جورج فلوید تظاهرات: زنده اخبار و به روز رسانی

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • تظاهرات بزرگ علیه خشونت پلیس انتظار می رود در سراسر جهان است.
  • افسران درمان یک بوفالو می گوید چهره یک جنایتکار پرس و جو.
  • ادارات پلیس بررسی مجدد خود را با استفاده از نیروی سیاست.
  • دادستان کل می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن راه رفتن برای یک کلیسا عکس-op تسریع منظور برای روشن شدن یک پارک.
  • یک تماس به یاد داشته باشید زنان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس.
  • در سراسر جهان ضد نژادپرستی معترضان سرپیچی اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.
  • N. F. L. کمیسیون می گوید لیگ باید گوش به بازیکنان نگرانی های پیش از آن.
اعتبار…امیر Hamja برای نیویورک تایمز

تظاهرات بزرگ علیه خشونت پلیس انتظار می رود در سراسر جهان است.

معترضان در سراسر ایالات متحده و استرالیا و اروپا شد و مرحله بندی عمده تظاهرات روز شنبه در آخرین نشانه آن است که خشم بیش از خشونت پلیس کاسته نشده پس از کشتن جورج فلوید در مینه سوتا در ماه گذشته.

در پاسخ به برخی از شهرهای آمریکا در حال سرکوب overaggressive پلیس با یک فوریت هرگز قبل از دیده می شود. در جمعه شهرستان رهبران و قضات در مینیاپولیس دنور و سیاتل نقل مکان کرد و برای مهار تاکتیک های مانند افسران استفاده از chokeholds پاره گاز و یا گلوله های لاستیکی.

در سال های اخیر تلاش اصلاحات برای جلوگیری از خشونت های پلیس شدند با هدف پاسخگویی برای افسران و یا تغییرات قانونی اما زمان موج اعتراضات به تقویت تماس های سراسر کشور پال خواستار قطع بودجه دولت, کوچک یا لغو ادارات پلیس در دسترس نباشد.

“ما در حال رفتن به از بین بردن مینیاپولیس اداره پلیس” ارمیا الیسون, یک عضو شورای شهر گفت: در توییتر این هفته است. “و هنگامی که ما در حال انجام هستیم به سادگی نمی خوای چسب آن را به عقب با هم,” او اضافه شده است. “ما در حال رفتن به به طور چشمگیری تجدید نظر در چگونگی رویکرد ما به امنیت عمومی و واکنش های اضطراری.”

پس از 11 شب متوالی تظاهرات اندازه تظاهرات رشد انتظار می رود در چه حال تبدیل شدن به یک کشور در برابر جنبش سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس. در واشنگتن که در آن مردم جمع آوری شده است این هفته برای ابراز خشم خود در کاخ سفید, هزار نفر در حال انتظار برای تجمیع مرکز شهر. اداره پلیس گفت: آن را خواهد دید بسیاری از خیابان ها از 6 صبح تا نیمه شب.

یک مراسم یادبود برای آقای فلوید نیز برگزار می شود در روز شنبه در Raeford, N. C., نزدیکی جایی که او به دنیا آمد.

در سراسر کشور خشم بیش از آقای فلوید مرگ منجر به صلح آمیز اعتراض ها در طول روز در برخی موارد به دنبال غارت و خشونت بعد از آن در شب است. در برخی موارد پلیس پاسخ داده اند با استفاده از باتوم گاز اشک آور اسپری فلفل و گلوله های لاستیکی در اعتراض تماشاگران و روزنامه نگاران. به عنوان فیلم تجاوز پلیس در روزهای اخیر قانونگذاران مقامات پلیس و قضات باید دوباره مورد بررسی قرار ادارات پلیس’ استفاده-از-نیروی سیاست.

در روز جمعه, مینیاپولیس, مقامات اعلام کرد ممنوعیت استفاده از chokeholds و strangleholds. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom از کالیفرنیا به نام برای حذف از گردن محدودیت از دولت پلیس برنامه های آموزشی و سیاتل رئیس پلیس گفت که او ممنوعیت استفاده از گاز اشک آور معترضان برای حداقل 30 روز.

