آلمان ممنوعیت گروه از بیش از 2 برای جلوگیری از Coronavirus مرکل خود جدا

برلین — آلمان در روز شنبه منع گروه های بیش از دو نفر از جمع آوری به جز خانواده و آنگلا مرکل بعد گفت: او خودش را به انزوا چون دکتر تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

خانم مرکل گفت: او را منزوی خودش را در خانه موثر بلافاصله پس از یادگیری است که یک دکتر که واکسینه او در برابر ذات الریه در روز جمعه شد آلوده دفتر او در بیانیه ای گفت. صدراعظم تست خواهد شد به طور منظم در روزهای آینده در حالی که انجام وظایف خود از خانه.

خبری که رهبر خود را در قرنطینه به سرعت پیشی گرفت و عناوین مورد گسترده اجتماعی-فاصله اقدامات او فقط اعلام کرد.

قوانین جدید خواهد بود که در محل برای حداقل دو هفته در میان دقیقترین اعمال شده توسط هر کشور در جنبش خارج از خانه آنها آمد و به عنوان جهانی عفونت پیشی گرفته 300,000 و مرگ و میر در صدر 13,000. در آلمان تعداد موارد تایید شده افزایش یافته است و به بیش از 23,900 یکشنبه با بیش از 90 مرگ و میر

“Coronavirus در حال گسترش است با نگرانی با سرعت از طریق کشور ما” خانم مرکل گفت: در یک کنفرانس کنفرانس خبری در روز یکشنبه.

در صورت عدم وجود واکسن و یا درمان او گفت: آن است تا مردم را به محدود کردن تعاملات خود را, او گفت:.

“خود ما رفتار,” او گفت: “در حال حاضر موثرترین پادزهر ما: برای کاهش عمومی زندگی به عنوان آنجا که ممکن است برای کاهش تماس با مردم از طریق آنها این ویروس می تواند منتقل می شود.”

“در,” او گفت: “این که ما چگونه زندگی را نجات دهد.”

صدراعظم آموزش دیده دانشمند برنده ستایش گسترده ای را برای او آرامش و شفافیت در طول بحران.

“ما باید برای یادگیری از کارشناسان و از مشاهده واقعیت” خانم مرکل گفت: آلمان در روز یکشنبه.

حتی با صدراعظم در انزوا به گفته مقامات دولت ادامه خواهد داد عامل به عنوان برنامه ریزی شده با کابینه آماده سازی در روز دوشنبه به 150 میلیارد یورو — بیش از 160 میلیارد دلار در دسترس برای کمک به کشور, آب و هوا خرید اینترنتی.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس

  • قانونگذاران’ اختلافات را تهدید گسترده فدرال ثبات اقتصادی بسته است.
  • فرمانداران تمنایی برای ماسک و هواکش اما یک مقام آمریکایی می گوید: برخی از مناطق باید صبر کنید.
  • ایالت نیویورک در حال حاضر حدود 5 درصد از جمعیت این موارد است.

تحت محدودیت های جدید رستوران ها که قبلا مجاز به مشتریان صندلی در طول روز در یک فاصله امن از یکدیگر خواهد بود و مجاز به باز بماند اما با ارائه تنها تحویل و بایگانی اطلاعات خدمات.

کسب و کارهای دیگر که قبلا مجاز به باز بماند در میان آنها آرایشگری, ماساژ, استودیو و تو سرو باید در حال حاضر نزدیک درهای خود را.

مردم هنوز هم می شود مجاز به رفتن به محل کار و به ترک خانه برای مراقبت از بستگان فروشگاه و بازدید خود پزشکان است. جلسات ضروری و امتحانات هنوز هم می تواند محل و مردم را مجاز به رفتن به خارج برای ورزش و یا گرفتن برخی از هوای تازه — تا زمانی که هر کس را نگه می دارد در فاصله 1.5 متری یا چهار پا از یکدیگر است.

خانم مرکل اعلام شده پس از یک کنفرانس تلفنی با فرمانداران آلمان 16 متحده کاهش یافت و در خط با محدودیت های حال حاضر در محل قرار داده شده توسط دولت از بایرن که در روز جمعه شدت محدود جنبش در خارج از خانه.

در عمده امتیازی به واقعیت جدید دولت آلمان نیز برنامه ریزی شده را در بدهی برای اولین بار پس از تصویب قانون نیاز به یک بودجه متوازن پس از بحران مالی 2008. آن است که انتظار می رود به تصویب یک استثنا و قرض گرفتن دهها میلیارد یورو برای کمک به شرکت ها برای زنده ماندن بلندی رکود اقتصادی و به امن میلیون ها شغل.

بسته انتظار می رود که گذشت خانم مرکل دولت در روز دوشنبه و رای گیری در پارلمان در هفته بعد.

وزیر دارایی اولاف شولز توجیه تصمیم به قرض گرفتن بیش از 10 برابر بیشتر از بودجه این کشور قوانین به طور معمول اجازه می دهد و گفت که “150 میلیارد دلار است که بسیار بزرگ مجموع اما آن را به ما می دهد فرصت هایی که ما نیاز به در حال حاضر.”

