جورج فلوید تظاهرات در مینیاپولیس: به روز رسانی زنده

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • مینه سوتا فرماندار فعال گارد ملی بعد از ‘آتش سوزی شورش, غارت.’
  • دادستان گفت: آنها نیست و تصمیم گرفت که آیا به اتهام افسران درگیر است.
  • ده ها تن از تظاهر کنندگان بازداشت نیویورک اتحادیه مربع است.
  • به Colorado State Capitol قرار داده بود روی زمین افتاده بعد از صدای شلیک گلوله در نزدیکی یک اعتراض.
  • وزارت دادگستری وعده تحقیقات کامل از آقای فلوید مرگ است.
  • مینه سوتا امور خارجه کنگره آمریکا تخلیه شد به دلیل نزدیکی و ناآرامی.
  • دموکرات درخواست رسیدگی به سه قتل, مردم سیاه و سفید.
اعتبار…Carlos Barria/ایسنا

مینه سوتا فرماندار فعال گارد ملی بعد از ‘آتش سوزی شورش, غارت.’

رژیم صهیونیستی. تیم Walz فعال مینه سوتا گارد ملی در روز پنج شنبه بعد از ظهر قبل از یک شب سوم از افزایش اعتراضات قتل جورج فلوید بود که فیلم برداری در تلاش برای نفس کشیدن در این هفته به عنوان یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را در برابر مرد گردن.

فرماندار گفت: او پشتیبانی تظاهرات مسالمتآمیز اما این تخریب در شب چهارشنبه به دوشنبه صبح موجه اقدام بیشتر برای حفظ صلح است. پلیس شده اند شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی به عنوان افراد مجموعه ای از ساختمان ها در آتش و غارت فروشگاه ها.

تظاهرات همچنان به گسترش در سراسر کشور در روز پنج شنبه شب از جمله در نیویورک و دنور, آلبوکرک پرتلند و سنگ., یک روز پس از تظاهرات در لس آنجلس و ممفیس.

در St. Paul, Minnesota سرمایه افسران پلیس ضد شورش skirmished با معترضان و چند کسب و کار بودند تخریب با توجه به عکس ارسال شده در توییتر و رسانه های محلی. دود دیده می شود می تواند مواج از یک نپا قطعات خودرو فروشگاه ویندوز از حسن نیت فروشگاه شکسته شد. “وضعیت در اینجا در خیابان باقی می ماند پویا” یک سخنگوی پلیس استیو Linders گفت: در یک ایمیل.

برخی از معترضان در مینیاپولیس پرتاب سنگ در افسران پلیس که با استفاده از گاز اشک آور سعی کنید به دفع خود را پیشبرد. یک خودرو به آتش کشیده شد خارج از هدف فروشگاه است که غارت شده بود روز قبل از.

“متاسفانه برخی از افراد درگیر در غیر قانونی و فعالیت های خطرناک از جمله آتش سوزی شورش, غارت, و آسیب رساندن به املاک عمومی و خصوصی” آقای Walz در نوشت خود را اعلام. “این فعالیت ها تهدیدی برای امنیت قانونی تظاهرکنندگان و دیگر Minnesotans و هر دو پاسخ اول و تظاهرکنندگان مجروح شده اند.”

او همچنین اعلام وضعیت اضطراری در مینیاپولیس و سنت Paul و جوامع اطراف است.

آقای فلوید, 46, درگذشت, روز دوشنبه پس از دستبند و دوخته شده به زمین توسط یک افسر پلیس که فشرده زانو خود را بر روی آقای فلوید گردن در حدود هشت دقیقه است. یک ویدیو از دستگیری که در آن آقای فلوید شنیده شفاعت “من نمی توانم نفس بکشم” گسترش به طور گسترده ای آنلاین.

“آنها اعدام برادر من در روز روشن” Philonise فلوید با سی ان ان گفت در روز پنج شنبه صبح شکستن در اشک. “من فقط هستم خسته از سیاه و سفید دیدن افراد در حال مرگ است.”