در دنور یک قاضی فدرال محدود افسران توانایی به استفاده از گاز اشک آور و آتش گلوله های لاستیکی در آنها و اضافه کرد که پلیس تا به حال “شکست خورده در آن وظیفه به پلیس خود را دارد.”

این تظاهرات نیز بالا بردن بهداشت عمومی نگرانی مقامات احتیاط در مورد خطر گسترش coronavirus. Dr. Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در یک مصاحبه رادیویی روز جمعه بود که او “بسیار نگران” است که هر گونه تجمع بودند “یک راه اندازی کامل برای گسترش این ویروس در حس ایجاد این blips که ممکن است به نوبه خود به برخی از موج.”

هزاران نفر از آنان نیز انتظار می رود در روز شنبه به جمع آوری برای ضد نژادپرستی تظاهرات در فرانسه و آلمان. در استرالیا ده ها هزار نفر به خیابان ها ریختند و در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش خواستار پایان دادن به بومی مرگ و میر در بازداشت پلیس.

“ما نمی خواهد سکوت” یک سازمان فریاد زد به جمعیت به عنوان هلیکوپتر buzzed سربار. “ما خواهد بود با آمدن به خیابان های شما تا زمانی که شما حق آن را دریافت.”

افسران درمان یک بوفالو می گوید چهره یک جنایتکار پرس و جو.

Video player loading
افسران پلیس زدم یک مرد را در یک پیاده رو در بوفالو در روز پنج شنبه به عنوان او تلاش کرد به صحبت کردن با آنها. 75 سال به نظر می رسد برای ضربه زدن سر خود را و دروغ بی حرکت بر روی زمین است.اعتباریاعتباری…WBFO NPR

یک ویدیو از بوفالو افسران پلیس تنه زدن یک 75 ساله معترض و سپس راه رفتن گذشته او را به عنوان او بلد تبدیل شده است تمرکز تحقیقات جنایی است که می تواند عملکرد اتهامات به عنوان به زودی به عنوان این آخر هفته.

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده

  • تظاهرات بزرگ علیه خشونت پلیس انتظار می رود در سراسر جهان است.
  • افسران درمان یک بوفالو می گوید چهره یک جنایتکار پرس و جو.
  • ادارات پلیس بررسی مجدد خود را با استفاده از نیروی سیاست.

دادستان گفت که آنها در حال بررسی این قسمت و دو افسر متوقف شد و بدون پرداخت پس از این ویدئو نشان داد آنها سرنگونی مارتین Gugino یک فعال سیاسی و عضو غربی نیویورک مرکز صلح.

رسانه های خبری در بوفالو منتشر شده پیام های متنی و گفت که پلیس محلی اتحادیه درخواست ماموران برای حمایت از خود را به حالت تعلیق همکاران در روز شنبه در شهرستان بوفالو دادگاه جایی که آنها انتظار می رود به صورت اتهامات عنوان شده علیه.

آقای Gugino گرفته شده برای درمان سر آسیب به Erie County مرکز پزشکی. او در جدی اما وضعیت با ثبات و هشدار و گرا روز جمعه یک سخنگوی بیمارستان گفت.

پس از دو افسر بودند به حالت تعلیق در تمام 57 از همکاران خود در پاسخ اضطراری تیم استعفا داد و از تیم حمایت رئیس جمهور از بوفالو پلیس اتحادیه گفت: در روز جمعه. افسران باقی می ماند شاغل در این بخش است.

ادارات پلیس بررسی مجدد خود را با استفاده از نیروی سیاست.

اعتبار…الهام Schukar برای نیویورک تایمز

ادارات پلیس در سراسر ایالات متحده در حال بررسی مجدد خود را با استفاده از زور به عنوان سیاست های معترضان برای ابراز خشم و انزجار بیش از چنین تاکتیک در پی جورج فلوید مرگ است.

در مینیاپولیس که در آن پلیس را به استفاده از زور علیه سیاه پوستان به مراتب بیشتر از برابر سفید پوستان مقامات روز جمعه گفت که آنها بلافاصله ممنوعیت استفاده از chokeholds و strangleholds. چنین تاکتیک قبلا این سایت متعلق به زندگی یا مرگ شرایطی برای افسران.

