گرجستان اولیه رنگ باخته با خطوط شکسته و رای گیری ماشین آلاتگرجستان رای دهندگان بلافاصله مواجه ساعت-صف های طولانی و اختلال در عملکرد تجهیزات به آنها نشان داد تا به رای دادن در فرد در حالت اولیه مسابقات در روز سه شنبه. امروز آخرین ریسک بالا تست اینکه آیا یک دولت می تواند برگزاری انتخابات در طول Covid-19 بیماری همه گیر.

روز شنبه نیز مشخص شده اولین بار از گرجستان شد و با استفاده از جدید رای گیری تجهیزات و رای دهندگان گزارش عملکرد روز سه شنبه صبح. آتلانتا شهردار Keisha لنس کف توییتی که در برخی از حوزه بدون ماشین آلات مشغول به کار بودند.

رای دهندگان snaked در اطراف پارکینگ باشگاه لاینز مرکز در شهرستان کاب که در آن بسیاری از گفت: حدود ظهر است که آنها تا به حال شده است در انتظار در خط برای دو تا سه ساعت است. حداقل نیمی از رای دهندگان به نظر می رسد با پوشیدن ماسک و برخی از رای دهندگان انجام چتر برای محافظت از خود را از خورشید است.

چوپان Mexile Benard, 33, گفت که او منتظر بودند پس از 7.30 به رای دادن. او برتر مقابل خط در اطراف ظهر تشویق او بود که در نهایت در طلیعه توسط داوطلب. او در این انتخابات اولیه ریاست جمهوری بلکه به انتخاب شهرستان کمیسر و county sheriff, او گفت:.

پرسید که چرا او نمی رای با یک پست الکترونیکی-در رای گیری Benard که T-shirt گفت: “رویاهای نمی منقضی گفت:” او نمی کند به آنها اعتماد. “من آن را درخواست. من آن را دریافت کرد اما من نمی اعتماد کسی,” او گفت:. “من به آنها اعتماد ندارد و به تعداد آن.”

Benard گفت: وجود فقط دو رای گیری ماشین آلات در ایستگاه هنگامی که او وارد شدند. سپس “دو بیشتر به نظر می رسد جادویی,” او گفت:. جرالدین Aldridge یک نظرسنجی مدیر سایت گفت: هفت دستگاه از جمله یکی برای معلولان رای دهندگان مشغول به کار بودند در ظهر.

Keisha لنس کف
(@KeishaBottoms)

این به نظر می رسد اتفاق می افتد در سراسر آتلانتا و شاید در سراسر شهرستان. مردم شده اند در خط پس قبل از 7:00 صبح امروز. https://t.co/l28JvxhZxi

9 ژوئن 2020

Kasim نی
(@KasimReed)

یک بار دیگر این است که در Sandtown حوزه در جنوب شهرستان Fulton. مردمی هستند که مجاز به رای دادن. دوره. چه خبر است اینجا ؟ اما ما ادامه خواهد داشت و مطمئن باشید که به ما رای گرفتن بازیگران. آنها به نظر می رسد به عمد کاهش تعداد مردمی که رای خواهد داد امروز. pic.twitter.com/gqFSVqrUEn

9 ژوئن 2020

در میان تجهیزات شکست برخی از رای دهندگان در آتلانتا می شد گفت: به رای بازگشت به بالا موقت برگه های مجله آتلانتا قانون اساسی گزارش شده است. اما حداقل یک حوزه مقاله گفت که آنها دسترسی به موقت برگه های رای.

مشکلات در گرجستان اضافه کردن به نصب نگرانی که آیا متحده در حال آمادگی برای برگزاری انتخابات در ماه نوامبر. مانند بسیاری از کشورهای دیگر گرجستان را تشویق رای دهندگان به نظرسنجی رای گیری از طریق پست بود اما گرفتار تاخیر در گرفتن رای دهندگان رای و هنوز هم دیدم بسیار طولانی خطوط در پای صندوقهای رای است. ویسکانسین پنسیلوانیا و واشنگتن دی سی دیده می شود که تمام مشکلات مشابه در اخیر مقدماتی.