در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه بعد از ظهر شهردار یعقوب فری گفت مخرب تظاهرات بودند بازتابی از جامعه سیاه خشم بیش از 400 سال از نابرابری.

“آنچه ما دیده ایم بیش از دو روز گذشته و هيجان زده درگیری بیش از شب گذشته نتیجه بسیار ساخته شده است تا خشم و غم و اندوه,” او گفت:.

دادستان گفت: آنها نیست و تصمیم گرفت که آیا به اتهام افسران درگیر است.

اعتبار…Jenn Ackerman برای نیویورک تایمز

دادستان گفته است که آنها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت که آیا به شارژ هر یک از چهار مینیاپولیس افسران پلیس از جمله یکی که به زانو در جورج فلوید گردن مدت کوتاهی قبل از او درگذشت.

دولت و دادستان فدرال در حال اجرا به طور همزمان تحقیقات به آقای فلوید مرگ پس از یک ویدئو نشان داد درک چوین سفید افسر پلیس با فشار دادن زانو خود را بر گردن آقای فلوید, که سیاه و سفید است, تا زمانی که آقای فلوید بدن شد لنگی.

آقای چوین و سه نفر دیگر از ماموران در صحنه که هیچ چیز برای جلوگیری از آقای چوین بودند از کار اخراج شده در جمعه و شهردار یعقوب فری از مینیاپولیس به نام آقای چوین دستگیر و متهم شده است. مینیاپولیس اداره پلیس شناسایی دیگر افسران به عنوان توماس لین Tou Thao و J. Alexander Kueng.

“ما قصد داریم به بررسی آن را به عنوان به سرعت به عنوان به طور کامل و به طور کامل به عنوان عدالت خواسته” Mike Freeman, دادستان منطقه در Hennepin شهرستان گفت: در یک کنفرانس خبری. “گاهی اوقات که کمی طول می کشد و ما از مردم به بیمار است.”

آقای فریمن گفت: او آب گرفتگی شده است با عنوان بسیاری از 1,000 تماس روزانه از افرادی که می خواهند او را به اتهام.

Video player loading
Mike Freeman, شهرستان وکیل در مینیاپولیس خواست صبر و شکیبایی به عنوان دفتر کار خود به بررسی آقای فلوید مرگ در حالی که در بازداشت پلیس. دولت فدرال و مقامات نیز انجام گرفتهاند.اعتباریاعتباری…ایسنا

او اشاره کرد که او در سال گذشته به اعدام محکوم و یک افسر پلیس از قتل, اما همچنین گفت که او نمی خواهید به عجله اتهامات عنوان شده علیه آقای چوین مقایسه آن را به شکست دادستان بالتیمور افسران دستگیر شده بود و آمریکا که در بازداشت پلیس در سال 2015.

“که تصویری است از گرافیک و وحشتناک و وحشتناک و هیچ فرد باید انجام دهد که” آقای فریمن گفت: از مینیاپولیس افسر اقدامات است. “اما من در پایان است که به او ثابت کند که تجاوز یک جرم جنایی است و شواهد دیگر که پشتیبانی نمی کند جنایی مسئول است.”

آقای فریمن نداد در هر گونه شواهد اضافی. پلیس در حال بازداشت آقای فلوید یکی از سنت لوئیس پارک, Minn., که به تازگی مشغول به کار به عنوان یک دربان در یک رستوران پس از کسی به نام پلیس و متهم یک مرد در تلاش برای استفاده از یک تقلبی $20 bill در یک فروشگاه مواد غذایی است.

اریکا مک دونالد آمریکا وکیل در مینه سوتا التماس کرد برای صلح و گفت: وکلا در دفتر او مشغول به کار هستند به سرعت برای تعیین اینکه آیا آنها به ارمغان خواهد آورد اتهامات عنوان شده علیه آقای چوین برای نقض قوانین فدرال از جمله حقوق مدنی ، خانم مک دونالد گفت که او تا به حال شده است در تماس با دادستان کل William P. بار در مورد این مورد.