مسئولان شهرستان نیز گفت: افسران مورد نیاز خواهد بود به مداخله و گزارش هر گونه استفاده غیر مجاز از نیروی حرکت در می آید که پس از نزدیک به دو هفته از تظاهرات بیش از مرگ آقای فلوید یک مرد سیاه و سفید که سفید مینیاپولیس افسر پلیس دوخته زیر زانو خود را برای نزدیک به نه ساعت.

در ساحل غربی رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom از کالیفرنیا به نام روز جمعه برای حذف از گردن محدودیت از دولت پلیس برنامه های آموزشی. و سیاتل رئیس پلیس کارمن بهترین گفت: او منع استفاده از گاز اشک آور معترضان را برای حداقل 30 روز و خواستار بررسی بخش کنترل جمعیت تاکتیک.

در نیومکزیکو لاس کروسس اداره پلیس گفت: آن منع گردن داری روش. مقامات در این شهرستان نیز گفت: در روز جمعه که یک افسر درگیر در قتل یک مرد که فرار کرد از توقف ترافیک در اواخر فوریه اخراج می شود و به اتهام قتل نفس غیر ارادی. افسران tased مرد, آنتونیو Valenzuela, 40, دو برابر او فرار کرد و پس از کشیده شدن بیش از. افسر کریستوفر Smelser سپس با استفاده از یک سبد روش او.

و در کلرادو که در آن قانون به ممنوعیت استفاده از chokeholds با اجرای قانون معرفی شد در این هفته یک قاضی فدرال در دنور با صدور موقت سفارش محدود در روز جمعه به حد افسران توانایی به آتش گلوله های لاستیکی و یا استفاده از گاز اشک آور در تظاهرات.

دادستان کل می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن راه رفتن برای یک کلیسا عکس-op تسریع منظور برای روشن شدن یک پارک.

اعتبار…ارین Schaff/نیویورک تایمز

دادستان کل William P. بار نقل مکان کرد به دور از بحث برانگیز قسمت است که در آن اجرای قانون در واشنگتن با استفاده از مواد شیمیایی و بمب های دود برای متفرق کردن معترضان مسالمت آمیز برای روشن شدن راه را برای رئیس جمهور تهمت به او عکس گرفته شده برگزاری مقدس در مقابل یک کلیسای تاریخی.

آقای Barr گفت: ماموران شده بود در روند زیر سفارش خود را برای روشن شدن پارک لافایت در نزدیکی کاخ سفید زمانی که آقای ترامپ تصمیم گرفت به راه رفتن را از طریق, باعث افسران برای استفاده بیشتر تهاجمی به معنی حذف معترضان از این منطقه است.

“آنها تا به حال پارک پلیس نصب شده واحد آماده, پس از آن فقط یک ماده از اعدام” آقای Barr آسوشیتدپرس گفت. “بنابراین من فقط به آنها می گویند” برو.'”

با ساخت یک ریز دانه تمایز بین خود را بعد از ظهر دوشنبه به منظور حذف پارک و تصمیم تاکتیکی چند ساعت بعد به استفاده از مواد شیمیایی و فلفل توپ و بمب های دود به عجله حذف روحانیت و معترضان مسالمت آمیز از آقای تهمت مسیر آقای Barr نظرات منتقل روایت تعیین شده توسط مقامات کاخ سفید که گفته اند که او به منظور حذف پارک.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز تحت انتقاد برای استفاده از هلیکوپتر های نظامی همراه با اجرای قانون فدرال افسر و سرباز گارد ملی از جمله ناشناس عوامل ضد شورش برای سرکوب تظاهرات. شهردار این شهرستان موریل Bowser خود گفت: در نامه ای به کاخ سفید روز جمعه که او خواسته بود برای خروج از تمام “فوق العاده فدرال اجرای قانون” از خیابان های آن.

او همچنین تغییر نام داد و به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند ماده پلازا منطقه در مقابل لافایت مربع بود و کارگران شهرستان رنگ “سیاه و سفید زندگی می کند ماده” در غول زرد نامه ها در امتداد خیابان.

