جورج فلوید از ‘من می خواهم به لمس جهان’ به ‘من نمی توانم نفس بکشم’

هوستون — این آخرین روز از کلاس 11th در جک یاتس دبیرستان در هوستون نزدیک به سه دهه پیش است. یک گروه از دوستان نزدیک خود را در راه خانه بودند فکر آنچه ارشد سال و فراتر از آن را. آنها سیاه و نوجوانان در پرتگاه برد. آنچه آنها خواسته یکی دیگر آیا آنها می خواهند به انجام با زندگی خود را?

“جورج رو به من کرد و گفت:” من می خواهم به لمس جهان,’,” جاناتان گوشت گوساله 45 یادآوری آرمان یکی از مردان جوان — یک قد بلند, گلهای ستاره ورزشکار به نام جورج فلوید کسی که با او ملاقات کرده بود در کافه تریا مدرسه در روز اول کلاس ششم. به آنها 17-year-old ذهن لمس جهان شاید به معنای N. B. A. یا N. F. L.

“این یکی از اولین لحظات به یاد من پس از یادگیری آنچه که اتفاق افتاده است به او” آقای گوساله گفت. “او نمی تواند تصور کرده اند که این غم انگیز راه مردم می دانند که نام او.”

جهان در حال حاضر می داند که جورج پری فلوید جونیور خود را از طریق نهایی دلخراش از لحظات به او التماس برای هوا چهره اش wedged برای نزدیک به نه ساعت بین شهر و خیابان و یک افسر پلیس را به زانو.

آقای فلوید را نفس نفس زدن مرگ جاودانه در اطرافیان تلفن تصویری در ساعت گرگ و میش از روز یادبود دارای طراحی دو هفته از تظاهرات وسیع در سراسر آمریکا علیه خشونت پلیس. او شده است memorialized در مینیاپولیس, جایی که او درگذشت; در کارولینای شمالی که در آن او; و در هوستون که در آن هزاران نفر ایستاده در امان گرما در بعد از ظهر دوشنبه به پرونده گذشته خود را طلا تابوت و پیشنهاد او را وداع در شهر او را صرف بیشتر از زندگی خود را.

بسیاری از کسانی که حضور داشتند مشاهده عمومی گفت: آنها دیدم آقای فلوید به عنوان یکی از آنها — یک همکار Houstonian که می توانست خود را با پدر و برادر خود یا پسر خود را.

“این چیزی است که واقعا نزدیک لمس” گفت: Kina Ardoin, 43, یک پرستار که ایستاده بود در یک خط کشیده است که به دور از ورودی کلیسا. “این می توانست هر کسی در خانواده من است.”

در حال حاضر یک زمان مهر در تاریخ طولانی از خشونت علیه مردم سیاه و سفید آقای فلوید را به قتل الهام گرفته از مردم از هر نژاد به راهپیمایی در خیابان ها و زانو زدن و شعار “black lives matter” در صدها نفر از شهرستانها و شهرهای کوچک.

اما آقای فلوید, 46, بود, بیش از نزدیک به نه دقیقه گرافیک تصویری از مرگ او. او بیش از 16 گفتارها اسیر در ضبط برخی از نسخه “من نمی توانم نفس بکشم.”

او یک آستین ، مردی که در خواب به همان اندازه بزرگ unswayed توسط موانع از زندگی خود را.

در حال رشد در یکی از هوستون فقیرترین محله های او لذت می برد یک ستاره به نوبه خود به عنوان یک بسکتبال و فوتبال بازیکن های خوش برای 18 متری در حالت مسابقات قهرمانی بازی سال سوم خود را.

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده

  • جورج فلوید مرگ انرژی یک جنبش است. او به خاک سپرده خواهد شد در هوستون امروز.
  • به یاد جورج فلوید که او زندگی می کردند.
  • مردم چه معنی زمانی که آنها می گویند, ‘پال خواستار قطع بودجه دولت،’

او بود که اولین بار خواهر و برادر خود را برای رفتن به کالج و او تا به کمک هزینه های تحصیلی ورزشی. اما او به تگزاس بازگشت و پس از چند سال از دست داده و نزدیک به یک دهه به دستگیری و incarcerations در بیشتر مربوط به مواد مخدر جرائم. در زمان او شهر خود را برای خوب چند سال پیش در حال حرکت از 1200 مایل به مینیاپولیس برای کار او آماده بود برای یک شروع تازه است.

