جورج فلوید تشییع جنازه: جمعیت جمع آوری در هوستون کلیسا به پرداخت ادای احترامجورج فلوید زندگی را جشن گرفته شد در مراسم تشییع جنازه او روز سه شنبه با مداحی که به افتخار او به عنوان یک پدر برادر ورزشکار و مربی که مرگ برانگیخته جهانی حساب بیش از خشونت پلیس و تبعیض نژادی.

جمعیت فرود در یک کلیسا در هوستون, تگزاس پس از فلوید بدن بازگردانده شد و به دوران کودکی خود را در زادگاه گذاشته می شود به استراحت در یک گورستان در حومه پرلند در کنار مادرش که به نام او برای او به عنوان lay dying با یک افسر پلیس را به زانو در گردن او در ماه مه.

“سوم Ward, Cuney خانه جایی که او متولد شد و در” فلوید برادر رادنی گفت: عزاداران در چشمه ستایش کلیسا در ششمین روز از عزاداری برای فلوید در سه شهرستانها. “اما همه در حال رفتن به یاد داشته باشید او را در سراسر جهان است. او در حال رفتن به تغییر جهان است.”

ایستگاه های رادیویی مشاهده لحظه سکوت. مقامات شهرستان ادای احترام در رسانه های اجتماعی. در نیویورک معامله گران در بورس متوقف شد برای هشت دقیقه و 46 ثانیه به علامت طول زمان مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین فیلم برداری شده بود دو زانو بر فلوید غیر قابل نفوذ به مرد درخواست برای نفس و رحمت است.

پس او کشته شد در 25 مارس میلیون ها نفر در سراسر جهان به تماشای فیلم از فلوید مرگ گرفته شده توسط شاهد در پیاده رو و گوش به 46 سال تلاش برای گفتن “من نمی توانم نفس بکشم”.

بروک ویلیامز فلوید خواهر زاده تحویل عاطفی ادای احترام توصیف عموی او به عنوان “روحانی پایه یک فعال سیاسی” که “نقل مکان کرد و مردم خود را با کلمات”.

“نام من بروک Williams, George فلوید شویم و من می توانم نفس بکشم” او آغاز شد. “[به عنوان] به من تنفس و عدالت و خدمت خواهد شد.”

“زندگی مانند جورج مهم خواهد شد تا کسی پرداخت هزینه برای گرفتن زندگی خود گفت:” حقوق مدنی مدافع برگرد Al Sharpton در مداحی. جشن شور و شوق از تظاهرات گسترده او افزود: “در سراسر جهان من دیده ام نوه برده کارشناسی ارشد, پاره کردن, برده, استاد, تندیس.”

در خارج از کلیسا ده ها جمع شده بودند به افتخار هموطنان خود Houstonian پوشیدن پیراهن خواندن “من نمی توانم نفس بکشم” و “Black Lives Matter”.

“راه زندگی او گرفته شود و او قادر به رفتن را از طریق فرایند به دلیل” گفت: دانشمند مور 35. “ما باید به ایستادگی در کنار هم به مطمئن شوید که اتفاق نمی افتد دوباره.”

بن Crump حقوق مدنی وکیل به نمایندگی فلوید خانواده قبلا به رهبری یک کنفرانس مطبوعاتی با خانواده های دیگر قربانیان خشونت پلیس: پاملا ترنر در تگزاس Trayvon مارتین در فلوریدا Ahmaud Arbery در گرجستان اریک گارنر در نیویورک Botham ژان در تگزاس و مایکل براون در میسوری: یک چند به نمایندگی از بسیاری از.
Family and friends enter the Fountain of Praise church in Houston.

“جورج فلوید زندگی اهمیت و زندگی ماده” Crump گفت.

معترضان ادعا کرد برخی از پیروزی – هزینه برای هر چهار شرکت سابق ماموران در صحنه فلوید کشتن و بالا قرار وثیقه برای چوین افسر که kneeled در گردن او. مورد دیده می شود توسط بسیاری به عنوان نقطه اوج در یک سیستم ناعادلانه انتظار به نوک.

در کنار فلوید نام تظاهر کنندگان در شهرهای سراسر کشور فریاد زد نام خود را که کشته شده بودند توسط مأموران اجرای قانون اکثریت قریب به اتفاق از آنها شغل خود را نگه داشته و هرگز با آن مواجه اتهامات جنایی. ماموران که به ضرب گلوله کشته و 26 ساله Breonna تیلور به عنوان او در لوئیزویل, کنتاکی, آپارتمان در مارس نیست متهم شده است.

این هفته از ناآرامی تفویض به نمونه هایی از غارت و تخریب در حاشیه که باعث شد برخی از حوزه های قضایی به اعمال بی سابقه حکومت و تماس در گارد ملی برای حمایت از. اما معترضان ساحل به ساحل در ما شده اند عمدتا صلح آمیز است.

