آلمان خواستار انگلستان به نمایش رئالیسم بیشتر در Brexit مذاکراتآنجلا مرکل اعلام کرده است برای واقع گرایی بیشتر از انگلستان در حال انجام تجارت و امنیت مذاکرات پس از اتحادیه اروپا در پایتخت داده شد “جدی” به روز رسانی توسط Michel Barnier پس از دور اخیر از Brexit مذاکرات است.

پس از ارائه توسط اتحادیه اروپا مذاکره کننده ارشد به سفرای 27 کشور عضو روز جمعه سخنگوی دولت آلمان که دارای نورد ریاست اتحادیه اروپا گفت: اتحادیه اروپا آماده بود به حرکت مذاکرات به سرعت رو به جلو اما “با بیان این که باید برای واقع گرایی بیشتر در لندن”.

نظرات خواهد بود یک ضربه به خیابان داونینگ که در آن آن را به حال شده است امیدوار است این قطعنامه از اتحادیه اروپا داخلی بودجه و بازیابی صندوق بحث خواهد اجازه می دهد تا مرکل و دیگر رهبران به مداخله و گشودن مذاکره پس از یک ماه از پیشرفت های کوچک است.

“با [بودجه] در حال حاضر پیچیده شده تا ما امیدواریم که کشورهای عضو تبدیل خواهد شد و بیشتر درگیر در این فرایند در بروکسل و آنها را رو به جلو حرکت سیاسی در یک راه مفید,” انگلستان یک منبع نزدیک به مذاکرات گفت.

دو طرف خود را تکمیل آخرین دور از مذاکرات در لندن در روز پنج شنبه بدون اینکه قادر به توافق بر پایه خطوط از یک معامله برای اطمینان بخشیدن به کسب و کار در مورد آینده است که بوریس جانسون گفته بود در ماه ژوئن باید ممکن باشد.

اما با وجود علنا هشدار در روز پنج شنبه که یک معامله تا پایان سال به نظر می رسد “بعید است” با توجه به موقعیت بریتانیا در شیلات و بروکسل خواسته برای یک “سطح زمین” شهادت ” Barnier نشده بود بیش از حد بدبین در سخنرانی خود در روز جمعه.

او هشدار داد که سفرای معتقد است که مذاکرات نیاز به پیچیده کردن با آغاز ماه اکتبر به دلیل طولانی تصویب روند.

بازتاب زبان به تازگی توسط بریتانیا مذاکره کننده ارشد دیوید فراست Barnier گفت که حتی اگر با ایران ارائه شد “کیفیت پایین” که به تازگی ادعا توسط انگلیسی رسمی یک “تعرفه صفر صفر سهمیه” توافق شد یک جایزه با ارزش است.

وی افزود: اتحادیه اروپا خواهد بود باز به بازبینی برخی از مسائل را در سال آینده به اعتصاب موافقت نامه های جداگانه اگر زمان مذاکره موفقیت آمیز بود.

دو مانع اصلی به یک معامله باقی می ماند دسترسی ماهیگیری ناوگان به انگلیسی, آب و ترتیبات برای اطمینان از هیچ یک از طرفین می تواند به تضعیف دیگر با کاهش استانداردهای نظارتی یا ناعادلانه یارانه صنعت.

این است که یک تعداد از هشت عضو با بیشترین علاقه به ماهیگیری دسترسی تصریح کرد به اتاق از سفیران که آنها نمی خواهد توافق با ایران بدون توافق در شیلات.

هفته گذشته مذاکرات در ماهیگیری دسترسی متمرکز بر سهمیه-های ترتیبات و لیست سهام که سهام نیاز به توافق رسیدند. Barnier ادعا انگلستان بود که به طور موثر به استثنای اروپا ناوگان از کلید سهام از ماهی در یک حرکت است که در معرض خطر از بین بردن بلوک ماهیگیری میباشد.

جدول زمانی

از Brefusal به Brexit: تاریخچه بریتانیا در اتحادیه اروپا

پس از 47 سال و 30 روز همه چیز تمام شد. به عنوان ساعت زده تا 11 شب 31 ژانویه 2020, انگلستان رسما طلاق از اتحادیه اروپا و شروع به تلاش برای حک کردن یک جدید جهانی ایفای نقش به عنوان یک کشور مستقل است. این یک اتحادیه است که رو به روی حیله و تزویر شروع و ادامه داد: به طور مشخص انگلستان گاهی اوقات تضاد رابطه با همسایگان خود.

Brefusal

رئیس جمهور فرانسه, چارلز دوگل وتو بریتانیا ورود به EEC متهم انگلستان از یک “دیرینه خصومت” نسبت به پروژه اروپایی.

Brentry

با سر ادوارد هیث امضای معاهده الحاق به سال گذشته انگلستان وارد EEC در یک مراسم رسمی با یک مشعل روشن تجمع dickie-متمایل مقامات و صفوف از رهبران سیاسی از جمله نخست وزیران هارولد مک میلان و آلک داگلاس-صفحه اصلی.

رفراندوم

بریتانیا تصمیم به ماندن در بازار مشترک پس از 67 درصد رای “بله”. مارگارت تاچر بعدها رهبر حزب محافظه کار, مبارزات انتخاباتی باقی می ماند.

