جورج فلوید تظاهرات: خبرنگاران هدفمند توسط پلیس و جمعیت

روزنامه نگاران پوشش تظاهرات و شورش است که فوران در شهرهای آمریکا پس از کشته شدن جورج فلوید را گزارش کرده اند که به ضرب گلوله در teargassed و دستگیر عنوان مرعوب جمعیت.

بیش از 50 حوادث خشونت و آزار و اذیت در برابر رسانه های کارگران گزارش شده در رسانه های اجتماعی و در رسانه های خبری در روز جمعه و شنبه با توجه به شمارش نگهبان بنمايد.

آنها شامل خیره کننده از لیندا Tirado فری لنس عکاس خبری و فعال است که کمک به نگهبان بود که در چشم ضربه با یک nonlethal دور در حالی که پوشش ناآرامی در مینیاپولیس; دستگیری HuffPost ما خبرنگار کریس Mathias در طول تظاهرات در نیویورک; و عکسبرداری از سوئد خبرنگار خارجی نینا Svanberg که زده بود در پا توسط چندین گلوله های لاستیکی در شب جمعه.

“آنها در حال رویت ما در” یک عضو از یک همشهری خدمه شنیده می شد گفت: در حادثه دیگری در مینیاپولیس در روز شنبه به عنوان گلوله های لاستیکی در این تیم گفت که آنها با پوشیدن مطبوعات اعتبار و حمل بزرگ دوربین. یک مهندس صدا زده بود در دست یک روزنامه نگار از خروجی گفت.

A Canadian Broadcasting Corporation, روزنامه نگار, سوزان, Ormiston, بود ضربه با یک قوطی گاز نیز در حالی که پوشش تظاهرات در این شهر است. “این چیزی است که ما در آن پارکینگ تمام توسط خودمان,” او گفت: در یک پخش. پلیس “اخراج ما برای روشن شدن ما دور است اما ما به وضوح به حال ما تجهیزات دوربین قابل مشاهده است”.

مینیاپولیس بود صحنه به خصوص حاد ناآرامی های شنبه شب به عنوان مقامات اعمال حکومت نظامی و مستقر ایالتی مینه سوتا گارد ملی برای روشن شدن خیابان و جلوگیری از شورش و غارت از شب گذشته بود.

اعتراضات به بیش از 30 کشورهای در سراسر آمریکا پس از فلوید مرگ در روز دوشنبه. حکومت در محل در ده ها شهر و صدها نفر دستگیر شده اند.

David Kaye سازمان ملل متحد گزارشگر ویژه آزادی بیان, گفت:, گزارش از حمله به روزنامه نگاران شد “وحشتناک است و باید محکوم و عاملان پاسخگو باشند”.

“آنها انکار حقوق اساسی لذت می برد توسط همه آمریکایی ها تحت قانون اساسی و قانون حقوق بشر گفت:” در توییتر. “آموزش ضعیف همراه با حملات پی در پی مغلوب ساختن پیشی جستن در مطبوعات به عنوان دشمن بدون شک کمک به یک محیط آماده برای چنین سوء استفاده است.”

رئیس جمهور ایالات متحده است به طور منظم به نام رسانه “دشمن مردم” از جمله در یک صدای جیر جیر او ارسال شده در روز شنبه.

مطبوعات آزادی گروه گزارشگران بدون مرز رتبه ما 48th در جهان در آن سال 2019 پایین سه مکان به عنوان یک نتیجه از رشد سوء استفاده از روزنامه نگاران در کشور است. “هرگز قبل از ما روزنامه نگاران شده است در معرض بسیاری از تهدید به مرگ و یا تبدیل شده به طوری که اغلب به شرکت های خصوصی امنیتی برای حفاظت” در این گزارش است.

اکثریت ترین حوادث اخیر به نظر می رسد مرتکب شده اما وجود حداقل دو مربوط به جمعیت. یک گروه از محافظه کار خروجی فاکس نیوز بود احاطه شده توسط معترضان در برابر کاخ سفید در اوایل صبح روز شنبه و jeered در و حلیم با اشیاء تا زمانی که آنها مجبور شدند برای پاک کردن این منطقه است. عصبانی جمعیت نیز با هجوم به مقر سی ان ان در آتلانتا در روز جمعه.

پلیس در لوئیزویل, کنتاکی, عذر خواهی کرد روز شنبه پس از یک تلویزیون خبرنگار پوشش تظاهرات در شهر در شب جمعه شد آمار با آنچه در ظاهر به یک فلفل توپ فریاد “من شات” زندگی در هوا.

بسیاری از شنبه حملات فیلم برداری شد توسط خبرنگاران درگیر است. در فیلم Ajenews خبرنگار Michael Anthony آدامز می تواند فریاد “مطبوعات” بارها و بارها به عنوان یک افسر با نزدیک شدن به او را با تفنگ خود را مطرح شده است.

“من مطبوعات,” او می گوید. “I don’t care” افسر پاسخ. او اسپری فلفل در حالی که دروغ گفتن بر روی زمین در مدت کوتاهی پس از آن.

به شماری از پخش در تلویزیون ملی از جمله یکی که در آن یک nonlethal دستگاه انفجاری اخراج شد در نزدیکی MSNBC خبرنگار مورگان Chesky و خدمه اش. سی ان ان خبرنگار عمر Jiminez دستگیر شد زنده در هوا در روز جمعه منتشر شد یک زمان کوتاه بعد.

تحقیقی خبرنگار Ryan Raiche گفت او شده بود ایستاده با دیگر روزنامه نگاران در مینیاپولیس در آنچه او فکر یک منطقه امن هنگامی که پلیس شروع به هدف قرار دادن این گروه است. “ما نگه داشته گفت: ما رسانه ها گفت:” در توییتی. “پلیس teargassed و فلفل اسپری کل گروه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im