خانم مک دونالد نیز عذرخواهی کرد, cryptically پس از یک تاخیر طولانی قبل از شروع کنفرانس خبری گفت او بر این باور وجود دارد خواهد بود “یکی دیگر از توسعه” قبل از آن آغاز شد. او کاهش یافته است به استادانه درست شده در بیانیه ای که اما گفت: بیشتر اطلاعیه آمده بودند.

“ما باید آن را بهنگام حق,” او گفت:.

ده ها تن از تظاهر کنندگان بازداشت نیویورک اتحادیه مربع است.

Video player loading
حداقل 30 نفر دستگیر شدند که تظاهر کنندگان رسید به اتحادیه مربع در شهر نیویورک در اعتراض به آنچه که آنها به نام خشونت پلیس پس از جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس.اعتباریاعتباری…Hiroko Masuike/نیویورک تایمز

بیش از 40 نفر بازداشت شدند شنبه شب در منهتن به عنوان صدها نفر از نیویورک پیوست و در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس. یک زن جوان را بازداشت گرفته در اتحادیه مربع فریاد زد: “سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست!” عنوان پلیس کشیده به برنج واگن تصویری ارسال آنلاین نشان داد.

تصاویر در رسانه های اجتماعی نشان داد که گاهی اوقات و هرج و مرج به عنوان عمدتا جوان معترضان با ماموران لباس شخصی. برخی از معترضان انجام شده نشانه هایی است که خواندن “نه عدالت بدون صلح” و شعار “نمی توانم نفس بکشم.”

آقای فلوید مرگ را لمس کرده است یک عصب خاص در نیویورک به دلیل مرگ او کلمات — “من نمی توانم نفس بکشم” — درخواست مقایسه اریک گارنر که در بازداشت پلیس در استاتن آیلند در سال 2014.

بسیاری از بازداشت در روز پنج شنبه شد و برای نافرمانی مدنی یا رفتار آشوبگرانه پلیس گفت: اما حداقل سه نفر رو به اتهام تهدید افسران پلیس.

یک نفر شده بود حمل چاقو, پلیس گفت:. دوم رخ داد یک افسر پلیس در سر با یک سطل زباله می تواند و یک سوم پانچ های مختلف مسئول در این صورت با یک مشت بسته. هیچ یک از افسران به شدت مجروح شدند یک سخنگوی پلیس, افسر اندرو گدازه گفت.

دانته Richardson, 21, میان مردم در میدان اتحاد خشم در رفتار پلیس جوان سیاه مردانی که پیوست تظاهرات.

آقای ریچاردسون گفت: معترضان فریاد زد در افسران و شعار می دادند “N. Y. P. D. نژادپرستانه پلیس.” در یک نقطه, آقای ریچاردسون گفت: او را دیدم بین 80 تا 100 افسران. یک گروه سوار بر دوچرخه با تشکیل یک مانع برای سجاف در تظاهرات.

“آنها قرار داده تایر دوچرخه خود را-به-تایر,” او گفت: “آنها در تلاش بودند برای شکستن ما است.”

به Colorado State Capitol قرار داده بود روی زمین افتاده بعد از صدای شلیک گلوله در نزدیکی یک اعتراض.

اعتبار…David Zalubowski/آسوشیتد پرس

دولت و کنگره آمریکا در دنور قرار داده بود روی زمین افتاده کسی که پس از شلیک یک تفنگ در نزدیکی یک تجمع مسالمت آمیز بیش از مرگ آقای فلوید در مینیاپولیس یکی از بسیاری از تظاهرات در شهرستانها در سراسر کشور.

لسلی هرودیس, یک نماینده دولت در کلرادو گفت که او شنیده چندین عکس در نزدیکی خانه ملت و که او و دیگر تظاهرکنندگان پراکنده اعتقاد داشتند که این عکس تا به حال از کار اخراج شده به جمعیت. او گفت: آن را به نظر نمی رسد به عنوان اگر کسی زخمی شده است.