زمانی که او در سفر به هوستون در سال 2018 برای مادرش مراسم تشییع جنازه — آنها درگذشت دو سال یک هفته هم به او گفته خانواده اش که مینیاپولیس آغاز شده بود به مانند خانه احساس راحتی کنید. او نام مادر خالکوبی بر روی شکم خود یک واقعیت است که اشاره شد در کالبد شکافی.

آقای فلوید متولد شد و در Fayetteville, N. C., به جورج پری و Larcenia فلوید. اما او واقعا از هوستون محله به نام آجر.

پس از پدر و مادر خود را تقسیم کردن مادر خود نقل مکان کرد او و خانواده اش به تگزاس که در آن او بزرگ شده در آجر قرمز جهان Cuney خانه های پایین پرتاب 564 واحد مسکن عمومی مجتمع در هوستون سوم بخش بود که نام نوریس رایت Cuney یکی از مهمترین و سیاسی قدرتمند در دولت در اواخر 1800s.

آقای فلوید را — که به عنوان شناخته شده بود Cissy — بود که در میان رهبران Cuney خانه و یک عضو فعال ساکن شدند. او فرزندان خود را و در زمان برخی از نوه های او و برخی از همسایگان کودکان بیش از حد.

به عنوان یک فرزند آقای فلوید شناخته شده بود در آجر به عنوان پری, نام میانی خود را. به عنوان او بزرگ شده, بنابراین بیش از حد او لقب. او بزرگ فلوید شناخته شده به عنوان مقدار برای شخصیت خود را به عنوان حس شوخ طبعی است.

آقای فلوید ارتفاع — او بیش از شش فوت قد در مدرسه — ایجاد یک نوع از رمز و راز.

“شما فقط می توانید تصور کنید که این قد بلند, بچه, به عنوان یک دانشجوی سال اول در دبیرستان راه رفتن در راهرو. ما مثل, ‘مرد است که مرد؟’ او jokester همیشه خنده و جوک ترک خوردگی” گفت: هربرت Mouton, 45, که بازی در یاتس تیم ملی فوتبال دبیرستان با آقای فلوید. “ما از صحبت کردن در روز دیگر با همکلاسی تلاش برای فکر می کنم ‘تا به حال فلوید حتی تا به حال یک مبارزه قبل از؟’ و ما نمی تواند آن را به یاد.”

آقای مت گفت که پس از از دست دادن یک بازی بزرگ آقای فلوید می خواهم اجازه دهید این تیم قهر برای چند دقیقه قبل از گفتن یک شوخی به روشن کردن خلق و خوی. “او می خواست هرگز ما را به احساس بد برای بیش از حد طولانی,” او گفت:.

آقای فلوید دیدم ورزشی به عنوان مسیر از آجر است. و بنابراین او تکیه به اندازه خود و دلاوری های ورزشی در ورزش-وسواس دولت است. به عنوان یک پایان آقای فلوید کمک کرد تا قدرت فوتبال خود را در تیم به مسابقات قهرمانی کشور بازی در سال 1992.

در یکی از هیجان انگیز لحظه ای که دستگیر شد در تصویری — و منتشر شده پس از مرگ او — آقای فلوید soars بالاتر از حریف در منطقه پایان به گرفتن یک زمین نشستن کامل هواپیما منتقل می کند.

پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان آقای فلوید چپ تگزاس در یک بسکتبال بورس تحصیلی به جنوب فلوریدا, جامعه, کالج (در حال حاضر South Florida State College).

“من به دنبال یک قدرت رو به جلو و او این لایحه مناسب. او ورزشکار و من راه او به کار گرفته شده در این توپ گفت:” جورج واکر که استخدام مهندس فلوید. “او شروع به ثمر رساند و 12 به 14 امتیاز و هفت هشت ریباند.”

