گرجستان را در نظر بگیرید اتهام در قتل غیر مسلح سیاه هل دهنده به عنوان ویدئو پدیداریک دادستان در گرجستان گفت: او از یک هیئت منصفه برای تصمیم گیری اگر اتهامات باید در برابر یک مامور اجرای قانون سابق و پسرش در تیراندازی منجر به مرگ یک جوان غیر مسلح سیاه مرد به عنوان او را از طریق یک شهر کوچک است.

عکسبرداری از 25 سال Ahmaud Arbery خارج Brunswick, گرجستان در ماه فوریه دستگیر شد در نوار ویدئویی در شبکه اجتماعی فیسبوک در سه شنبه تکان دهنده خشم بیش از این بی میلی از دادستان به پرونده اتهامات علیه گرگوری McMichael و پسرش, تراویس.

این فیلم که توسط یک ناشناس شاهد در ماشین دیگری را نشان می دهد Arbery دویدن پایین باریک دو خط جاده و اطراف یک وانت سفید رنگ متوقف شده در خط راست خود را درب راننده باز است.

به عنوان Arbery عبور در جلوی کامیون یک گلوله از کار اخراج شده است. Arbery است و پس از آن دیده می شود در حال مبارزه با یک مرد برگزاری یک تفنگ به عنوان مرد دوم می ایستد در بستر کامیون brandishing یک هفت تیر. دو عکس قبل از شنیده Arbery اتفاقی می افتد و رو به پایین بر روی آسفالت.

گرافیک فیلم باعث اعتراض و خواستار عدالت; فعال شان King نوشته شده ویدئو در توییتر توصیف آن به عنوان “یکی از بدترین چیزهایی که من دیده ام در تمام زندگی من”.

تام Durden اقدام دادستان منطقه برای همسایه منطقه گفت: در نامه ای ارسال شده در Facebook که به اعتقاد او “در این مورد باید ارائه شده به هیئت منصفه از Glynn شهرستان برای بررسی اتهامات جنایی در برابر کسانی که در مرگ آقای Arbery”.

Durden بود که اختصاص به بررسی تیراندازی مرگبار پس از دادستان در نیوبرانزویک و همسایه منطقه recused خود را با توجه به پتانسیل تضاد منافع گفت: در حال حاضر پرونده به بعد در دسترس هیئت منصفه در Glynn شهرستان است. که هیئت منصفه ممکن است دیدار تا اواسط ماه ژوئن و یا بعد از آن از آنجا که دادگاه تحت محدودیت های اعمال شده توسط coronavirus همه گیر است.

با توجه به گزارش پلیس به دست آمده توسط نیویورک تایمز گرگوری McMichael یک افسر سابق پلیس و دادستان منطقه محقق گفته محققان این حادثه آغاز شد زمانی که او کشف Arbery از حیاط جلویی خود “تخلیه الاغ” پایین خیابان.

McMichael پلیس گفت که چون به او مشکوک Arbery در یک رشته از های اخیر محله نمیتوانیم او خود را احضار پسر و دو مرد به تعقیب در کامیون, Gregory McMichael حمل .357 Magnum revolver و تراویس مسلح به یک تفنگ ساچمهای.

گرگوری McMichael گفت Arbery شروع به “خشونت حمله” خود جنگیدند و بیش از تفنگ ساچمهای باعث تراویس برای باز کردن آتش. آن است که روشن نیست از گزارش پلیس و یا نوار ویدئویی اگر گرگوری McMichael همچنین اخراج در Arbery.

با توجه به نامه ای به دست آمده این بار دادستان در نیوبرانزویک استدلال وجود ندارد علت احتمالی برای دستگیری McMichaels چرا که آنها از نظر قانونی حمل سلاح گرم بود یک راست به دنبال سرقت مظنون و استفاده از نیروی مرگبار برای محافظت از خود.

در بیانیه ای به نیویورک تایمز یک وکیل برای Arbery خانواده گفت: در این ویدئو به وضوح نشان داد یک عمل مجرمانه. “این قتل گفت:” S Lee مریت. “مجموعه ای از حوادث دستگیر شده در این ویدیو تایید آنچه که همه شواهد نشان داد قبل از انتشار آن است.”

Andrea جوان مدیر اجرایی آیتالله سیستانی از گرجستان در مقایسه با قتل به Trayvon مارتین غیر مسلح سیاه, نوجوان که به ضرب گلوله کشته شد در سال 2012 توسط یک محله پخش شد.

“The vigilante رفتار است که ما در نیوبرانزویک غیر قابل قبول است در یک جامعه متمدن. ما از مقامات در نیوبرانزویک برای به اجرا درآوردن این قانون به طوری که می توان آن را امن برای شهروندان به پیاده روی خیابان” گفت جوان است. “Ahmaud کشته شد و سه روز قبل از سالگرد 2012 کشتار Trayvon Martin. هر دو حوادث یک یادآوری است که سفید برتری شده است پایه و اساس کشور ما و بارها و بارها منجر به هدف قرار دادن و آسیب رساندن به مردم از رنگ به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im