“این کاملا مسالمت آمیز تجمع و کسی به ضرب گلوله به جمعیت و مردمی که معترض بودند در حمایت از جامعه در برابر خشونت پلیس,” خانم هیرودیس گفت. او افزود: در متن: “این تاکید می کند چقدر بیشتر ما باید انجام دهیم.”

دنور اداره پلیس گفت که هیچ آسیب وجود دارد گزارش داده است که ماموران به حال بلافاصله مشخص شد یک انگیزه.

فیلم گرفته شده در این تظاهرات همچنین به نظر می رسد برای نشان دادن راننده سیاه و سفید ورزش-ابزار خودرو رانندگی را از طریق جمعیت از معترضان که تا به حال ترافیک مسدود شده در نزدیکی خانه ملت. به عنوان یک معترض جهش کردن, ماشین, راننده, وافغان شاخ veers در اطراف و سرعت به تظاهرات می زند و او را بیش از. معلوم بود که آیا او مجروح شد.

آنابل Escobar این نشان دهنده که ضبط تصویری خودرو گفت: او زده شده بود از آنچه تا به حال اتفاق افتاده است.

“من وحشت زده شد,” خانم اسکوبار گفت. “آن باطل است. او می توانست او را کشتند.”

تظاهرات مسالمت آمیز برگزار شد و در چندین شهر دیگر در روز پنج شنبه شب. معترضان در آلبوکرک بسیاری از پوشیدن ماسک برای محافظت در برابر coronavirus راهپیمایی در خیابان های اتصال پوستر به اتومبیل های خود را به عنوان بخشی از یک کاروان. در پرتلند سنگ., یک گروه کوچک از تظاهر کنندگان دست تکان داد نشانه نزدیکی پورتلند پلیس اداره است.

در شب چهارشنبه وجود دارد تظاهرات در ممفیس و لس آنجلس که در آن مقامات اجرای قانون در مواجهه با مردم مسدود کردن 101 بزرگراه در مرکز شهر.

وزارت دادگستری وعده تحقیقات کامل از آقای فلوید مرگ است.

اعتبار…Jenn Ackerman برای نیویورک تایمز

وزارت دادگستری گفت: این امر بررسی افسران درگیر در آقای فلوید مرگ و تعیین اینکه آیا آنها باید به صورت فدرال اتهامات جنایی.

این تحقیق که به رهبری ایالات متحده وکیل در مینه سوتا اریکا مک دونالد و توسط F. B. I. عوامل در مینیاپولیس. دادستان کل William P. Barr و سر از وزارت دادگستری, حقوق مدنی, بخش, اریک Dreiband هستند از نزدیک نظارت خود را پرس و جو یک سخنگوی وزارت دادگستری گفت.

“وزارت دادگستری بررسی اولویت و اختصاص تجربه دادستان و F. B. I. جنایی محققان به موضوع” این گروه در بیانیه ای گفت.

این بخش اشاره کرد که تخطی از قانون فدرال برای یک افسر بازیگری در یک ظرفیت رسمی برای محروم کردن فرد دیگری از او حقوق اساسی از جمله حق محافظت از بی رحمانه و غیر معمول است.

رئیس جمهور تهمت را محکوم کرده است این اقدامات توسط ماموران گرفتار تصویری و خواست این اداره به منظور تسریع در بررسی اما او نمی رسید به آقای فلوید خانواده. طی یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه آقای ترامپ کاهش یافته است می گویند که آیا افسران باید تحت تعقیب قرار, اما او به نام فیلم “تکان دهنده است.”

Video player loading
یک تماشاچی های تصویری در مینیاپولیس نشان می دهد یک افسر پلیس با زانو خود را در گردن در طول بازداشت. مرد درگذشت “زمان کوتاه” بعد پلیس گفت:.اعتباریاعتباری…Storyful

وزارت دادگستری کاهش یافته است به اتهام افسران پلیس در دیگر موارد بالا مشخصات که در آن یک فرد فوت شده در زندان خود را.