آقای فلوید منتقل شده و دو سال بعد در سال 1995 به تگزاس A&M دانشگاه کینگزویل پردیس, اما او نمی ماند طولانی است. او به خانه بازگشت و به Houston — و به بخش سوم — بدون مدرک.

محلی شناخته شده به عنوان Tré سوم بخش جنوبی مرکز شهر است که در میان شهر تاریخی سیاه و سفید محله و آن برجسته شده است در موسیقی یکی از معروف ترین مردم به رشد وجود دارد, Beyoncé.

در زمان زندگی در آجر بود و بی رحم است. فقر و مواد مخدر و باندهای خشونت زخم بسیاری از بخش سوم خانواده است. چند تا از آقای فلوید همکلاسی های نه زندگی گذشته خود را 20s.

به زودی پس از بازگشت آقای فلوید شروع به رپ. او به نظر می رسد به عنوان بزرگ فلوید در کتاب های ایجاد شده توسط DJ پیچ ثابت در هوستون صحنه هیپ هاپ در 1990s. صدای او عمیق خود را قافیه هدفمند تحویل در یک حرکت آهسته, کلیپ آقای فلوید ای در مورد “choppin’ blades” — رانندگی ماشین با رینگ بزرگتر از اندازه — و سوم خود را وارد غرور و افتخار است.

برای حدود یک دهه از شروع در اوایل 20s آقای فلوید بود و یک رشته از دستگیری در هوستون با توجه به دادگاه و پرونده های پلیس. یکی از کسانی که بازداشت برای 10 دلار معامله مواد مخدر در سال 2004 او هزینه 10 ماه در حالت زندان است.

چهار سال بعد آقای فلوید التماس کرد گناه را به سرقت تشدید با یک سلاح مرگبار و صرف چهار سال در زندان است. او در سال 2013 منتشر شده و به خانه بازگشت دوباره — این زمان برای شروع سخت و طولانی کار و تلاش به نوبه خود زندگی خود را در اطراف با استفاده از اشتباه به عنوان یک درس عبرت برای دیگران.

Stephen Jackson بازنشسته بازیکن حرفه ای بسکتبال از پورت آرتور تگزاس ملاقات آقای فلوید یک یا دو سال قبل از آقای جکسون پیوست N. B. A. آنها تا به حال ورزش مشترک آقای جکسون گفت: اما آنها نیز نگاه به طور یکسان — به اندازه کافی به تماس با هر یک از دیگر “دوقلو” به عنوان یک اصطلاح مهرورزی.

“من به مردم در همه زمان ها تنها تفاوت بین من و جورج فلوید تنها تفاوت بین من و دوقلو تنها تفاوت بین من و Georgie واقعیت این است که من تا به حال فرصت های بیشتر,” او گفت: “بعد اضافه کرد: “اگر جورج داشته اند فرصت های بیشتر او ممکن است یک نرم افزار ورزشکار در دو ورزش است.”

اعتبار…مایکل Starghill جونیور برای نیویورک تایمز

پس از آقای فلوید شد و حتی بیشتر متعهد به کلیسا خود را. با الهام از یک دختر Gianna فلوید به دنیا آمد و پس از او منتشر شد آقای فلوید صرف مقدار زیادی از زمان در قیامت هوستون یک کلیسا است که دارای بسیاری از خدمات خود را در زمین بسکتبال در وسط Cuney خانه. او را تنظیم صندلی و کشیدن به مرکز دادگاه خدمت جاذبه اصلی — غسل تعمید وان.

“ما می تعمید مردم در دادگاه و ما باید این big tits, اسب تغار. و او می کشیدن که چیزی برای خودش بر روی آن دادگاه گفت:” پاتریک Ngwolo یک وکیل و کشیش قیامت هوستون که توصیف آقای فلوید به عنوان یک پدر برای ساکنین.

در نهایت آقای فلوید درگیر یک مسیحی برنامه با سابقه مصرف مردان به مینه سوتا از سوم بخش و ارائه آنها را با مواد مخدر توانبخشی و خدمات قرار دادن.

