آلمان مهاجر جامعه در هاناو وضعیتی وخیم پس از حمله

1 / 7

APTOPIX آلمان تیراندازی

دختر طول می کشد یک تصویر در نزدیکی شمع به عنوان او طول می کشد در یک شب زنده داری برای قربانیان تیراندازی در هاناو آلمان روز شنبه, فوریه. 20, 2020. یک مرد 43 ساله مرد آلمانی به ضرب گلوله کشته و نه نفر در مکان های مختلف در فرانکفورت و حومه شبانه در حملات که به نظر میرسد انگیزه راست اعتقادات مقامات روز پنجشنبه گفت. (AP Photo/مایکل پروست)

HANAU, Germany (AP) — در شهر هاناو یک دیرین مهاجر مقصد با دهه همزیستی بین مردم از ریشه های مختلف ساکنان باقی مانده بودند با ترس دوشنبه که خود را جامعه هدف قرار داده بود پس از یک فرد مسلح به ضرب گلوله کشته و نه نفر از پس زمینه های خارجی.

ساکنان را تکان داد سر خود را در یک سطح از خشونت است که نادر در آلمان و تعجب در درجه ضد خارجی نفرت بیان شده توسط این حمله در یک محل که در آن ترکها و قومی کردها سرپرستی همان قلیان, میله, و که در آن اعضای هر دو گروه در میان قربانیان همراه با مردم با ریشه در بلغارستان Bosniaand رومانی با توجه به گزارش های رسانه ها.

در میان کشته شدگان بود و مالک از نیمه شب Shisha Bar, مهاجر از ترکیه که مشغول به کار و ذخیره برای خرید کسب و کار خود را همراه با بازی کیوسک درب بعدی.

“او بسیار سخت کار او تا به حال یک دایره بزرگ از دوستان و آشنایان و بسیاری از دوستان بسیار دوستانه با کارکنان گفت:” هاناو بومی Metin کان که به تازگی به کمک کردن در این بازی سالن برای چند ماه.

او گفت: این منطقه به وضوح هدفمند به خاطر آن بود که یک مرکز برای مهاجران.

“تکان دهنده است,” او گفت:.

مقامات ترکیه گفته اند که پنج نفر از قربانیان اتباع ترکیه و آلمان فدرال دادستان پیتر فرانک گفت: همه نه نفر کشته شدند از پس زمینه های خارجی.

یکی از قربانیان بود بوسنی شناسایی نسبی از زادگاه خود از Prijedor به عنوان حمزه Kurtovic.

نسبی که صحبت خواست نامش فاش نشود گفت: Kurtovic بود در اوایل 20s و در آلمان متولد شد که پدر و مادرش مهاجرت نزدیک به 50 سال پیش است.

او گفت: تیرانداز زندگی می کردند در همان محله هاناو به عنوان Kurtovic و همچنین دو نفر دیگر از قربانیان که آنها می دانستند که او در گذشت.

این فرد مسلح شناسایی شده است که 43 ساله Tobias Rathjen یک هاناو ساکن که مرده پیدا شد و در کنار مادر خود در خانه شهری پس از داد و بیداد. هر دو دچار زخم گلوله و اسلحه گرم شد در Rathjen, مقامات گفت.

در یک نفرت پر مانیفست ارسال شده را در وب سایت خود Rathjen به نام مردم از کشورهای مختلف از جمله ترکیه, اسرائیل, سوریه, عراق, هند و ویتنام را “به طور کامل نابود شده.”

تقریبا 3 میلیون نفر ترک در آلمان زندگی می کنند. بسیاری به کشور آمد دهه پیش به عنوان کارگران مهمان کمک به پر کردن کمبود نیروی کار پس از جنگ جهانی دوم و از آنها شامل بسیاری از کشور اقلیت کرد.

با وجود چندین دهه درگیری در ترکیه بین دولت و کردها جدایی این دو گروه همراه در سطح شخصی در هاناو گفت: Baran Celik 27 ساله مهندس مکانیک که پدربزرگ وارد شده از کشور ترکیه در دهه 1970 و پدر است که پسر عموی یکی از قربانیان است.

