پلیس آلمان از دستگیری ‘جنگل سیاه رمبو’ بعد از شش روز manhunt

پلیس آلمان دستگیر و به شدت مسلح مظنون متهم به سرقت افسران سلاح پس از شش روز manhunt برای “جنگل سیاه رمبو”.

این مرد توسط پلیس به عنوان ایو Rausch شده بود در اجرا از صبح یکشنبه گذشته پس از برگزاری چهار افسران و سرقت سلاح گرم خود را در چه مادر خود را ادعا شد یک لحظه از “وحشت”.

پس از یک نکته از دو شاهد Rausch, 31, داشت نشسته در یک بوش “با چهار اسلحه قابل مشاهده در مقابل او” گفت: Juergen Rieger سر عملیات جستجو.

مظنون نیز تا به حال یک تبر در دامان خود و بیشتر یک تفنگ و یک نامه در مقابل او Rieger گفت. Rausch بود و کمی زخمی در بازداشت بود به عنوان یک عضو از نیروهای ویژه که قطع شد با تبر.

“من رها خوشحال و سپاسگزار که این وضعیت استثنایی برای شهر ما آمده است به پایان” اووه Gaiser شهردار روستای Oppenau به خبرنگاران گفت.

درام شروع در روز یکشنبه زمانی که پلیس بودند به نام به کلبه جنگل در حومه Oppenau در ایالت بادن-وورتمبرگ, پس از رؤیت یک “مشکوک” شکل در مبارزه با دنده و حمل تعظیم و فلش اما گرفتار کردن گارد هنگامی که این مرد کشیده تفنگ را بر روی آنها.

200-قوی پلیس واحد صرف است و طی پنج روز جستجو با استفاده از هلیکوپتر آشکارسازهای حرارتی و معتاد به انفیه سگ به محدوده خارج از ساختمان متروک و غارها و پناهگاه قدیمی – فایده ای نداشت.

Rausch که ثبت شده است به عنوان داشتن هیچ مکان ثابت بوده است و زندگی در خارج از منزل برای برخی از زمان. “ما فرض می کنیم که 31 ساله با اطمینان حرکت می کند از طریق زمین های خشن در اطراف Oppenau و می داند این منطقه بسیار خوب” به پلیس گفت:.

آیا Rausch دارای انگیزه های سیاسی و یا تصمیم به فرار از پلیس در خار از لحظه نامشخص باقی مانده است.

دو صفحه متن فراخوانی برای یک “زندگی هماهنگ در و در درون طبیعت” که Rausch گزارش پشت در یک رستوران محلی توصیف شده در برخی از رسانه های آلمان به عنوان “مانیفست”.

روزنامه بیلد گفت: محتویات متن با مته سوراخ شباهت نزدیک به 35,000 کلمه نئو داده مقاله صنعتی جامعه و آینده آن توسط تئودور Kaczynski بهتر شناخته شده به عنوان Unabomber که سعی کردم به جرقه یک انقلاب در آمریکا با یک کشور بمب گذاری کمپین بین 1978 و سال 1995.

اما پلیس گفت: آنها اعتقاد نداشت Rausch به نویسنده این متن در سمت چپ پشت در رستوران.

با توجه به Der Spiegel magazine, Rausch بود به اتهام “تحریک مردم” به عنوان یک 15 ساله پس از doctoring یک نشانه در یک ساختمان به عنوان خوانده شده “یهودیان دور”. در سال 2010 او محکوم به سه سال و نیم زندان برای آسیب بدنی شدید پس از تیراندازی یک آشنایی با یک کمان پولادی.

زبان محلی به رسانه های آلمان و دوستان و خانواده می گویند که این حادثه 2010 بود که یک حادثه غم انگیز که Rausch که آموزش دیده به عنوان یک نجار در زندان نیست و تهدیدی برای مردم محلی است.

در مصاحبه با Mittelbadische پرس مادرش گفت که او “تجربه چیزهای وحشتناک” در طول زمان خود را در زندان و کشیدن اسلحه بر روی افسران پلیس باید “تاریخ و زمان آخرین دقیقه وحشت” برانگیخته از ترس بازگشت.

صحبت کردن به ایستگاه های رادیویی محلی BigFM, یک دوست که تنها به عنوان “سباستین” گفت: Rausch بود “یک دوست پسر خوب مودب و انطباق” اضافه کرد: “او نمی خواهید برای رفتن به پشت میله های زندان. او می ترسم که آنها او را بازداشت دوباره و به همین دلیل او را به واکنش در این راه.”

با توجه به مادرش Rausch استفاده کلبه جنگل که در آن او تا به حال رویارویی با پلیس به خانه اش در حال رشد سبزیجات و کنده کاری های چوبی کوتوله ی او امیدوار به فروش برساند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de