“هنگامی که شما می گویند” من قصد دارم به مینه سوتا’ همه می دانند که شما در حال رفتن به این church-برنامه کار کردن در مینه سوتا” آقای Ngwolo گفت: “شما در حال خارج شدن از این محیط زیست است.”

خود را در حرکت می تواند یک شروع تازه آقای Ngwolo گفت: داستان خود را یکی از رستگاری.

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

در مینه سوتا آقای فلوید زندگی در clapboard دوبلکس با دو هم اتاقی در لبه شرقی سنت لوئیس پارک یک برگ gentrifying حومه شهر مینیاپولیس.

ابتدا مدتی در سال 2017 او به عنوان یک گارد امنیتی در ارتش نجات بندر نور مرکز یک مرکز سرپناه بی خانمان و انتقالی مسکن تسهیلات. اعضای هیات به آقای فلوید به عنوان کسی که با خلق و خوی ثابت که غریزه برای محافظت از کارکنان شامل راه رفتن آنها را به اتومبیل های خود را.

“در آن طول می کشد یک فرد خاص به کار در پناهگاه محیط زیست گفت:” برایان Molohon مدیر اجرایی توسعه در نجات ارتش شمالی را بدست آورد. “هر روز شما در حال بمباران با غم و شکنندگی.”

حتی به عنوان آقای فلوید حل و فصل را به او و موقعیت او برای مشاغل دیگر. در حالی که کار در ارتش رستگاری او در جواب گفت: کار تبلیغ برای یک دروغ بزرگ و فاحش در Conga لاتین اغذیه فروشی و مشروب فروشی یک رستوران و باشگاه رقص.

Jovanni Thunstrom مالک گفت: آقای فلوید به سرعت بخشی از کار خانواده است. او در اوایل و چپ دیر است. و هر چند او سعی کرد او هرگز کاملا تسلط رقص سالسا.

“حق دور من نگرش او گفت:” آقای Thunstrom که او نیز آقای فلوید را صاحبخانه. “او خواهد تکان دادن دست خود را با هر دو دست. او خم به شما خوش آمد می گوید.”

آقای فلوید نگهداری مقدس توسط بستر خود. اغلب او آن را بخوانید با صدای بلند. و با وجود ارتفاع خود آقای فلوید را برابر خود را در راهرو به اغلب دعا با ترزا اسکات یکی از هم اتاقی خود را.

“او این را از صحبت کردن است. صدای او مرا به یاد ری چارلز. او با شما سخن خواهم سریع و با او نرم سخن گفت:” آلوین Manago, 55, که ملاقات آقای فلوید در سال 2016 و سافتبال بازی. آنها پیوند می خورند فورا تبدیل شد و هم اتاقی. “او تا به حال این کم تن به تن باس. شما تا به حال برای دریافت استفاده می شود به لهجه او را درک. او می گفت: “راست-راست-راست-در.'”

آقای فلوید صرف هفته های آخر عمر خود را در دوره نقاهت بعد از coronavirus که او آموخته است که او در اوایل ماه آوریل. پس از او بهتر بود او شروع به صرف وقت بیشتر با دوست دختر خود را و او تا به حال دیده نشده هم اتاقی خود را در چند هفته آقای Manago گفت.

مانند میلیون ها نفر از مردم هم اتاقی خود را در این شهر بود که او تازه شروع به تماشای ویدئو است که اسیر آقای فلوید مصرف گذشته خود را بکشید. آنها شنیده ام او را از تماس خود را در اواخر مادر “مامان! مامان!”

صبح روز سه شنبه, 15 روز بعد از آن که نگران گریه آقای فلوید خواهد بود گذاشته و به استراحت در کنار او.

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

مانی فرناندز گزارش از هوستون و Audra D. S. برچ از هالیوود فلوریدا. کمک گزارش شد مارک استین از Dallas اریکا L. سبز از واشنگتن و Dionne Searcey و مت Furber از مینیاپولیس. سوزان Beachy کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>