جورج فلوید تظاهرات روز رسانی: خاطرات برنامه ریزی شده به عنوان ملت تلاش می کند به درمان

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • به عنوان تظاهرات گسترده ای پیدا پشتیبانی متحده در نظر گرفتن اقدامات اصلاحات.
  • معترضان خوش آمدید اتهامات علیه ماموران جورج فلوید مرگ است.
  • او تلاش می کند تا ما را تقسیم,’ سابق وزیر دفاع جیم Mattis می گوید رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.
  • صدها نفر در حال انتظار برای جمع آوری در یک مراسم یادبود جورج فلوید در مینیاپولیس.
  • یک آقای فلوید را مسافر صندلی: ‘او به مقاومت در برابر در هیچ فرم یا راه است.”
  • نیویورک تایمز خبرنگاران در حال پوشش تظاهرات در بسیاری از شهرستانها. در اینجا چیزی است که آنها در حال دیدن.
  • آقای فلوید بود coronavirus هفته قبل از مرگش یک گزارش کالبد شکافی نشان می دهد.
Video player loading
تظاهرکنندگان در راهپیمایی روز چهارشنبه در نیویورک و واشنگتن و لس آنجلس در میان دیگر شهرها هجوم حکومت بلکه اجتناب از رویارویی با پلیس است.اعتباریاعتباری…Hiroko Masuike/نیویورک تایمز

به عنوان تظاهرات گسترده ای پیدا پشتیبانی متحده در نظر گرفتن اقدامات اصلاحات.

خانواده جورج فلوید آماده شد در روز پنج شنبه برای اولین بار از یک توالی از برنامه ریزی یادبود در سه شهر پس از یک نهم شب و روز که در آن ده ها هزار نفر از مردم به خیابان های امریکا در صلح آمیز تظاهرات خواستار اصلاحات فراگیر در پلیس و پایان دادن به نژادپرستی نظاممند.

بسیاری از معترضان را تشویق می کردند تصمیم به اتهام سه بیشتر افسران پلیس روز چهارشنبه در آقای فلوید مرگ و به فایل های شدیدتر اتهام درک چوین افسر که دوخته آقای فلوید به زمین با زانو برای نزدیک به نه ساعت به عنوان یک تشویق توسعه گسترده تر مبارزه است.

“این یک گام مهم رو به جلو در جاده ها به عدالت است و ما احساس خشنودی است که این مهم عمل آورده بود قبل از جورج فلوید بدن به استراحت گذاشته شد” سعید بن Crump وکیل آقای فلوید خانواده.

این ناگهانی ملی خشم در حال حاضر led قانونگذاران در تعدادی از کشورهای به در نظر گرفتن قانون با هدف تعمیرات اساسی روش های پلیس و سیستمیک بی عدالتی. اقدامات در حال وزن شامل ممنوعیت chokeholds در کلرادو یک لایحه با هدف به حداقل رساندن استفاده از نیروی کشنده در ویسکانسین و یک پتانسیل لغو کالیفرنیا 24 ساله ممنوعیت اقدام مثبت در پذیرش دانشگاه ها و بخش پیمانکاری و استخدام.

رئیس جمهور, باراک اوباما, در, نادر, عمومی, اظهارات, به نام هر شهردار در کشور به بررسی استفاده از زور و سیاست های به شدت دنبال پلیس اصلاحات مانند اجباری de-تشدید درگیری, ممنوعیت تیراندازی در حال حرکت وسایل نقلیه به موقع گزارش از حوادث خشونت آمیز و ممنوعیت در برخی از انواع محدودیت های استفاده شده توسط پلیس.

صحبت از خانه خود در واشنگتن او نیز ارائه شده تشویق به تظاهرات ،

“برای کسانی که شده اند صحبت کردن در مورد اعتراض فقط به یاد داشته باشید که این کشور تاسیس شد و در اعتراض به — آن را به نام انقلاب آمریکا” آقای اوباما گفت.

سخنان خود ایستاده بود در تضاد کامل با رئیس جمهور تهمت که تماس به استقرار فعال وظیفه نیروهای نظامی برای شهرستانها ایالات متحده را متزلزل پنتاگون.

جیم Mattis سابق وزیر دفاع اضافه شده صدای خود را به کر از محکومیت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه گفت این کشور “شاهد عواقب ناشی از سه سال بدون مادر رهبری است.”

معترضان خوش آمدید اتهامات علیه ماموران جورج فلوید مرگ است.

