جورج Floyd: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زیر آتش به عنوان خشونت عود در سراسر آمریکاهرج و مرج و بحران شمعی امریکا به رئیس جمهور آستان شنبه شب به عنوان معترضان شعار “نمی توانم نفس بکشم” و “تماشا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن!” برخورد با سرویس مخفی و پلیس در خارج از کاخ سفید است.

این یک احشایی هشدار داد که پس از سه سال از صلح نسبی و رفاه و مغلوب ساختن پیشی جستن است در معرض خطر غرق آبشاری حوادث: coronavirus همه گیر شده بیش از 100,000 زندگی یک رکود اقتصادی است که هزینه 40m شغل و افزایش ناآرامی های اجتماعی است.

“اگر وجود داشت همیشه یک زمان ما نیاز به رهبری در کاخ سفید آن است که در حال حاضر برای کمک به التیام ملت ما” دموکرات کنگره وال Demings گفت: ان بی سی دیدار با مطبوعات در روز یکشنبه. “اما من نمی دانم چرا از من انتظار می رود که این رئیس جمهور را به انجام چیزی است که او هرگز قبل از انجام داده و ما هرگز قبل از دیده می شود.”

پایتخت این قاعده مستثنی بود به سراسر کشور تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید 46 ساله آمریکایی آفریقایی تبار مردی که کشته شد در روز دوشنبه پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را بر روی گردن خود را.

مردم با تجمع در مقابل ساختمان کاخ سفید در شب جمعه و بازگشت در روز شنبه در مواجهه با یک مانع تشکیل شده توسط سرویس مخفی پارک ها و شهر پلیس و وسایل نقلیه خود را. اجرایی عمارت شبیه یک قلعه است.

معترضان زدم جراحی موانع و پرتاب ترقه و بطری. ماموران با استفاده از باتوم ضد شورش با سپر و اسپری فلفل. پس از ساعت نسبی آرام و مسالمت آمیز مارس از طریق شهرستان وضعیت بدتر شده حدود نیمه شب به تظاهرکنندگان عقب رانده شدند با گاز اشک آور.
Members of the US Secret Service hold a perimeter near the White House as demonstrators gather to protest the killing of George Floyd on Saturday in Washington DC.

شکستن را به گروه های کوچک برخی از خودروها را به آتش کشیده شکست ویندوز با خفاش ها و سنگ ها و غارت مغازه ها در مرکز شهر. در مقابل در اتاق بیضی یک رستوران خیلی شیک که در آن مهمانان را شامل رئیس جمهور سابق جورج هربرت واکر بوش و بیل کلینتون یک معترض اسپری رنگ قرمز: “غنی امن نیست دیگر!”

از آتلانتا به شیکاگو به Salt Lake City به لس آنجلس وجود دارد صحنه های مشابه به عنوان صلح آمیز در طول روز تظاهرات شدند و در شب با آتش سوزی و غارت پلیس با شلیک گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور. وجود دارد تقاضا برای شجاع اخلاقی رهبری برای پیدا کردن راهی برای خروج از بحران ارائه شده توسط وحدت فضل یادداشت ها.

اما تهمت که جعلی سیاسی خود هویت نژادپرستانه تئوری های توطئه در مورد باراک اوباما زادگاه ثابت شده قادر به بیان انباشته درد از آمریکایی ها بیش از 400 سال برده داری و تبعیض نژادی و خشونت پلیس در حال حاضر تشدید یک بیماری همه گیر است که گرفته شده نامتناسب تلفات در جوامع از رنگ. به جای او با توسل به یک سری از توییت که منتقدان یافت تفرقه التهابی و خود خدمت.

روز جمعه او مارک معترضان “اراذل و اوباش” و هشدار داد: “زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” یک تاریخی لود عبارت که توییتر پنهان در پشت یک هشدار او را متهم به ستایش خشونت است. در روز شنبه او ادعا کرد سرویس مخفی شده بود آماده برای استقرار “ترین سگ باطل و شوم ترین سلاح های من تا کنون دیده اند” در جمعیت خارج از کاخ سفید است.

