جورج Floyd: فرماندار نذر به اصلاح خیابان های حلقه توخالی در شب از هرج و مرجدر این دقیقه قبل از حکومت نظامی لگد در دولت troopers ارسال امواج از teargas به جمعیت.

هزاران نفر از معترضان reeled پشت یک بلوک یا دو. مردم تصادفا دور نفس نفس زدن برای نفس futilely مالش چشم خود را.

برای چند دقیقه به آن نگاه کرد که اگر, مینه سوتا, فرماندار, تیم Walz حال تحویل در تعهد خود برای به دست گرفتن کنترل خیابان مینیاپولیس. او گفت: وجود خواهد داشت بدون تکرار در جمعه شب گذشته را تخریب و پس از هزاران نفر از مردم یورش برده و سوزانده سوم حوزه ایستگاه پلیس در مرکز خشم بیش قتل جورج فلوید.

اما پس از آن جمعیت دوباره و آزمون قدرت شروع به رفتن راه خود را. پلیس نمی تواند آتش teargas به اندازه کافی سریع و عقب نشینی بلوک بلوک. به زودی تظاهرکنندگان در کنترل غارت ایستگاه پلیس. این یک پیروزی نمادین است که تنها آنها را تشویق.

والس تهدید کرده بود به ارسال در گارد ملی بود اما هیچ جا دیده می شود و پلیس به طور ناگهانی به نظر می رسید به تبخیر شود.

زمانی که خورشید پایین رفت معترضان در کنترل دو-کشش مایل مشغول خرید خیابان و منطقه اطراف آن در جنوب شهر. حکومت نظامی سقوط کرده بود.

غارت و آتش سوزی را تشدید کرد. بنابراین مهمانی و مسابقه کشیدن بعد از یک جمعیت بزرگ کمک کرد تا خود را به مطالب وسیع liquor store. یک گروه آتش به یک پوسته پمپ بنزین. کسب و کار را غارت کردند عمده فروشی به جز که در آن صاحبان بودند در گارد در بیشتر Latino محله است.

در زمان خورشید گل رز در روز شنبه یک مشخصه خشمگین به نام Walz کامل بسیج از گارد ملی برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم است. او را محکوم به تخریب به عنوان ساخت یک مسخره ادعا تظاهرات حدود فلوید مرگ است.

“وضعیت در مینیاپولیس است که دیگر به هیچ وجه در مورد قتل جورج فلوید. آن است که در مورد حمله به جامعه مدنی القای ترس و اخلال در شهرستان بزرگ ما,” او گفت:.

Walz گفت: وجود “عناصر” در شورش داخلی تروریسم ایدئولوژیک افراط گرایی و بی ثباتی بین المللی. او اعلام کرد “آنارشیست ها که در حال سوزاندن لعنت ساختمان که ساخته شد تا با بومی صاحبان” و گفت: آن را تحت الشعاع قرار داده مرگ فلوید.

اما این نیز درست است که تعداد زیادی از مردم در خیابان ها در شب جمعه شد از مینیاپولیس.

مقامات شهرستان امیدوار بود که در برابر اتهامات قتل پلیس officeronly سوم-قتل درجه و طرح اتهامات دیده زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه دقیقه, Derek چوین را به برخی از راه برای خنثی کردن خشم در خیابان. اما وجود دارد خواسته های فوری برای دستگیری سه نفر دیگر از ماموران درگیر و سوال در مورد اینکه چرا چوین مواجه شد که دیدگاه مشترک بود که او از گناه بسیار جدی تر و جنایت.

تظاهرات هایش در سراسر ایالات متحده آمریکا از نیویورک به دنور و لس آنجلس. هفت نفر به ضرب گلوله کشته شدند در طول تظاهرات در لوئیزویل ، یک نفر دیگر کشته شد در دیترویت.