در ماه ژوئیه پس از پنج سال تحقیق در این بخش گفت: این امر را نمی فدرال حقوق مدنی اتهامات علیه دانیل Pantaleo این جزیره استاتن افسر پلیس که به کشته شدن اریک گارنر توسط بسته بندی بازوی خود را در اطراف گردن خود را. قتل گرفتار شد تصویری و کثیرالانتشار آنلاین.

تصمیم تلخی تقسیم وزارت دادگستری حقوق مدنی تقسیم وکلا که می خواستم به اتهام آقای Pantaleo و دادستان در بروکلین که به اعتقاد آنها می تواند برنده شدن در این مورد در دادگاه.

آقای Barr در نهایت طرفه با بروکلین دادستان که استدلال کرده بود که آنها به اندازه کافی شواهد و مدارک ثابت کند که آقای Panataleo متعهد فدرال مدنی نقض حقوق زیرا آنها نمی تواند ثابت کند که او تا به حال ساخته شده روشن تصمیم به استفاده از یک سبد که اداره پلیس نیویورک ممنوع کرده بود زمانی که او کشته آقای گارنر.

مانند آقای فلوید آقای گارنر نیز gasped: “من نمی توانم نفس بکشم” درست قبل از او درگذشت.

مینه سوتا امور خارجه کنگره آمریکا تخلیه شد به دلیل نزدیکی و ناآرامی.

اعتبار…تیم گروبر برای نیویورک تایمز

قانونگذاران و کارکنان در وزارت امور خارجه کنگره آمریکا در St. Paul, Minn., گفته شد به تخلیه این ساختمان به عنوان یک اقدام احتیاطی در روز پنج شنبه بعد از ظهر پس از غارت ادامه داد: در فروشگاه های نزدیک.

St. Paul افسران پلیس مواجه می شوند گروه های زیادی از مردم سرقت کالا از یک هدف فروشگاه و کسب و کارهای دیگر در این شهر میدوی محله گفت: St. Paul پلیس سخنگوی وزارت استیو Linder.

برخی از پرتاب سنگ و بطری های مشروب و آجر در پاسخ افسران در حالی که گروه دیگری از مردم با عجله به یک Foot Locker, او گفت:, و اشاره کرد که مبارزه را در پارکینگ.

“افسران ما مشغول تلاش برای نگه داشتن همه چیز آرام و د-تشدید زمانی که ممکن است و حفاظت از مردم و اموال” آقای Linder گفت.

به عنوان جمعیت از فعالان در افزایش تعداد چند بلوک دورتر از کنگره دبیر سنا دستور داد کارکنان و قانونگذاران به ترک ساختمان در حدود 1:30 بعد از ظهر به وقت محلی با توجه به کارکنان. حدود یک ساعت بعد کاپیتول امنیتی وزارت امنیت عمومی دستور داد تمام کاپیتول کارکنان و کارمندان را تخلیه کنند.

دموکرات درخواست رسیدگی به سه قتل, مردم سیاه و سفید.

اعتبار…تیم گروبر برای نیویورک تایمز

دموکرات ها در کمیته قضایی مجلس خواسته وزارت دادگستری در روز پنج شنبه به بررسی آقای فلوید مرگ همراه اخیر قتل دو تن دیگر از مردم سیاه و سفید: Ahmaud Arbery که به ضرب گلوله کشته شد و پس از اینکه دنبال مردان سفید در نزدیکی Ga.; و Breonna تیلور که کشته شد توسط افسران پلیس در Louisville, Ky., در طول “بدون دست کشیدن از” حمله از آپارتمان او.

اعضای این کمیته خواسته بخش برای باز کردن به اصطلاح الگو و تحقیقات به عمل بالقوه سوء رفتار پلیس در هر سه مورد. قانون فدرال را ممنوع ماموران اجرای قانون از درگیر شدن در یک الگو یا عمل انجام است که محروم کردن مردم از حقوق قانونی خود.

آنها همچنین خواسته که گروه تحقیق محلی دادستان کرده بودند آقای Arbery است. دو مرد مسلح که تعقیب آقای Arbery حال اتصال به اجرای قانون محلی و بازداشت نشده برای 74 روز تا بعد از یک تصویری از تیراندازی شد به طور گسترده ای توزیع شده است.

