آلمان تا کنون بسیاری از تحسین کشور ما با چین و روسیه رقابت برای دوم جهانی نظرسنجی

آلمان تحسین ترین کشور در جهان برای سومین سال متوالی ترک ما در یک نبرد برای دور دوم با چین و روسیه و با توجه به جدید رهبری جهانی نظرسنجی.

سالانه نظرسنجی انجام شده توسط گالوپ ریختگی بیشتر شک بر وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo ادعا می کنند در روز جمعه که با ما بود “کاملا مستقر” به رهبری جهان آزاد جدید در رقابت ایدئولوژیک با حزب کمونیست چین.

ما تا به حال 33% جهانی تصویب امتیاز برای 2019 فقط یک درصد جلوتر از چین و 3 درصد جلوتر از روسیه است. آلمان outshines هر سه با کشش طولانی با 44 درصد امتیاز.

این نظرسنجی از یک هزار و بزرگسالان در هر یک از 135 کشور انجام شد در سراسر جهان در سال 2019 قبل از coronavirus زده. واشنگتن جهانی ایستاده می تواند رنج می برند و حتی بیشتر از آن سوء مدیریت از این بیماری همه گیر است که در سمت چپ ما به عنوان یکی از بدترین نقاط برای این بیماری است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و غالبا ادعا کرد که او ساخته شده است که ما احترام دوباره در جهان, اما این نظرسنجی آمار و ارقام نشان می دهد مخالف است. آمریکا بود تحسین ترین کشور در جهان برای هر سال از دولت اوباما به جز یکی (که آن را نزدیک دوم به آلمان در سال 2011) اما پس از آن محبوبیت آن کاهش یافت 18 درصد و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان, دفتر, دوره نقاهت حاشیه پس از آن در بیش از 30 درصد است.

“[W]مرغ شما به عنوان خوانده شده آخرین نتایج در این گزارش در جهان چگونه نرخ رهبری عمده قدرتهای جهانی, رهبران ارائه شده که این مورد برای اکثر یقین را در این رابطه گفت:” گالوپ را editor-in-chief, محمد یونس.

“دیرین صدراعظم عاشق یا متنفر شده است یکی از قابل پیش بینی ترین رهبران بسیار نامشخص زمان در اروپا و جهانی شود.”

یونس افزود که coronavirus می تواند تضعیف امریکا قد و قامت و حتی بیشتر: “تصویر ما از رهبری به طور خاص می تواند به طور جدی رنج می برند به عنوان جهان ساعتهای آمریکا و دولت فدرال مبارزه به عفونت نرخ تحت کنترل است.”

ما رهبری تصویب است که در آن کمترین میزان در میان این کشور با متحدان سنتی در اروپا که در آن 61 درصد رد عملکرد و فقط 24 درصد را تایید کند. در انگلستان ارقام 65% رد – 25% تایید با یک نتیجه مشابه در فرانسه. در آلمان ما قد و قامت است و حتی بدتر: 78% رد و تنها 12 درصد تحسین رهبری آینده از واشنگتن است.

در استرالیا بیش از حد وجود دارد عمیق شک و تردید در مورد ما با 67 درصد مخالف در مقایسه با 23 درصد تصویب.

تنها قاره ای که در آن ما را حفظ کرده است و به طور کلی تصویر مثبت است جایی که لخت اکثریت 52% تایید رفتار خود را اما که بیش از حد است که راه را از 85% پشتوانه آفریقایی به آمریکا در سال 2009 فقط پس از باراک اوباما در انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de