آلمان روزانه coronavirus تلفات قطره به 92


اروپا باید تبدیل به “خودکفایی” در تولید facemasks زیر coronavirus بحران هشدار آنگلا مرکل به آلمان گسترش می یابد €1.1 تریلیون بسته نجات برای همه تضمین وام به شرکت های کوچکتر

  • برلین را تضمین کند تا €800,000 اعطای وام بسته به اندازه شرکت
  • موارد افزایش 3,677 – پایین ترین رقم از مارس 22 – در نظر گرفتن مجموع از 91,714 به 95,391
  • مرگ و میر شروع به پریدن کرد و تنها 92, کمترین میزان در یک هفته, آوردن مجموع از 1,342 به 1,434

آنگلا مرکل امروز گفت: اروپا باید تبدیل به خودکفایی در تولید محافظ facemasks زیر coronavirus بیماری همه گیر.

صدراعظم ماسک باید تولید در اروپا ‘به عنوان چیزی است که ما یاد بگیرند که از این بیماری همه گیر’.

او گفت که “صرف نظر از این واقعیت است که این بازار در حال حاضر نصب شده در آسیا… ما نیاز به یک خاص خود کفایی و یا حداقل یک ستون از خود ما تولید’ در آلمان و یا در جای دیگر در اتحادیه اروپا است.

Angela Merkel today said Europe should become self-sufficient in producing protective facemasks following the coronavirus pandemic

آنگلا مرکل امروز گفت: اروپا باید تبدیل به خودکفایی در تولید محافظ facemasks زیر coronavirus همه گیر

او بیانیه می آید به عنوان آلمان تمدید آن €1.1 تریلیون coronavirus هزینه بسته به تضمین 100 درصد از وام به کوچک و متوسط شرکت.

آنگلا مرکل دولت تعهد خواهد €500,000 از اعطای وام به شرکت ها با کارمندان تا 50 و €800,000 برای شرکت تا 250 کارگران است.

‘این سریع وام باید مطمئن شوید که اندازه متوسط شرکت نقدینگی به سرعت و بدون مالیات دهندگان از دست دادن بیش از حد پول گفت: وزیر دارایی اولاف شولز.

آن را به عنوان آمد آلمان اره تیز می افتد در هر دو آن روزانه مرگ و میر و جدید آن عفونت تعداد امروز ارائه امید است که این مستند در حال کار است.

This graph shows the daily number of deaths added to the tally in Germany. Today's figure of 92 was far lower than in recent days

این نمودار نشان می دهد که روزانه تعداد مرگ و میر اضافه شده به چوب خط حساب کردن در آلمان است. امروز رقم در سال 92 به مراتب پایین تر از, در روزهای اخیر,

This graph shows the daily number of new cases, with today's figure of 3,677 marking the lowest in two weeks

این نمودار نشان می دهد که روزانه تعداد موارد جدید با شکل امروز از 3,677 مارک کمترین میزان در دو هفته

دولت قبلا ارائه تا 90 درصد از وام های, اما برخی از بانک ها هنوز هم فکر کردن در مورد اعطای وام.

برلین کمک های اقتصادی تا کنون در مجموع بیش از €1.1 تریلیون دلار (£960billion) وزارت دارایی گفت: در پاسخ به یک سوال مجلس.

رها معمول آن انضباط مالی دولت در حال حاضر وعده داده €600billion ‘تثبیت کننده صندوق’ از جمله وام و بدهی تضمین می کند.

آلمان تعداد کل عفونت افزایش 3,677 امروز – کوچکترین پس مارس 22 – به طور کلی شمارش از 91,714 به 95,391.

در ضمن مرگ و میر شروع به پریدن کرد و تنها 92 کمترین میزان در یک هفته مصرف کل از 1,342 به 1,434.

در نتیجه مرگ و میر 1.5 درصد باقی مانده کمتر از بسیاری از آلمان همسایه, با وجود آن افزایش یافته است و هر روز برای بیش از دو هفته است.

دو ایالت های جنوبی از بایرن و بادن-ورتمبرگ – نزدیک به ایتالیا رفته اند و سخت ترین ضربه حسابداری برای 824 از 1,434 مرگ و میر در بین آنها است.

بایرن به تنهایی ثبت نزدیک به یک سوم از عفونت های جدید در 24 ساعت گذشته با توجه به رابرت کخ موسسه که به جمع آوری این ارقام است.

بایرن سرمایه مونیخ ثبت کرده است از 3500 coronavirus موارد در مجموع اگر چه تنها نه مرگ.

برلین بیش از 3,600 عفونت در حالی که هامبورگ فقط تحت 3,000 ارقام نشان میدهد.

