‘جورج فلوید هر روز اتفاق می افتد’: فعالان دنبال عدالت برای افغانستان رسانه ها فراموش کردهمنn سال 2016 28-year-old Alex Nieto کشته شد توسط پلیس سان فرانسیسکو در حالی که او را به خوردن یک burrito بر روی یک تپه در پارک. یک سال بعد در شمال کالیفرنیا 21 ساله فرشته راموس ضرب گلوله کشته شد توسط Vallejo پلیس در طول زیادی مبارزه کنند. در سال 2019, 23 ساله مایل سالن گلوله قرار گرفت و کشته گردو نهر پلیس در طول یک سلامت روانی بحران است.

اینها فقط تعداد کمی از نام های خدا در دست کالیفرنیا افسران پلیس که جلب توجه بین المللی و تظاهرات. به عنوان بزرگ تظاهرات پس از کشتن جورج فلوید همچنان در سراسر ایالات متحده در سازمان و فعالان در شمال کالیفرنیا امیدوار است که تجدید تمرکز پلیس پاسخگویی می تواند اهرمی برای آدرس دیرینه مسائل.

“هر زمان که ما گام به گام در کسی نام ما پله در همه نام” گربه گفت: بروکس یک سازمان با اوکلند را پلیس ضد ترور پروژه (APTP). “مردم سیاه و سفید و قهوه ای مردم بسیار روشن است که جورج فلوید هر روز اتفاق می افتد.”
Mario Woods was killed by San Francisco police in 2016.

APTP به تازگی سازماندهی تظاهرات مانند یک ماشین کاروان و “خود حکومت نظامی” اعتراض که کشیده اند هزاران نفر به مرکز شهر اوکلند, شناخته شده به عنوان یک مرکز رادیکال فعالیت و اعتراض. دیرین دهندگان امیدواریم که این دور از تظاهرات منجر به اصلاحات آنها مبارزه شده است برای بیش از یک دهه.

“در حال حاضر وجود دارد یک پنجره فرصت برای تغییرات را از این رویداد غم انگیز گفت:” Cephus “عمو بابی” X Johnson, بنیانگذار عشق نه خون, مبارزات انتخاباتی, یک سازمان است که با پشتیبانی از خانواده هایی که اعضای از دست رفته به خشونت پلیس.

“تنها راهی که ما می رویم به تغییر این تمام چیزی است که برای خلاص شدن از پلیس راه سازمان کار و ایجاد یک سیستم جدید” جانسون ادامه داد.

جانسون شروع به سازماندهی پس از برادرزاده اش اسکار گرانت ضرب گلوله کشته شد توسط یوهانس Mehserle یک Bay Area Rapid Transit (بارت) افسر پلیس که در روز اول سال 2009. اعطای کشتن باقی می ماند و یکی از چند مورد که در آن یک افسر محکوم شد قتل کسی در حالی که در وظیفه. هنوز Mehserle دو سال حکم زندان موجب تظاهرات بزرگ شبیه به کسانی که در حال حاضر مصرف بیش از خیابان های شهر در سراسر کشور است.

پس گرانت را کشته و حدود یک هزار نفر در هر سال – به طور نامتناسبی سیاه پوست و لاتین مردم کشته شده اند توسط پلیس در آمریکا با توجه به نقشه برداری از خشونت پلیس. کالیفرنیا سازمان را تحت فشار قرار دادند و زمانی تغییرات به استفاده از زور و سیاست های دسترسی به پلیس سوء سوابق. هنوز هم آنها می گویند به اندازه کافی انجام شده است برای جلوگیری از قتل سیاه و قهوه ای مردم است.
Sean Monterrosa was killed by Vallejo police last week.

در کالیفرنیا کشنده تیراندازی پلیس اتفاق می افتد در یک نرخ بالاتر از هر کشور دیگر با جمعیت 8 میلیون و یا بیشتر با توجه به کال مسائل تجزیه و تحلیل. در منطقه خلیج سان فرانسیسکو حداقل هفت نفر شده است شات های منطقه ای اجرای قانون از اوایل آوریل, از جمله 33 ساله استیون تیلور بود که پلیس در خارج در سن لیندرو یک شهر است که مرزهای اوکلند در 18 مارس. اخیرا 22 ساله شان Monterrosa که به ضرب گلوله کشته شد در وللجو در 2 ژوئن.

“ما نیاز به یک تحول کامل’

پس از فلوید مرگ ادارات پلیس و اتحادیه های کارگری در سراسر کشور منتشر شد بیانیه برای محکوم کردن کشتار و اعمال خشونت پلیس. قبل از آن استراتژی برای بهبود پلیس-روابط اجتماعی مانند قهوه با پلیس شد بخشی از طرح های جدید پلیس را به عهده گرفت پس از Black Lives Matter جنبش قرار دادن یک نور افکن در گسترده خشونت پلیس. هنوز نژادی و نابرابری در اجرای قانون و کشتار باقی بماند صرف در بخش افزایش یافته است و برخی می گویند که این حرکات توسط افسران هستند نه جایگزین برای تغییرات ساختاری که بسیاری از آنها به دنبال.

“اداره پلیس سان فرانسیسکو (SFPD) امضا به این و همه آنها هنوز ایستاده در پشت افسران که به کشته شدن ماریو جنگل” گفت: لیز بوخن مدیر ACLU کالیفرنیا عدالت کیفری پروژه در اشاره به 2016 تیراندازی مرگ 26 ساله جنگل توسط SFPD. هیچ یک از افسران متهم شدند در مرگ او.

“این فقط حلقه به طوری توخالی زمانی که آنها در محکوم کردن یک عمل مانند آنچه که ما در مینیاپولیس” او ادامه داد. “پیشرفت به معنی پلیس داشتن نقش کوچکتر در دولت و تغییر منابع از پلیس به ابتکارات مبتنی بر جامعه که در واقع به حمایت از جامعه سلامت.”

“که در دوران اصلاحات یک رویکرد شکست خورده. ما نیاز به تکمیل تحول” تکرار خوزه برنل یک دیرین منطقه خلیج سازمان و فعال. “Defunding پلیس به معنای تفاوت میان مرگ و زندگی.”

به عنوان فشار برای حذف پلیس از مدرسه به دانشگاه ها و سازمان های خصوصی مانت و پلیس در بودجه کاهش, طرفداران خواستار آمریکایی ها همچنان به اعمال فشار بر مقامات محلی — به ویژه هنگامی که این خبر چرخه حرکت می کند.

“این سخت است برای ارزیابی چگونه توجه عمومی را در خشونت های پلیس به ویژه علیه مردم سیاه و سفید” گفت: James برچ سیاست مدیر APTP.

“سازمان بسیار آگاه از این واقعیت و تلاش برای اهرم فشار است که ایجاد شده توسط مردم از مینه سوتا به امن یک تغییر واقعی در هر سطح ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im