در خارج از کاخ سفید در واشنگتن تظاهرات و پرتاب تکه های آجر و بطری های ما سرویس مخفی ماموران و افسران پلیس ضد شورش. برخی از تلاش برای شکستن از طریق موانع و مجادله با پلیس است.

در صبح روز شنبه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “جمعیت بزرگ حرفه ای سازمان یافته اما هیچ کس نزدیک به نقض حصار. اگر آنها به حال آنها می شده اند و با استقبال ترین سگ باطل و شوم ترین سلاح های من تا کنون دیده اند. این زمانی است که مردم می شده اند و واقعا به شدت صدمه دیده است حداقل.”

در آتلانتا معترضان آتش سوزی در نزدیکی سی ان ان دفتر مرکزی و مسدود شدن بزرگراه. برنیس پادشاه, جوانترین دختر, مارتین لوتر کینگ, درخواست برای عدم اعتراض های خشونت آمیز در سنت پدر او است.

“اجازه دهید این کار غیر خشونت آمیز, راه برای مقابله با شر از زمان ما,” او گفت:.
Looters ransack an Office Depot store during protests on Friday night in Minneapolis.

اما بیشتر پایدار خشم بود در خیابان مینیاپولیس.

تماشای غارت مغازه مشروب فروشی با bemusement یک ساله اسپانیایی زن که تنها به نام او به عنوان والریا گفت: فلوید مرگ مشتعل یک جمعیت در حال حاضر مبارزه با عواقب ناشی از کوروناویروس.

“شما آن را تمام کردم” او گفت:. “مردم شغل خود را از دست. مردم بسته شده در داخل خانه. و پس از آن پلیس کشتن جورج فلوید. آن را مانند یک درب برداشته. همه که بخار رو اجازه دهید بیرون.”

سرجیو Pineda, 46, نگهبانی او با استفاده از تعداد زیادی ماشین های بلوک را از سوزاندن پوسته ایستگاه.

“من نمی خواهم به کشتن هیچ کس” او گفت: “اما اگر کسی بی احترامی کسب و کار من …

“ما می خواهیم عدالت بیش از حد. سوم-درجه قتل قتل نفس است که قصد ندارم به آن را کاهش دهد. اما این چیزی است که این مورد است. بسیاری از مردم فقط به دنبال یک فرصت برای غارت و سرقت. گارد ملی باید در اینجا حفاظت است. بسیاری از این اقلیت متعلق به کسب و کار است که بیمه شده است.”

محلی مقامات منتخب هشدار داد که اگر خشونت رفت و در زندگی اقتصادی منطقه می تواند نابود شود. برخی از ساکنان در ترس از زندگی خود را. صاحبان کافی شاپ اسپری در خارج: “بچه های طبقه پایین زندگی می کنند.”

Ayanle Hashi یک مهاجر سومالیایی ایستاده گارد در مقابل ساختمان ترسم کسی مجموعه آتش بعد از مغازه ها در سطح خیابان را غارت کردند.

“وجود دارد معلول و سالمند در اینجا,” او گفت:. “آنها هرگز از دریافت کنید. مردم با استفاده از وضعیت بد. اما من آن را دریافت کنید. مردم در اینجا باید مطرح برای مدت طولانی است و هیچ چیز اتفاق می افتد. دولت نمی کنند. آنها عصبانی هستید.”

جمعیت زیادی در راهپیمایی در دیگر ایستگاه پلیس پنجم حوزه. شهر رئیس پلیس Medaria Arradondo گفت: او می ترسید از تکرار طوفان از سوم حوزه ایستگاه و ارسال صدها نفر از ماموران ضد شورش به اتهام جمعیت حدود نیمه شب. مردم stampeded به دور است. حدود 50 دستگیر شدند.

ایستگاه پلیس امن بود. اما باقی مانده است که این حد از کنترل مقامات و برای یک شب دیگر این خیابان متعلق به هر کس که می خواست آنها را ادعا می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>