جورج Floyd Live به روز رسانی: مقامات بریس برای پنجمین شب از اعتراض

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • مینه سوتا فرماندار فعال همه سرباز گارد ملی است اما این ارتش را برای استقرار نظامی پلیس است.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار مینه سوتا مقامات به “سخت تر” و بر تهدید تظاهر کنندگان با دادستان است.
  • آتش سوزی و خرابکاری فوران در سراسر کشور به عنوان اعتراض به آتلانتا و نیویورک و بسیاری از شهرهای دیگر.
  • افسر که دوخته آقای فلوید بود به اتهام قتل همسرش است که به دنبال طلاق.
  • در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است در هرج و مرج لحظات قبل از آقای فلوید مرگ است.
Video player loading
در چهارمین شب از ناآرامی در مینیاپولیس تظاهرات و ابراز خشم در پلیس در پنجمین حوزه به عنوان مناطق اطراف آن تبدیل به یک دودی میدان نبرد.اعتباریاعتباری…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

مینه سوتا فرماندار فعال همه سرباز گارد ملی است اما این ارتش را برای استقرار نظامی پلیس است.

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

رژیم صهیونیستی. تیم Walz از مینه سوتا فعال هزاران اضافی سرباز گارد ملی به ارسال به مینیاپولیس است اما این ارتش را برای استقرار نظامی واحدهای پلیس به عنوان روز تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس تهدید به جوش و حتی بیشتر در روز شنبه.

آقای Walz یک دموکرات اذعان کرد که مقامات دست کم گرفته بودند تظاهرات در مینیاپولیس که در آن با وجود تازگی صادر شده و مقررات منع رفت و آمد مردم سوخته و ساختمان ها و خیابان های شهر را به یک سوختن میدان نبرد در شب جمعه. او در مقایسه با ویران کردن به جنگ که آمریکایی ها مبارزه کرده اند در خارج از کشور, و گفت که او انتظار می رود و حتی بیشتر ناآرامی های شنبه شب.

“آنچه شما را دیده ام در قبلی شب من فکر می کنم خواهد بود به مراتب بیشتر از آنچه آنها انجام خواهد داد امشب,” او گفت:.

مقامات پنتاگون گفته است که وزیر دفاع علامت Esper و کلی علامت Milley رئیس ستاد مشترک صحبت یکشنبه با آقای Walz به بیان “تمایل” به استقرار پلیس نظامی واحد است. فرماندار کاهش یافته است این پیشنهاد را به مقامات گفت و پس از فعال همه از دولت سرباز گارد ملی به 13,200.

با اینحال آمریکا شمالی دستور قرار داده است چندین پلیس نظامی واحد در چهار ساعت, وضعیت, که بدان معنی است که آنها می تواند آماده برای استقرار در چهار ساعت به عنوان مخالف به یک روز است.

دولت فدرال و مقامات به طور فزاینده ای را محکوم کرد تظاهرات در مینیاپولیس و جاهای دیگر است که باید در زمان صلح آمیز بوده است و بار دیگر مشخص شده توسط آتش غارت و خرابکاری.

کمیسر جان هارینگتون مینه سوتا وزارت امنیت عمومی گفت که وجود داشته است “دهها هزار نفر” از مردم در خیابان ها در روز جمعه بیش از هر شب دیگر پس از آقای فلوید مرگ در دوشنبه مجموعه ای خاموش موج اعتراضات تبدیل شده اند که به طور فزاینده ای مخرب در سراسر کشور است.

مینه سوتا در انتخابات گفت: به نظر می رسد که برخی از تظاهرات خشونت آمیز بودند از خارج از کشور و دادستان کل William P. بار در روز شنبه را محکوم رادیکال “آشوبگران” که او گفت: تا به حال شخصی خود دستور کار است. شهردار یعقوب فری از مینیاپولیس به دنبال خسته پس از چهار روز خشم در شهر خود التماس کرد با ساکنان به خانه بروم و جلوگیری از کپی کردن کسب و کارهای محلی که او گفت حتی حیاتی تر در وسط یک بیماری همه گیر.

“شما در این افسر پلیس که غم انگیز کشته جورج فلوید توسط غارت یک شهر” آقای فری گفت. “شما در حال گرفتن پشت در کسی.”