Tshalla هرناندز
(@EnriquilloDR)

ماشین پایین نمی تونم رای pic.twitter.com/QmpRLtIbqc

9 ژوئن 2020

RyanAmorellWoodbury
(@MissRyanBaby)

مسائل عمده در کالج پارک GA بگوئید. هیچ استشهاد اسکنر کار نمی کند, کارگران کافی نیست! @11AliveNews @wsbtv @FOX5Atlanta @CollegePark_Ga ارسال کمک

9 ژوئن 2020

شراب من🍷
(@_itsjones)

رو به پای صندوقهای رای جلسه 6:30 فقط برای آنها به مشکلات فنی برای بیش از یک ساعت در نهایت رای تو 😭

9 ژوئن 2020

مقامات انتخابات در سراسر کشور تثبیت رای گیری مکان به عنوان آنها مواجه نظرسنجی کمبود کارگر. بیش از 10 درصد از رای گیری در سراسر گرجستان منتقل شده است به دلیل همه گیر وادار به بیش از 10,000 رای دهندگان به reassigned به مکان های جدید است.

ریاست جمهوری گرجستان اولیه در اصل قرار است در ماه مارس بوده ولی دو بار به تعویق افتاد به دلیل Covid-19. براد Raffensperger دولت top انتخابات رسمی تشویق مردم به رای دادن از طریق پست و بی سابقه 1.5 میلیون گرجی درخواست غیابی برای انتخابات. اما برخی از استان ها گزارش شدید تاخیر در پردازش درخواست ها و برخی از رای دهندگان در این ایالت گزارش شده هرگز دریافت آراء آنها درخواست شده و آنها را وادار به رفتن به پای صندوق های رای در فرد است.

این رای گیری غایب تاخیر و رای گیری ترکیبات ایجاد یک سمی مخلوط برای رای دهندگان و در نتیجه صف های طولانی. برخی از رای دهندگان گزارش شده انتظار بیش از چهار ساعت به رای روز جمعه در آتلانتا نهایی بعد از رای گیری اولیه وجود دارد.

Yolanda پریر-گلن 52 ساله بازنشسته گفت: او را به رای دادن به Cobb county superior court صندلی است که برای grabs. پریر-گلن گفت: طولانی-خطوط و کمبود منابع مستقر در ايستگاه به نظر می رسید مانند “نسخه دیگری از سرکوب”.

“چرا وجود دارد تنها چهار دستگاه که می تواند به شما تا به حال 10?,” او گفت:. “آیا بهتر گرجستان” Benard گفت.

Raffensperger گفت واشنگتن پست و بسیاری از مشکلات به نظر می رسد به طور متمرکز در شهرستان Fulton که شامل آتلانتا و حومه آن است. و حداقل هفت رای گیری مکان در منطقه مترو آتلانتا باز نشد بر روی زمان گفت: Seth Bringman سخنگوی مبارزه عادلانه عمل رای گیری حقوق گروه آغاز شده توسط استیسی آبرامز.

Raffensperger را مقصر تاخیر در خطای انسانی.

“تا کنون ما هیچ گزارش از هر گونه واقعی تجهیزات مسائل. ما گزارش از تجهیزات تحویل شده به اشتباه مکان و تحویل در اواخر. ما گزارش نظرسنجی کارگران درک راه اندازی و یا چگونه به کار رای گیری تجهیزات” گابریل استرلینگ رئیس اجرایی برای وزیر امور خارجه امریکا در بیانیه ای صبح روز سه شنبه. “در حالی که این مایه تاسف است, آنها مسائل مربوط به تجهیزات اما یک تابع از شهرستانهای درگیر در برنامه ریزی ضعیف و محدود آموزش و شکست از رهبری است. خوبی بیش از 2000 حوزه ها عملکرد به طور معمول در سراسر کشور گرجستان است.”

ساعت بعد Raffensperger خود منتشر بیانیه ای با تمرکز بر مشکلات در دو آتلانتا-منطقه شهرستان در دولت است. آسوشیتد پرس گزارش داد که این مشکلات شد و نه محدود به آن مناطق.

“رای گیری وضعیت امروز در برخی حوزه در فولتن و شهرستانهای دکالب غیر قابل قبول است. من باز کرده است تحقیقات برای تعیین این شهرستان نیاز به انجام برای حل و فصل این مسائل قبل از ماه نوامبر انتخابات” Raffensperger گفت.

“بدیهی است که اولین بار در یک سیستم رای گیری جدید استفاده می شود وجود دارد در حال رفتن به یک منحنی یادگیری و رای گیری در یک بیماری همه گیر تنها افزایش این مشکلات است. اما هر شهرستان در مواجهه با این مسائل مشابه و به طور قابل توجهی بهتر آماده برای پاسخگویی به طوری که رای دهندگان به حال از هر فرصتی برای رای دادن.”

در علاوه بر این به گرجستان, نوادا, کارولینای جنوبی, غرب ویرجینیا و داکوتای شمالی در حال برگزاری همه مقدماتی روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>