اعتبار…Bryan دنتون برای نیویورک تایمز

از ساحل به ساحل معترضان به حال سازگار واکنش به این اتهام که حاضر شده علیه اضافی افسران پلیس در مرگ جورج فلوید: این خبر خوب — و آن را تقریبا به اندازه کافی. وجود دارد باید به اعتقادات. وجود دارد نیاز به تغییرات سیستماتیک.

“من فکر می کنم آن را برای رفتن به واقعا یک مبارزه طولانی نه تنها در مینه سوتا اما در شهرستانها در سراسر کشور” گفت: Izzy اسمیت, یک مربی از سمت جنوب مینیاپولیس بود که در میان آن نشان دادن در سایت که در آن آقای فلوید دستگیر شد و در ماه گذشته.

“این یک ماراتن است نه یک با حداکثر سرعت دویدن” او افزود: “پس از آن نگه داشتن پا بر روی گاز نگه داشتن آن ثابت است.”

نزدیک گلابی بویی گفت: از اتهامات عنوان شده: “خوب است. این است که رفتن را به انسان بازگشت ، این یک شروع است.”

برخی از معترضان ابراز ناامیدی که افسر که فشار بر آقای فلوید گردن, Derek چوین شده بود با اتهام قتل درجه دوم به جای درجه اول و یا اقدام علیه افسران دیگر گرفته شده بود و نه زودتر.

“آن را مورد لعنت زمان” گفت: Nekima لوی آرمسترانگ, یک, حقوق مدنی, وکیل و اعتراض سازمان در مینیاپولیس. “اگر نه برای خشم است که تا به حال لرزاند کشور این افسران هرگز متهم شده اند.”

در یک تظاهرات در سمت شمال شیکاگو, Jonathan Mejias گفت که او احساس خشنودی توسط اخبار به یک نقطه. “این فقط یک قطعه,” او گفت:. “جهان نیاز به دانستن است که آن را پایان نیست با حل و فصل این یک مورد. وجود دارد بیش از حد بسیاری از خارج وجود دارد.”

بایرون اسپنسر توزیع آب و همبرگر به معترضان در خارج از شهر لس آنجلس در سالن گفت: “هر دو “وجد آمدیم و شکست” توسط کلمه از اتهامات جدید. او گفت که او تا به حال دیده می شود بی شماری موج از خشم بیش از خشونت پلیس علیه سیاه مردان تنها به آن اتفاق می افتد دوباره.

“من 55 من و من مرد. من دیده ام چرخه است,” او گفت:. “این تقریبا مانند PTSD به طور مداوم با داشتن این گفتگو با پسر من است.”

Cierra Sesay در واکنش به این اتهامات در یک تظاهرات در سایه دولت و کنگره آمریکا در دنور. “این شگفت انگیز است آن را در جعبه دیگر ما می توانید بررسی کنید,” او گفت:. “اما از آن بالا می رود بنابراین بسیار بالاتر است. آن را در مورد سیستم.”

در سان فرانسیسکو Tevita Tomasi — که از اهل جزایر پلینزی تبار و توصیف خود را به عنوان “تاریک و بلند و بزرگ” — گفت: او به طور منظم با آن مواجه دهها. روز چهارشنبه توزیع بطری های آب در چه گفته بود که این اولین تظاهرات اما نمی خواهد آخرین. آنچه را که او جلوگیری از اعتراض ؟

“آنها را به من شلیک کند.”

او تلاش می کند تا ما را تقسیم,’ سابق وزیر دفاع جیم Mattis می گوید رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

اعتبار…آنا Moneymaker/نیویورک تایمز

سابق وزیر دفاع جیم Mattis در شدیدترین انتقاد از رئیس جمهور تهمت و پس از استعفا در اعتراض در دسامبر سال 2018 بیش از رئیس جمهور تصمیم به عقب نشینی نیروهای ایالات متحده از شرق سوریه ارائه پژمرده را در روز چهارشنبه از آقای تهمت رهبری است.

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده 1m پیش

  • به عنوان تظاهرات گسترده ای پیدا پشتیبانی متحده در نظر گرفتن اقدامات اصلاحات.
  • معترضان خوش آمدید اتهامات علیه ماموران جورج فلوید مرگ است.
  • او تلاش می کند تا ما را تقسیم,’ سابق وزیر دفاع جیم Mattis می گوید رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار است که رئیس جمهور در طول عمر من که نمی سعی کنید برای متحد کردن مردم آمریکا — و نه حتی تظاهر به تلاش” آقای Mattis در بیانیه ای گفت. “به جای او تلاش می کند به تقسیم. ما شاهد عواقب ناشی از سه سال از این تلاش عمدی. ما شاهد عواقب ناشی از سه سال بدون مادر رهبری است.”