Video player loading
رژیم صهیونیستی. تیم Walz از مینه سوتا گفت: او را فعال دولت کل گارد ملی برای اولین بار در تاریخ خود در پاسخ به اعتراضات مشتعل توسط جورج فلوید مرگ است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار مینه سوتا مقامات به “سخت تر” و بر تهدید تظاهر کنندگان با دادستان است.

اعتبار…اریک Thayer/ایسنا

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه با انتقاد از مقامات در مینه سوتا برای اجازه دادن به تظاهرات به خشونت گرایید و ارائه کمک نظامی برای مهار تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید که تشدید این هفته با سوزاندن یک ایستگاه پلیس و ساختمان های دیگر در مینیاپولیس.

“آنها باید برای به دست آوردن سخت تر و با بودن آنها سخت تر خواهد بود تجلیل حافظه خود را” آقای ترامپ گفت: در جنوب چمن کاخ سفید اضافه کرد: “وقتی دیدم پلیس ها در حال اجرا از پلیس ایستگاه است که ایستگاه پلیس به حال خود رها شده و گرفته شده بیش از, من هرگز دیده می شود هر چیزی وحشتناک و احمقانه در زندگی من است.”

زنده به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده 17m پیش

  • مینه سوتا فرماندار فعال همه سرباز گارد ملی است اما این ارتش را برای استقرار نظامی پلیس است.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار مینه سوتا مقامات به “سخت تر” و بر تهدید تظاهر کنندگان با دادستان است.
  • آتش سوزی و خرابکاری فوران در سراسر کشور به عنوان اعتراض به آتلانتا و نیویورک و بسیاری از شهرهای دیگر.

“ما نظامی آماده, مایل و قادر در صورتی که تا کنون می خواهید به تماس با ما, نظامی,” او گفت:. “ما می تواند سربازان بر روی زمین بسیار به سرعت.”

نظرات خود را به زوج با یک سری از توییت در روز شنبه تهدید به شعله ور در حال حاضر وضعیت پر تنش است که در تظاهرات در سراسر کشور و در مقابل کاخ سفید است.

در یکی از توییت او به نام تظاهر کنندگان که با حضور در کاخ سفید در روز جمعه شب “حرفه ای موفق به اصطلاح “معترضان” و پیشنهاد کرد که هواداران خود را خواهد مارس در خارج از کاخ سفید در روز شنبه.

“امشب من درک می کنم این است MAGA شب در کاخ سفید???” او در توئیتر خود نوشت.

پرسید: بعد از اینکه پرینت ممکن است دعوت کرده اند بیشتر نژادی و خشونت آقای ترامپ demurred. “این مردم هستند که عشق به کشور ما گفت:” از هواداران خود. “من هیچ نظری ندارم اگر قرار بود که در اینجا من فقط پرسیدن.”

“راه” او افزود: “آنها عشق آفریقایی-آمریکایی مردم آنها را دوست دارم سیاه و سفید مردم است.”

آقای ترامپ نیز با تمجید از سرویس مخفی در پاسخ به این زودتر کاخ سفید اعتراض در شرایط کامل و با انتقاد شهردار موریل E. Bowser خود از واشنگتن گفت: پلیس پایتخت نیست به اندازه کافی برای جلوگیری از تظاهرات.

آخرین نظرات پس از او تزریق خود را به ملی تنش بر سر نژاد و خشونت پلیس در روز جمعه با توییتهایی که به نام معترضان در مینیاپولیس “اراذل و اوباش” و گفت: “زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.” نظر تکرار یک عبارت ابداع شده توسط یک میامی رئیس پلیس در دهه 1960 در مورد سرکوب در محله طول دوران ناآرامی شد و به سرعت کشف و ضبط بر او ملی منتقدان. توییتر نیز برچسب tweet به عنوان نقض آن شرایط استفاده از خدمات “ستایش خشونت است.”

آقای ترامپ بعد گفت که او غافل از این عبارت تاریخ و در راه برگشت به او نظر کرد و گفت که منظور او این بود که “غارت منجر به تیراندازی” و “من نمی خواهم این اتفاق می افتد.”

دادستان کل William P. بار است که در عهد سریع تحقیقات فدرال به آقای فلوید مرگ نیز وزن در روز شنبه با صدور یک هشدار شدید به جناح چپ “آشوبگران” که گفته شد بهره برداری از این تظاهرات به دنبال اهداف خود را.

