جورج فلوید, هنگ کنگ, SpaceX: شما آخر هفته جلسه

(می خواهید برای دریافت این جلسه با ایمیل ؟ در اینجا ثبت نام.)

در اینجا این هفته داستان بالا و نگاه به آینده.

اعتبار…استفانی کیت برای نیویورک تایمز

1. خشم بیش از مرگ جورج فلوید به تحریک موجی از تظاهرات و ناآرامی در سراسر کشور است.

از خیابان مینیاپولیس که در آن آقای فلوید رفت لنگی پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای هشت دقیقه به خارج از کاخ سفید گیتس و بیش از دو دوجین محاصره شهرها مانند نیویورک, بالاتر از معترضان دوباره انرژی خیابان قیام که باعث به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش شش سال پیش. در اینجا آخرین.

صحنه هایی از تظاهرات مسالمت آمیز و خشونت بازی کردن در برابر dystopian زمینه یک بیماری همه گیر است که نگه داشته است بسیاری از ملت در خانه برای ماه. حکومت تحمیل شده بود در برخی از شهرهای کشور و گارد ملی مستقر شد.

در بروکلین در یک فیلم نشان داد که یک ماشین پلیس رانندگی به یک جمعیت. در سیاتل پلیس صرف ساعت با استفاده از گاز اشک آور و فیزیکی نیروی فشار تظاهرکنندگان دور از شهر خرده فروشی هسته. و روزنامه نگاران در سراسر کشور پیدا کرده اند که خود یک هدف است.

درک چوین سابق افسر پلیس که دوخته آقای فلوید بود به اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس. در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است در هرج و مرج لحظات قبل از آقای فلوید مرگ و آقای فلوید.


آیا شما شده است با نگه داشتن سرفصل ؟ آزمون دانش خود را با ما اخبار مسابقه. و در اینجا صفحه ما یکشنبه کاغذ یکشنبه بررسی از نظر ما و پازل جدول کلمات متقاطع.


اعتبار…آنا Moneymaker/نیویورک تایمز

2. رئیس جمهور تهمت و انتقاد مقامات در مینه سوتا بیش از این تظاهرات گفت: “آنها باید برای به دست آوردن سخت تر و با بودن آنها سخت تر خواهد بود تجلیل حافظه خود را” — اشاره به آقای فلوید.

دادستان کل ویلیام بار نیز با صدور یک هشدار شدید به معترضان گفت: “گروه های خارج از رادیکال” شد بهره برداری از این وضعیت برای خود دستور.

در یک تحلیل ما رئیس کاخ سفید خبرنگار می نویسد: “در حالی که دیگر رئیس جمهور به دنبال سرد این وضعیت در tinderbox لحظه مثل این آقای ترامپ با منطبق است.”

در اینجا نحوه سابق آمریکا رئیس جمهور در پاسخ به موقعیت های مشابه در طول زمان خود را در اتاق.


اعتبار…توییتر از طریق آسوشیتد پرس

3. توییتر بوده است رسم یک خط برای ماه زمانی که رئیس جمهور تهمت عبور از آن.

نی نهایی رسید که آقای ترامپ ضمنی است که معترضان در مینیاپولیس می تواند ضربه. یک گروه از بیش از 10 توییتر مقامات به سرعت جمع آوری عملا به نقد آقای تهمت ارسال و در نهایت تصمیم به پنهان کردن آن را با یک برچسب هشدار دهنده است که گفت: پیام نقض سیاست خود را در برابر ستایش خشونت است.

این تصمیم نقطه اوج ماه بحث در داخل توییتر. برای بیش از یک سال این شرکت تا به حال شده است در حال توسعه یک پروتکل برای محدود کردن تاثیر پیامهای اعتراض از رهبران جهان — و چه زمانی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به ناچار آن را شکست.

در حالی که توییتر مواجه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن, مارک زوکربرگ نگه داشته Facebook خارج از آن.


اعتبار…Brittainy نیومن/نیویورک تایمز

4. Coronavirus همچنان به موم و افول است.

شهر نیویورک است در مسیر شروع به بازگشایی در تاریخ 8 ژوئن پس از اینکه در یکی از این کشور دقیقترین مستندات. تحت اولین مرحله از بازگشایی مجدد فروشگاه های غیر ضروری می تواند باز برای منظقه وانت و غیر ضروری ساخت و تولید می تواند از سر گرفت.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: مقامات دولتی بودند با تمرکز بر کنترل نقاط داغ در شهر و آماده سازی بیمارستان های آن برای مقابله با پتانسیل دوم سنبله. بالای مردم خط خارج شربت خانه مواد غذایی در Jackson Heights, ملکه است.

که آینه تحولات جهانی به عنوان ویروس caseload پیشی شش میلیون نفر است. تعدادی از کشورها از نقل مکان به سهولت محدودیت حتی در حالی که شیوع بیماری های جدید همچنان شعله ور در برخی موارد در مناطق که در آن آن را به حال شده است موجود است.


اعتبار…لام Yik فی برای نیویورک تایمز

5. در حالی که ناآرامی ها پختند در سراسر ایالات متحده معترضان در هنگ کنگ در نظر گرفته چه حرکت به بعدی ،

دولت چین محکم گرفتن آن بیش از هنگ کنگ در این هفته تصویب جارو قوانین امنیت ملی که دمکراسی ترس را هدف مخالفان است. جنبش اعتراضی نشان داد که تاکتیک های آن استفاده کرده بودند به فشار مقامات در پکن به عقب نشینی در زمان تابستان گذشته به طور ناگهانی ناکافی است.