او را دیدم “هیچ مشکلی در همه” بین دو گروه.

“خانواده و دوستان همه می دانیم هر یک از دیگر,” او گفت:.

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان نمی تواند در میان قربانیان در بیانیه صادر شده پس از این حملات است.

“خدا استراحت روح ما مهاجرت شهروندان که جان خود را از دست روز گذشته در حمله شنیع در شهر هاناو; و من بر صبر و شکیبایی برای خانواده و عزیزان,” او گفت:.

ترکیه وزارت امور خارجه گفت: هاناو تیراندازی شد و یک تماس به عمل و نه تنها در شهر بلکه در سراسر اروپا است.

“بی تفاوتی نشان داده شده در اروپا برای مبارزه با افزایش بیگانه ستیزی منجر به حملات جدید در حال اضافه هر روز” این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

“وقت آن است که به می گویند ‘توقف’ به این حملات است.”

هاناو شهردار نوئل Kaminsky پیوست پنج شنبه توسط وزیر کشور Horst Seehofer به جای گل در صحنه گفت: این حمله بود “غیر قابل درک” در یک شهر با یک سنت طولانی مدت از گروه های مختلف گرفتن همراه است.

شهر بزرگ حدود 100 ، 000 ساکنان این است که برخی از 25 کیلومتر (15.5 مایل) در شرق آلمان مالی سرمایه فرانکفورت و فرانکفورت خط مترو.

عضو شورای شهر Thomas Morlock اشاره کرد که هاناو دارای سابقه انطباق مردم از جاهای دیگر از جمله خدمت به عنوان صفحه اصلی به برخی از 30,000 نیروهای ایالات متحده در طول جنگ سرد ،

دیرین ساکن علی Gemgucek که شنیده عکس در حالی که راه رفتن در شب چهارشنبه بود و ضخیمتر میشود در مورد هاناو را ریگ طرف با اشاره به خیابانی که در آن تیراندازی صورت گرفت به عنوان “باتلاق” نه بر خلاف مناطق اطراف همسایه فرانکفورت ایستگاه قطار.

بلال Yildiz یک متصدی بار از عرصه نوار که در آن دیگر تیراندازی رخ داده است به موضع خارج پلیس خط در نیمه شب Shisha bar. او برنامه ریزی شده بود به کار در پشت نوار جمعه شب بود اما با بد شانه.

متصدی بار که در زمان خود تغییر بود و کمی زخمی شدند. “او مخفی زیر صندلی او یک مرد خوش شانس” گفت: Yildiz. “ما هرگز چنین چیزی شنیده ام.”

صحبت به ترکیه Haber تلویزیون قربانی Beyazkender محمد گفت که او یکی از تنها تعداد کمی از مردم که جان سالم به در تیراندازی در میدان جنگ بار این صحنه از حمله دوم.

دروغ گفتن در تخت بیمارستان با یک پانسمان, شانه, Muhammed گفت که او و دوستان خود شنیده پنج یا شش عکس در خارج قبل از مسلح وارد شده و باز آتش در حدود ده نفر در داخل.

“او به ضرب گلوله افرادی که برای اولین بار او را دیدم در سر. یک مرد به زمین افتاد” محمد گفت: در لهجه ترکی. “سپس اخراج او در همه ما است. من شات در بازو در حالی که من سعی کردم به پشت دیوار پنهان.”

محمد گفت: او روی زمین دراز در بالای کسی و کسی که پس از آن غیر روحانی در بالا از او و شخص دیگری پس از آن در بالا از او.

“وجود دارد یک بچه زیر من با یک سوراخ در گلو,” او گفت:. “بچه به من گفت:” برادر من من نمی توانم احساس من زبان; من نمی توانم نفس بکشم.’ من به او گفت: تلاوت Kalima شهادت نماز (از قرآن). او مى Kalima شهادت او به نام هر کس به تلاوت آن. وجود دارد هیچ دیگر صدا فقط دو نفر از ما. من نمی بینم او در فرار و یا هر چیزی.”

___

Suzan فریزر در آنکارا سابینا نیکشیچ در سارایوو و دیوید رو به افزایش در برلین کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im