آقای Barr در مختصری در کنفرانس خبری گفت: خشم بیش از مرگ آقای فلوید, 46 بود “واقعی و مشروع” اما گفت: عدالت باید در خدمت از طریق دادگاه و نه از طریق شورش است که پیشی گیرد و چندین کشور بزرگترین شهرستانها. آقای Barr هشدار داد که معترضان که عبور از خطوط دولت به “تحریک و یا شرکت در خشونت شورش” ممکن است نقض قوانین فدرال و وزارت دادگستری به دنبال موارد در برابر آنها.

“صدای اعتراض مسالمت آمیز هستند ربوده و خشونت عناصر رادیکال” آقای Barr گفت. “گروه های خارج از رادیکال های در حال بهره برداری از این وضعیت به دنبال خود جدا و خشونت دستور کار است.”

ایالات متحده وکیل در مینه سوتا در حال بررسی این افسر اقدامات برای نقض احتمالی حقوق مدنی قوانین و یا دیگر فدرال جنایات.

آتش سوزی و خرابکاری فوران در سراسر کشور به عنوان اعتراض به آتلانتا و نیویورک و بسیاری از شهرهای دیگر.

اعتبار…الیاس Nouvelage/گتی ایماژ

تظاهرات گسترده فراتر از مینیاپولیس روز جمعه با معترضان از بین بردن وسایل نقلیه پلیس در آتلانتا و نیویورک و مسدود کردن خیابان اصلی در سان خوزه و دیترویت. جمعیت در میلواکی شعار “من نمی توانم نفس بکشم” و تظاهرکنندگان در پرتلند سنگ., آتش روشن داخل Multnomah County دادگستری مرکز.

صدها نفر از تظاهرکنندگان به خیابانها خواهند ریخت در نزدیکی آتلانتا در گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک المپیک فوق العاده ویندوز و برخورد با افسران پلیس. دور نیست برخی از افراد صعود بالای قرمز بزرگ سی ان ان ثبت نام در خارج از رسانه های دفتر مرکزی شرکت و اسپری-رنگ پیام در آن است. دیگران هم شکسته ویندوز در کالج Football Hall of Fame که در آن مردم با عجله در ظهور و با مارک فن دنده.

“چه شما در حال تغییر با پاره شدن یک شهرستان؟” شهردار Keisha لنس کف گفت: در یک کنفرانس خبری. “از دست داده اید همه اعتبار در حال حاضر. این است که ما چگونه تغییر امریکا است. این است که ما چگونه تغییر جهان است.”

اعتراضات در لس آنجلس به پایان رسید و با بیش از 500 بازداشت. L. A. P. D. منتشر شد در بیانیه ای گفت که هنوز ارزیابی اموال خسارت است که “تعداد زیادی از مرکز شهر کسب و کار” شده بود آسیب دیده و غارت.

پلیس در هوستون بازداشت نزدیک به 200 کسانی که در آنچه به آنها گفته بودند “غیر قانونی مجامع” در سراسر جمعه و اوایل صبح روز شنبه. در توییتر پست مقامات پلیس گفت: بسیاری از کسانی که در بازداشت خواهد بود متهم با مانع در جاده. در لغو کردند چهار افسران جراحات جزئی دریافت و هشت پلیس وسایل نقلیه آسیب دیده بودند.

در نیویورک هزاران نفر از مردم با حضور در تظاهرات در محیط مرکز بارکلیز در بروکلین. برخی از پرتاب بطری و باقی مانده در افسران پلیس که در پاسخ با اسپری فلفل.

یک سوخته ون پلیس هنوز هم سیگار کشیدن در نزدیکی فورت گرین پارک پس از دو آتش نشانی کامیون کشیده دور. معترضان ناودان درهای خود را لولا انداخت آتش بازی به سوخته کرسی پهن لاستیک قرار داده و نشانه ای را که عنوان خوانده شده, “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

“من فقط واقعا خسته از نشستن در خانه و فقط به انجام هیچ چیز اساسا به تماشای این اتفاق می افتد گفت: Jason فیلیپس, 27, ملکه بود که در اوایل اعتراضات در منهتن. “من نیاز به یک بخشی از تاریخ است. من نیاز به یک بخشی از این تغییر است.”

تظاهرات شد و انتظار می رود در روز شنبه و در شهر پرتلند سنگ. اعمال خود را منع رفت و آمد برای شنبه شب.

اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس

تظاهرات شروع شد و در شهرستانها در سراسر کشور بیش از مرگ یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس در ایالت مینه سوتا و سایر اخیر قتل غیر مسلح بودند.

