جورج فلوید کشتن قاضی مجموعه $1m قرار وثیقه برای افسر سابق Derek چوینیک قاضی وثیقه تعیین کرده است در $1.25 m برای درک چوین سابق مینیاپولیس افسر پلیس است که با اتهام قتل درجه دوم در ارتباط به قتل جورج فلوید.

چوین, 44, به نظر می رسد در دادگاه توسط لینک ویدئو در روز دوشنبه به صورت اتهام قتل عمد و غيرعمد و پس از او فیلم برداری زانو در Floyd گردن برای نزدیک به دو ساعت با وجود خود فریاد “نمی توانم نفس بکشم.”

او گفت: تقریبا هیچ چیز در طول 11 دقیقه شنوایی و همچنان در بازداشت در مینه سوتا را حداکثر امنیت زندان در Oak Park Heights.

قاضی Jeannice ردن اعطا دادستان’ حرکت به مجموعه ای بی قید و شرط وثیقه در $1.25 m یا $1m با شرایط که شامل حال مطیع قانون ساخت آینده حضور در دادگاه و تسلیم سلاح گرم است.

مینه سوتا دستیار دادستان کل متی فرانک استدلال کرد که “شدت این اتهامات را” به عنوان به خوبی به عنوان قدرت افکار عمومی آن را بیشتر احتمال دارد که چوین خواهد فرار اگر مجموعه ای رایگان, استار تریبیون گزارش داد.

چوین وکیل نمی شی به قید وثیقه شرایط مطرح شده برای $1.25 متر از $1m بدون شرایط و به $1m از $750,000 با شرایط این روزنامه است.

در این جلسه در آمد و به عنوان تظاهرات توده برانگیخته توسط Floyd مرگ ادامه به هفته سوم در ده ها تن از شهرستانها و شهرهای سراسر ایالات متحده است. صدها نفر از عزاداران به انتظارنشسته بودند تا در خارج از یک کلیسا در Floyd بومی هوستون, تگزاس, برای ادای احترام خود را. جمهوری خواه تگزاس و فرماندار گرگ ابوت در میان اولین برای مشاهده تابوت و برنامه ریزی شده برای دیدار خصوصی با خانواده بعد از آن در روز دوشنبه است.

جو بایدن معاون سابق رئیس جمهور در سفر به هوستون برای دیدار با فلوید خانواده و ارائه خواهد شد پیام فلوید مراسم تشییع جنازه خدمات. قبلی خاطرات جای گرفته اند در مینیاپولیس و Raeford کارولینای شمالی در نزدیکی که در آن فلوید متولد شد.

“گوش دادن به یک دیگر است چه خواهد شد شروع به درمان امریکا است. که فقط به آنچه VP @JoeBiden را با خانواده #GeorgeFloyd – برای بیش از یک ساعت” توییتی فلوید خانواده, وکیل, بنیامین Crump. “او گوش شنیده درد خود را و به اشتراک گذاشته شده در وای. که شفقت به معنای جهان به این خانواده هایی.”

فلوید مراسم تشییع جنازه خواهد بود در روز سه شنبه و پس از کفن و دفن در هوستون یادبود باغ گورستان در حومه پرلند که در آن او خواهد شد به استراحت در کنار مادرش Larcenia فلوید.

به عنوان درب باز روز دوشنبه در چشمه ستایش کلیسا در هوستون, این شهر که در آن فلوید صرف بیشتر از زندگی خود فلوید بود دروغ گفتن در یک کفش طلا-رنگی تابوت لباس پوشیدن و در کت و شلوار قهوه ای. جسد او را همراهی می کردند به آنچه که سازمان دهندگان می گویند خواهد بود شش دقیقه مشاهده عمومی است که انتظار می رفت به رسم هزاران نفر از عزاداران است.
Houston rapper Cal Wayne looks at the casket during a public visitation for George Floyd at the Fountain of Praise church, in Houston, Texas.

عزاداران بسیاری از پوشیدن ماسک و تی شرت با کلمات “من نمی توانم نفس بکشم” ایستاده بود 6ft از هم جدا به عنوان آنها متوقف شد به طور خلاصه برای مشاهده تابوت. برخی از ساخته شده علامت صلیب به عنوان آنها گذشت. در این مرحله پشت تابوت دو یکسان نقاشی های دیواری از فلوید با پوشیدن یک کلاه سیاه است که به عنوان خوانده شده “هوستون” و فرشته بال کشیده پشت سر او.

“با این اتفاق می افتد به آن را برای ایجاد یک تفاوت در جهان” گفت: Pam رابینسون که با فلوید در هوستون و دست از بطری آب به عزاداران در خارج از انتظار در سوزاننده تگزاس گرما. یک مرد در این خط که تا به حال هیچ سایه سقوط به عنوان درجه حرارت افزایش فوق 90F گرفته شده بود با برانکارد به یک خنک کننده ایستگاه در مقابل کلیسا.

عزاداران آمد از دور و نزدیک: Comill آدامز گفت: او سوار بیش از هفت ساعت از شهر اوکلاهما با خانواده اش از جمله دو کودک در سنین هشت و 10. آنها عینک تطبیق سیاه و سفید تی شرت با “من نمی توانم نفس بکشم” در پشت پیراهن او ساخته شده به طور خاص برای یادبود.

“ما تا به حال مشاهده شده است تظاهرات در تلویزیون. ما شده ایم در خانه احساس خشم. در آن زمان ما به ارمغان آورد به اشک,” آدامز گفت. “واقعیت این یکی باعث تغییر, ما تا به حال آمده بود بخشی از.”

فلوید درگذشت در 25 مه پس از چوین فشرده زانو خود را به گردن خود برای بیش از هشت دقیقه و حتی پس از او متوقف پاسخ. مرگ او الهام گرفته از اعتراضات بین المللی و کشیده جدید توجه به درمان آفریقایی آمریکایی ها توسط پلیس و ما سیستم عدالت کیفری.

در واشنگتن روز دوشنبه دموکرات ها در کنگره پیشنهاد یک جارو تعمیرات اساسی از پلیس نظارت و مراحل یک برنامه به طور بالقوه گسترده قانونی در واکنش به تظاهرات توده محکوم به مرگ آمریکایی های سیاه و سفید در دست اجرای قانون است.

چوین بعدی دادگاه ظاهر شد مجموعه 29 ژوئن.

آسوشیتد پرس و رویترز کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>