“ما یک چالش بزرگ پیش از ما,” او گفت: پخش عمومی A. R. D. در روز شنبه.

آلمان تنها یکی از بسیاری از کشورها محدود کردن جمعیت به ترویج اجتماعی فاصله و غرفه انتقال coronavirus.

دولت ایالات متحده گفته است که بیش از 10 نفر باید در یک مکان جمع آوری. سوئیس می گوید مردم در گروههای کمتر از پنج باید حداقل دو متر (شش و نیم پا) جدا از صورت خوب است. اتریش صدراعظم آلمان نیز اعلام کرد محدودیت عمده در جنبش در مکان های عمومی, ممنوعیت تجمع بیش از پنج نفر است.

دقیق محدودیت های اعمال شده در آلمان در روز یکشنبه اعلام شد و پس از این مقامات گفت: بیش از حد بسیاری از آلمانی ها بودند نه اجتماعی زیر فاصله دستورالعمل های تعیین شده در هفته گذشته.

صدراعظم تشکر بسیاری از آلمانی هایی که باید تغییر شیوه زندگی خود را. و او هشدار داد کسانی که هنوز رتبهدهی نشده است انجام می شود به طوری که قوانین اختیاری نیست.

“این توصیه ها توسط دولت,” او گفت:. “آنها قوانین است که باید به دنبال در جمعی ما علاقه”

کسانی که نافرمانی آنها او گفت: مجازات خواهد شد.

در مستقیم درخواست تجدید نظر به کسانی که گرفته اند یک بازی گاه به گاه رویکرد اجتماعی فاصله به صدراعظم گفت: “لطفا تمام پیوستن به در. انجام آنچه درست است برای خارج کشور است. نشان عقل و قلب است.”

“من معتقدم این روح جمعی این” ما ایستاده برای هر یک از دیگر,’ خواهد ما را از طریق این زمان دشوار” خانم مرکل گفت.

برخی از شهرهای آلمان که مورد نیاز هیچ باعث به سرکوب.

در فرایبورگ آلمان در نزدیکی که در مرز جنوب غربی با, Alsace, France, ویروس شده است به خصوص تهاجمی در گسترش آن و مقامات محلی در هفته گذشته گروه منع مردم از تجمع در فضاهای عمومی.

هنوز هم برخی دیگر آلمانی ها گرفته اند به مراتب بیشتر cavalier حتی مبارز رویکرد است.

شده اند وجود دارد گزارش “تاج احزاب” برگزار شده توسط جوانان در گوشه های مختلف از آلمان باعث شده زنگ هشدار میان مقامات در یک کشور بهتر شناخته شده برای آن شهروندان پایبندی به قوانین است. برخی از احزاب که در آن جوانان در گروه های بزرگ مصرف الکل و شعار, “تاج, تاج” بود شکسته توسط پلیس است.

روز چهارشنبه خانم مرکل در یک یادآوری آدرس به ملت خواسته آلمانی ها برای جلوگیری از تماس های اجتماعی در روحیه همبستگی با کسانی که بیشتر در معرض خطر در جامعه است. یک روز بعد او رئیس ستاد Helge براون صادر sterner هشدار.

“ما همه به اجرای این اقدامات تا کنون به تصویب رسید” آقای براون گفت. “و این بدان معناست که به غیر از هسته ای خود را, خانواده, اجتناب از ایده آل تمام تماس های اجتماعی است.”

“ما خواهد شد نگاه در رفتار مردم این آخر هفته,” او گفت:. “شنبه روز سرنوشت ساز.”

خانم مرکل در ضمن نشان داد چه مسئول خرید به نظر می رسد در این زمان از coronavirus هنگامی که او کشف شد و در سوپرمارکت های محلی در برلین در این آخر هفته.

نگه داشتن فاصله از دیگر خریداران خندان صدراعظم قرار می گیرد گیلاس, صابون چند بطری از شراب و کاغذ توالت — یک بسته — به سبد خرید, عکس ها در رسانه های اجتماعی نشان داد.

صدراعظم پرداخت توسط کارت پیوستن به کسانی که آلمانی ها توزیع با یک سنت دیرینه: پرداخت پول نقد است. بسیاری از فروشگاه ها تبدیل شده اند مخالف به تبادل سکه ها و یادداشت ها در طول شیوع بیماری است.

خانم مرکل اذعان تلفات قوانین جدید رفتار مصرف در یک جامعه استفاده می شود به آزادی است.

“امروز ما می بینیم همه جا در آلمان است که شهرهای ما ترافیک ما اقتصادی ما و زندگی خصوصی نگاه کاملا متفاوت از تنها یک هفته پیش” او گفت:. “من از شما سپاسگزارم برای آن است. من می دانم آن را به معنی اقتصادی و قربانی کردن انسان زمانی که مغازه ها را برای زمانی که شما فقط می توانید معاشرت با افراد دیگر و یا چیزی است که حتی دردناک تر دیدن پدربزرگ و مادربزرگ دیدار با دوستان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im