معترضان در حال حاضر چهره تهاجمی نیروی پلیس ترس از coronavirus و یک حزب کمونیست است که در اجرا از صبر و شکیبایی است. بسیاری از معترضان که برخی از آنها در حال تصویر بالا این هفته, احساس آنها خسته گزینه های خود را.

هنگ کنگ مقامات واکنش نشان داد و با ترکیبی از اضطراب استعفا و تمرد به رئیس جمهور تهمت را اعلام کرد که ایالات متحده در پایان آن رابطه خاص با شهر.


اعتبار…داگ میلز/نیویورک تایمز

6. یک دوره جدید از انسان, سفر به فضا.

فضانوردان ناسا برداشته در کپسول SpaceX اولین پرتاب به مدار از خاک آمریکا با یک خدمه از شاتل فضایی بازنشسته شدند در سال 2011. دو فضانوردان آمریکایی باب Behnken و داگ Hurley, چپ همان فلوریدا گفتوگو که یک بار در خدمت ماموریت آپولو. Rewatch راه اندازی.

موشک و کپسول که برداشته آنها را به خارج از جو ساخته شد و توسط SpaceX شرکت تاسیس شده توسط میلیاردر Elon Musk به دنبال رویای خود را از ارسال استعمارگران به مریخ است.

آقای Behnken و آقای هرلی بهترین دوستان است و جانبازان فضانورد سپاه هستند و انتظار می رود برای رسیدن به ایستگاه فضایی بین المللی در روز یکشنبه صبح.


اعتبار…تونی Gutierrez/آسوشیتد پرس

7. پس از چند ماه از بدبینی تقریبا هر بزرگ ورزشی در حال آماده سازی برای بازگشت.

N. B. A. می خواهد برای شروع دوباره در اواخر ماه ژوئیه; N. H. L. اعلام حذفی مسابقات از طریق تابستان; لیگ اصلی بیس بال است به امید چکش با بازیکنان دوشنبه به صورت کوتاه نجومی; N. F. L. در حال حرکت به سمت باز کردن امکانات آموزشی. در بالا با نام تجاری جدید تگزاس رنجرز در ورزشگاه در آرلینگتون تگزاس.

این تغییر ناگهانی ناشی از ترکیبی از تغییرات چشمگیر چند می تواند پیش بینی یک ماه پیش مهمترین وعده گسترده تست. و با پتانسیل برای میلیاردها دلار ضرر در سراسر لیگ های آنها در حال حاضر مایل به گرفتن خطر است.

ما صحبت کرد و به ورزشکاران که قرارداد این ویروس. آنها صحبت کردیم در طول در مورد مبارزات خود را به عقب بر گردیم در بازی خود را.

و در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد پوشیدن ماسک در حالی که در حال اجرا است.


اعتبار…گلن ویلسون/ویژگی های تمرکز

8. Tracee Ellis Ross می داند آنچه شما در حال فکر کردن: که یک فیلم که در آن او نقش یک گلم پاپ سردستهزنان خواننده اپرا باید یادآوری او را از مادرش, Diana Ross.

اما این چیزی نیست که ستاره فکر بود. واقعا…. “توجه داشته باشید” یک کمدی جدید در ویدئو بر روی تقاضا نقطه اوج رویای مادام العمر برای خانم راس. این معاملات با نابرابری جنسیتی سن گرایی و نژاد پرستی. و در پی جورج فلوید مرگ و پس از آن اعتراضات او همچنین ممنون که ممکن است فرار.

اگر شما به دنبال دیگر را مشاهده و انتخاب در اینجا 15, تابستان, تلویزیون را نشان می دهد ما منتقد این است که به دنبال به جلو به.


اعتبار…William E. Sauro/نیویورک تایمز

9. ما رویای یک نیمکت پارک و یک کتاب.

یکی از چیزهایی که ما کتاب بررسی تیم نتواند بیشتر در این تابستان است نزد خوانندگان در — در stoops و در زیر درختان و یا نشسته در کنار یک شریک. از این wistfulness ما ویرایشگر عکس کبوتر به بایگانی تصاویر از تابستان گذشته مانند یک در ویهاوکن, N. J., در بالا, در سال 1983.

در اینجا 13 عناوین جدید سردبیران ما به دنبال به جلو به ماه آینده. در میان آنها مهم تاریخ, گی, حقوق مدنی, داستان مهاجرت انسانی و کشت خلاصه رمان از کوین کوان, J. کورتنی سالیوان و Ottessa Moshfegh.


اعتبار…Brittainy نیومن/نیویورک تایمز

10. و در نهایت حفاری به یکی از بهترین های ما آخر هفته می خواند.

این هفته ما صحبت کرد و به پارک مرکزی فرشته پرنده مسیحی کوپر در بالا در مورد یک نژادپرست رویارویی; دوباره مورد بررسی قرار استفاده شخصی chopsticks در چین در سن coronavirus; به خاطر فعال Larry Kramer; و بیشتر.

برای ایده های بیشتر در مورد آنچه به خواندن و تماشا و گوش دادن به مه ما نشان می دهد این 11 کتاب جدید سردبیران ما را دوست داشت یک نگاه در آخرین کوچک-صفحه نمایش توصیه از مشاهده و موسیقی ما منتقدان آخرین لیست پخش.

در اینجا برای روشن ژوئن.


آخر هفته خود را مطبوعاتی منتشر شده است روزهای یکشنبه ساعت 6 صبح شرقی.

انجام یک دوست به شما به جلو جلسه? شما می توانید با ثبت نام در اینجا.

آنچه را دوست دارید ؟ آیا شما می خواهید برای دیدن در اینجا ؟ اجازه دهید ما می دانیم در [email protected].

فهرست طیف گسترده ای ما را از بار خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>