Ghislaine ماکسول: وکلا درخواست قاضی برای جلوگیری از شاکیان از ارسال مدارک آنلاین

وکلای جفری اپستاین کاردانی Ghislaine ماکسول خواسته یک قاضی به او را متوقف کند و از شاکیان با استفاده از شواهد در پرونده به افزایش دعاوی مدنی با ارسال مواد به اینترنت.

این وکلا می گویند وکیل برای زنانی که ادعا می کنند ماکسول استخدام و آزار آنها باید موضوع را به همان محرمانه بودن قوانین را به عنوان دادستان و ماکسول دفاع وکلا.

وکلا هر چند گفت آن یک موضوع است که دادستان ها و وکلای مدافع برای زن انگلیسی نمی تواند توافق بر روی آنها تشکیل یک توافقنامه پیشنهادی برای حفظ شواهد راز قبل از دادگاه برنامه ریزی شده در دادگاه فدرال منهتن در ماه ژوئیه 2021.

Maxwell, 58 است که زندانی بدون وثیقه پس از دستگیری او چند هفته پیش التماس کرد گناه نیست به اتهامات که او را استخدام و به وسیلهی سوء استفاده از سه دختر توسط اپستین در 1990s.

اپستاین خودکشی در منهتن قفل در ماه اوت گذشته به عنوان او در انتظار محاکمه در قاچاق جنسی اتهامات مربوط به سوء استفاده از زنان و دختران در منهتن و فلوریدا در اوایل 2000s.

پیشنهادی جهت ارائه به قاضی توصیه می جلوگیری از دادستان و ماکسول وکلا از انتشار هر گونه اطلاعات به اینترنت و یا جاهای دیگر از جمله “برهنه, نیمه-برهنه یا در غیر این صورت جنسی تصاویر, ویدئوها, و یا دیگر توصیفاتی از افراد”.

مفصل محافظ نظم معمول در موارد سوء استفاده جنسی.

اما وکلا گفت: در نامه ای به قاضی که دادستان حاضر به توافق برسند که شاهدان در دادگاه و وکلای آنها باید به موضوع محرمانه بودن قوانین است.

ماکسول وکلا ذکر شده زمان دادخواهی مدنی بین ماکسول و “بسیاری از دولت شاهدان بالقوه” گفت متعدد شاهدان بالقوه و وکلای آنها در حال حاضر علنا اظهار نظر در مورد پرونده.

“وجود دارد یک نگرانی قابل توجهی است که این افراد به دنبال استفاده از کشف مواد برای حمایت از خود در پرونده های مدنی و آینده عمومی اظهارات” وکلای نوشت.

دادستان گفت: آنها را پاسخ گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net