در این بیانیه آمد ساعت پس از زمان دفاع, منشی, Mark T. Esper گفت که او فکر نمی کنم دولت فعلی از ناآرامی در شهرهای ایالات متحده موجه استقرار فعال وظیفه نیروهای نظامی برای مقابله با داعش است. آقای Esper نظرات به طور مستقیم در تضاد آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها مطرح شده امکان قیام به انجام دقیقا همان است که.

Video player loading
در اظهارات در تقابل با رئیس جمهور تهمت اظهارات وزیر دفاع Mark T. Esper گفت که او فکر نمی کند فعال-سربازان وظیفه باید مقابله با داعش است.اعتباریاعتباری…ارین Schaff/نیویورک تایمز

در پنتاگون در کنفرانس خبری روز چهارشنبه آقای Esper گفت: سفارش فعال وظیفه نیروهای پلیس در شهرهای آمریکا باید “آخرین راه حل و تنها در فوری ترین و مبرم از شرایط است.” او گفت که در حال حاضر این موجه نیست.

حدود 1600 هوابرد نیروهای نظامی و پلیس شده اند و قرار است در خارج از پایتخت گفته مقامات این هفته است.

صدها نفر در حال انتظار برای جمع آوری در یک مراسم یادبود جورج فلوید در مینیاپولیس.

اعتبار…الهام Schukar برای نیویورک تایمز

صدها نفر از مردم انتظار می رود در روز پنج شنبه برای شرکت در یک مراسم یادبود برای جورج فلوید که مرگ در بازداشت پلیس در مینیاپولیس ماه گذشته است بدستآمده از جمله خشم و انزجار در سراسر کشور است که آن را تحت فشار قرار دادند تا ترس از یک بیماری همه گیر به پس زمینه.

“ما باید به ایران حتی با Covid” گفت: Yousif حسین, 29, که گفت که او برنامه ریزی شده برای حضور در یادبود.

“من باید برای نشان دادن همبستگی خود با جورج فلوید” آقای حسین گفت: خارج از گوشه بازار در midtown مینیاپولیس که در آن آقای فلوید ساخته شده نهایی خود را بدون پرسش و پاسخ — برای کمک به مادر خود و به صورت هوایی یک درخواست تبدیل شده است که دردناک خودداری کنند به صورت نژادی و عدالت اجتماعی در امریکا: “من نمی توانم نفس بکشم.”

دوشنبه یادبود برنامه ریزی شده است برای شروع در 1 p. m. در پناهگاه در شمال مرکزی دانشگاه در مینیاپولیس. خدمات دیگر برای آقای فلوید در حال برنامه ریزی برای روز شنبه در Raeford, N. C., که در آن برخی از خانواده اش زندگی می کند و دوشنبه در هوستون که در آن او زندگی می کردند برای سال های بسیاری است.

مینیاپولیس خدمات به رهبری کشیش Al Sharpton می آید یک روز پس از افزایش اتهامات اعلام کرد علیه افسر پلیسی که wedged زانو خود را بر روی آقای فلوید گردن و اتهامات جدید علیه سه نفر دیگر از افسران شرکت کننده در بازداشت است. همه باید از کار اخراج شده است.

در میان کسانی که برنامه ریزی برای حضور در این مراسم یادبود که گوئن Carr مادر اریک گارنر که در سال 2014 زمانی که یک افسر پلیس نیویورک را به یک کشنده سبد. آخرین کلمات “من نمی توانم نفس بکشم” — تکرار در ماه گذشته توسط آقای فلوید — گالوانیزه سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

“این فقط احساس من از آمدن به مراسم تشییع جنازه پسر دوباره” خانم Carr روز چهارشنبه گفت:.

یک آقای فلوید را مسافر صندلی: ‘او به مقاومت در برابر در هیچ فرم یا راه است.”

Video player loading
این بار بازسازی مرگ جورج فلوید در مه 25. امنیت فیلم شاهد ویدئوها و اسناد و مدارک رسمی نشان می دهد که چگونه یک سری از اقدامات افسران تبدیل کشنده است. (این ویدیو حاوی صحنه های خشونت گرافیک.)

