جورج Floyd: ما در شهرستانها بند جدید برای تظاهرات پس از یک شب دیگر از خشونتشهرستانها در سراسر ایالات متحده شد و در روز یکشنبه نیروبخش برای موج دیگری از اعتراضات بیش از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس پس از تظاهرات و خشونت در سراسر کشور است.

در میان افزایش خشم و نا امیدی از شکست های مکرر امریکا policing سیستم به آدرس تعداد زیادی از مرگ و میر غیر مسلح آمریکایی آفریقایی تبار مردان در دست افسران پلیس شهرداران از شهرستانها عمده اعمال حکومت و فرمانداران شش ایالت به نام گارد ملی.

شنبه شب از لس آنجلس و واشنگتن به آتلانتا از جمله اقدامات انجام کمی به زندانها.

در مینیاپولیس که در آن تظاهرات آغاز شد و پس از فیلم ظهور یک افسر پلیس زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه دقیقه پلیس و گارد ملی درگیر در جنگ با تظاهرکنندگان پس از دو شب از غارت و آتش سوزی در منطقه جنوب از شهرستان که در آن فلوید درگذشت.

از معترضان خواسته اند که شامل دستگیری سه نفر دیگر از افسران در کنار درک چوین است که به اتهام قتل درجه سوم و قتل نفس.

روز یکشنبه مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون گفت: ان بی سی دیدار با مطبوعات از اتهامات عنوان شده علیه چوین می تواند افزایش یافته و سه نفر دیگر از ماموران درگیر شد “نه از جنگل”.

معترضان با پلیس در روز شنبه در شهرهای بزرگ از جمله نیویورک. در نزدیکی اتحادیه مربع در قلب منطقه منهتن نیویورک یک خودروی پلیس آتش گرفت, ارسال plumes از دود سیاه به هوا. در بروکلین معترضان و پلیس برای ساعت. در لس آنجلس یک پلیس ارسال شد سوخته در یک مرکز خرید در حالی که مغازه ها را غارت کردند. در نشویل, تنسی, تاریخی دادگاه به آتش کشیده شد. در سالت لیک سیتی یوتا وسایل نقلیه به آتش کشیده شدند.

تظاهرکنندگان اعتراض در خارج از سفارتخانه ها در لندن و برلین و دانمارک است.

در مینیاپولیس مقامات مصمم به زور با رعایت مقررات منع رفت و آمد و جلوگیری از تکرار غارت و آتش سوزی که آسیب دیده فروشگاه در طول بیش از دو-کشش مایل از دریاچه خیابان شاهراه بیشتر به صورت محلی متعلق به کسب و کار.

کنگره Ilhan Omar که منطقه شامل مینیاپولیس گفت: ساکنان احساس شد “terrorised”.
Cyclists ride past the burned out O’Reilly Auto Parts store in Minneapolis.

“زمانی که ما مردم تنظیم ما ساختمان ها و کسب و کار ما به آتش کشیده ما می دانیم که کسانی هستند افرادی که علاقه مند هستند در حفاظت از سیاه زندگی,” او گفت: ABC این هفته است. اما او گفت: مردم نیز ترس از حضور پلیس و نیروهای گارد ملی.

“چه ما در حال تلاش برای انجام دهید این است که سعی کنید به کشف کردن چیزی بین پرخاشگری شدید و راه هایی برای کشف کردن که چگونه به شهر ما سوزانده است. و آن را یک چالش,” او گفت:.

“ما در حال زندگی در یک کشور است که دارای دو لایه سیستم عدالت و مردم … مریض و خسته از بودن بیمار و خسته است. و ما واقعا نیاز به قدم به عقب و به خود می گویند که در آن ما در واقع از اینجا بروم ؟ و است که می تواند نه تنها گرفتن عدالت برای جورج فلوید. برای این کار باید بزرگتر از آن است.”

دولت و پلیس با استفاده از گاز اشک آور فلش نارنجک و باتوم دور برای شکستن یک تظاهرات مسالمت آمیز چند صد نفر در خارج از یک ایستگاه پلیس در نزدیکی صحنه از برخی از بدترین زودتر خشونت است.

تظاهرکنندگان اقدام به راهپیمایی در امتداد دریاچه خیابان اما پراکنده شد به محلات مسکونی که در آن افسران دنبال اخراج باتون دور در هر دو معترضان و ساکنان که راه اندازی سنگر. توسط ساعات اولیه یکشنبه در انتخابات گفت: آنها تا به حال متوقف کردند. وجود نداشته است کمی غارت و سوختن.

در واشنگتن صدها نفر از معترضان با سرویس مخفی و پلیس برای دومین شب. در شنبه شب آنها را از طریق موانع در نزدیکی کاخ سفید اما عقب رانده شدند توسط پلیس اعمال سپر و باتوم و اسپری فلفل. Dumpsters و یک ماشین آتش و پنجره ها از برخی از کسب و کار شکست.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است کمی اوضاع را آرام کند. او دارای برچسب معترضان “آنارشیست” و ادعا کرد بدون شواهد که مخالفان سیاسی بودند سازماندهی خشونت است.

“حافظه از جورج فلوید است که dishonoured توسط تظاهر, غارتگران و آنارشیست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “خشونت و خرابکاری است که توسط رهبری Antifa و دیگر رادیکال چپ گروه که در حال ترساندن از گناه, از بین بردن مشاغل صدمه زدن به کسب و کار و به آتش کشیدن ساختمان ها است.”

مجلس نانسی پلوسی خواست مردم را به “نادیده گرفتن” کرد که او متهم به “دامن زدن به شعله”.
A protester stands in front of a Las Vegas Metropolitan Police Officer during a demonstration demanding justice for the death of George Floyd in Las Vegas, Nevada.

“خود را طعمه وقت و زمان دوباره فقط یک هدیه به او چرا که او همیشه می خواهد برای منحرف کردن توجه خود را از آنچه که باعث این واکنش شد و نه به توصیف آن را در شرایط خود را دارد, متاسفانه,” او گفت: ABC.

جورج فلوید برادر Philonise گفت که او تا به حال به طور خلاصه صحبت به مغلوب ساختن پیشی جستن.

“پس از آن بود سریع گفت:” MSNBC. “او به من این فرصت را به حتی صحبت می کنند. آن سخت بود. من در تلاش بود تا با او صحبت کنید اما او فقط نگه داشته و مانند هل دادن من مثل ” من نمی خواهم به شنیدن آنچه که شما در حال صحبت کردن در مورد.'”

در لس آنجلس در اعتراض به آغاز مسالمت آمیز در پان پاسیفیک پارک قبل از گروه های کوچک و مجموعه ای از ماشین های پلیس در آتش و گلوله های لاستیکی در بازگشت. پس از 8ساعت مقررات منع رفت و آمد اما قبل از تاریکی سقوط کرد, شهردار اریک Garcetti خواسته فرماندار به ارسال به 700 نفر از اعضای گارد ملی.

در آتلانتا که در آن سه افسر پلیس زخمی شدند و 71 نفر دستگیر اوایل روز شنبه تا 1500 سرباز گارد ملی مستقر شدند در دستور گرجستان فرماندار برایان کمپ.

رسانه های اجتماعی نشان داد شعله های آتش و دود سیاه مواج از آتش سوزی در مرکز شهر فیلادلفیا که در آن یک اعتراض مسالمت آمیز به پایان رسید با اتومبیل به آتش کشیده شد. در شیکاگو اجرای قانون خودروهای تحت حمله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>