میزان مرگ و میر از 1.5 درصد به این معنی است که یک بیمار مرده است از هر 67 که آزمایش مثبت برای ویروس.

این رقم قابل توجه پایین تر از در ایتالیا (12.3 درصد) و اسپانیا (9.5 درصد) یا فرانسه (11.5 درصد) اگر چه آن افزایش یافته است از 0.5 درصد از مارس 26.

این نرخ نسبتا کم است و تصور می شود مربوط به آلمان توده تست به این معنی است که بسیاری از مردم با علائم خفیف هستند اضافه شده به چوب خط حساب کردن که در حال از دست رفته در جای دیگر.

A patient from France who is seriously ill with the coronavirus is transported from an ambulance plane after landing at Dresden International Airport in Germany

یک بیمار از فرانسه است که به طور جدی بیمار با کروناویروس است حمل و نقل از یک آمبولانس هواپیما پس از فرود در شهر درسدن فرودگاه بین المللی در آلمان

Medical student Florian Schwenzer, wearing a protective suit, mask, gloves and goggles sits at a table at the coronavirus care facility at the north stand at Signal Iduna Park

دانشجوی پزشکی Florian Schwenzer پوشیدن یک دست کت و شلوار محافظ ماسک و دستکش و عینک ایمنی نشسته در یک جدول در coronavirus مرکز مراقبت در شمال ایستاده Signal Iduna Park

بالا برلین virologist مسیحی Drosten تخمین می زند که آلمان در حال حاضر قادر به انجام تا 500,000 آزمون یک هفته و کشور نیز فشرده تر امکانات مراقبت از ایتالیا.

آلمان نیز برنامه ریزی برای خرید یک ‘دیوانه’ تعداد ماسک صورت در این کشور معاونت اولاف شولز گفت: دیروز.

“ما نیاز به مقدار باور نکردنی از ماسک است. ما تمام تلاش این است که برای تهیه آنها. این جایی است که ما ایستاده امروز’ گفت: یک برنامه تلویزیون در ZDF.

مقامات در برلین را متهم کرد که ایالات متحده از انحراف یک دسته از 200,000 ماسک در بانکوک, در میان ادعا می کند که ایالات متحده پرداخت بیش شانس برای دریافت ماسک.

اما تامین کننده 3M گفت: آن را به حال هیچ سابقه ای از یک سفارش از برلین پلیس و بررسی شد که آیا مقامات آلمانی تا به حال فریب خورده شده است.

واشنگتن این ادعا را تکذیب کرد امروز. ‘دولت ایالات متحده انجام هر گونه اقدام برای منحرف کردن هر… منابع که به مقصد آلمان و نه ما هر گونه دانش از جمله حمل و نقل گفت: یک سخنگوی سفارت در برلین.

A police officer stands near the Brandenburg Gate yesterday as authorities made announcements for people to keep their distance

یک افسر پلیس می ایستد در نزدیکی دروازه براندنبورگ در روز گذشته به مقامات اطلاعیه ها برای مردم به خود را حفظ فاصله

در همین حال مقامات وزارت کشور کشیده اند تا برنامه به نیمه بلند مستند اگر عفونت رای کمتر از 1.0 – به این معنی که هر بیمار در گذر است این ویروس را به کمتر از یک شخص دیگر به طور متوسط.

در صورتی که زمانی مدارس می تواند دوباره باز منطقه ای بر اساس در حالی که رستوران می تواند با باز کردن یک محدودیت در تعداد مشتریان در اتاق بسته است.

آلمان نیز تحمیل 14 روز قرنطینه در تمام تازه واردان به یک حرکت به طور عمده مؤثر بر آلمان و اتباع اتحادیه اروپا از بازگشت به خانه.

‘افزایش در تایید موارد جدید در جریان است کمی کندتر از چند روز پیش,’ صدراعظم آلمان روز جمعه گفت.

اما از آن است که قطعی راه خیلی زود به شناسایی روند و در نتیجه آن نیز خیلی زود به سهولت برخی از قوانین سختگیرانه ما برای خودمان است.’

مرکل بازگشت به دفتر او پس از گذراندن نزدیک به دو هفته در انزوا در خانه پس از او تست شده توسط یک دکتر که بعد از تست مثبت است.

صدراعظم 65, تست منفی چندین بار در طول دوره قرنطینه.

این کشور از 16 متحده توافق کرده اند که برای حفظ محدودیت در حرکت حداقل تا مارس 19.

آلمان مصرف شده است در بیماران غیرمنتظره از بیمارستان های فرانسه و ایتالیا در یک همبستگی در هفته های اخیر.

اما در آن نگهداری آن به مدت طولانی در مخالفت با مصرف مشترک در اروپا با وجود تازه مطالبات از ایتالیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>