یک دوست دیرین جورج فلوید بود که در صندلی مسافر از آقای فلوید ماشین زمانی که او دستگیر شد گفت: در شب چهارشنبه که آقای فلوید سعی کرده بود برای خنثی کردن تنش با پلیس و مقاومت در برابر نیست.

“او از ابتدا تلاش خود را حتی ساده ترین شکل برای نشان دادن او به مقاومت در برابر در هیچ فرم یا راه” گفت: Maurice Ashley Hall, 42 بود که به زندان گرفته شده در هوستون در روز دوشنبه و بازجویی شبانه توسط مینه سوتا دولت محققان با توجه به وکیل.

“من می تواند او را بشنوند تمنا,” لطفا, افسر, چه این همه؟” آقای هال در مصاحبه با گفت: اریکا L. سبز از نیویورک تایمز در شب چهارشنبه.

آقای هال بازگو آقای فلوید آخرین لحظات.

“او فقط گریه کردن که در آن زمان برای هر کسی که برای کمک به, چرا که او در حال مرگ بود” آقای هال گفت. “من قصد دارم برای همیشه به یاد داشته باشید از دیدن ترس در فلوید است چرا که او مانند یک پادشاه. که چه چوب با من: دیدن مردی گریه قبل از دیدن یک مرد رشد کرده است می میرند.”

آقای هال این است که یک شاهد کلیدی در تحقیقات دولت به چهار افسران که دستگیر آقای فلوید.

نیویورک تایمز خبرنگاران در حال پوشش تظاهرات در بسیاری از شهرستانها. در اینجا چیزی است که آنها در حال دیدن.

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

پشت بتنی و فلزی موانع نزدیکی توقیف, گی, 90, کلوپ شبانه, سربازان گارد ملی ایستاده بود به تماشای.

یک تظاهرات مسالمت آمیز روز چهارشنبه در خارج اولین پلیس حوزه در مینیاپولیس دارای عقاید به بیش از 500 نفر و پس از آن کاهش یافته و به حدود 50 عنوان دقیقه علامت را به 10 p. m. مقررات منع رفت و آمد.

فقط پس از حکومت نظامی آغاز شد Nekima لوی آرمسترانگ اعتراض سازمان های حقوق مدنی و وکیل خطاب اجرای قانون است.

“ما از شما خواسته برای پیدا کردن قلب خود را برای پیدا کردن خود و بشریت برای جلوگیری از سوء استفاده افرادی که به سادگی اعمال خود را اول متمم قانون اساسی حق آزادی بیان” او گفت:.

معترضان دست نشانگر بنابراین مردم می توانند با نوشتن شماره تلفن های اضطراری در سلاح های خود را در مورد آنها دستگیر شدند. دیگران قرار دادن بر روی کلاه عینک و موقت ماسک در مورد گاز اشک آور.

به جای خانم لوی آرمسترانگ نگه داشته صحبت کردن برای تقریبا یک ساعت دیگر در مورد دستگیری سه تن دیگر از افسران که بازداشت آقای فلوید.

“در حال حاضر ما نیاز به مبارزه نگه دارید و مطمئن شوید که وجود دارد این است که یک اعتقاد. درست است ؟ ” او به عنوان جمعیت را تشویق می کردند. “به طوری که بدان معنی است که ما باید برای حفظ فشار بر.”

فقط قبل از 11 p. m. او گفت: این تجمع بود. به عنوان افراد آماده به ترک بلندگوها بازی “Get Up Stand Up” توسط Bob Marley.

این سربازان گارد ملی ایستاده بود به تماشای.

اعتبار…Bryan دنتون برای نیویورک تایمز
اعتبار…Hiroko Masuike/نیویورک تایمز

هر چهارشنبه گذشته دو و نیم سال سیاه زندگی مهم است تظاهراتی در مرکز شهر لس آنجلس در برابر سوء استفاده پلیس, اغلب نقشه کشی فقط یک زن و شوهر از ده نفر است.

اما در روز چهارشنبه بسیاری از هزاران نفر با تجمع در مقابل سالن عدالت تأکید چگونه کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس است کاتالیز کار است که فعالان محلی انجام شده است برای سال ها. اعضای خانواده از مردان جوان کشته شده توسط پلیس در سال های اخیر گفت: داستان خود را.

