Covid-19 همه گیر نشان دهنده بی سابقه ای خطر سلامت به افراد زندانی و Covid-19-مربوط به محدودیت در وکیل ارتباطات با پیش از محاکمه بازداشت شدگان به طور قابل توجهی مختل متهم توانایی آماده دفاع از او” ماکسول وکلا ادعا در وثیقه استدلال.

“به سادگی قرار داده و تحت این شرایط اگر خانم ماکسول همچنان به بازداشت سلامت او را در معرض خطر جدی و او نمی خواهد بود قادر به دریافت یک محاکمه عادلانه.”

ماکسول تیم حقوقی پیشنهاد چندین وثیقه شرایط از جمله $5m شخصی تعهد باند همکاری امضا توسط شش مسئول مالی مردم حمایت ملک در انگلستان به ارزش بیش از $3.75 متر. آنها همچنین پیشنهاد محدود کردن سفر او به نیویورک شهرستان, منطقه, تبدیل همه مدارک سفر تحمیل خانه حبس در شهر نیویورک با GPS نظارت و محدود کردن بازدید کنندگان به خانواده و دوستان نزدیک و وکلا.

یک قاضی تعیین کرده است یک جلسه در روز سه شنبه به شنیدن وثیقه استدلال و برای arraign ماکسول در اتهامات متعدد از جمله این که او در توطئه برای جلب دختران به عنوان جوان به عنوان 14 به تعامل با غیر قانونی اعمال جنسی با اپستاین از سال 1994 از طریق 1997 در خانه خود را در شهر نیویورک و فلوریدا جدید مکزیک و در ماکسول اقامت در لندن است.

اجرای قانون مقامات در منهتن را متهم ماکسول از “خزیدن دور” به پنهان شدن زیر اپستاین بازداشت در ماه ژوئیه گذشته و بارها و بارها دروغ گفتن در مورد او اتهام دخالت در سوء استفاده از دختران زیر سن قانونی.

دادستان گفت: اپستاین یک محکوم مجرم جنسی و ماکسول بود “شخصی و حرفه ای” ارتباط و همچنین به عنوان یک “رابطه صمیمی” از حدود سال 1994 تا 1997. اپستاین خودش را کشته بود در زندان در ماه اوت گذشته.

“ماکسول نقش مهمی را در کمک به اپستاین به شناسایی رفتار و برخورد و داماد جزئی قربانیان برای سوء استفاده” آدری اشتراوس اقدام آمریکا برای منطقه جنوبی نیویورک گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی چند ساعت پس از دستگیری. “در برخی موارد Maxwell شرکت در سوء استفاده.

“او مجموعه ای دام. او وانمود می شود و به آنها [مقتولین] می تواند اعتماد.”

17-صفحه دادگاه فدرال منهتن کیفرخواست علیه ماکسول اتهام با جرایم مانند توطئه برای جلب افراد زیر سن قانونی برای سفر به تعامل با غیر قانونی جنسی اعمال, ترفند جزئی برای سفر به تعامل با غیر قانونی اعمال جنسی توطئه برای حمل و نقل افراد زیر سن قانونی به قصد شرکت در, جنایی, فعالیت جنسی, حمل و نقل از جزئی به قصد شرکت در, جنایی, فعالیت جنسی و دروغ.

بسیاری از زنان گفته اند که ماکسول جلب و جذب آنها را به اپستاین مدار, استخدام آنها را به او بدهد ماساژ, جایی که آنها بودند و سپس تحت فشار به فعالیت جنسی است. تا ماکسول کیفرخواست او هرگز با آن مواجه اتهامات جنایی برای این اتهامات.

ماکسول بارها را تکذیب کرد تخلف در رابطه با اپستاین و یا زنان مربوط به او.

“همیشه از اپستاین بازداشت خانم ماکسول شده در مرکز خرد کردن یورش مطبوعات, مقالات, ویژه تلویزیون و رسانه های اجتماعی پست های نقاشی او را در محکم ترین نور ممکن است و prejudging شما گناه او. این حجم گسترده از رسانه ها گزارش ذکر Ms ماکسول سرسام آور است,” او وکلا استدلال در دادگاه مقالات.

“”Open season’ اعلام کرد در Ms ماکسول پس از اپستاین مرگ آمده است با حتی تیره تر مقرون به او شده است هدف از هشدار دهنده در برابر خطرات فیزیکی و حتی تهدید به مرگ و مجبور به استخدام نیروهای امنیتی برای اطمینان از ایمنی خود را. رسانه ها تغذیه دیوانگی است که تنها به شدت در ماه های اخیر نیز عمیقا تحت تاثیر خانواده و دوستان” گفتند.

آنها بعدا گفت که “خانم ماکسول را در قابل توجهی خطر ابتلا Covid-19 اگر او بازداشت شده است و او قادر خواهد بود به طور معنی داری شرکت در تهیه دفاع از خود را با توجه به محدودیت هایی که قرار داده شده در وکیل بازديد و تماس های تلفنی در نور از این بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de