سیاتل

شستن.

من.

MINN.

منت.

پورتلند

N. D.

VT.

N. H.

مینیاپولیس

بوستون

سنگ معدن.

WIS.

N. y.

St. Paul

آیداهو

S. D.

دیترویت

کالیفرنیا.

نیویورک

WYO.

شیکاگو

Des Moines

CONN.

فورت وین

ساکرامنتو

PA.

آیووا

N. J.

اوماها (روباز انتخابی)

واشنگتن

بیمار است.

دنور

اوکلند

MD.

دلم.

ایندیاناپولیس

کلمبوس

یوتا

ریچموند

سن خوزه

W. VA.

Cincinnati

لویی

لاس وگاس

COLO.

همپتون

KAN.

کانزاس سیتی

KY.

MO.

نورفولک

بیکرزفیلد

N. C.

آلبوکرک

TENN.

ARIZ.

شارلوت

ممفیس

OKLA.

لس

آنجلس

S. C.

N. M.

آتلانتا

ارک.

ققنوس

دالاس

علا.

GA.

از دست ندهید.

TEX.

LA.

New Orleans

هوستون

FLA.

آلاسکا

هاوایی

سیاتل

شستن.

پورتلند

من.

منت.

N. D.

MINN.

VT.

N. H.

سنگ معدن.

بوستون

مینیاپولیس

MICH.

WIS.

N. y.

آیداهو

St. Paul

S. D.

دیترویت

توده.

نیویورک

WYO.

شیکاگو

CONN.

Des Moines

NEV.

فورت وین

NEB.

ساکرامنتو

PA.

N. J.

اوهایو

واشنگتن

IND.

بیمار است.

دنور

اوماها (روباز انتخابی)

MD.

اوکلند

دلم.

ایندیاناپولیس

یوتا

کلمبوس

ریچموند

سن خوزه

کانزاس سیتی

COLO.

W. VA.

Cincinnati

لویی

لاس وگاس

همپتون

VA.

کالیفرنیا.

KAN.

KY.

MO.

نورفولک

بیکرزفیلد

N. C.

آلبوکرک

شارلوت

TENN.

ARIZ.

لس

آنجلس

ممفیس

OKLA.

S. C.

آتلانتا

N. M.

ارک.

ققنوس

GA.

دالاس

علا.

از دست ندهید.

TEX.

LA.

هوستون

New Orleans

FLA.

آلاسکا

هاوایی

سیاتل

شستن.

پورتلند

من.

منت.

N. D.

MINN.

VT.

N. H.

سنگ معدن.

بوستون

مینیاپولیس

WIS.

MICH.

آیداهو

N. y.

S. D.

St. Paul

دیترویت

نیویورک

توده.

WYO.

شیکاگو

CONN.

Des Moines

NEV.

فورت وین

ساکرامنتو

PA.

NEB.

آیووا

N. J.

اوهایو

واشنگتن

IND.

بیمار است.

دنور

MD.

اوماها (روباز انتخابی)

اوکلند

دلم.

ایندیاناپولیس

یوتا

کلمبوس

ریچموند

سن خوزه

W. VA.

کانزاس سیتی

COLO.

Cincinnati

لویی

لاس وگاس

همپتون

KAN.

VA.

کالیفرنیا.

KY.

MO.

نورفولک

بیکرزفیلد

آلبوکرک

N. C.

شارلوت

TENN.

ممفیس

ARIZ.

OKLA.

لس

آنجلس

S. C.

آتلانتا

N. M.

ارک.

ققنوس

دالاس

GA.

علا.

از دست ندهید.

TEX.

LA.

هوستون

New Orleans

FLA.

آلاسکا

هاواییمینیاپولیس تظاهرات خود ادامه داد و حتی به عنوان شهر شد و تحت مقررات منع رفت و آمد شب جمعه.

هوستون معترضان راهپیمایی از طریق مرکز شهر مسدود کردن بزرگراه میان ایالتی ترافیک.

واشنگتن جمعیت زیادی شعار می دادند در برابر کاخ سفید باعث the Secret Service برای قفل کردن ساختمان است.

آتلانتا وسایل نقلیه راه اندازی شد در حال سوختن و ساختمان های تخریب. پلیس با استفاده از گاز اشک آور سعی در متفرق کردن معترضان.