آقای Arbery مرگ و پس از آن تحقیقات محلی “در حال یادآور اوایل قرن 20 lynchings در Jim Crow جنوب” اعضای این کمیته نوشت.

جری Nadler, صندلی این کمیته گفته است که با توجه به قوانین به آدرس دهها و استفاده بیش از حد از زور توسط پلیس.

او اشاره کرد که وزارت دادگستری کشف شایع سوء استفاده پلیس در فرگوسن Mo. Baltimore کلیولند و شیکاگو که منجر به ادارات پلیس در این شهرستانها به مذاکره رضایت احکام با دولت فدرال است.

تیراندازی مرگبار در نزدیکی چهار شنبه تظاهرات تحت بررسی بود.

اعتبار…Jenn Ackerman برای نیویورک تایمز

پلیس گفت: آنها تحقیق در مورد تیراندازی مرگبار در نزدیکی یک غارت رهنی در منطقه که در آن تظاهرات رخ داده است.

در یک کنفرانس خبری در اوایل صبح روز پنجشنبه یک پلیس مینیاپولیس سخنگوی وزارت, جان سالمند گفت: دو افسر در پاسخ به یک تماس در نزدیکی کادیلاک پیاده & طلا و جواهر فروشگاه که در آن آنها دریافتند قربانی در قبر بیماری در پیاده رو. او گرفته شده بود به یک بیمارستان که در آن او درگذشت.

آقای سالمند کاهش یافته است به تایید گزارش های رسانه ها که قربانی درگیر در غارت و یا اینکه صاحب فروشگاه شد و تیرانداز.

“است که یکی از این نظریه ها ما به دنبال به او گفت:” و اشاره کرد که جرم و جنایت است که هنوز تحت بررسی است. “ما می خواهیم مطمئن شوید که ما انجام می دهیم در واقع باید همه حقایق را در حال حرکت رو به جلو است. ما نمی خواهیم به بازیگران داشتن بر کسی اگر در واقعیت آنها نیست انجام هر کاری اشتباه است.”

یک مظنون را بازداشت گرفته شد آقای سالمند گفت: اما او کاهش یافته است به ارائه مشکوک هویت با استناد به تحقیقی پروتکل.

خشونت آمد و در پایان چه بوده است زمان دوره است.

Video player loading
تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید یک آفریقایی-آمریکایی درگذشت مردی که در بازداشت پلیس را به شدت در مینیاپولیس. بعضی از آنها تبدیل به خشونت با پلیس و شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی و مردم محیط ساختمان را به آتش.اعتباریاعتباری…Stephen Maturen/گتی ایماژ

معترضان شروع به جمع آوری پنج شنبه بعد از ظهر در خارج از سوم حوزه ستاد مرکزی اما در اوایل شب ماموران در تلاش بودند برای متفرق کردن جمعیت با استفاده از فلش-انفجار نارنجک و گاز اشک آور.

برخی از ساکنان این منطقه گفت: آنها معتقد بودند مردم از خارج از شهرستان بوده و مسئول بخش بزرگی از آتش سوزی و غارت.

“این فقط درد گفت:” سینتیا, مونتانا, 57. “من فکر نمی کنم مردم را غارت و همه این تخریب ها همان معترضان مسالمت آمیز شده اند که در جام غذاهای” که در آن آقای فلوید دستگیر شد و در روز دوشنبه.

“من یک معترض,” خانم مونتانا گفت. “پس از آن بود مسالمت آمیز بیش از وجود دارد.”

او گفت: در نزدیکی محله متنوع است اما در گسترده تر شهرهای دوقلو جامعه وجود دارد بزرگ نژادی و نابرابری.

“آن را مانند لایه لایه و لایه ای از باروت ساختمان بیش از یک مدت زمان طولانی,” او گفت: “و هنگامی که شما تبدیل به یک فرد بزرگسال این چوب دینامیت.”

