Ghislaine ماکسول باید اقامت در زندان با توجه به ‘extreme flight خطر’, دادستان ها می گویندGhislaine ماکسول نباید به قید وثیقه در حالی که در انتظار محاکمه او به اتهام دخالت در جفری اپستین قاچاق جنسی کودکان چون او یک “خطر شدید از پرواز” دادستان گفت: تغییر در تیم حقوقی استدلال که او نیست.

مقامات Maxwell, 58 روز 2 ژوئیه در لوکس 156 هکتار ملک در برادفورد, New Hampshire. شخص مقتدر در جامعه مواجه حداکثر 35 سال در زندان فدرال در صورت محکومیت در دادگاه.

در پرونده دادستان با اشاره به شرایط اطراف ماکسول بازداشت, نوشتن که زمانی که ماموران اف بی آی وارد و در او “از راه دور” در خانه او بود “تلاش برای فرار”. در جستجوی ملک آنها در بر داشت یک “تلفن همراه پیچیده شده در فویل قلع” که در آنها ادعا شده بود “ظاهر غلط تلاش برای فرار از تشخیص … با اجرای قانون”.

“دولت با احترام تسلیم که متهم نمی تواند او را ملاقات بار غلبه بر فرض قانونی در حمایت از بازداشت” جزئیات دادگاه پرونده توسط آدری اشتراوس اقدام آمریکا برای منطقه جنوبی نیویورک.

“وجود دارد هیچ شرایط وثیقه که اطمینان متهم از حضور در دادگاه در این مورد. بر این اساس هر گونه نرم افزار برای وثیقه باید محروم شود.”

ماکسول شهروند فرانسه دادستان اشاره کرد و گفت که این کشور “نمی استرداد شهروندان خود را به ایالات متحده به موجب قانون فرانسه”. ماکسول همچنین ایالات متحده و انگلستان گذرنامه.

تشکیل پرونده اضافه شده است که “متهم کرده است نه تنها انگیزه به فرار اما وسیله ای برای انجام این کار به سرعت و به طور موثر. متهم به نظر می رسد به دسترسی گسترده به منابع ثروت است.”

منهتن ما دفتر دادستان استدلال شد در نمایشی مخالفت با وکیل او ادعا می کند در روز جمعه. یک دادگاه ظاهر است برای برنامه ریزی روز شنبه برای ماکسول تفهیم اتهام و به قید وثیقه استدلال.

زمانی که ماموران اف بی آی وارد ماکسول “از راه دور” خانه و با نزدیک شدن به درب جلو “آنها اعلام کرد خود را به عنوان ماموران اف بی آی و کارگردانی متهم به باز کردن درب.

“از طریق یک پنجره عوامل دیدم متهم نادیده گرفتن جهت باز کردن درب و در عوض سعی کنید به فرار به یک اتاق دیگر در خانه به سرعت بستن درب پشت سر او” دادستان نوشت. “عوامل بودند و در نهایت مجبور به نقض درب به منظور ورود به خانه برای دستگیری متهم که داشت در یک اتاق داخلی در خانه.

“به عنوان عوامل انجام یک امنیت رفت و برگشت از خانه آنها همچنین متوجه یک تلفن همراه پیچیده شده در فویل قلع در بالای یک میز به ظاهر غلط تلاش برای فرار از تشخیص نه با مطبوعات و یا عمومی که البته هیچ توانایی برای ردیابی تلفن خود را و یا رهگیری او ارتباطات اما با اجرای قانون” آنها ادعا.

ماکسول پس از بازداشت ماموران اف بی آی صحبت با نگهبان که ادعا کرد که ماکسول برادر “تا به حال استخدام یک شرکت امنیتی کارکنان با اعضای سابق ارتش بریتانیا به گارد متهم در نیوهمپشایر ملک در چرخش”.

ماکسول از وکلا معتقد است که او نمی تواند به پنهان شدن پس از اپستاین بازداشت ژوئیه گذشته. آنها ادعا کرد که او در تماس با دادستان فدرال از طریق وکلای بعد از او دستگیر شد و “حفظ تماس منظم” با مقامات. ماکسول تا به حال به سادگی می خواستم برای حفظ مشخصات پایین به دلیل “کارناوال مانند” رسانه موشکافی کردند.

ماکسول وکلا اشاره کرد که “این Covid-19 بحران و تاثیر آن بر بازداشت متهمان” در استدلال برای وثیقه.

“در این دادگاه اشاره کرده است که Covid-19 همه گیر نشان دهنده بی سابقه ای خطر سلامت به افراد زندانی و Covid-19-مربوط به محدودیت در وکیل ارتباطات با پیش از محاکمه بازداشت شدگان به طور قابل توجهی مختل متهم توانایی آماده دفاع از او” ماکسول وکلا گفت.

“به سادگی قرار داده و تحت این شرایط اگر خانم ماکسول همچنان به بازداشت سلامت او را در معرض خطر جدی و او نمی خواهد بود قادر به دریافت یک محاکمه عادلانه.”

ماکسول وکلا مطرح چند پیشنهاد وثیقه شرایط. این پیشنهاد شامل یک $5m شخصی تعهد باند همکاری امضا توسط شش مسئول مالی افراد, امن, ملک در انگلستان به ارزش بیش از $3.75 متر. این وکلا همچنین پیشنهاد محدود کردن سفر او به نیویورک شهرستان, منطقه, تسلیم شدن همه مدارک سفر سازماندهی خانه حبس در شهر نیویورک با GPS نظارت و محدود کردن بازدید کنندگان به خانواده و دوستان نزدیک و وکلا.

مقامات گفته اند که اپستاین یک محکوم مجرم جنسی و ماکسول بود “شخصی و حرفه ای” ارتباط در علاوه بر این به یک “رابطه صمیمی” بین حدود سال 1994 و 1997. اپستاین کشته himselfin زندان در ماه اوت گذشته.

“ماکسول نقش مهمی را در کمک به اپستاین به شناسایی رفتار و برخورد و داماد جزئی قربانیان برای سوء استفاده” اشتراوس اقدام آمریکا برای منطقه جنوبی نیویورک ادعا در یک کنفرانس مطبوعاتی چند ساعت پس از ماکسول بازداشت. “در برخی موارد Maxwell شرکت در سوء استفاده.

“او مجموعه ای دام. او وانمود می شود و به آنها [مقتولین] می تواند اعتماد.”

ماکسول متهم است در یک 17-صفحه دادگاه فدرال منهتن کیفرخواست با جرایم مانند توطئه برای جلب افراد زیر سن قانونی برای سفر به تعامل با غیر قانونی جنسی اعمال, ترفند جزئی برای سفر به تعامل با غیر قانونی اعمال جنسی توطئه برای حمل و نقل افراد زیر سن قانونی به قصد شرکت در, جنایی, فعالیت جنسی, حمل و نقل از جزئی به قصد شرکت در, جنایی, فعالیت جنسی و دروغ.

زنان متعدد متهم کرده اند ماکسول از آوردن آنها به اپستین دایره برگشتاندن آنها را به او ماساژ, که در طی آن آنها سپس تحت فشار قرار دادند به فعالیت جنسی است. قبل از Maxwell مجرم شناخته شد, او تا به حال هرگز با آن مواجه اتهامات جنایی مربوط به این اتهامات.

ماکسول بارها رد میشوند ،

“خانم ماکسول به شدت تکذیب این اتهامات در نظر دارد برای مبارزه با آنها و حق برائت,” وکیل او نوشت: در دادگاه مقالات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im