“من نمی تواند خواب در شب” گفت: Fouzia Almarou که پسر Kenneth Ross جونیور بود به ضرب گلوله توسط پلیس در گردنا در سال 2018 است. یک مرد بازگو چگونه برادر خود را آنتونی وبر کشته شد در جنوب لس آنجلس پس از یک سوپر باول در سال 2018 است. یک زن انجام یک جعبه مخملی حاوی خاکستر پسرش کشته اجرای قانون است.

“ما شده اند در انتظار برای این روز آمده است برای این افراد به جریان به این خیابان گفت:” والری ریورا که پسر اریک کشته شد توسط پلیس در سال 2017.

“شما شنوم مردم می گویند آن را وحشتناک یک مرد سیاه پوست کشته شد اما ما باید برای جلوگیری از تخریب” گفت: Bryon Spencer, 55, که شده است از اعتراض تمام هفته. “باید آن را بدبختانه. آن را وحشتناک وجود دارد که این تخریب, اما ما باید برای جلوگیری از کشتار مردان سیاه است.”

یک قومیتی جمعیت از جمله پزشکان در مطب و دانش آموزان با پوشیدن لباس سیاه و سفید جمع آوری شده در منطقه ماموریت پر کردن خیابان ها در کنار دولورس پارک.

ویلیام Achukwu در 6 پا-6, towered بیش از همکار خود سان فرانسیسکوییها.

“ما اعلامیه استقلال می گوید, زندگی, آزادی و تعقیب خوشبختی” او گفت:. “ما تنها در برخورد با زندگی بخش در اینجا او گفت:” از اعتراض. “این گام اول است. اما آزادی چیزی است که بسیاری از مردم در حال راهپیمایی است.”

آقای Achukwu گفت: تجارب خود را به عنوان یک مرد سیاه و سفید در سان فرانسیسکو که در آن او کار می کند برای یک شرکت فناوری به حال به او آموخت که حتی در چنین لیبرال شهرستان او است و با درمان ترس است.

مردم کلاچ کیسه های خود را زمانی که او رفتن را از طریق محله خود را. مستاجر خود را به ارمغان آورد به خانه و او فکر او وجود دارد برای تمیز کردن. یک افسر پلیس در دره سیلیکون را متوقف و او را در قرمز موستانگ تبدیل خوانده شده برای دست خوش پیشامد میشه در سراسر خطوط به عنوان او تبدیل شده است. افسر گفت: “خود را خاموش هیپ هاپ هنگامی که شما در حال صحبت کردن به من.” او گوش دادن به “راه من” توسط فرانک سیناترا.

چند سال پیش او سفر به توکیو و راه رفتن را از طریق خیابان در اواخر شب زمانی که او نزدیک شد با شوق و ذوق توسط یک کودک است. “یک دختر کوچک راه می رفت تا به من با ترس,” او گفت:. “که هرگز برای من اتفاق افتاده در خانه. چرا؟”

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز
اعتبار…ارین Trieb برای نیویورک تایمز

زمانی که خورشید شروع به فرود بیش از واشنگتن در روز چهارشنبه یک جمعیت بیش از 1000 فعالان مسالمت آمیز است. ساندویچ توزیع شد. پیری سفید ولوو به حال کوکی ها در آن تنه.

امنیت محیط اطراف کاخ سفید رشد کرده بود. دیگر نمی شد سربازان و افسران پلیس پشت یک زنجیره لینک حصار همانطور که در روز قبل. به جای افسران و سربازان به حال رسید به جلو نیم بلوک تشکیل یک انسان خط ضد شورش با سپر و کلاه و استتار.

گارد ملی واحد استوار جلوتر از پلیس در نزدیکی کاخ سفید بود که ظاهرا تبدیل به چهره عمومی از امنیت حضور. آنها مسدود خیابان با 2.5 تن ارتش, کامیون حمل و نقل.

رای جکسون 39 ساله Methodist واعظ پیوستن به این تظاهرات برای اولین بار گفت که او می خواست برای دیدن وضعیت قبل از پیشرو نماز یکشنبه آینده.

“قلب من شکسته است,” او گفت:. “اما در همان زمان آن را به من امید میده.”

او اضافه کرد که او احساس برای نیروهای صف در مقابل او.

“من تصور که برخی از آنها احتمالا می خواهید به زانو زدن با ما” آقای جکسون گفت. “قلب من می رود به هر کسی که در وسط این تلاش برای به خانه رفتن و صحبت کردن با خانواده خود در مورد آنچه در کنار آنها هستید.”

“قلب من می شکند برای آنها است.”

اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس

اعتراضات پیاپی در حداقل 140 شهر در سراسر ایالات متحده در روزهای پس از جورج فلوید یک نوجوان سیاه پوست در بازداشت پلیس درگذشت. برخی از این تظاهرات را تبدیل خشونت باعث فعال شدن گارد ملی در حداقل 21 متحده است.


تظاهرات پس از چهار شنبه

گارد ملی فعال می شود

سیاتل

شستن.

پورتلند

N. D.

MINN.

یوجین

Mich.

مینیاپولیس

بوستون

WIS.

S. D.

St. Paul

هارتفورد

دریاچه نمک

شهر

نیویورک

رنو

شاین

Des Moines

Phila.

PA.

Neb.

Nev.

شیکاگو

اوهایو

لینکلن

اوکلند

ایندیاناپولیس

واشنگتن

یوتا

دنور

COLO.

بیمار است.

لاس وگاس

MO.

لکزینگتون

کانزاس سیتی

کالیفرنیا.

نورفولک

KY.

سانتافه

Tulsa

N. C.

فایت

TENN.

Okla. شهر

L. A.

کلمبیا

آتلانتا

ققنوس

ممفیس

سن دیگو

توسان

GA.

TEX.

دالاس

جکسون

Austin

New Orleans

اورلاندو

هونولولو

انکوریج

هوستون

تمپا

FLA.

میامی

سیاتل

شستن.

آبشار بزرگ

پورتلند

من.

منت.

N. D.

یوجین

MINN.

سنگ معدن.

مینیاپولیس

بوستون

MICH.

S. D.

بوفالو

N. y.

WIS.

Sioux Falls

هارتفورد

دیترویت

WYO.

مدیسون

نیویورک

رنو

سالت لیک سیتی

Des Moines

Phila.

NEB.

PA.

شیکاگو

اوهایو

NEV.

لینکلن

IND.

اوکلند

واشنگتن

ایندیاناپولیس

دنور

یوتا

کانزاس سیتی

ریچموند

فرزنو

COLO.

بیمار است.

VA.

همپتون

KAN.

MO.

لاس وگاس

کالیفرنیا.

لکزینگتون

نورفولک

KY.

سانتافه

Tulsa

N. C.

فایت

ممفیس

TENN.

ARIZ.

L. A.

Okla. شهر

S. C.

OKLA.

کلمبیا

آتلانتا

آلبوکرک

ققنوس

سن دیگو

ارک.

N. M.

GA.

علا.

توسان

دالاس

جکسون

TEX.

LA.

Austin

New Orleans

اورلاندو

آلاسکا

هونولولو

هوستون

تمپا

Fla.

انکوریج

هاوایی

میامی


داده ها به عنوان مه 31.

توسط Weiyi Cai, ژولیت, عشق, لایحه مارش Jugal K. Patel, یولیا Parshina-Kottas و جو بخش

آقای فلوید بود coronavirus هفته قبل از مرگش یک گزارش کالبد شکافی نشان می دهد.

اعتبار…Jim Wilson/نیویورک تایمز

جورج فلوید بود coronavirus در اوایل ماه آوریل تقریبا دو ماه قبل از درگذشت او, با توجه به کالبد شکافی منتشر شده توسط Hennepin County, معاینات پزشکی در روز چهارشنبه.

دکتر Andrew M. Baker شهرستان را بالا معاینه پزشکی گفت: آقای فلوید بود و احتمالا بدون علامت در زمان مرگ او.

دکتر مایکل بادن سابق شهر نیویورک معاینات پزشکی بود که در میان دو پزشک که انجام شده خصوصی کالبد شکافی برای آقای فلوید خانواده در هفته گذشته گفت که چهار افسر پلیس که بازداشت آقای فلوید باید آزمایش این ویروس باید به عنوان برخی از شاهدان.

“مدیر مراسم تشییع جنازه نمی گفت و ما گفته بودند و در حال حاضر بسیاری از مردم در حال اجرا در اطراف در تلاش برای آزمایش” دکتر بادن گفت.

او گفت کامل کالبد شکافی شامل اطلاعات او دسترسی نداشته باشند به مانند سم نتایج نشان می دهد که آقای فلوید بود فنتانيل در سیستم خود را.