“من می خواهم برای دیدن عمل’: آقای فلوید خانواده خواستار اتهام قتل.

اعتبار…Stephen Maturen/گتی ایماژ

آقای فلوید مرگ و کشته شدن اخیر Ahmaud Arbery 25 ساله آفریقایی-آمریکایی بود که در تعقیب و به ضرب گلوله توسط دو مرد سفید در گرجستان — باعث شده است تا مقایسه به قتل دیگر از آمریکایی های سیاه و سفید از جمله اریک گارنر و مایکل براون.

در این قسمت دیده می شد به عنوان یک شهروند الگوی ویرانگر برخوردهای میان آفریقایی-آمریکایی ها و اجرای قانون را محکوم کرد توسط رهبران حقوق مدني. آن را گذاشته لخت تنش بین اعضای جامعه محلی و 800 نیروی پلیس در مینیاپولیس یک تقسیم آینه در جوامع دیگر در سراسر کشور.

آقای فلوید خواهر Bridgett Floyd به نام برای عدالت در ان بی سی “امروز” نشان می دهد.

“من می خواهم برای کسانی که افسران به اتهام قتل به خاطر این که دقیقا آنچه که آنها” خانم فلوید گفت.

دیگر اعضای فلوید خانواده ظاهر می شود در “صبح امروز” در CBS گفته است که تظاهرات بودند به اندازه کافی نیست.

“من نمی خواهم این تظاهرات بود و فقط برای نشان دادن” گفت: ترا قهوه ای, آقای فلوید پسر عموی که به نظر می رسد با آقای فلوید برادران. “من می خواهم برای دیدن عمل است.”

“این به وضوح قتل,” او اضافه شده است. “ما می خواهیم برای دیدن آنها را دستگیر; ما می خواهید برای دیدن آنها را شارژ; ما می خواهید برای دیدن آنها را محکوم به آنچه که آنها انجام داد.”

Stephen Jackson سابق N. B. A. بازیکن و در حال حاضر پادکست میزبان گفت: “نمایش امروز” در روز پنج شنبه که مرگ آقای فلوید, یک دوست قدیمی “نابود” او.

“من شروع به پریدن کرد تا داد و فریاد می ترسم دخترم و تقریبا شکست دست من مشت مسائل چون من خیلی دیوانه” آقای جکسون گفت: توصیف واکنش خود را زمانی که او آموخته اخبار.

آقای جکسون گفت: “باشگاه صبحانه” پادکست که او با آقای فلوید در منطقه هوستون. او به شوخی که آنها بسیار به طور یکسان است که آنها می تواند همان پدر را با مراجعه به هر یک از دیگر به عنوان “دوقلو.”

“محله همه آنها beefing” آقای جکسون گفت. “اما شما همیشه باید یک مرد است که می تواند به تمام محلات و همه will rock با او. فلوید بود که مرد.”

نیویورک فرماندار در مقایسه با فلوید مورد به مرگ اریک گارنر.

اعتبار…تیم گروبر برای نیویورک تایمز

در گزارش آقای فلوید را بازداشت مینیاپولیس پلیس گفت که آنها تا به حال بررسی شده است یک اتهام از کسی که در تلاش برای عبور جعلی $20 bill روز دوشنبه در بخش جنوبی شهر که در آنها مواجه مردی که نشسته بود روی یک ماشین آبی بود و بعدا به عنوان آقای فلوید.

“او دستور داد به گام از اتومبیل خود” اداره پلیس در بیانیه ای گفت: در روز دوشنبه. “پس از او از, او از لحاظ جسمی در برابر افسران. افسران قادر به دریافت مظنون به دستبند و اشاره او به نظر می رسد درد و رنج پزشکی پریشانی.”

فیلم از نزدیکی دوربین های امنیتی و تماشاگران نشان نمی دهد هر گونه تلاش توسط آقای فلوید به مقاومت در برابر افسران. در عوض آن را به او نشان داد التماس برای زندگی خود را به عنوان او دراز دستبند بر روی زمین یک افسر سنگ زنی یک زانو را به گردن خود را در حالی که سه نفر دیگر ایستاده بود.