یک تماس به یاد داشته باشید زنان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس.

Video player loading
تظاهرکنندگان در یاد Breonna تیلور در چه بوده است او 27th تولد.اعتباریاعتباری…Amr Alfiky برای نیویورک تایمز

به عنوان معترضان برای پایان دادن به خشونت پلیس علیه سیاهپوستان آمریکایی برخی از آنها جلب توجه خاص به زنان است که مرگ و میر آمده اند در دست اجرای قانون است.

تلاش تحت هشتگ #SayHerName ریشه گرفته در رسانه های اجتماعی و چندین تظاهرات برگزار شد در روز جمعه به علامت چه بوده است 27th, تولد Breonna تیلور 26 ساله سیاه تکنسین اورژانس پزشکی که پلیس کشته در Louisville, Ky., در ماه مارس است.

در شهر نیویورک در روز جمعه صدها نفر جمع شده بودند در صلح آمیز vigils به افتخار خانم تیلور از جمله در یک رویداد سازمان یافته توسط گرامی Patton, 18 در هارلم.

“ما زنان اغلب فراموش شده و این خوب است,” او گفت: کسانی که جمع شده بودند ضمن تشکر از آنها را برای “ادای احترام” به خانم تیلور که به ضرب گلوله کشته شد توسط افسران که پشت سر هم به آپارتمان او در اواخر شب به مواد مخدر تحقیق در مارس 13.

بعد یک ویولونیست بازی “این نور کمی از معدن” و این رویداد بدل به یک صلح آمیز مارس با تظاهرکنندگان آواز “تولدت مبارک.”

جیل nyt opinion, 39, که منجر به یک اعتراض در نزدیکی میدان اتحادیه در منهتن گفت که او تا به حال شده است در تظاهرات هفته تمام. اما با وجود خستگی او گفت که او مصمم به نشان دادن تا یک بار دیگر.

“من خسته هستم. ما تا به حال یک عمل پلیس بر من مسدود امروز” خانم nyt opinion گفت. “اما هیچ راهی وجود دارد که من از دست رفته Breonna تولد.”

در سراسر جهان ضد نژادپرستی معترضان سرپیچی اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

اعتبار…سعید خان/Agence France-Presse — Getty Images

تظاهرات برگزار می شد در شهرستانها در سراسر جهان در روز شنبه بیش از مرگ جورج فلوید و خشونت پلیس در ایالات متحده حتی به عنوان مقامات بهداشت هشدار داده است که اجتماعات بزرگ می تواند افزایش خطر ابتلا به کروناویروس جدید عفونت.

هزاران نفر از آنان انتظار می رود برای جمع آوری ضد نژادپرستی تظاهرات در انگلیس و فرانسه و آلمان پس از راهپیمایی در روز قبل از آن به خود جلب کرد که هزاران نفر در شهرهایی مثل توکیو و سیدنی است. و در حالی که بسیاری از تظاهرات جهانی بودند با الهام از ناآرامی ها در ایالات متحده آنها همچنین با اشاره به مسائل مربوط به نژادپرستی و خشونت پلیس در خانه.

در پاریس مقامات منع مردم از تجمع در مقابل سفارت آمریکا اما هزاران نفر در حال انتظار برای اعتراض وجود دارد و در نزدیکی برج ایفل, انعکاس اعتراض در روز چهارشنبه به خود جلب کرد که نزدیک به 20 ، 000 مردم به یاد داشته باشید آدما Traoré یک فرانسوی که در بازداشت پلیس در سال 2016.

در آلمان, آنگلا مرکل به نام قتل آقای فلوید “وحشتناک” و “نژادپرست است.” “ما خودمان می دانیم که ما می دانیم چیزی از نژادپرستی در اینجا و بسیاری را در مورد آن — من می خواهم بگویم که به وضوح” او در مصاحبه با گفت: آلمان پخش دویچه وله. “اما من با اعتماد به قدرت دموکراسی در ایالات متحده است که آنها را قادر به از طریق این وضعیت دشوار است.”