جورج فلوید کامل کالبد شکافی

Hennepin شهرستان معاینات پزشکی منتشر شد کامل کالبد شکافی برای جورج فلوید در چهار شنبه 3 ژوئن 2020. (PDF, 20, صفحات 0.27 MB)

لارنس Kobilinsky یک متخصص پزشکی قانونی در جان جی, کالج عدالت کیفری گفت: او زده بود تفاوت بین شهرستان های رسمی کالبد شکافی و نتایج حاصل از دکتر بادن خصوصی کالبد شکافی. شهرستان گزارش با اشاره به هر گونه خونریزی در نزدیکی کاروتيد به عنوان خصوصی کالبد شکافی انجام داد.

آقای Kobilinsky گفت: وکلا برای افسران می تواند یک نقطه از حضور فنتانيل در آقای فلوید بدن. اگر چه به مقدار مورد نیاز به کشنده متفاوت فنتانيل می تواند به توقف یک فرد قلب و تنفس او گفت:.

دکتر بادن نزدیک به وین گفت که میزان فنتانيل در آقای فلوید جسد او را “قابل توجه” خواهد بود که به ویژه مهم است اگر او تا به حال هرگز با استفاده از دارو قبل از.

اما او گفت: هیچ چیز در تمام کالبد شکافی ساخته شده است که او خود را تغییر نظر پزشکی. “خویشتن داری است که چه چیزی باعث مرگ,” او گفت:.

سه N. Y. P. D. افسران مجروح در چه کمیسر به نام ‘بزدل’ حمله.

اعتبار…تاد Heisler/نیویورک تایمز

ساعت بعد از پلیس شهر نیویورک نقل مکان کرد و به شدت به اجرای یک 8 بعد از ظهر حکومت نظامی و جمعیت تا حد زیادی مسالمت آمیز معترضان به حال سمت چپ خیابان سه افسر پلیس زخمی شدند که اواخر شنبه شب در بروکلین Flatbush محله در آنچه که مقامات به نام “نفرت” حمله.

پلیس به ضرب گلوله مردی که مقامات می گویند حمله به افسران از جمله سلاح سرد در پشت گردن و همه چهار بودند که برای درمان صدمات خود را با توجه به کمیسر پلیس درموت F. شیا.

شهردار بیل د Blasio, صحبت در اخبار جلسه اوایل روز شنبه گفت که او سفر کرده بود با دو نفر از افسران و اعضای خانواده خود و اعضای خانواده از یک سوم مجروح افسر. او آن را به نام “یک شب” و “مثال دیگری از آنچه در آن به معنی هر روز برای مردان و زنان N. Y. P. D. برای محافظت از همه ما است.”

“این یک لحظه در تاریخ ما داریم برای حمایت از هر یک از دیگر,” او گفت:.

این حادثه رخ داده است بعد از یک روز صلح آمیز تظاهرات به راه به تنش شب با پلیس در نظر گرفتن سختی رویکرد به اجرای حکومت نظامی برای سومین شب.

“هنگامی که ما این جمعیت بزرگ — به خصوص در این منطقه به خصوص که در آن ما تا به حال غارت — بعنوان” رئیس ترنس A. موناهان به خبرنگاران گفت:. “آنها به خیابان. 8 ساعت منع رفت و آمد — ما به آنها به 9 صبح — و وجود دارد هیچ نشانه ای که آنها را به ترک این خیابان است.”

حمله به ماموران در بروکلین متصل نشده به هر گونه تظاهرات.

“به نظر می رسد کاملا بزدلانه نفرت بی دلیل حمله به یک بی دفاع افسر پلیس” آقای شیا گفت.

جزئیات منتشر شده در افسران متهم در جورج فلوید مرگ است.

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

مینیاپولیس اداره پلیس اواخر روز چهارشنبه منتشر شد 235 صفحه از پرسنل سوابق چهار سابق افسران متهم در جورج فلوید را به قتل on May 25, همه آنها از کار اخراج شدند و پس از مرگ ظهور روز بعد.

سه نفر از افسران توماس لین, 37, J. Alexander Kueng, 26 و Tou Thao, 34, متهم شدند روز چهارشنبه با کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم دادگاه سوابق نشان می دهد. چهارم افسر درک چوین, 44 بود که در هفته گذشته بازداشت شده در حال حاضر چهره های افزایش اتهام قتل درجه دوم.

آقای چوین به نظر می رسد به مواخذه شده است و احتمالا به حالت تعلیق پس از یک زن شکایت در سال 2007 که او دلیلی حذف او از او ماشین را گشتند او قرار داده و او را به پشت یک اتومبیل برای رانندگی 10 مایل در ساعت بیش از حد مجاز سرعت.