وقتی پرسیده شد که در مورد فلوید مورد در روزانه خود را coronavirus اخبار جلسه روز پنجشنبه رژیم صهیونیستی است. Andrew M. Cuomo, نیویورک, که قبلا به عنوان وکیل دولت به طور کلی گفت که او معتقد است که دادستان می تواند یک پرونده جنایی علیه این افسر پلیس که در مهار آقای لوید.

“من نمی prejudge یک مورد. شاید وجود حقایق هستند که من نمی دانم. اما من به شما بگویم که اگر من یک دادستان من خواهد بود در این صورت از اولین لحظه ای. چون من فکر می کنم وجود یک پرونده جنایی وجود دارد,” آقای کومو گفت.

“من فکر می کنم وضعیت خیلی نگران کننده و زشت و ترسناک. آن را فقط ترسناک است که مامور اجرای قانون در هر نقطه در این کشور می تواند عمل کند که در راه” او گفت:.

آقای کومو آورده تا مورد آقای گارنر که مرگ در دست یک افسر پلیس شهر نیویورک در سال 2014 گالوانیزه سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

“گاهی اوقات شما می گویند شما منطقی در ذهن خود را” خوب این وحشتناک است اما ما از آن یاد بگیرند.’ چگونه بسیاری از بار ما را به یاد همان درس?” او گفت:. “ما از طریق آن رفت در نیویورک است. ما تا به حال گارنر مورد در نیویورک است. چگونه بسیاری از زمان شما باید به یاد بگیرند که همان درس؟”

مینیاپولیس پلیس دریافت کرده اند و بسیاری از نیروی بیش از حد شکایت.

اعتبار…Kerem Yucel/Agence France-Presse — Getty Images

نیروی بیش از حد شکایت علیه مینیاپولیس افسران تبدیل به امری عادی به ویژه آفریقایی-آمریکایی ساکنان. یکی از افسران درگیر در آقای فلوید مرگ آقای چوین, 44, تا به حال چندین شکایت علیه او سه که منجر به توبيخ با درج برای خود زبان و لحن.

آقای چوین شات مردی که در تلاش برای گرفتن یک افسر اسلحه در سال 2008 با توجه به پایونیر پرس. او همچنین در حال حاضر در دو تیراندازی یکی از آنها کشنده باشد اما معلوم نیست اگر او اخراج سلاح خود را در این موارد با توجه به جوامع آمریکایی علیه خشونت پلیس محلی سازمان حمایت پلیس اصلاحات.

آفریقایی-آمریکایی ها حدود 20 درصد از جمعیت شهر است اما آنها به احتمال زیاد کشیده می شود بیش از, بازداشت و زور استفاده برابر آنها از سفید ساکنان اداره پلیس داده ها را نشان می دهد. و مردم اختصاص بیش از 60 درصد از قربانیان در مینیاپولیس تیراندازی پلیس از اواخر سال 2009 تا مه 2019 داده ها را نشان می دهد.

تنش میان جامعه و 800 افسر نیروی باز شدن در یک عمدتا سفید و مترقی کلان شهر که در آن سفید شهردار آشکارا مورد بحث سیستمیک نژادپرستی رئیس پلیس توسط یک مرد سیاه و سفید که پذیرای یک جامعه گرا رویکرد و ساکنان منتخب دو سیاه نما مردم به شورای شهر است که گرفته شده اقدام تهاجمی برای جلوگیری از تبعیض نژادی.

در عین حال وجود یک شکاف عمیقی بین این شهر نیروی انتظامی — که آن هم عمدتا سفید و جامعه است که به نظر می رسد به رشد بزرگتر با هر کشتن.

گزارش شد کمک توسط کتی بنر نیکلاس Bogel-Burroughs, Audra D. S. برچ Sopan Deb جان Eligon مت Furber جک Healy, Dan لوین مارک Santora و نیل Vigdor.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>