مانند فلوید را killing, موارد استفاده از زور توسط پلیس در این اعتراضات دستگیر شدند ، افسران فیلم برداری, آزار معترضان متهم شدند. تماس پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس منجر به برخی از اقدام با رهبران محلی در سراسر کشور یک تغییر از تاریخ اخیر. در مینیاپولیس شورای شهر امن حق وتو-اثبات اکثریت در حمایت از از بین بردن تمام مشکل نیروی پلیس.
Houston mayor Sylvester Turner speaks at the service.

در میان خط اتوبوس و خودرو در مقابل کلیسای دانشمند مور مشترک احساسات او posted on Facebook پس از کشتار: “این واقعا زمان جهانی همه گیر با هیچ ورزشی بدون کنسرت, هیچ تعطیلات به جهان به نشستن و هیچ چاره ای اما برای تماشای آنچه واقعا اتفاق می افتد به مردم سیاه و سفید در آمریکا با صفر حواس او را پرت.”

مور شد یک تکاور ارتش که مستقر شده و چهار بار در افغانستان و بار دیگر در عراق. اما او گفت: آن را در اینجا و در کشور خود را که او می ترسم. “من یک مدرک دانشگاهی از دانشگاه هاوارد. من یک کارآفرین است. و این امریکا است. هر روز من هنوز هم به نگرانی در مورد اینکه آیا مردم نمی خواهد مثل من به دلیل رنگ پوست یا اگر من ممکن است آن را بازگشت به خانه به فرزندان من به دلیل برخورد می کنم, یک افسر پلیس به صورت یک روال ترافیک متوقف شود.”

جو بایدن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دموکراتیک حریف در ماه نوامبر انتخابات بازدید فلوید خانواده در روز دوشنبه و تحویل یک کنترل از راه دور پیام در مراسم تشییع جنازه خواستار تغییر دهید.

“امروز, اکنون زمان, هدف این فصل به گوش و درمان می شود.” “در حال حاضر زمان برای عدالت نژادی. که پاسخ ما باید به فرزندان ما زمانی که آنها بپرسید که چرا. زیرا زمانی که وجود دارد این است که عدالت برای جورج فلوید ما واقعا می خواهد در راه ما را به عدالت نژادی در امریکا است.”

روز سه شنبه مراسم تشییع جنازه خدمات برای خانواده و دوستان تنها اما Tamecia Dogbe, 41, هنوز سوار دو ساعت و نیم از آستین با خواهرش و 12-ساله زاده به ایستادگی در خارج از کلیسا در صحرای سوزان گرما و رطوبت.

“آن احساس می کند مانند یک بخشی از تاریخ چیزی است که من می خواهم خواهرزاده من شاهد,” او گفت:. “ده سال از او ممکن است قادر به دیدن این در کتاب تاریخ.”

او می تواند تنها دعا می کنم که در 10 سال این نوع مجالس ترحیم – خدمات برای قربانیان قتل پلیس – خواهد بود چیزی از گذشته به عنوان به خوبی.
The horse-drawn carriage carrying the body of George Floyd.In Houston, people turned out to watch Floyd’s funeral procession go by.

فلوید طلایی تابوت گرفته شده توسط horse drawn carriage به گورستان که در آن او بود دفن بعدی به اواخر خود را ،

مقامات تعطیل جاده ها از کلیسا به گورستان از جمله بخش عمده تلفات جاده راه را برای صفوف. در طول مسیر, گروه هواداران دست تکان دادند “Black lives matter” علائم و تشویق برای Floyd.

حدود یک مایل به گورستان ورود صدها نفر صف خیابان نگه داشتن چتر و موقت چادر برای محافظت از خود از بی امان خورشید. آنها doodled گچ پیام از “استراحت در قدرت” و “تغییر” در امتداد پیاده رو و به صورت دوره ای آغاز شد در شعارهای: “می گویند نام خود را! جورج فلوید!”

هرمان بل, 37 بود در راه خود را با خانواده خود را به چشم پزشک زمانی که او تصمیم گرفت برای جلوگیری از به صفوف. “ما از دست یک مرد بزرگ از سوم بخش” بل گفت.

“من می خواهم بچه های من به درک زمانی که آنها به مدرسه, آنها نیاز به رفتن به مدرسه و بهتر خود را,” او گفت:. “این مرد رفت و bettered جهان است.”

وجود دارد یک حس در هوستون است که در زمان هایی از این مردم بیرون آمده و به حمایت از خانواده حتی اگر آنها نمی دانم ، Schon کارتر 40 آمد در روز سه شنبه به نشان می دهد نه تنها از حمایت او را برای خانواده اما نشان می دهد که “ما همه ایستاده در یک توافق.”

“این احساس خوبی است که با وجود گرما و آب و هوا است که مردم در واقع در زمان زمان برای نشان دادن احترام به خانواده” کارتر گفت.

چند هفته گذشته بوده است “ذهن باز” او گفت:. “من نمی دانم چه به انتظار آینده, اما آن را قطعا زمان برای تغییر است.”

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>