او این موضوع حداقل 17 سوء شکایت بیش از دو دهه اما این زن در شکایت است که تنها یک مفصل در 79 صفحه از او به شدت redacted پرسنل فایل. فایل را نشان می دهد که شکایت تایید شد که آقای چوین صادر شد نامه ای از سرزنش و توبیخ رسمی.

“افسر نداشت به حذف شاکی از ماشین می تواند انجام مصاحبه خارج خودرو” را بخوانید محققان’ پیدا کردن.

در یک بخشی از سوابق این رشته تحمیل ذکر شده است به عنوان “نامه توبیخ” اما آقای چوین نیز با صدور “اخطار تعلیق” در ماه مه سال 2008 فقط پس از رسیدگی به شکایت به پایان رسید که همان لیست امور داخلی شماره پرونده.

آقای Kueng یک افسر با گروه کمتر از شش ماه. او پیوست و به عنوان یک دانشجوی دانشکده افسری در فوریه 2019 شد و یک افسر on Dec. 10, 2019, داشتن قبلا به عنوان یک جامعه مسئول خدمات با بخش. او همچنین به عنوان یک گارد امنیتی در macy’s و انبار قفسه در یک هدف است.

آقای لین پذیرفته شد, به آکادمی پلیس در ماه ژانویه 2019 داشتن شروع کار در سیستم عدالت کیفری در سال 2017 به عنوان یک افسر عفو مشروط. آقای لین قبلا یک سری از مشاغل مختلف از رستوران و سرور به خانه انبار فروش دیپلم. او داوطلب در کا Joog آموزش کار با سومالی جوانان در سرو ریورساید.

آقای Thao استخدام شد و در سال 2008 به عنوان یک جامعه مسئول خدمات در مینیاپولیس. او گذاشته در اواخر سال 2009 به دلیل کاهش بودجه شد اما به یاد می آورد در سال 2011 شد و سپس به استخدام به عنوان یک افسر پلیس در سال 2012.

A. C. L. U. چالش های حکومت نظامی در جنوب کالیفرنیا.

اعتبار…Bryan دنتون برای نیویورک تایمز

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در زمینه اضطراری طرح دعوی در دادگاه در روز چهارشنبه بیش از حکومت در جنوب کالیفرنیا با این استدلال که آنها سرکوب سیاسی تظاهرات در نقض متمم اول قانون اساسی.

به عنوان هزاران نفر از کالیفرنیا در اعتراضات گسترده پس از مرگ جورج فلوید شهرستانها از جمله لس آنجلس سانتا مونیکا و Burbank تحمیل یک شبه حکومت.

A. C. L. U. بنیاد جنوب کالیفرنیا که به نام محدودیت “سخت گیرانه” واصل آن طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از زندگی ماده لس آنجلس گروه روزنامه نگاران معترض و افراد دیگر. آن ذکر شده لس آنجلس رئیس پلیس و شهردار اریک Garcetti لس آنجلس در میان متهمان.

حکومت معرفی شده اند در چند شهرستانها ایالات متحده آمریکا از جمله نیویورک و واشنگتن در تلاش برای سرکوب غارت است که به دنبال صلح آمیز در طول روز تظاهرات.

تعداد زیادی از مردم همچنان به نگاهی به خیابان ها هر شب مصمم توسط سفارشات به داخل باقی می ماند. معترضان در هفته گذشته بیش از 3000 نفر دستگیر شده اند در لس آنجلس بسیاری از آنها متهم به نقض مقررات.

گزارش شد کمک توسط تیم Arango, Kim Barker, کتی بنر نیکلاس Bogel-Burroughs, امیلی کوکران نیک Corasaniti مایکل کراولی الیزابت Dias جان Eligon, رید J. Epstein, Tess Felder لازارو Gamio ساندرا E. گارسیا, توماس گیبونز-نف, کتی Glueck راسل گلدمن اریکا L. سبز امی جولیا هریس, Shawn Hubler کارل Hulse مایک Kew, Neil MacFarquhar باربارا Marcolini, پاتریشیا های انجام Richard A. Oppel جونیور, ریچارد Perez-Peña, کاترین, Porter, Elisabetta Povoledo, مایکل پاول فرانسیس Robles, Alejandra رزا مارک Santora, آنا Schaverien توماس شنکر گلن برفک دانیل ویکتور نیل Vigdor و کارن Weise.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>