Ghislaine Maxwell, سکس با 15 سال, دختران اسناد دادگاه ادعا


Ghislaine ماکسول بود ‘مداوم’ سکس با دختران جوان 15 در پدوفیلیا جفری اپستین جزیره کارائیب تازه unsealed اسناد ادعا

  • شهادت که ویرجینیا رابرتز به محققان در 2015 طرح دعوی در دادگاه علیه اپستین اتهام خانم Ghislaine ماکسول شده است unsealed برای اولین بار
  • در آن او مدعی است که ماکسول و اپستاین به حال مجالس با دختران جوان 15
  • انگار فقط تاری از بسیاری از دختران’ او گفت: “این غیر ممکن است بدانید که چگونه بسیاری از
  • جفت به طور مداوم او را به یاد قدرتمند خود را با دوستان به نگه داشتن او آرام او می گوید:

Ghislaine ماکسول بود ‘مداوم’ سکس با دختران جوان 15 در یک جزیره کارائیب متعلق به پدوفیلیا میلیاردر جفری اپستین به تازگی unsealed اسناد دادگاه نشان داد.

تکان دهنده ادعا موجود است در شهادت که اپستین اولیه مدعی ویرجینیا رابرتز به محققان در طول یک 2015 مورد تهمت علیه ماکسول.

اسناد و مدارک قرار شد تحت قفل و کلید ماکسول پس از توافق برای حل و فصل این پرونده در خارج از دادگاه اما در حال حاضر شده است unsealed تحت یک قاضی است که پس از دستگیری او در اوایل این ماه در جنایات جنسی اتهامات عنوان شده علیه.

Ghislaine Maxwell had 'continuous' orgies on Jeffrey Epstein's private Caribbean island with girls as young as 15, accuser Virginia Roberts claims in newly-unsealed court documents

Ghislaine ماکسول بود ‘مداوم’ در مجالس جفری اپستاین خصوصی در جزیره کارائیب با دختران جوان 15, متهم, ویرجینیا رابرتز ادعا می کند در تازه unsealed اسناد دادگاه

در آنها رابرتز – در حال حاضر Giuffre – می گوید ماکسول و اپستاین شرکت در مجالس در سراسر جزیره با زنان جوان بودند که پرواز با جت خصوصی به شرکت.

بود كه در ورزش وجود دارد, brunettes داغ, وجود دارد, redheads. آنها تمام شد ، من می خواهم بگویم این سنین در بازه زمانی بین 15 و 21′ او گفت.

‘یک مناسبت و خارج از غرفه” او گفت:. ‘مدل شد — من فکر می کنم که مدل شدند پرواز در. وجود مجالس برگزار شده در خارج توسط استخر.’

زنان انگلیسی صحبت نمی کنم و صحبت در یک زبان اروپایی است که رابرتز حدس زده بود که روسیه و یا چک.

توصیف جلسه رابطه جنسی او افزود: ‘Ghislaine خودم جفری دیگر در این آبی, در بیرون — من نمی دانم آنچه شما می خواهید به آن تماس بگیرید. خانه کوچک که … فقط یک تخت خواب مناسب می تواند در.’

رابرتز همچنین مدعی است که در طول رسوب که او قاچاق به اروپا به داشتن رابطه جنسی با مردان قدرتمند از جمله بریتانیا را از شاهزاده اندرو و وکیل Alan Dershowitz.

او گفت: ماکسول و اپستاین به طور مداوم او را به یاد چه قدرتمند و دوستان خود بودند به طوری که او نمی خواهد به آنها خیانت.

‘جفری را خیلی بیشتر از آن از او. اما او قطعا از آن ساخته شده آگاه است که ما نباید از مرزها عبور کنند با آنها, ” او گفت:.

رابرتز – در حال حاضر Guiffre – ادعای بودند پرواز با جت خصوصی به جزیره, به طوری که آنها می تواند مورد آزار قرار گرفته, و اضافه کرد که آن را غیر ممکن است بدانید که چگونه بسیاری از آنها گرفته شده وجود دارد

Little St James Island, in the Caribbean (pictured), was owned by Epstein and was where Roberts alleges the orgies took place

کمی St James جزیره در کارائیب (تصویر) متعلق بود اپستاین و بود که در آن رابرتز مدعی مجالس صورت گرفت

رابرتز به شهادت به محققان پس از پر کردن طرح دعوی در دادگاه در برابر ماکسول در سال 2015 را متهم کرده که انگلیسی ها در جامعه از تهمت و افترا و پس از او مارک او را “دروغگو”.

ماکسول در نهایت حل و فصل کت و شلوار در خارج از دادگاه برای نامعلومی مجموع هر چند به میلیون ها و اسناد و مدارک قرار شد تحت مهر و موم و به طوری که آنها نمی تواند ساخته شده است.

اما قاضی Loretta Preska دستور swathes از مقالات به unsealed زیر ماکسول دستگیری در اوایل این ماه در جنایات جنسی اتهامات عنوان شده علیه.

او همچنین متهم به دروغ به اتهام دروغ گفتن تحت سوگند در طول هفت ساعت رسوب او ساخته شده در طول طرح دعوی در دادگاه.

در روز پنج شنبه ماکسول در زمینه اورژانس حرکت با دادگاه تجدید نظر فدرال در منهتن برای جلوگیری از انتشار آن رسوب همراه با یک سند دیگر.

وکلای ماکسول گفت: ساخت رسوب عمومی می تواند آن را دشوار اگر نه غیر ممکن است به پیدا کردن یک بی طرف هیئت منصفه برای دادگاه های کیفری.

دو رسوبات و مواد که از نقل قول و یا افشای اطلاعات موجود در آنها انتظار می رود به مهر و موم شده باقی می ماند حداقل تا دوشنبه بسته به اینکه چگونه دادگاه تجدید نظر قوانین.

مواد پوشش داده شده توسط Preska جولای 23 سفارش شامل سیاهههای مربوط به پرواز از اپستین جت های خصوصی و گزارش پلیس از پالم بیچ فلوریدا که در آن اپستاین تا به حال یک خانه در میان اسناد و مدارک دیگر.

Maxwell, 58, التماس کرد گناه نیست به کمک اپستاین جذب و در نهایت سوء استفاده دختران از سال 1994 تا 1997 و ارتکاب دروغ با انکار دخالت خود را تحت سوگند.

او دستگیر شد و در جولای 2, شده است که در بروکلین زندان پس از یک قاضی به نام پرواز خطر است. ماکسول محاکمه است, برنامه ریزی برای آینده جولای.

اپستاین داشت به دار آویخته در سن 66 ماه اوت گذشته در منهتن زندان در حالی که در انتظار محاکمه در قاچاق جنسی به اتهام سوء استفاده از زنان و دختران در منهتن و فلوریدا از سال 2002 تا 2005. او همچنین التماس کرد گناه نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de