آلمانی راست دستگیری آشکار ‘تکان دهنده’ حمله انتحاری به طرح

دادستان راه اندازی شد صبح زود حملات به تعیین اینکه آیا متهمان در حال حاضر به سلاح و یا منابع دیگر برای حمله (AFP Photo/Uli عرشه)

برلین (AFP) – اعضای یک راست افراطی گروه هفته گذشته بازداشت شده بودند در نظر گرفته شده که توطئه “تکان دهنده” در مقیاس بزرگ حمله به مساجد شبیه به آنهایی که انجام شده در نیوزیلند در سال گذشته یک سخنگوی دولت روز دوشنبه گفت:.

مقامات گفت که تحقیقات به 12 مردان بازداشت شده در حملات پلیس در سراسر آلمان جمعه بود و نشان داد آنها برنامه ریزی شده عمده حملات پس از گزارش رسانه ها بیش از آخر هفته گروه هدف به راه اندازی چندین همزمان توده-تلفات حملات به مسلمانان در هنگام نماز.

“تکان دهنده است چه شده است كه در اینجا وجود دارد که سلول های اینجا که به نظر می رسد تبدیل شده اند افراطی در فضای کوتاه از زمان” وزارت کشور سخنگوی Bjoern Gruenewaelder خبرنگاران در برلین یک کنفرانس مطبوعاتی.

“این است که وظیفه دولت و البته از این دولت برای محافظت از رایگان عمل از دین در این کشور هیچ اشاره ای به آنچه دین آن را ممکن است” آنگلا مرکل سخنگوی Steffen Seibert گفت.

“هر کسی که تمرین دین خود را در آلمان در درون ما در نظم حقوقی باید قادر به انجام این کار بدون اینکه در معرض خطر و یا تهدید”.

با توجه به گزارش های رسانه های گروهی برنامه ریزی برای استفاده از نیمه سلاح های خودکار به میمون در ماه مارس گذشته حملات در کرایستچرچ در نیوزیلند است که در آن 51 نفر کشته شدند در دو مسجد.

به گفته رهبر این گروه که شناخته شده است به مقامات و که جلسات و چت فعالیت بوده و تحت نظارت قرار داشتند دقیق برنامه های خود را در جلسه سازمان با همدستانش در هفته گذشته.

محققان در مورد آن را یاد از کسی که تا به حال نفوذ, گروه, گزارش, گفت:.

دادستان گفت: آنها تا به حال راه اندازی شد صبح زود حملات به تعیین اینکه آیا متهمان در حال حاضر به سلاح و یا دیگر منابع است که می تواند مورد استفاده در یک حمله.

مقامات آلمانی تبدیل شده افزایش توجه به این کشور زیرزمینی راست افراطی صحنه پس از قتل محافظه کار محلی سیاستمدار والتر Luebcke آخرین ماه های ژوئن و اکتبر در حمله به یک کنیسه در غرب شهر Halle.

اشپیگل گزارش داد که پلیس در حال حاضر فهرست 53 نفر متعلق به راست افراطی به عنوان “خطرناک” افرادی که می تواند انجام یک حمله خشونت آمیز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im