توسط Jugal. K Patel, جین وو و ژولیت عشق

افسر که دوخته آقای فلوید بود به اتهام قتل همسرش است که به دنبال طلاق.

Video player loading
درک چوین سابق افسر پلیس است که دیده می شود در فیلم با استفاده از زانو خود را به پین کردن جورج فلوید بود به اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس.

تشدید اعتراضها پس از این مقامات اعلام کرد که این افسر که دوخته جورج فلوید به زمین دستگیر شده بود و به اتهام قتل در جمعه توسعه است که فعالان و آقای فلوید خانواده تا به حال به نام اما همچنین گفت نمی تواند به اندازه کافی دور.

افسر درک چوین, 44, بود اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس اتهامات آمده است که با یک ترکیب جمله حداکثر 35 سال است.

رسیدگی به سه نفر دیگر از افسران که در حال حاضر در صحنه همچنان ادامه دارد.

آقای فلوید بستگان باید گفت که تا به حال می خواستم جدی تر به اتهام قتل درجه اول.

سوم-قتل درجه نیازی به قصد کشتن با توجه به مینه سوتا اساسنامه تنها که مجرم ناشی از کسی که مرگ را در یک عمل خطرناک “بدون توجه به زندگی انسان است.” اتهام اول و قتل درجه دوم نیاز به دادستان برای اثبات, تقریبا در همه موارد که مرتکب شده و تصمیم به کشتن قربانی.

وکیل آقای چوین را Kellie گفت که او ویران شد توسط آقای فلوید مرگ و ابراز همدردی با خانواده او و کسانی که عزادار از دست دادن خود را. این مورد نیز منجر خانم چوین به دنبال طلاق, وکیل, Amanda ماسون-Sekula گفت: در مصاحبه ای در شب جمعه.

در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است در هرج و مرج لحظات قبل از آقای فلوید مرگ است.

اعتبار…Darnella فریزر از طریق Agence France-Presse — Getty Images

در سال قبل از جورج فلوید و افسر پلیس در حال حاضر متهم با مرگ او درک چوین مواجه می شوند هر یک از دیگر در یک خیابان مینیاپولیس آنها کار کرده بود در همان لاتین کلوپ شبانه. اما از آن دقیقه که منجر به آقای فلوید مرگ به او دوخته بود بر روی زمین است که مقامات در حال مسابقه به درک.

در یک حرکت است که پس از درخواست تظاهرات در شهرهای سراسر کشور آقای چوین دوخته آقای فلوید در پشت یک خودروی پلیس در خارج از فروشگاه. به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه, با توجه به شکایت کیفری ظ روز جمعه توسط Hennepin County وکیل این افسر پلیس فشرده زانو خود را به آقای فلوید گردن در سکوت خیره به سمت زمین خود را به عنوان اسیر gasped بارها و بارها که او نمی تواند نفس بکشد.

تماشاگران دست تکان داد خود را همراه و نفرین و التماس برای کمک و هنوز دو دقیقه و 53 ثانیه پس از آقای فلوید متوقف شده بود معترض شد و بی توجه افسر ادامه داد: به زانو زدن.

کشنده برخورد آغاز شد فقط قبل از 8 p. m. روز دوشنبه که آقای فلوید وارد جام غذاها و یک کارمند فروشگاه ادعا کرد که او تا به حال برای پرداخت سیگار با تقلبی $20 bill. در دقیقه است که به دنبال آقای فلوید در بر داشت خود را بر روی زمین در زیر افسر زانو. به نام او ثبت می گویند برای مادر خود را. او گفت: “لطفا.”

یکی از افسران اخراج او درخواست که او نمی تواند نفس بکشد.

“شما در حال صحبت کردن خوب” یک افسر گفت: با توجه به شارژ اسناد و مدارک.

حداقل یک افسر نگران بود که افسر پرسید که آیا آنها باید رول آقای فلوید در کنار او.

“نه ماندن قرار داده که در آن ما او را” آقای چوین پاسخ داد.

در 8:24 بعد از ظهر آقای فلوید متوقف شد.

گزارش شد کمک توسط تیم Arango, مایک بیکر, christopher a. Barnes, نیکلاس Bogel-Burroughs, Audra D. S. برچ هلن کوپر مانی Fernandez, توماس فولر مت Furber مگی Haberman شاون Hubler نیل MacFarquhar سارا Mervosh و فرانسیس روبلز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>