جورج فلوید گذاشته می شود به استراحت در هوستون تشییع جنازه به دنیای ساعتهایخانواده جورج فلوید در حال آماده سازی به وضع بدن خود را به استراحت در خانه اش در شهر هوستون هفته بعد از اعتراض به قتل او توسط پلیس در مینیاپولیس و مشاهده عمومی با حضور هزاران نفر که منتظر ساعت در آفتاب داغ روز قبل از.

پس او کشته شد در روز یادبود تعطیلات 25 مارس میلیون ها نفر در سراسر جهان به تماشای ویدیو های ویروسی از فلوید مرگ گرفته شده توسط اطرافیان و گوش به 46 ساله را ناامید درخواست از “من نمی توانم نفس بکشم” را به مامور مهار او بر روی زمین.

فلوید, آفریقایی, آمریکا, تلاش, برای تماس از اواخر خود را با مادر و التماس افسر برای رحمت او به عنوان lay dying دوخته پایین در حال حاضر-افسر سابق Derek چوین که سفید زانو در گردن او. در روز سه شنبه فلوید ملحق خواهد شد مادر خود را زمانی که خانواده اش inters بدن خود را در کنار او در هوستون که در آن او بزرگ شده.

بسیاری از سفر به تگزاس روز دوشنبه برای ادای احترام خود را. در خارج از کلیسا که در آن مشاهده عمومی صورت گرفت بن Crump حقوق مدنی وکیل به نمایندگی فلوید خانواده چراغ در یک کنفرانس مطبوعاتی با خانواده های دیگر قربانیان نژادپرستی و خشونت پلیس: پاملا ترنر در تگزاس Trayvon مارتین در فلوریدا Ahmaud Arbery در گرجستان اریک گارنر در نیویورک Botham ژان در تگزاس و مایکل براون در میسوری. یک چند به نمایندگی از بسیاری از.

“جورج فلوید زندگی اهمیت و زندگی ماده” Crump گفت.

بن Crump
(@AttorneyCrump)

این است که ما مبارزه برای: جورج فلوید Ahmaud Arbery, Breonna تیلور پاملا ترنر اریک گارنر و مایکل براون Trayvon Martin, Tamir برنج ترنس Crutcher Alton, استرلینگ, ساندرا شیرین و مطلوب Philando کاستیا امت تا MLK و بسیاری دیگر… ما هرگز نباید آنها را فراموش کرد. pic.twitter.com/EIm5ERsbtp

ژوئن 8 سال 2020

برگرد Al Sharpton, نیویورک مدنی مدافع حقوق led اولین مراسم یادبود در مینیاپولیس در هفته گذشته و خواهد بود پیشرو شنبه خدمات. وی یادآور شد عزاداران در خارج از کلیسا در روز دوشنبه که هیچ یک از خانواده های قربانیان که در سفر به هوستون بود می خواستم برای تبدیل شدن به فعالانی که آن کار را به تغییر پلیس و نژادپرستی در این کشور است.

هفته گذشته Sharpton تحویل برانگیختن مداحی خواستار سفید امریکا به “خاموش گردن ما” گفت که به زانو فشار پایین در Floyd گردن بود داستان سیاه و سفید آمریکایی ها برای نسل های.

“دلیل ما هرگز نمی تواند بود که ما می خواستیم و خواب بودن است که شما را نگه داشته زانو خود را بر گردن ما,” او گفت:. “از آن زمان برای ما به ایستادن در جورج نام و می گویند: دریافت زانو خود را خاموش گردن ما.”

جو بایدن این, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد خواهد شد که در صورت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات ملاقات خصوصی با خانواده در روز دوشنبه.

“او گوش شنیده درد خود را و به اشتراک گذاشته شده در خود وای” Crump توییتی پس از این نشست است. “که به معنای شفقت جهان به این خانواده هایی.”

Reverend Al Sharpton
(@TheRevAl)

تصویر پس از دیدار با خانواده #GeorgejoFloyd & @joebiden. کنگره Cedric, Richmond, نامزد ریاست جمهوری, جو بایدن, وکیل بن Crump فلوید و راجر جورج فلوید عمو. pic.twitter.com/IksRq9RHIb

ژوئن 8 سال 2020

هزاران نفر با حضور در مکان عمومی, مشاهده, سفر به این شهر از سراسر ایالات متحده و هزاران نفر با حضور شب زنده داری شمع پس از مشاهده ساعت به پایان رسید.

هر چند روز سه شنبه در مراسم تشییع جنازه و کفن و دفن هستند برای دعوت مهمانان و خانواده تنها مقامات انتظار می رود حضور گسترده مردم از عزاداران که مایل به پرداخت احترام خود را به دنبال در زمان بارداري به فلوید را محل استراحت نهایی.

فلوید را به قتل تظاهراتهایی در سراسر جهان با میلیون ها نفر به خیابان ها در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند با وجود خطرات ناشی از جاری coronavirus بیماری همه گیر.

معترضان ادعا کرد برخی از پیروزی – هزینه برای هر چهار ماموران در صحنه فلوید کشتن و بالا قرار وثیقه برای چوین افسر که kneeled در گردن او. از افسران سابق باقی می ماند پشت میله های زندان شده اخراج روز پس از فلوید مرگ و متهم پس از کالبد شکافی گزارش نتیجه رسید که فلوید مرگ شد, قتل. اما فلوید را مورد دیده می شود توسط بسیاری به عنوان تنها نقطه اوج در یک سیستم ناعادلانه انتظار به نوک.

در کنار فلوید نام تظاهر کنندگان در شهرهای سراسر کشور فریاد زد نام خود را که کشته شده بود با اجرای قانون اکثریت قریب به اتفاق آنها شغل خود را نگه داشته و هرگز با آن مواجه اتهامات جنایی. ماموران که به ضرب گلوله کشته و 26 ساله Breonna تیلور به عنوان او در لوئیزویل کنتاکی آپارتمان شده اند متهم شده است.

این هفته از ناآرامی تفویض به نمونه هایی از غارت و تخریب در حاشیه که باعث شد برخی از حوزه های قضایی به اعمال بی سابقه حکومت و تماس در گارد ملی برای حمایت از.

ناآرامی مواجه شد با یک مقدار-انتقاد نظامی پاسخ پلیس که شامل استفاده از گاز اشک آور و گاز فلفل اسپری فلش چتری و و گلوله های لاستیکی در برخی از نقاط. در برخی از شهرستانها پلیس معترضان را کشته اند.

مانند فلوید را killing, موارد استفاده از زور توسط پلیس در این اعتراضات دستگیر شدند ، افسران فیلم برداری, آزار معترضان متهم شدند. تماس پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس منجر به برخی از اقدام با رهبران محلی در سراسر کشور یک تغییر از تاریخ اخیر. در مینیاپولیس شورای شهر امن حق وتو-اثبات اکثریت در حمایت از از بین بردن تمام مشکل نیروی پلیس.

“ما در حال تخمگذار جورج به بقیه … اما حرکت نمی خواهد رفتن به استراحت” Sharpton گفت. “جنبش نمی خواهد استراحت تا زمانی که ما عدالت برای همه این خانواده ها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>