جورج دبلیو بوش خواستار پایان دادن به همه گیر تعصب

واشنگتن — رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش به نام آمریکایی ها در روز شنبه به کنار گذاشته حزبی تفاوت, توجه به راهنمایی از متخصصان پزشکی و همدلی برای کسانی زده توسط coronavirus و در نتیجه ویرانی اقتصادی.

در سه دقیقه پیام ویدئویی آقای بوش که به ندرت صحبت می کند در زمان حوادث رخ داد یک تن از وحدت است که در تضاد با بیشتر مجادله و رویکرد های گرفته شده در زمان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور سابق برانگیخته حس همبستگی ملی در پی حملات سپتامبر. 11, 2001.

“اجازه دهید ما به یاد داشته باشید که چگونه کوچک تفاوت های ما هستند و در برابر این تهدید مشترک” آقای بوش گفت: در تولید حرفه ای تصویری مجموعه ای در برابر موسیقی و عکس از کارکنان پزشکی کمک به قربانیان ویروس و عادی آمریکایی با پوشیدن ماسک. “در تحلیل نهایی ما هستند نه حزبی رزمندگان. ما انسان ها به همان اندازه آسیب پذیر و به همان اندازه فوق العاده در نزد خدا. ما افزایش یا کاهش با هم و ما مصمم به افزایش است.”

آقای بوش پیام بخشی از یک سری از ویدئوها پخش آنلاین به عنوان بخشی از یک تا 24 ساعت زنده جریان پروژه “تماس متحد” که همچنین برجسته اپرا وینفری تیم شرایور, جولیا رابرتز, Martin Luther King III Sean Combs, کوئینسی جونز, نائومی جاد اندرو یانگ و دیگران.

رئیس جمهور سابق بیل کلینتون نیز تحویل یک پیام صحبت کردن به یک دوربین در چه شبیه یک چت تصویری از خانه خود را. “ما به یکدیگر نیاز دارند و ما بهتر است زمانی که ما با هم کار می کنند,” او گفت:. “که هرگز روشن تر برای من به عنوان من را دیده اند شجاعت و کرامت از اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی کارگران و همه افرادی که در حال کمک به آنها را به ما ارائه مواد غذایی, حمل و نقل ما ما خدمات اساسی به دیگر کارگران ضروری.”

آقای ترامپ کاهش یافته است به تماس با پیشینیان خود را برای کمک به این کشور با هم در طول این بیماری همه گیر است که در حال حاضر ادعا کرد بیش از 66,000 زندگی در ایالات متحده قرار داده و بیش از 30 میلیون نفر از کار. روسای جمهور گذشته ساخته شده یک نقطه جلب سابق کارکنان کاخ سفید از هر دو طرف در زمان بحران به نشان ملی حل و فصل و وحدت است.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • آب و هوای گرمتر lures های مردم و ادامه اعتراضات بیش از محدودیت.
  • یک گروه هتل بازگشت ده ها میلیون نفر در S. B. A. وام.
  • یک شهر در اکلاهما رها ماسک مورد نیاز پس از کارگران مورد تهدید قرار گرفتند.

آقای استخدام بوش پدر رئیس جمهور سابق جورج بوش و آقای کلینتون برای پاسخ به یک ویرانگر سونامی در آسیا و سپس به طوفان کاترینا. رئیس جمهور, باراک اوباما خواسته جوانتر آقای بوش و آقای کلینتون برای پاسخ به یک زلزله در هائیتی.

آقای ترامپ برای رد کرده است ایده تماس پیشینیان خود را برای کمک یا برای شرکت یا حتی به ارائه مشاوره. “من فکر نمی کنم من قصد دارم به یاد بگیرند که چقدر به او گفت:” وقتی پرسیده شد که در مورد این ایده در ماه مارس است. “من حدس می زنم شما می توانید می گویند که احتمالا وجود دارد یک تمایل طبیعی به تماس بگیرید.”

آقای بوش هرگز از طرفداران خود را همکار جمهوری خواه رئیس جمهور. آقای ترامپ را شکست داد و با برادرش جب بوش برای نامزدی در سال 2016 و lambasted 43 رئیس جمهور رکورد بارها و بارها. آقای بوش حاضر به حمایت از آقای ترامپ که سقوط و گفت او رای دادند “هیچ یک از موارد فوق” به جای. در حالی که آشفته توسط آقای تهمت رهبری آقای بوش تا حد زیادی آرام نگه داشته پس از آن با چند استثنا دارد از جمله به عنوان یک سخنرانی در نیویورک و مداحان برای سناتور جان مک کین که به عنوان دیده می شود ضمنی غرب از وقت.

در پیام ویدئویی خود در روز شنبه آقای بوش به یاد می آورد دشوار روز پس از سپتامبر. 11. “اجازه دهید ما به یاد داشته باشید, ما با آن مواجه بار تست قبل از او گفت:” به عنوان تصاویر فلش بر روی صفحه نمایش از او آرامش بستگان کشته شدگان در این حملات است. “پس از 9/11, من تو را دیدم یک ملت بزرگ ظهور به عنوان یک افتخار شجاع به سرند با عزادار و به آغوش اجتناب ناپذیر وظایف جدید. و من هیچ شکی ندارم اصلا که این روح از خدمات و فداکاری زنده است و به خوبی در امریکا است.”

آقای بوش همچنین خواستار شفقت یک صفت است که آقای ترامپ تا حد زیادی اجتناب در طی این بیماری همه گیر در حمایت از نشان دادن آنچه که او در نظر استحکام و خوش بینی. “اجازه دهید ما به یاد داشته باشید که همدلی و ساده مهربانی ضروری ابزار قدرتمند بازیابی ملی” آقای بوش گفت. و او اضافه کرد: “اجازه دهید به یاد داشته باشید که درد و رنج تجربه ما به عنوان یک ملت نمی افتد به طور مساوی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>