جورج فلوید را برادر می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن ‘نگه داشته هل من خاموش’ در تماس تلفنیدر کاخ سفید در روز جمعه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به او گفته بود به خانواده جورج فلوید 46 ساله آمریکایی آفریقایی تبار مردی که کشته شد در طول بازداشت توسط ماموران پلیس در مینیاپولیس این هفته است.

“من فقط بیان من غم و اندوه” مغلوب ساختن پیشی جستن و افزود: “این یک چیز وحشتناک به شاهد و گفته است که این “شبیه هیچ بهانه ای” برای Floyd مرگ است.

اما با توجه به Floyd برادر Philonise فلوید گفتگو نمی تواند به خوبی به عنوان او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به او شانس کمی برای بیان دیدگاه و به نظر میرسد که هیچ علاقه ای به آنچه که او در تلاش بود تا به گفتن.

“او به من فرصتی برای حتی صحبت می کنند” فلوید گفت: MSNBC در روز شنبه. “این سخت بود. من در تلاش بود به صحبت کردن با او, اما او فقط نگه داشته و مانند هل دادن من مانند ” من نمی خواهم به شنیدن آنچه که شما در حال صحبت کردن در مورد.

“و من فقط به او گفتم من می خواهم عدالت است. من گفتم که من نمی توانستم باور است که آنها مرتکب مدرن روز مجازات در روز روشن است.”

افسر که kneeled در Floyd گردن شده است به اتهام قتل. سه نفر دیگر از افسران درگیر در بازداشت نشده است متهم شده است. تظاهرات و شورش گسترش به بسیاری از شهرستانها در سراسر ایالات متحده.

تهمت و سرزنش شده است برای پاسخ است که منتقدان می گویند باید تنها به افزایش تنش ها از جمله آشکار تهدید به غارتگران شات و می بالد در مورد “سگ باطل” و “شوم سلاح” در انتظار معترضان در خارج از کاخ سفید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید را بلافاصله اظهار نظر در Philonise فلوید را شرح تماس بگیرید.

جو بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن presumptive رقیب در انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر نیز صحبت به خانواده و صادر تصویری آدرس که در آن او به آرامش فراخواند.

“من خواسته معاون رئیس جمهور بایدن – من تا به حال هرگز به خواهش یک مرد قبل از – اما من از او پرسیدم می تواند او لطفا عدالت برای برادر من” Philonise فلوید گفت.

“من به آن نیاز دارید. من نمی خواهم برای دیدن او در پیراهن درست مثل بچه های دیگر. هیچ کس سزاوار آن است. سیاه عامیانه سزاوار نیست که. ما همه در حال مرگ است.

“سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>