و در شهرستانها و شهرهای کوچک در سراسر استرالیا در روز شنبه ده ها هزار نفر بسیج در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش با وجود گرم شدن از نخست وزیر اسکات موریسون که اجتماعات بزرگ می تواند خرابکاری در تلاش برای کنترل این بیماری همه گیر.

نقاب معترضان خشمگین در بخشی از دولت را درمان بومی مردم فریاد زد: “من نمی توانم نفس بکشم” برگزار شد و نشانه هایی گفت: “چگونه بسیاری از بیشتر است ؟” و “استرالیا است و نه گناه.” شدت و مقیاس و دامنه تظاهرات به نظر می رسید به کوتوله هر چیزی در این کشور تا به حال دیده می شود در موضوع مسابقه در سال است.

در سیدنی که در آن آخرین لحظه حکم دادگاه اجازه تظاهرات برای رفتن به جلو دقیقه قبل از آن آغاز شده و خشم و مخلوط با حل و فصل و وعده تداوم.

“ما نمی خواهد سکوت” یکی از سازمان دهندگان فریاد زد به جمعیت به عنوان هلیکوپتر buzzed سربار. “ما خواهد بود با آمدن به خیابان های شما تا زمانی که شما حق آن را دریافت.”

N. F. L. کمیسیون می گوید لیگ باید گوش به بازیکنان نگرانی های پیش از آن.

اعتبار…مارسیو خوزه سانچز/آسوشیتد پرس

رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن تجدید انتقاد از N. F. L. بازیکنان معترض در طول سرود ملی کمیسر راجر Goodell در روز جمعه به او تحویل داده پشتیبانی قوی ترین و در عین حال برای حق خود را به نشان می دهد برای مبارزه با نژاد پرستی و خشونت پلیس.

در یک swift پاسخ به یک مونتاژ ویدئویی که ویژه بازیکنان ستاره پرسیدن لیگ به آدرس سیستمیک نژادپرستی آقای Goodell عذرخواهی برای گوش دادن به بازیکنان نگرانی زودتر و گفت: او حمایت بازیکنان حق اعتراض مسالمت آمیز است.

در طول سال 2016 فصل khezri آغاز جنبش در لیگ هنگامی که او زانو زد به تماس توجه به نژادی و بی عدالتی و خشونت توسط پلیس و تیم او پیشنهاد یک قرارداد پس از آن.

آقای Goodell نظرات در مخالفت مستقیم به سخنان رئیس جمهور در دفاع از New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees که در این هفته گفت که آن را بی احترامی به زانو زدن در طول pregame بازی “The Star-Spangled Banner.”

کارفرمایی عذرخواهی کرد روز پنج شنبه پس از واکنش فوری. اما رئیس جمهور گفت در توییتر که او باید عقب نشینی و مردم باید ایستاده زمانی که سرود ایفا کرده است.

در شب جمعه این بازیکن به کارگردانی یک Instagram ارسال به رئیس جمهور. “ما دیگر نمی تواند استفاده از پرچم به نوبه خود مردم را به دور و یا منحرف کردن آنها از مسائل واقعی که به صورت سیاه و سفید ما جوامع,” او گفت:.

گزارش شد کمک توسط دیوی آلبا, Livia البک-Ripka امیلی دوره گرد مایک بیکر, پیتر بیکر, Kim Barker کن Belson کتی بنر نیکلاس Bogel-Burroughs جولی Bosman, Derrick Bryson تیلور, جولیا کرمل دامین غار امیلی کوکران نیک Corasaniti مایکل کراولی الیزابت Dias جان Eligon, رید J. Epstein, Tess Felder, لیزا فریدمن توماس فولر مت Furber توماس گیبونز-نف, کتی Glueck اریکا L. سبز Anemona Hartocollis کریستین Hauser, جک Healy شاون Hubler توماس کاپلان نیل MacFarquhar سارا Mervosh بنیامین Mueller, Richard A. Oppel جونیور Elian Peltier, ریچارد پرز-Peña, کتی راجرز, Simon رومرو, اریک اشمیت, جرثقیل تیلور نیل Vigdor و دانیل ویکتور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>