او هم مقصر رسانه ها و دموکرات از جمله شهردار یعقوب فری از مینیاپولیس و یک جنبش ضد فاشیستی شناخته شده به عنوان Antifa. در بعد از ظهر یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “تبریک به ما گارد ملی برای این کار بزرگ آنها بلافاصله پس از ورود در مینیاپولیس, مینه سوتا, شب گذشته است. این Antifa-led آنارشیست ها در میان دیگران تعطیل شد, به سرعت. باید انجام شده توسط شهردار در شب اول و, وجود دارد که بدون مشکل!”
Spray paint that reads ‘Do Black Vets Count?’ seen World War II Memorial on the National Mall in Washington, on Sunday.

وی افزود: “ایالات متحده امریکا خواهد بود تعیین Antifa به عنوان یک سازمان تروریستی” – یک صدای جیر جیر که پایه و اساس قانونی روشن نشد.

با یک انتخابات کمتر از شش ماه دور نگرانی وجود دارد که تهمت زد که در شعار “امریکا بزرگ دوباره” است که با انگیزه تر از همیشه توسط چه نقش حمایت خود را پایه او را تشویق به ریختن سوخت در آتش نژادی تقسیم با قانون نظم و سرکوب.

رابرت رایش سابق کار, منشی, در حال حاضر یک نگهبان نویس در توئیتر خود نوشت: “بیش از 100 ، 000 آمریکایی مرده بالاترین نرخ بیکاری پس از افسردگی و امریکا در شعله های آتش گارد ملی مستقر شده اند. امریکا بزرگ شد دوباره یک بیمار جعل.”

در چنین یک ساعت تاریکی یک رئیس جمهور آمریکا ممکن است انتظار می رود برای رسیدگی به ملت است. مغلوب ساختن پیشی جستن تا به حال هیچ برنامه در روز یکشنبه. David Frum سابق speechwriter برای جورج بوش با سی ان ان گفت: “خوب است که خوب است این رئیس جمهور نباید صحبت می کنند چرا که آنچه می تواند او احتمالا می گویند ؟

“او در حال حاضر سخن گفته است. او در حال حاضر مصرانه خواست تا تصویر از سگ حمله به معترضان یکی از قدرتمند ترین ضد حقوق مدنی, تصاویر در این کشور است. این چیزی است که در ذهن خود. او با شناسایی افرادی که با رها کردن سگ در تظاهرات.”

Frum افزود: “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اقتدار به آرامی تخلیه دور. او هنوز هم قدرت ریاست جمهوری اما هیچ یک از اقتدار اخلاقی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دارای سابقه ای طولانی از لحاظ نژادی تفرقه و بلاغت از جمله در واکنش به درگیری در Charlottesville, Virginia در سال 2017, زمانی که او درو اخلاقی هم ارزی بین ملی گرایان و ضد فاشیستی داعش است. همانطور که در این مناسبت چند تن از اعضای خود حزب جمهوری خواه صحبت کردن به او را محکوم.

دموکرات شکایت از یک خلاء رهبری. Keisha لنس کف شهردار آتلانتا با سی ان ان گفت دولت از اتحادیه: “او فقط باید متوقف صحبت کردن. این مثل این است که Charlottesville همه را دوباره و دوباره. او صحبت می کند و او را بدتر می کند. بار وجود دارد که شما فقط باید آرام باشد. و من آرزو می کنم که او فقط می خواهد آرام باشد.

“یا اگر او را نمی توان خاموش اگر کسی از حس خوب و وجدان خوب در کاخ سفید قرار داده و او را در مقابل یک اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته و دعا می کنم که او آن را می خواند و حداقل میگه که همه چیز درست است زیرا او ساخت آن بدتر است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات امیدوار قبلا آسیب دیده استیضاح و دست زدن به او از این بیماری همه گیر. جدید واشنگتن پست-ABC اخبار نظرسنجی نشان می دهد حزب دموکرات جو بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن به 53 درصد به 43 درصد در سراسر کشور.

بایدن در بیانیه ای گفت: “در اعتراض به چنین خشونت حق است و لازم است. اما به آتش کشیدن جوامع و نیازی به تخریب نیست. ما یک ملت در, درد, اما ما باید این را اجازه نمی دهد به درد ما از بین ببرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>