‘به ما پول ما برگشت’

مارگارت تاچر مذاکره چه شد شناخته شده به عنوان انگلستان تخفیف با دیگر اعضای اتحادیه اروپا پس از “بانوی آهنین” راهپیمایی به سابق فرانسه در کاخ سلطنتی در Fontainebleau به تقاضای “خود ما برگشت پول” ادعا برای هر £2 کمک ما تنها £1 بازگشت” با وجود اینکه یکی از “سه فقیر” اعضای جامعه.

این یک حرکت است که علتش دانه از حزب محافظه Euroscepticism بود که به بعد باعث Brexit شکاف در این حزب است.

در بروژ سخنرانی

تاچر در خدمت اطلاع در اتحادیه اروپا و جامعه در لحظه ای تعیین کننده در اتحادیه اروپا و سیاست است که در آن او در مورد توسعه برنامه های ژاک دلور که تا به حال اظهار داشت که 80 درصد از تمام تصمیمات در سیاست اقتصادی و اجتماعی خواهد بود ساخته شده توسط جامعه اروپا ظرف 10 سال با یک دولت اروپایی در “جنین”. که یک پل خیلی دور برای تاچر.

جنگ سرد به پایان می رسد

فروپاشی دیوار برلین و سقوط کمونیسم در اروپای شرقی که بعدها منجر به گسترش اتحادیه اروپا.

‘نه’

بخش بین بریتانیا و اتحادیه اروپا عمیقتر با تاچر گفتن عوام در بدنام گفتار آن بود ‘نه’ به آنچه که او را دیدم به عنوان دلور’ ادامه داد: قدرت گرفتن. روپرت مرداک آفتاب روزنامه تق تق تا آن مخالفت اروپا با دو انگشتی “تا شما دلور” صفحه اول.

چهارشنبه سیاه

سقوط پوند مجبور نخست وزیر جان عمده و سپس صدراعظم نورمن لمانت به جلو و انگلستان از نرخ ارز مکانیزم.

تک مارکت

در ژانویه 1, چک آداب و رسوم و وظایف برداشته شد در سراسر بلوک. تاچر مورد ستایش قرار داد چشم انداز “یک بازار بدون موانع – مرئی یا نامرئی – به شما مستقیم و دسترسی بدون مانع به قدرت خرید بیش از 300 میلیون جهان ثروتمندترین و مرفه ترین مردم”.

پیمان ماستریخت

حزب محافظه شورشیان رای در برابر این پیمان که هموار راه را برای ایجاد اتحادیه اروپا است. جان عمده, موفق به کسب رای روز بعد در یک وابسته به ‘پیروس’ پیروزی.

تعمیر رابطه

تونی بلر تکه کردن رابطه. نشانه اجتماعی منشور و حقوق کارگران.

Ukip

Nigel Farage انتخاب یک MEP و بلافاصله در عملیات در بروکسل ، “منافع ما بهترین خدمت هستند با عضویت در این باشگاه گفت:” او قبل از ازدواج سخنرانی. “سطح میدان بازی است که در مورد به عنوان سطح به عنوان عرشه تایتانیک پس از برخورد به یک کوه یخ.”

یورو

صدراعظم گوردون براون تصمیم انگلستان برای پیوستن به یورو.

اتحادیه اروپا بزرگ را که شامل هشت کشور از بلوک شرق سابق از جمله لهستان و مجارستان و جمهوری چک.

اتحادیه اروپا گسترش می یابد دوباره اجازه می دهد رومانی و بلغارستان به باشگاه.

مهاجر بحران

ضد مهاجرت هیستری به نظر می رسد را با ارجاع به “cockroches” توسط کتی هاپکینز در خورشید و تلخیص عناوین مانند “چگونه بسیاری از می تواند ما را ؟” و “کاله بحران: ارسال در سگ”.

دیوید کامرون بازگشت از بروکسل با اتحادیه اروپا بسته اصلاحات – اما این کافی نیست برای دلجویی از انتصاب بال خود

مبارزه با تروریسم در اروپا رفراندوم

انگلستان رای به ترک اتحادیه اروپا باعث دیوید کامرون استعفا و هموار کردن راه برای ترزا ممکن است برای تبدیل شدن به نخست وزیر

بریتانیا برگ اتحادیه اروپا

پس از سال ها از مجلس بن بست در طول ترزا ممکن است تلاش برای به دست آوردن یک توافق بریتانیا برگ اتحادیه اروپا.

در سطح میدان بازی بند هر دو طرف توافق کرده اند که باید وجود داشته باشد یک “غیر رگرسيون” در کار محیط زیست و آب و هوا استاندارد به عنوان آنها ایستاده در پایان دوره گذار است.

اتحادیه اروپا خواستار “به دنبال” مکانیزم برای اطمینان وجود دارد که هیچ نظارتی undercutting در آینده باید به اتحادیه اروپا توسعه بیشتر آن rulebook.

وجود بن بست در قوانین کمک های دولتی با بروکسل خواستار انگلستان به انتشار برنامه های خود را برای کنترل یارانه ها یک بار در انگلستان است که در خارج از بازار واحد و اتحادیه گمرکی. خیابان داونینگ تا کنون به نظر می رسد تمایلی به پاسخ به Barnier فشار و اصرار از آن rulebook کاملا مستقل از اتحادیه اروپا در حال حاضر کشور را ترک کردند.

اتحادیه اروپا منابع گفت: هیچ نگرانی در بروکسل که علاقه قابل توجه معامله شد پایانی در لندن اما این توافق در ماه سپتامبر باقی مانده نتیجه به احتمال زیاد با توجه به آسیب های اقتصادی شکست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>